IMPREZY MISTRZOWSKIE
Indywidualne Mistrzostwa Polski
05.06. Kraków ¼ finału
Damian Baliński 1 m. 13 p. (1,3,3,3,3)
Tomasz Łukaszewicz13 m. 5 p. (03011)
05.06. Krosno ¼ finału
Jacek Rempała 1 m. 13 p. (1,3,3,3,3)
05.06. Ostrów Wlkp. ¼ finału
Krzysztof Kasprzak 3 m. 12 p. (2,2,2,3,3)
17.07. Zielona Góra ½ finału
Rafał Dobrucki 7 m. 10 p.(1,2,1,3,3)
Krzysztof Kasprzak 12 m. 5 p. (3,d,0,2,d)
Jacek Rempała 13 m. 3 p. (1,0,2,0,0)
17.07. Warszawa ½ finału
Damian Baliński 3 m. 10 p. (2,3,2,3,d)
15.08. Bydgoszcz FINAŁ IMP
Msc. |
Zawodnik |
Klub |
Pkt |
|
|
1 |
Rune Holta |
Częstochowa |
15 |
(3,3,3,3,3) |
|
2 |
Tomasz Gollob |
Bydgoszcz |
14 |
(3,3,2,3,3) |
|
3 |
Tomasz Jędrzejak |
Wrocław |
12 |
(3,2,3,2,2) |
|
4 |
Wiesław Jaguś |
Toruń |
10 |
(1,1,2,3,3) |
|
5 |
Jarosław Hampel |
Wrocław |
10 |
(1,3,3,1,2) |
|
6 |
Tomasz Bajerski |
Toruń |
9 |
(2,2,0,2,3) |
|
7 |
Damian Baliński |
Leszno |
7 |
(2,1,d,3,1) |
|
8 |
Rafał Dobrucki |
Leszno |
7 |
(0,2,2,1,2) |
|
9 |
Sławomir Drabik |
Wrocław |
6 |
(0,1,3,2,0) |
|
10 |
Rafał Okoniewski |
Zielona Góra |
6 |
(1,3,1,1,0) |
|
11 |
Piotr Protasiewicz |
Toruń |
6 |
(2,2,2,0,w) |
|
12 |
Stanisław Burza |
Tarnów |
6 |
(2,0,1,2,1) |
|
13 |
Tomasz Chrzanowski |
Gdańsk |
5 |
(3,1,1,0,d) |
|
14 |
Mariusz Staszewski |
Rybnik |
3 |
(1,0,0,0,2) |
|
15 |
Mariusz Węgrzyk |
Rybnik |
3 |
(0,0,1,1,1) |
|
16 |
Robert Kościecha |
Gdańsk |
1 |
(d,0,0,d,1) |
|
R1 |
Jacek Gollob |
Bydgoszcz |
ns |
|
|
R2 |
Dariusz Śledź |
Lublin |
ns |
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski
12.06. Gniezno ½ finału
Krzysztof Kasprzak 4 m. 11 p. (3,0,2,3,3)
Oskar Wolsztyński 16 m. 0 p. (0,0,0)
10.07. Rybnik FINAŁ MIMP
Msc. |
Zawodnik |
Klub |
Pkt |
|
|
1 |
Łukasz Romanek |
Rybnik |
12 +3 |
(2,3,1,3,3) |
|
2 |
Adrian Miedziński |
Toruń |
12 +2 |
(2,3,3,2,2) |
|
3 |
Zbigniew Czerwiński |
Częstochowa |
12 +w |
(3,2,2,2,3)) |
|
4 |
Jarosław Hampel |
Wrocław |
11 |
(3,2,0,3,3) |
|
5 |
Janusz Kołodziej |
Tarnów |
11 |
(3,3,1,2,2) |
|
6 |
Krzysztof Kasprzak |
Leszno |
10 |
(0,1,3,3,3) |
|
7 |
Rafał Szombierski |
Rybnik |
9 |
(1,3,1,3,1) |
|
8 |
Adam Pietraszko |
Częstochowa |
8 |
(1,2,2,1,2) |
|
9 |
Robert Miśkowiak |
Piła |
7 |
(3,d,3,w,1) |
|
10 |
Marcin Jaguś |
Toruń |
7 |
(2,2,3,w,–) |
|
11 |
Marek Cieślewicz |
Gdańsk |
7 |
(1,1,2,1,2) |
|
12 |
Mirosław Jabłoński |
Gniezno |
6 |
(2,1,d,2,1) |
|
13 |
Artur Bogińczuk |
Wrocław |
3 |
(0,1,2,0,0) |
|
14 |
Michał Rajkowski |
Gorzów Wlkp. |
1 |
(0,0,0,1,0) |
|
15 |
Łukasz Linette |
Gniezno |
1 |
(1,0,d,d,w) |
|
16 |
Rafał Kurmański |
Zielona Góra |
0 |
(d,d,–,–,–) |
|
R1 |
Karol Ząbik |
Toruń |
2 |
(1,1) |
|
R2 |
Daniel Jeleniewski |
Lublin |
1 |
(1,0) |
Mistrzostwa Polski Par Klubowych
01.08. Leszno FINAŁ MPPK
Unia Leszno 1 m. 26 p.
