MECZE MIĘDZYPAŃSTWOWE

Zawodnicy Unii Leszno reprezentujący Polskę w meczach międzypaństwowych

 

26.09.1948 Warszawa

Polska  - 75  CSRS -   73 

Alfred Smoczyk 20 p. (4,4,4,4,4)

12.06.1949 Warszawa

Polska 49 Szwecja 105

Alfred Smoczyk 13 p. (3,2,2,2,4) Józef Olejniczak  3 p. (1,u,1,1)

16.07.1949 Ryswyk (NL)

Windmolebs  46 Polska 32

Alfred Smoczyk   8 p. (4,4,d,d) Józef Olejniczak

17.07.1949 Rotterdam (NL)

Feyenord Tigers 52 Polska 32

Alfred Smoczyk 15 p Józef Olejniczak

23.07.1949 Amsterdam (NL)

Flying Dutchman 43 Polska 42

Alfred Smoczyk 13 p. Józef Olejniczak  5 p.

09.10. 1949 Warszawa

Polska 82 Holandia 64

Alfred Smoczyk 19 p.(4,4,4,4,3) Józef Olejniczak 11 p.(d,4,4,3,u) Henryk Woźniak  6 p. (3,2,1,d)

13.10.1949 Wrocław

Wrocław 69 Rotterdam (NL) 82

Alfred Smoczyk 16 p.

22.10.1950 Wrocław

Polska 101 CSRS 54

Józef Olejniczak 14 p. Stanisław Glapiak 11 p.

25.10.1950 Rybnik

Śląsk 95 Morawy 57

Józef Olejniczak18 p.

26.08.1951 Oerebro (S)

Szwecja 77 Polska 31

Józef Olejniczak 7 p.  Henryk Woźniak 6 p. Stanisław Glapiak 5 p.

09.05.1955 Ostrawa (CSRS)

CSRS 26 Polska 82

Andrzej Krzesiński 14 p.

21.06.1955 Wrocław

Polska 78 Finlandia 29

Andrzej Krzesiński 13 p.

07.10.1955 Sztokholm (S)

Szwecja 61 Polska 30

Andrzej Krzesiński  7 p.

09.10.1955 Vetlanda (S)

Szwecja 60 Polska 36

Andrzej Krzesiński  9 p.

16.10.1955 Warszawa

Polska 72 Austria 36

Andrzej Krzesiński 10 p.

23.10.1955 Warszawa

Warszawa 42 Manchester (GB) 66

Andrzej Krzesiński  1 p.

26.08.1957 Warszawa

Białe Orły  55 Angielskie Gwiazdy 23

Henryk Żyto 9 p.

27.09.1957 Rzeszów

Białe Orły 41 Wikingowie 34 (Norwegia)

Henryk Żyto

28.09.1957 Wrocław

Polska 75 Norwegia 32

Henryk Żyto 14 p.

05.10.1957 Oslo (Norwegia)

Norwegia 49 Polska 28

Henryk Żyto   2 p.

06.10.1957 Goeteborg (S)

Kaparna 39 Warszawa 57

Henryk Żyto  7 p.

07.10.1957 Skien (S)

Skien 38 Rybnik 40

Henryk Żyto  10 p.

14.10.1957 Wrocław

PZM 36 Australazja 12

Henryk Żyto 6 p.

15.10.1957 Warszawa

Polska 49 Australia  Nowa Zelandia 23

Henryk Żyto  10 p.

17.10.1957 Leszno

Białe Orły  43 Australazja 35

Henryk Żyto 4 p. (1,1,1,1) Zdzisław Waliński 3 p. (2,0,1,0) Jan Kusiak 0 p.(0)

03.06.1958 Southampton

Wielka Brytania 83 Polska 25

Henryk Żyto 2 p.

05.06.1958 Ipswich (GB)

Wielka Brytania 77 Polska 30

Henryk Żyto  7 p.

06.06.1957 Leicester (GB)

Wielka Brytania 84 Polska 24

Henryk Żyto  7 p.