Rafał Dobrucki 12 p. (2,1,3,3,1,2)
Krzysztof Kasprzak 14 p. (1,3,2,2,3,3)
Damian Baliński n/s
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych
20.05. Częstochowa ½ finału
Unia Leszno 4 m. 19 p.
Krzysztof Kasprzak 17 p. (3,3,3,3,3,2)
Norbert Kościuch 2 p. (1,d,1,0,d,0)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski
Eliminacje Grupa IV
Tabela końcowa eliminacji
1
|
GTZ Grudziądz
|
4
|
11
|
180
|
2
|
Stal Gorzów Wlkp
|
4
|
9
|
163
|
3
|
Unia Leszno
|
4
|
3
|
74
|
4
|
Wybrzeże Gdańsk
|
2
|
1
|
36
|
|
M
|
B
|
I
|
II
|
III
|
IV
|
D
|
U
|
W
|
PKT
|
Norbert Kościuch
|
4
|
18
|
3
|
2
|
10
|
|
2
|
|
1
|
23
|
Krzysztof Kasprzak
|
1
|
5
|
5
|
|
|
|
|
|
|
15
|
Marek Nawrot
|
4
|
17
|
|
4
|
7
|
2
|
2
|
|
2
|
15
|
Oskar Wolsztyński
|
3
|
15
|
|
2
|
10
|
|
2
|
|
1
|
14
|
Jarosław Jankowski
|
3
|
12
|
|
|
7
|
2
|
3
|
|
|
7
|
29.05.2003 Leszno
|
UNIA LESZNO
|
|
|
|
|
|
30
|
1
|
Krzysztof Kasprzak
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
15
|
2
|
Oskar Wolsztyński
|
1
|
1
|
1
|
D
|
D
|
3
|
3
|
Norbert Kościuch
|
3
|
2
|
D
|
R
|
R
|
5
|
4
|
Marek Nawrot
|
1
|
0
|
1
|
1
|
2
|
5
|
17
|
Jarosław Jankowski
|
1
|
1
|
|
|
|
2
|
|
WYBRZEŻE GDAŃSK
|
|
|
|
|
|
6
|
5
|
|
|
|
|
|
|
|
6
|
Mirosław Giżycki
|
2
|
1
|
0
|
3
|
D
|
6
|
7
|
Roman Fedeczko
|
U
|
D
|
U
|
NS
|
NS
|
0
|
8
|
|
|
|
|
|
|
|
18
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STAL GORZÓW WLKP
|
|
|
|
|
|
39
|
9
|
Paweł Hlib
|
2
|
3
|
3
|
2
|
1
|
11
|
10
|
Andrzej Głuchy
|
1
|
3
|
2
|
2
|
2
|
10
|
11
|
Kamil Brzozowski
|
0
|
2
|
2
|
2
|
1
|
7
|
12
|
Michał Rajkowski
|
3
|
3
|
1
|
2
|
2
|
11
|
19
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GTŻ GRUDZIĄDZ
|
|
|
|
|
|
41
|
13
|
Krzysztof Buczkowski
|
1
|
2
|
3
|
1
|
3
|
10
|
14
|
Łukasz Dados
|
2
|
1
|
W
|
1
|
3
|
7
|
15
|
Przemysław Kłos
|
3
|
1
|
2
|
3
|
3
|
12
|
16
|
Łukasz Pawlikowski
|
2
|
2
|
3
|
3
|
2
|
12
|
20
|
|
|
|
|
|
|
|
24.06.2003 Gorzów Wlkp.
|
STAL GORZÓW WLKP.
|
|
|
|
|
|
42
|
1
|
Michał Rajkowski
|
3
|
3
|
W
|
2
|
2
|
10
|
2
|
Jakub Śpiewanek
|
3
|
2
|
3
|
3
|
2
|
13
|
3
|
Andrzej Głuchy
|
2
|
3
|
2
|
2
|
R
|
9
|
4
|
Kamil Brzozowski
|
T
|
R
|
1
|
3
|
2
|
6
|
17
|
Sławomir Dąbrowski
|
2
|
2
|
|
|
|
4
|
|
GTŻ GRUDZIĄDZ
|
|
|
|
|
|
50
|
5
|
Łukasz Pawlikowski
|
3
|
2
|
2
|
3
|
1
|
11
|
6
|
Łukasz Dados
|
3
|
3
|
3
|
2
|
3
|
14
|
7
|
Przemysław Kłos
|
2
|
3
|
3
|
2
|
3
|
13
|
8
|
Krzysztof Buczkowski
|
2
|
1
|
3
|
3
|
3
|
12
|
18
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UNIA LESZNO
|
|
|
|
|
|
23
|
9
|
Jarosław Jankowski
|
1
|
1
|
D
|
D
|
1
|
3
|
10
|
Oskar Wolsztyński
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
6
|
11
|
Norbert Kościuch
|
1
|
2
|
1
|
1
|
3
|
8
|
12
|
Marek Nawrot
|
2
|
1
|
2
|
1
|
D
|
6
|
19
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WYBRZEŻE GDAŃSK
|
|
|
|
|
|
NS
|
13
|
|
|
|
|
|
|
|
14
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
|
|
|
|
|
|
|