02.10.1958 Warszawa

Polska 27 Wielka Brytania  81

Henryk Żyto  1 p.

05.10.1958 Wrocław

Polska 51 Wielka Brytania  56

Henryk Żyto  2 p.

12.07.1959 Tarnów

Polska B 80 Austria 27

Jan Kusiak  9 p.

09.10.1960 Wrocław

Polska 68 Wielka Brytania  39

Henryk Żyto  13 p.

11.10.1960 Nowa Huta

Polska 46 Wielka Brytania  62

Henryk Żyto  10 p.

13.10.1960 Rzeszów

Polska 48 Wielka 30

Henryk Żyto  5 p.


15.10.1960 Rybnik

Polska 56  Wielka Brytania 51

Henryk Żyto  9 p.

16.10.1960 Leszno

Polska 52  Wielka Brytania 56

Henryk Żyto  16 p. Kazimierz Bentke 5 p.

15.10.1961 Wrocław

PZM 54 CAMK (ZSRR) 31

Henryk Żyto  9 p.

17.10.1961 Gorzów

PZM 39 CAMK (ZSRR) 38

Henryk Żyto  14 p.

19.10.1961  Leszno

PZM 28 CAMK (ZSRR) 50

Henryk Żyto  13 p. Zenon Nowak 4 p.  Jan Kusiak 3 p. Andrzej Tanaś 3 p. Zdzisław Waliński 2 p. Jan Kolber 0 p.

22.10.1961 Warszawa

PZM 55 CAMK (ZSRR) 41

Henryk Żyto  14 p.

11.06.1963 Norrkoeping (

Szwecja 55 Polska 41

Henryk Żyto

12.06.1963 Goeteborg

Szwecja 41 Polska 55

Henryk Żyto

13.06.1963 Gislaved

Szwecja 45 Polska 51

Henryk Żyto

06.10.1963 Wrocław

PZM 64 Vargarna (S) 32

Henryk Żyto  12 p.

08.10.1963 Rybnik

PZM 51 Vargarna (S) 45

Henryk Żyto 

10.10.1963 Nowa Huta

PZM 44 Vargarna (S) 52

Henryk Żyto

10.10.1964 Gniezno

Polska 63 ZSRR 32

Henryk Żyto 12 p.

11.10.1964 Gorzów

Polska 53 ZSRR 42

Henryk Żyto 12 p.

1966 Poznań

PZM 47 CAMK (ZSRR) 30

Kazimierz Bentke 6 p.

1967  Łódź

Polska 40 Szwecja 38

Zdzisław Dobrucki 6 p. Zbigniew Jąder  2 p.

08.10.1967 Leszno

Polska 44 CSRS 34

Kazimierz Bentke 9 p. (3,3,3,0) Zdzisław Dobrucki 8 p.(0,3,3,2) Jerzy Kowalski 7 p. (2,3,2,0) Zbigniew Jąder 3 p.(0,1,1,1) Jan Kusiak ns


15.10.1967 Ostrów Wlkp

Polska 40 CSRS 37

Kazimierz Bentke  10 p.

22.10.1967 Leszno

Polska 41 ZSRR 37

Kazimierz Bentke 9 p. Zbigniew Jąder  7 p. Zdzisław Waliński 5 p. Jerzy Kowalski 1 p.

16.10.1968 Ostrów Wlkp

Polska  44 ZSRR 34

Zbigniew Jąder Jerzy Kowalski Zdzisław Waliński

25.05.1971 Gorzów

Polska  70

Wielka Brytania  38

Zdzisław Dobrucki  16 p.

Zbigniew Jąder  3 p.

27.05.1971 Wrocław

Polska  76

 Wielka Brytania  32

Zdzisław Dobrucki  10 p.

Zbigniew Jąder  0 p.