16
|
|
|
|
|
|
|
|
20
|
|
|
|
|
|
|
|
15.07.2003 Gdańsk
|
.WYBRZEŻE GDAŃSK
|
|
|
|
|
|
30
|
1
|
Marek Cieślewicz
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
15
|
2
|
Mirosław Gizycki
|
2
|
2
|
1
|
3
|
2
|
10
|
3
|
Roman Wielemborek
|
1
|
T
|
1
|
2
|
0
|
4
|
4
|
Roman Fedeczko
|
0
|
R
|
R
|
1
|
U
|
1
|
17
|
Bartosz Miaśkiewicz
|
W
|
0
|
|
|
|
0
|
|
STAL GORZÓW WLKP
|
|
|
|
|
|
39
|
5
|
Paweł Hlib
|
3
|
3
|
3
|
2
|
2
|
13
|
6
|
Jakub Śpiewanek
|
D
|
3
|
2
|
D
|
3
|
8
|
7
|
Michał Rajkowski
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
14
|
8
|
Sławomir Dąbrowski
|
1
|
0
|
R
|
R
|
R
|
1
|
18
|
Kamil Brzozowski
|
2
|
1
|
W
|
|
|
3
|
|
GTŻ GRUDZIĄDZ
|
|
|
|
|
|
33
|
9
|
Krzysztof Buczkowski
|
3
|
2
|
2
|
D
|
T
|
7
|
10
|
Łukasz Dados
|
U
|
R
|
R
|
R
|
R
|
0
|
11
|
Łukasz Pawlikowski
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
9
|
12
|
Przemysław Kłos
|
1
|
0
|
1
|
3
|
R
|
5
|
19
|
Maciej Kierzkowski
|
2
|
3
|
2
|
3
|
2
|
12
|
|
UNIA LESZNO
|
|
|
|
|
|
13
|
13
|
Norbert Kościuch
|
3
|
1
|
1
|
1
|
W
|
6
|
14
|
Oskar Wolsztyński
|
2
|
1
|
W
|
1
|
1
|
5
|
15
|
Jarosław Jankowski
|
0
|
1
|
D
|
0
|
1
|
2
|
16
|
Marek Nawrot
|
D
|
W
|
W
|
NS
|
NS
|
0
|
20
|
|
|
|
|
|
|
|
26.08.2003 Grudziądz
|
.GTŻ GRUDZIĄDZ
|
|
|
|
|
|
56
|
1
|
Krzysztof Buczkowski
|
3
|
3
|
3
|
3
|
R
|
12
|
2
|
Łukasz Dados
|
2
|
3
|
3
|
2
|
R
|
10
|
3
|
Przemysław Kłos
|
3
|
3
|
R
|
3
|
2
|
11
|
4
|
Łukasz Pawlikowski
|
3
|
3
|
3
|
R
|
3
|
12
|
17
|
Maciej Kierzkowski
|
2
|
3
|
3
|
3
|
|
11
|
|
UNIA LESZNO
|
|
|
|
|
|
8
|
5
|
Norbert Kościuch
|
1
|
1
|
1
|
D
|
1
|
4
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
7
|
Marek Nawrot
|
1
|
2
|
1
|
D
|
NS
|
4
|
8
|
|
|
|
|
|
|
|
18
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WYBRZEŻE GDAŃSK
|
|
|
|
|
|
NS
|
9
|
|
|
|
|
|
|
|
10
|
|
|
|
|
|
|
|
11
|
|
|
|
|
|
|
|
12
|
|
|
|
|
|
|
|
19
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STAL GORZÓW WLKP.
|
|
|
|
|
|
43
|
13
|
Paweł Hlib
|
2
|
1
|
2
|
2
|
3
|
10
|
14
|
Michał Rajkowski
|
2
|
2
|
3
|
3
|
2
|
12
|
15
|
Kamil Brzozowski
|
3
|
2
|
2
|
2
|
2
|
11
|
16
|
Sławomir Dąbrowski
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
10
|
20
|
|
|
|
|
|
|
|
Złoty Kask
18.10. Wrocław Finał ZK
Rafał Dobrucki 5 m. 10 p. (2,2,3,1,2)
Srebrny Kask
02.08. Tarnów ½ finału
Norbert Kościuch 13 m. 5 p. (d,1,1,0,3)
03.08. Grudziądz ½ finału
Krzysztof Kasprzak 5 m. 10 p. (0,3,1,3,3,3)
04.09. Bydgoszcz Finał SK
Krzysztof Kasprzak nie startował z powodu kontuzji
Brązowy Kask
08.07. Łódź ½ finału
Norbert Kościuch 8 m. 9 p. (2,2,2,1,2)
Marek Nawrot 15 m. 1 p. (u,0,0,u,1)
08.07. Opole ½ finału
Krzysztof Kasprzak 4 m. 9 p. (3,3,3,w,-)
Oskar Wolsztyński 11 m. 5 p. (1,1,3,d,-)
Jarosław Jankowski 12 m. 4 p. (0,2,2)
25.07. Toruń Finał BK
Krzysztof Kasprzak 2 m. 14 p. (3,2,3,3,3)
Norbert Kościuch 17 m. 1 p. (0,1,w,-,-)
Krajowe Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata GRAND PRIX
03.04. Lublin ½ finału
Jacek Rempała 2 m. 11 p. (0,3,3,2,3)
03.04. Zielona Góra ½ finału
Rafał Dobrucki 2 m. 11 p. (3,1,3,3,1)
Damian Baliński 4 m. 10 p. (3,3,1,3,d)
15.04. Rybnik Finał Eliminacji
Jacek Rempała 4 m. 10 p. (3,2,1,2,2)
Rafał Dobrucki 5 m. 10 p. (2,2,1,3,2)
Damian Baliński 10 m. 6 p. (1,0,2d,3)
01.05. Deberczyn (HU) Runda Kwalifikacyjna Grand Prix
Rafał Dobrucki 2 m. 13 + 2 p. (3,3,2,2,3)
Jacek Rempała 8 m. 8 + 3 p. ( 1,2,1,2,2)
08.06. Heusden Zolder (Belgia) Runda Kwalifikacyjna Grand Prix
Lukas Dryml 1 m. 12 + 3 p. (2,3,3,3,1)
21.06. Terenzano (I) Półfinał GP
Jacek Rempała 14 m. 4 p. (1,2,w,1,0)
22.06. Rybnik Półfinał GP
Rafał Dobrucki 5 m. 10 p. (3,0,2,3,2)
Lukas Dryml 6 m. 10 p. (3,1,3,2,1)
Joonas Kylmaekorpi 9 m. 7 p. (2,2,d,1,2)
17.08.Poole (GB) Wielki Finał Eliminacji IMŚ
Joonas Kylmaekorpi 7 m. 7 p. (3,2,0,1,1)
Rafał Dobrucki 9 m. 6 p. (3,0,1,1,1)
Lukas Dryml 17 m. 0 p. (u,-,-,-,-)
GRAND PRIX
Leigh Adams 4 m. 126 p. ( 11,18,13,11,25,18,11,11,8)
Lukas Dryml 12 m. 58 p. (18,20,8,7,5,-,-,-,-)
Joonas Kylmaekorpi 37 m. 3 p. (2,1)
Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
08.04. Toruń ½ finału
Łukasz Jankowski 6 m. 10 p. (3,2,3,1,1)
08.04. Gniezno ½ finału
Krzysztof Kasprzak 3 m. 12 p. (3,3,t,3,3)
Oskar Wolsztyński 17 m. 0 p. (w,0,0)
Norbert Kościuch 18 m. 0 p. w,-,-,-,-)
17.04. Leszno Finał Eliminacji IMŚJ
Krzysztof Kasprzak 2 m. 14 p. (2,3,3,3,3)
Łukasz Jankowski 10 m. 5 p. (0,3,2,u,-)
04.05.Wiener Neustadt (Austria) Runda Kwalifikacyjna
Krzysztof Kasprzak 3 m. 13 p. (3,3,1,3,3)
09.06. Abensberg (D) ½ finału IMŚJ
Krzysztof Kasprzak 3 m. 12 + 3 p. (1,3,2,3,3)
13.09. Kumla (S) Finał IMŚJ
Krzysztof Kasprzak nie startował z powodu kontuzji
Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy
23.04. Łódź ½ finału
Krzysztof Kasprzak 4 m. 10 p. (1,3,2,1,3)
Damian Baliński 8 m. 9 p. (2,2,2,U,3)
08.05. Częstochowa Finał Eliminacji IME
Krzysztof Kasprzak 3 m. 10 +3 +3 p. (3,1,3,0,3)
Damian Baliński nie startował
19.07. Lwów (Ukraina) ½ finału IME
Krzysztof Kasprzak 4 m. 7 p. (3,2,2)
30.08. Slany (Czechy) Finał IME
Krzysztof Kasprzak 1 m. 12 + 3 p. (3,2,1,3,3)
22.07. Gorzów Finał Krajowy do Mistrzostw Europy Juniorów
Krzysztof Kasprzak 5 m. 10 + 2 p. (w,3,3,2,2)
W dalszych eliminacjach Krzysztof Kasprzak nie startował z powodu kontuzji
Leigh Adams Mistrz Australii
Robert Mikołajczak Mistrz Łotwy
IMPREZY TOWARZYSKIE
16.03. Leszno Unia – Unia Tarnów 53 – 37
|
UNIA TARNÓW
|
|
|
|
|
|
|
37
|
1
|
Paweł Baran
|
0
|
D
|
1
|
1
|
1
|
|
3
|
2
|
Tomasz Rempała
|
1
|
2
|
3
|
2
|
3
|
|
11
|
3
|
Stanisław Burza
|
2
|
1
|
0
|
2
|
0
|
|
5
|
4
|
Janusz Kołodziej
|
3
|
0
|
2
|
2
|
1
|
|
8
|
5
|
Grzegorz Rempała
|
2
|
2
|
3
|
D
|
1
|
|
8
|
6
|
Marcin Rempała
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0
|
|
2
|
7
|
Dawid Bendzera
|
|
|
|
|
|
|
NS
|
|
UNIA LESZNO
|
|
|
|
|
|
|
53
|
9
|
Damian Baliński
|
3
|
3
|