07.10.1971 Poznań

Polska 33 Polska Młodz. 15 ZSRR 39  NRD 8

Zdzisław Dobrucki 7 p. (0,2,3,2) Bernard Jąder  2 p. (1,1)

18.07.1972 Malilla (S)

Szwecja 42 Polska 66

Zdzisław Dobrucki 10 p.(3,1,2,2,2,-)

21.07.1972 Gislaved (S)

Szwecja 53  Polska 55

Zdzisław Dobrucki 14 p. (2,1,2,3,3,3)

23.07.1972 Visby (S)

Szwecja 44 Polska 64

Bernard Jąder 7 p. (3,0,1,2,1,0) Zdzisław Dobrucki 3 p. (1,2)

08.10.1972 Leszno

Polska 47 Szwecja 31

Zbigniew Jąder 9 p. (3,3,3,-) Bernard Jąder  6 p. (2,0,3,1)

Jerzy Kowalski 3 p. (1,2,u)

10.10.1972 Poznań

Polska  32 ZSRR 46

Bernard Jąder 6 p. (0,-,3,3)

06.05.1973 Wrocław

Polska 76

Wielka Brytania 31

Zdzisław Dobrucki  4 p. (2,2)

06.05.1973 Leszno

Polska 76 Juniorzy Wielka Brytania 31

Bernard Jąder 12 p. (3,2,3,2,2,0)

13.05.1973 Rybnik

Polska 53

Wielka Brytania 55

Zdzisław Dobrucki  0 p. (0)

13.05.1973 Częstochowa

Polska 63 Juniorzy Wielka Brytania 45

Bernard Jąder 9 p. (3,1,2,3,0,0)

17.05.1973 Gorzów

Polska 75

Wielka Brytania 33

Jerzy Kowalski 0 p. (d)

17.05.1973 Gniezno

Polska 70 Juniorzy Wielka Brytania 36

Bernard Jąder 14 p. (1,2,2,3,3,3)


30.06.1973

Canterbury GB

Anglia 47 Juniorzy Polska  61

Bernard Jąder  2 p. (2,0,0,-,-,w)

01.07.1973 Boston (GB)

Anglia 55 Juniorzy Polska  52

Bernard Jąder  1 p. (u,1,-,-,0,0)

04.07.1973 Hull (GB)

Anglia 53 Juniorzy Polska  55

Bernard Jąder  3 p. (1,0,0,u,0,2)

07.07.1973 Peterborough

Anglia 52 Juniorzy Polska  56

Bernard Jąder  2 p. (w,2,0,0,0,-)

08.07.1973 Esatbourne

Anglia 67 Juniorzy Polska  41

Bernard Jąder  1 p. (0,-,1,0,0,0)

09.07.1973 Birmingham

Anglia 64 Juniorzy Polska  43

Bernard Jąder  2 p. (1,0,u,0,1,0)

12.07.1973 Middlesbrough

Anglia 49 Juniorzy Polska  59

Bernard Jąder  2 p. (0,0,1,1,0,-)

26.09.1974 Grudziądz

Polska  33 ZSRR   43

Zdzisław Dobrucki 0 p. (u) Zbigniew Jąder 0 p. (u/w)

27.09.1974 Toruń

Polska  37 ZSRR   40

Zbigniew Jąder  1 p. (1,0)

28.09.1974 Gniezno

Polska  33 ZSSR   44

Jerzy Kowalski 0 p. (0,u)

15.04.1976 Nebrandenburg

NRD 33 Polska 45

Mariusz Okoniewski 9 p.(d,3,3,3)

17.04.1976 Stralsund

NRD 33 Polska 45

Mariusz Okoniewski 4 p. (2,1,1,d)

04.06.1976 Vastervik

Szwecja 76

Polska 32

Mariusz Okoniewski 4 p. (2,2,0)

07.06.1976 Hagfors

Szwecja 81

Polska 27

Mariusz Okoniewski 1 p. (0,1,0,0)

10.06.1976 Avesta

Szwecja 73

Polska 35

Mariusz Okoniewski 0 p. (0)

12.06.1976 Hallstavik

Szwecja 67

 Polska 41

Mariusz Okoniewski 0 p. (0)

13.06.1976 Kumla

Szwecja 79 Polska29 

Mariusz Okoniewski 0 p. (0,0)