3
|
3
|
R
|
|
12
|
10
|
Tomasz Łukaszewicz
|
2
|
R
|
1
|
3
|
2
|
|
8
|
11
|
Jacek Rempała
|
1
|
3
|
2
|
1
|
2
|
|
9
|
12
|
Oskar Wolsztyński
|
0
|
R
|
0
|
1
|
2
|
|
3
|
13
|
Norbert Kościuch
|
1
|
2
|
2
|
0
|
R
|
|
5
|
14
|
Łukasz Jankowski
|
3
|
3
|
D
|
R
|
3
|
|
9
|
15
|
Marcin Jankowski
|
0
|
R
|
0
|
1
|
2
|
|
3
|
23.03. Leszno Unia – RKM Rybnik 55 – 35
|
RKM RYBNIK
|
|
|
|
|
|
|
35
|
1
|
Mariusz Węgrzyk
|
2
|
3
|
3
|
0
|
1
|
|
9
|
2
|
Łukasz Romanek
|
0
|
0
|
0
|
1
|
2
|
|
3
|
3
|
Mariusz Staszewski
|
2
|
2
|
1
|
3
|
2
|
|
10
|
4
|
Adam Pawliczek
|
D
|
1
|
D
|
2
|
3
|
|
6
|
5
|
Konrad Ryszka
|
0
|
R
|
0
|
R
|
0
|
|
0
|
6
|
Rafał Szombierski
|
1
|
2
|
1
|
1
|
2
|
|
7
|
7
|
Marek Szczyrba
|
0
|
0
|
|
|
|
|
0
|
|
UNIA LESZNO
|
|
|
|
|
|
|
55
|
9
|
Jacek Rempała
|
1
|
3
|
2
|
R
|
3
|
|
9
|
10
|
Tomasz Łukaszewicz
|
3
|
1
|
3
|
3
|
3
|
|
13
|
11
|
Damian Baliński
|
1
|
2
|
2
|
2
|
D
|
|
7
|
12
|
Łukasz Jankowski
|
3
|
1
|
3
|
2
|
|
|
9
|
13
|
Rafał Dobrucki
|
3
|
3
|
2
|
R
|
1
|
|
9
|
14
|
Norbert Kościuch
|
2
|
D
|
R
|
D
|
|
|
2
|
15
|
Marcin Jankowski
|
1
|
3
|
0
|
|
|
|
4
|
16
|
Oskar Wolsztyński1
|
1
|
1
|
|
|
|
|
2
|
25.03.2003 Wrocław Atlas – Unia Leszno 51 – 39
|
UNIA LESZNO
|
|
|
|
|
|
|
39
|
1
|
Jacek Rempała
|
3
|
2
|
0
|
1
|
1
|
|
7
|
2
|
Krzysztof Kasprzak
|
0
|
D
|
3
|
1
|
2
|
|
6
|
3
|
Damian Baliński
|
2
|
2
|
2
|
U
|
3
|
|
9
|
4
|
Tomasz Łukaszewicz
|
0
|
1
|
1
|
R
|
1
|
|
3
|
5
|
Rafał Dobrucki
|
1
|
2
|
D
|
D
|
3
|
|
6
|
6
|
Łukasz Jankowski
|
3
|
R
|
3
|
R
|
R
|
|
6
|
7
|
Marcin Jankowski
|
0
|
0
|
|
|
|
|
0
|
8
|
Oskar Wolsztyński1
|
0
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
ATLAS WROCŁAW
|
|
|
|
|
|
|
51
|
9
|
Krzysztof Cegielski
|
2
|
3
|
3
|
2
|
0
|
|
10
|
10
|
Krzysztof Słaboń
|
1
|
1
|
D
|
3
|
2
|
|
7
|
11
|
Sławomir Drabik
|
3
|
1
|
1
|
3
|
3
|
|
11
|
12
|
Tomasz Jędrzejak
|
1
|
3
|
2
|
3
|
2
|
|
11
|
13
|
Jarosław Hampel
|
2
|
3
|
2
|
2
|
2
|
|
11
|
14
|
Artur Bogińczuk
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
2
|
26.03. Leszno Unia – Atlas Wrocław 50 – 40
|
ATLAS WROCŁAW
|
|
|
|
|
|
|
40
|
1
|
Krzysztof Cegielski
|
2
|
0
|
0
|
1
|
3
|
|
6
|
2
|
Krzysztof Słaboń
|
3
|
1
|
1
|
2
|
2
|
|
9
|
3
|
Sławomir Drabik
|
2
|
0
|
2
|
3
|
3
|
|
10
|
4
|
Tomasz Jędrzejak
|
1
|
1
|
3
|
2
|
2
|
|
9
|
5
|
Oskar Wolsztyński
|
1
|
D
|
U
|
1
|
0
|
|
2
|
6
|
Artur Bogińczuk
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1
|
|
4
|
|
UNIA LESZNO
|
|
|
|
|
|
|
50
|
9
|
Jacek Rempała
|
D
|
3
|
1
|
D
|
3
|
|
7
|
10
|
Norbert Kościuch
|
1
|
2
|
0
|
0
|
2
|
|
5
|
11
|
Damian Baliński
|
3
|
3
|
R
|
2
|
R
|
|
8
|
12
|
Tomasz Łukaszewicz
|
0
|
2
|
3
|
3
|
0
|
|
8
|
13
|
Rafał Dobrucki
|
2
|
3
|
3
|
3
|
1
|
|
12
|
14
|
Łukasz Jankowski
|
3
|
2
|
2
|
R
|
2
|
|
9
|
15
|
Marcin Jankowski
|
2
|
0
|
|
|
|
|
2
|
28.03. Bydgoszcz Kryterium Asów
Rafał Dobrucki 4 m. 9 p. (1,0,3,3,2)
Krzysztof Kasprzak 16 m. 2 p. (0,2,0,d,d)
07.05. Rawicz Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Unia Leszno 22 p.
Norbert Kościuch 7 (2,2,2,1)
Oskar Wolsztyński 6 (3,1,d,2)
Jarosław Jankowski 5 (2,2,1,0)
Marek Nawrot 4 (0,1,2,1)
Polonia Piła 28 p. Kolejarz Rawicz 23 p. Start Gniezno 23 p.
KM Ostrów Wlkp. 13 p.
13.05. Zielona Góra Zachodnia Liga Młodzieżowa
Unia Leszno 21 p.
Norbert Kościuch 7 (3,1,3,w)
Marcin Jankowski 6 (1,2,-,3)
Oskar Wolsztyński 4 (3,1,w,d)
Marek Nawrot 4 (2,2,0,-)
Jarosław Jankowski 0 (u)
Stal Gorzów Wlkp 26 p. ZKŻ Zielona Góra 25 p.
Kolejarz Rawicz 21 p.
15.05. Ostrów Wlkp. Turniej Indywidualny
Tomasz Łukaszewicz 2 p. (2,d)
28.05. Gorzów Zachodnia Liga Młodzieżowa
Unia Leszno 13 p.
Norbert Kościuch 6 (1,2,0,3)
Marek Nawrot 4 (t,1,1,2)
Jarosław Jankowski 3 (2,0,1,0)
Marcin Jankowski 4 (0,1,2,1) (gościnnie)
Stal Gorzów Wlkp 34 p. ZKŻ Zielona Góra 25 p.
Kolejarz Rawicz 19 p.
31.05. Rybnik Turniej o Złotą Lampkę Górniczą
Krzysztof Kasprzak 1 m. 14 p. (3,3,3,2,3)
07.06. Leszno Turniej 65 – lecia K.S. Unia Leszna
|
|
|
|
|
|
|
|
B
|
F
|
|
1
|
Tomasz Gollob
|
Bydgoszcz
|
3
|
2
|
3
|
3
|
3
|
|
9
|
23
|
2
|
Jacek Gollob
|
Bydgoszcz
|
3
|
3
|
2
|
3
|
3
|
|
6
|
20
|
3
|
Wiesław Jaguś
|
Toruń
|
2
|
2
|
3
|
2
|
3
|
3
|
3
|
15
|
4
|
Rune Holta
|
Częstochowa
|
2
|
3
|
3
|
2
|
U
|
3
|
4
|
14
|
5
|
Krzysztof Kasprzak
|
Leszno
|
3
|
3
|
T
|
2
|
2
|
2
|
|
10
|
6
|
R1 Piotr Dym
|
Rawicz
|
2
|
0
|
2
|
3
|
|
1
|
|
7
|
7
|
Andreas Jonsson
|
Częstochowa
|
2
|
2
|
1
|
2
|
1
|
|
|
8
|
8
|
Roman Chromik
|
Rybnik
|
1
|
1
|
3
|
1
|
1
|
|
|
7
|
9
|
Mirosław Kowalik
|
Bydgoszcz
|
0
|
1
|
0
|
3
|
2
|
|
|
6
|
10
|
Ryan Sullivan
|
Częstochowa
|
D
|
3
|
2
|
1
|
R
|
|
|
6
|
11
|
Jacek Rempała
|
Leszno
|
2
|
0
|
2
|
1
|
0
|
|
|
5
|
12
|
Damian Baliński
|
Leszno
|
1
|
W
|
1
|
1
|
2
|
|
|
5
|
13
|
Robert Sawina
|
Toruń
|
D
|
D
|
1
|
3
|
D
|
|
|
4
|
14
|
Scott Nicholls
|
Wrocław
|
3
|
1
|
R
|
R
|
R
|
|
|
4
|
15
|
Marcin Jankowski
|
Warszawa
|
1
|
2
|
W
|
0
|
0
|
|
|
3
|
16
|
Robert Mikołajczak
|
Leszno
|
1
|
0
|
0
|
D
|
1
|
|
|
2
|
17
|
Tomasz Łukaszewicz
|
Leszno
|
0
|
0
|
1
|
D
|
R
|
|
|
1
|
18
|
R2 Maciej Jąder
|
Opole
|
0
|
1
|
|
|
|
|
|
1
|
Wyścig Kwalifikacyjny 1 i 2 m awans do turnieju pozostali miejsca rezerwowe
Mikołajczak M. Jankowski Dym Jąder
„B” – Bieg Barażowy punkty nie liczyły się do punktacji końcowej
„F’ – Bieg Finałowy punkty liczyły się do punktacji końcowej
08.06. Ostrów Wlkp. Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Unia Leszno 18 p.
Oskar Wolsztyński 10 (3,2,2,3)
Marek Nawrot 7 (3,2,2,n/s)
Jarosław Jankowski 1 (1.n/s,0,u)
Kolejarz Rawicz 28 p. KM Ostrów Wlkp. 28 p. Start Gniezno 20 p.