15.10.1976 Goeteborg

Szwecja 51 

Polska 27

Zdzisław Dobrucki 7 p. (2,2,1,2) Mariusz Okoniewski 0 p. (0,-,0,-)


17.10.1976 Gdańsk

Polska 33 Szwecja 71

Mariusz Okoniewski 0 p. (0)

20.10.1976 Leszno

Polska  42 Szwecja 66

Bernard Jąder 9 p. (2,1,2,w,1,3) Zbigniew Jąder 2 p. (2,w,0) Zdzisław Dobrucki 2 p. (1,1,0,-,-,-)

09.04.1977 Gustrow

(AGMU) NRD 33  (PZM) Polska 45

Roman Jankowski 5 p. (2,2,1)

03.06.1977 Gislaved

Szwecja 62 Juniorzy Polska 33

Mariusz Okoniewski 6 p. (3,0,2,u,1,0) Roman Jankowski 3 p. (0,1,1,10) Bernard Jąder 2 p. (2,0,d) Kazimierz Adamczak 1 p. (0,0,-,1,w)

04.06.1977 Malilla

Szwecja 59 Juniorzy Polska 37

Mariusz Okoniewski 7 p. (3,2,1,1,0,0) Roman Jankowski 1 p. (0,1,0,0,0,-) Kazimierz Adamczak 1 p. (1,0,0,0,-)

05.06.1977  Linkoeping

Szwecja 44 Juniorzy Polska 49

Mariusz Okoniewski 13 p. (3,3,3,3,1) Roman Jankowski 4 p. (0,3,1,0,d) Kazimierz Adamczak 3 p. (w,0,u,2,1)

07.06.1977 Kumla

Szwecja 51 Juniorzy Polska 45

Mariusz Okoniewski 7 p. (1,3,1,1,1,0) Roman Jankowski 6 p. (0,2,1,0,2,1) Kazimierz Adamczak 0 p. (0,0,0,-,-,-)

07.07.1977 Zielona Góra

Polska 79 Juniorzy Szwecja 28

Mariusz Okoniewski 13 p. (3,3,3,2,2,0) Roman Jankowski 5 p. (2,2,1,-,-,-)

11.07.1977 Gniezno

Polska 63 Juniorzy Szwecja 44

Mariusz Okoniewski 17 p. (3,3,3,3,2,3) Ryszard Buśkiewicz 4 p. (2,u,1,1,0,-) Roman Jankowski 3 p. (2,1)

12.07.1977 Częstochowa

Polska 52 Juniorzy Szwecja 56

Mariusz Okoniewski 6 p. (d,-,-,3,3,0)

22.10.1978 Leszno

Polska  42 Juniorzy Szwecja 26

Kazimierz Adamczak 12 p. (3,3,3,3) Bernard Jąder 11 p. (2,3,3,3) Roman Jankowski 3 p. (0,0,2,1) Henryk Brodala ns Grzegorz Sterna ns

28.10.1978 Ostrów Wlkp

Polska 51 Juniorzy NRD 39

Kazimierz Adamczak 15 p. (3,3,3,3,3) Roman Jankowski 14 p. (3,3,3,2,3) Henryk Brodala 1 p. (0,1,0) Grzegorz Sterna 0 p. (u,0,-,-,-)

12.04.1979 Nebrandenburg

(NRD) ADMV  22 (Polska) PZM 56

Bernard Jąder 11 p. (3,3,2,3) Stanisław Turek  8 p. (2,3,2,1) Włodzimierz Heliński 5 p. (2,3)

13.04.1979 Stralsund (NRD)

ADMV 28

 PZM 50

Bernard Jąder 8 p. (2,3,1,2) Stanisław Turek 6 p. (3,3,-,-) Włodzimierz Heliński 0 p. (d,0)

14.04.1979 Guestrow (NRD)

ADMV 30

 PZM 48

Bernard Jąder 12 p. (3,3,3,3) Włodzimierz Heliński 3 p. (1,2)