Polonia Piła 18 p.
10.06. Leszno Zachodnia Liga Młodzieżowa
Unia Leszno13 p.
Oskar Wolsztyński 5 (3,1,1,-)
Jarosław Jankowski 5 (1,1,2,1)
Marek Nawrot 3 (d,2,1,0)
Marcin Jankowski 6 (2,3,0,1) (gościnnie)
Stal Gorzów Wlkp. 38 p. ZKŻ Zielona Góra 25 p.
Kolejarz Rawicz 14 p.
15.06. Ostrów Wlkp. Memoriał im. Rifa Saitgariejewa
Damian Baliński 4 m. 10 p. (3,1,3,u,3)
17.06. Piła Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Unia Leszno 14 p.
Marek Nawrot 6 (2,1,2,1)
Oskar Wolsztyński 4 (2,d,2,0)
Jarosław Jankowski 4 (1,1,1,1)
Polonia Piła 35 p. Kolejarz Rawicz 27 p. KM Ostrów Wlkp. 22 p.
Start Gniezno 21 p.
21.06. Wrocław Puchar Piasta
Joonas Kylmaekorpi 13 m.
26.06. Leszno Zachodnia Liga Młodzieżowa
Unia Leszno 14 p.
Oskar Wolsztyński 7 (3,1,0,3)
Norbert Kościuch 4 (2,1,d,1)
Jarosław Jankowski 2 (0,-,2,0)
Marek Nawrot 1 (1,0,-,-)
Stal Gorzów Wlkp. 28 p. Kolejarz Rawicz 25 p.
ZKŻ Zielona Góra 22 p.
Marcin Jankowski 7 (2,3,2) (gościnnie)
29.06. Ostrów Wlkp. Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego
Damian Baliński 5 m. 11 p. (3,1,2,2,3)
29.06. Rzeszów Memoriał im. Eugeniusza Nazimka
Rafał Dobrucki 4 m. 12 p. (2,3,3,2,2)
06.08. Rawicz Zachodnia Liga Młodzieżowa
Unia Leszno 6 p.
Marek Nawrot 3 (0,1,0,2)
Jarosław Jankowski 3 (0,u,1,2)
Norbert Kościuch 0 (u,n/s,n/s,n/s)
ZKŻ Zielona Góra 37 p. Stal Gorzów 22 p.
Kolejarz Rawicz 14 p.
17.08. Leszno Memoriał im. Alfreda Smoczyka
Msc. |
Zawodnik |
Kraj |
Pkt |
|
|
1 |
(2) Sławomir Drabik |
WTS Wrocław |
14 |
(3,3,2,3,3) |
|
2 |
(5) Krzysztof Kasprzak |
Unia Leszno |
13 |
(3,3,3,1,3) |
|
3 |
(10) Damian Baliński |
Unia Leszno |
11+3 |
(2,2,3,2,2) +3 |
|
4 |
(8) Grzegorz Walasek |
Włókniarz Częstochowa |
11+2 |
(0,3,3,2,3) +2 |
|
5 |
(15) Wiesław Jaguś |
Apator Toruń |
10 |
(3,3,0,3,1) |
|
6 |
(6) Tomasz Jędrzejak |
WTS Wrocław |
10 |
(2,1,3,1,3) |
|
7 |
(11) Tomasz Bajerski |
Apator Toruń |
10 |
(3,2,2,1,2) |
|
8 |
(3) Robert Miśkowiak |
Polonia Piła |
8 |
(1,0,2,3,2) |
|
9 |
(7) Mariusz Węgrzyk |
RKM Rybnik |
6 |
(1,1,0,3,1) |
|
10 |
(9) Stanisław Burza |
Unia Tarnów |
6 |
(1,0,1,2,2) |
|
11 |
(12) Andrzej Huszcza |
ZKŻ Zielona Góra |
6 |
(0,2,1,2,1) |
|
12 |
(1) Jacek Rempała |
Unia Leszno |
5 |
(2,2,1,0,0) |
|
13 |
(16) Rafał Kurmański |
ZKŻ Zielona Góra |
3 |
(2,1,0,-,-) |
|
14 |
(13) Piotr Dym |
Kolejarz Rawicz |
3 |
(0,1,2,0,0) |
|
15 |
(4) Friedrich Wallner |
bez klubu polskiego |
2 |
(t,0,1,d,1) |
|
16 |
(14) Tomasz Łukaszewicz |
Unia Leszno |
2 |
(1,0,0,1,0) |
|
R1 |
Norbert Kościuch |
Unia Leszno |
0 |
(0,0) |
|
R2 |
Robert Mikołajczak |
Unia Leszno |
0 |
(0) |
Bieg dodatkowy pamięci Stanisława i Jerzego Kowalskich
K. Kasprzak, Miśkowiak, Wallner, Kościuch
20.08. Rawicz Zachodnia Liga Młodzieżowa Indywidualnie
Norbert Kościuch 5 m. 10 p. (3,2,2,1,2)
Marek Nawrot 10 m. 5 p. (2,0,0,0,3)
Jarosław Jankowski 13 m. 1 p. (1,u,-,-,-)
24.08. Ostrów Wlkp. Trening Punktowany
Marek Nawrot 5 m. 6 p. (1,1,2,2)
Jarosław Jankowski 7 m. 4 p. (w,w,2,2)
28.08. Częstochowa Turniej „Młode Talenty”
Norbert Kościuch 7 m. 9 p. (2,2,1,3,1)
Jarosław Jankowski 9 m. 7 p. (1,1,2,.2,1)
03.09. Gorzów Wlkp. Zachodnia Liga Młodzieżowa Indywidualnie
Norbert Kościuch 5 m. 11 p. (3,2,2,2,2,)
Marek Nawrot 13 m. 3 p. (1,1,1,0,0)
Jarosław Jankowski 16 m. 0 p. (d,w,-,-,-)
09.09. Zielona Góra Zachodnia Liga Młodzieżowa Indywidualnie
Norbert Kościuch 5 m. 10 p. (3,2,3,1,1)
Robert Kasprzak 9 m. 6 p. (3,w,2,1)
Jarosław Jankowski 12 m. 4 p. (1,0,-,3,0)
Oskar Wolsztyński 14 m. 4 p. (d,2,0,0,2)
Marek Nawrot 16 m. 3 p. (2,0,d,1,-)
13.09. Rybnik Memoriał im. Jana Ciszewskiego
Rafał Dobrucki 2 m. 17 p. (3,0,2,3,3,6)
16.09. Leszno Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Unia Leszno 24 p.
Robert Kasprzak 10 (2,3,2,3)
Norbert Kościuch 7 (2,2,3,u)
Oskar Wolsztyński 6 (1,0,2,3)
Jarosław Jankowski 1 (0,0,0,1)
Polonia Piła 28 p. Start Gniezno 23 p. Kolejarz Rawicz 21 p.
KM Ostrów Wlkp. 19 p.
17.09. Zielona Góra Mistrzostwa Okręgu PZMot
Robert Kasprzak 13 m. 4 p. (1,1,0,1,1)
27.09. Zielona Góra Puchar Winobrania
Damian Baliński 8 m. 8 p. (2,1,2,3,u/w,0)
Rafał Dobrucki 9 m. 7 p. (3,3,d,1)
28.09. Rawicz Puchar Burmistrza Rawicza
Tomasz Łukaszewicz 7 m. 9 p. (d,3,2,3,1)
01.10. Gorzów Indywidualne Mistrzostwa Okręgu PZMOT
Robert Kasprzak 12 m. 3 p. (1,0,2,0,0)
04.10. Dąbcze Piknik Żużlowy Dąbcze 2003 (mini tor)
Norbert Kościuch 2 m. 5 p. (2,1,2)
Oskar Wolsztyński 3 m. 4 p. (1,2,1)
11.10. Zielona Góra Puchar ZKŻ
Rafał Dobrucki 1 m. 13 + 3 p. (3,3,3,3,1)
15.10. Tarnów Puchar Prezesa Zakładów Azotowych
Zakończenie kariery sportowej Roberta Kużdżała
Jacek Rempała 5 m. 11 p. (2,1,3,2,3)
14.10. Leszno Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski
Norbert Kościuch 2 m. 13 p. (2,3,2,3,3)
Robert Kasprzak 5 m. 10 p. (1,1,3,3,2)
Oskar Wolsztyński 9 m. 7 p. (2,2,1,2,d)
19.10. Rybnik Puchar Prezydenta Miasta
Unia 3 m. 20 p.
Rafał Dobrucki 13 p. (3,2,2,3,3,w)
Jacek Rempała 7 p. (1,3,0,2,0,1)
09.11. Ostrów Wlkp. Łańcuch Herbowy Miasta
Jacek Rempała 8 m. 9 p. (2,3,1,2,1)
06.12. Piła Turniej Gwiazdkowy
Rafał Dobrucki 1 m. 12 p. (3,2,2,2,3)
Jacek Rempała 7 m. 7 p. (2,1,2,1,1)
07.12. Częstochowa Speedway Gala Lodowa
Rafał Dobrucki 5 m. 8 + 1 p. (2,3,2,1)
Starty w imprezach zagranicznych
Guestrow (Niemcy) Puchar Zielonych Świątek
Rafał Dobrucki 4 m. 11 p. (3,3,2,2,1)
Bieg sponsorów 1 miejsce
24.05. St.Johan (Austria) Turniej Indywidualny
Mariusz Fierlej 1 m. 10 p. (1,3,3,d,3) + 3 p.
Robert Mikołajczak 6 m. 10 p. (2,2,2,2,2) + 1 p.
21.06. Notschbach – Loipersbach (Austria) Memoriał im. Josefa Kampera
Damian Baliński 1 m. 15 p. (4,4,3,4) + 4 p. w finale
31.07. Swindon (Anglia) Jubileusz Leigha Adamsa
Leigh Adams 1 m. 15 p. (3,3,3,3,3)
Tomasz Łukaszewicz 16 m. 0 p. (u,d,d,-,-)
12.09. Krsko (Słowenia) Mitropa Cup
Polska 1 m. 38 p.
Mariusz Fierlej 14 p.
Robert Mikołajczak 14 p.
Rafał Chiński 10 p.
Marmande (Francja) Turniej Indywidualny
Damian Baliński 1 m.
Robert Mikołajczak
|