15.04.1979 Rostock (NRD)

ADMV 29

 PZM 49

Bernard Jąder 8 p. (2,3,0,3) Włodzimierz Heliński 7 p. (3,3,1)

15.04.1979 Gorzów

Polska 44 Juniorzy Dania 64

Mariusz Okoniewski 11(0,3,2,0,3,3)

Roman Jankowski 1 p. (1,0,0,-,-,-)

16.04.1979 Zielona Góra

Polska 53 Juniorzy Dania  55

Mariusz Okoniewski 7 (2,2,2,0,1,1)

Roman Jankowski1 p. (0,0,1,-,-,-) Ryszard Buśkiewicz ns

11.05.1979 Peterborough

BSPA (Anglia)45,5

PZM (Polska)32,5

Mariusz Okoniewski 8 p.(0,3,2,1,2)

13.05.1979 Milldenhall

BSPA (Anglia) 43 PZM (Polska)    35

Mariusz Okoniewski 1 p. (1,d,u,0)

14.05.1979 Newcastle

BSPA (Anglia) 49 PZM (Polska)    29

Mariusz Okoniewski 4 p. (1,0,2,1)

16.05.1979 Nottingham

BSPA (Anglia) 31 PZM (Polska)    47

Mariusz Okoniewski 8 p (2,3,1,1,1)

17.05.1979 Middlesbrough

BSPA (Anglia) 39 PZM (Polska)    38

Mariusz Okoniewski 8 p (1,2,1,1,3)

19.05.1979 Stoke

BSPA (Anglia)  38 PZM (Polska)   40

Mariusz Okoniewski 6 p (3,u,1,2)

12.10.1979 Vojens

Dania 54  Juniorzy Polska 24

Mariusz Okoniewski 3 p. (1,1,1,0) Roman Jankowski 2 p. (2,0,0,0)

14.10.1979 Fjelsted

Dania 38 Juniorzy Polska 38

Mariusz Okoniewski 6 p. (1,1,3,1) Roman Jankowski 3 p. (3,0,0,0)

08.07.1980 Ostrów Wlkp

Polska 51 Juniorzy Dania 55

Grzegorz Sterna 6 p. (3,2,1)

11.07.1980 Grudziądz

Polska 56 Juniorzy Dania 52

Grzegorz Sterna 10 p. (3,1,3,0,2,1)

19.04.1981 Ostrów Wlkp

Polska 40 Juniorzy Dania 38

Grzegorz Sterna 5 p. (1,0,2,2)

20.04.1981 Leszno

Polska 52 Juniorzy Dania  26

Andrzej Cichy 11 p. (3,2,3,3) Grzegorz Sterna 7 p. (0,3,1,3)

21.04.1981 Zielona Góra

Polska 48 Juniorzy Dania 30

Grzegorz Sterna 9 p. (2,2,3,2) Andrzej Cichy 1 p. (1,d,-,-)


13.06.1981 Canterbury GB

Canterbury 41

PZM  37

Włodzimierz Heliński 8 p. (2,2,2,2)

14.06.1981 Milldenhall GB

Milldenhall  57 PZM  21

Włodzimierz Heliński 0 p. (0,0,0,-,-)

15.06.1981 ScunnthorpeGB

Scunnthorpe  44

 PZM  34

Włodzimierz Heliński 4 p. (2,1,1,-,-)

18.06.1981 Oxford GB

Oxford  45 PZM  33

Włodzimierz Heliński 6 p. (3,2,0,1)

19.06.1981 Ellesmere Port

Ellesmere Port  56 PZM  22

Włodzimierz Heliński  0 p. (0,0,0,-,-)

21.06.1981 Boston GB

Boston  53 PZM  25

Włodzimierz Heliński 3 p. (2,0,1,0,0)

22.06.1981 Newcastle GB

Newcastle  61

PZM  17

Włodzimierz Heliński 3 p. (1,1,1,0,-)

12.07.1981 Ostrów Wlkp

Polska  52 Juniorzy Szwecja 38

Andrzej Cichy  9 p. ((3,0,1,2,3) Grzegorz Sterna 2 p. (1,1,-,-,-) Zenon Kasprzak 1 p. (1)

06.08.1981 Bydgoszcz

Polska 50 CSRS 40

Ryszard Buśkiewicz 9 p. (2,3,3,1)

08.08.1981 Gniezno

Polska  42 CSRS 48

Ryszard Buśkiewicz 4 p. (1,3,u)

14.08.1982 Saregio (I)

Włochy  37 Polska 63

Roman Jankowski 18 p. (3,3,3,3,3,3)

15.08.1982 Badia Polesine

Włochy 43 Polska 66

Roman Jankowski  8 p.

06.03.1983 Badia Polesine

Włochy  43 Polska 64

Roman Jankowski  16 p. (3,3,2,3,3,2)

Zenon Kasprzak 0 p. (0)

14.03.1983 Lonigo

Włochy  40 Polska 68

Roman Jankowski 11 p(3,3,2,3,w,d,-)

Zenon Kasprzak  3 p. (0,1,2)

15.05.1984 Bydgoszcz

Polska 45 Juniorzy Dania 63

Zenon Kasprzak 13 p. (1,2,2,3,2,3)

18.05.1984 Częstochowa

Polska 43 Juniorzy Dania 65

Zenon Kasprzak 10 p. (1,2,0,2,2,3)

02.07.1984 Świętochłowice

Polska  45 Juniorzy Szwecja 63

Zenon Kasprzak 12 p.

12.07.1984 Gniezno

Polska  65 CSRS 41 

Roman Jankowski  12 p.

14.07.1984 Opole

Polska  60 CSRS 48

Roman Jankowski 2 p. (0,0,-,2,0,-)

09.08.1984 Gorzów

Polska  81

 Włochy  27

Roman Jankowski 13 p.(3,2,2,2,2,2)

11.08.1984 Zielona Góra

Polska  81

Włochy 25

Roman Jankowski 18 p (3,3,3,3,3,3)

20.10.1984 Debreczyn

Węgry  73

Polska 35

Zenon Kasprzak  1 p.

21.10.1984 Miskolc

Węgry  71

 Polska 37

Zenon Kasprzak 8 p.

14. 09. 1985 Leszno

Polska  75

 Węgry 31

Zenon Kasprzak 17 p. (2,3,3,3,3,3) Roman Jankowski 5 p. (3,2,d,-,-,-) Grzegorz Sterna 4 p. (w,2,2) Włodzimierz Heliński 2 p. (2,0)

17.09.1985 Toruń

Polska  78

Węgry  30

Roman Jankowski 16 p(3,3,3,3,2,2)

Zenon Kasprzak 7 p. (-,-,-,1,3,3)

12.04.1986 Opole

Polska  65

Szwecja 43

Zenon Kasprzak 18 p. (3,3,3,3,3,3) Roman Jankowski 8 p. (1,1,0,3,2,1)

13.04.1986 Rybnik

Polska  73

Szwecja 35

Zenon Kasprzak 10 p. (0,-,1,3,3,3) Roman Jankowski 6 p. (1,2,1,2)

02.07.1986 Rzeszów

Polska 69

CSRS 39

Zenon Kasprzak 14 p. (3,1,1,3,3,3) Roman Jankowski 10 p.(2,1,-,1,3,3)

03.07.1986 Tarnów

Polska 54

CSRS 54

Roman Jankowski 9 p. (2,2,2,1,0,2)

Zenon Kasprzak 7 p. (0,-,3,2,2,d)

11.10.1986 Nyiregyhaza

Węgry 56

 Polska 52

Zenon Kasprzak 10 p. (3,1,0,3,1,2) Roman Jankowski 7 p. (2,0,2,1,2,0)

12.10.1986 Miskolc

Węgry 44

Polska 64

Roman Jankowski 15 p.(3,3,1,2,3,3)

Zenon Kasprzak 1 p. (1,0,-,-,0,-)

07.04.1987 Bydgoszcz

Polska 57

Szwecja 51

Zenon Kasprzak 14 p. (1,3,1,3,3,3) Roman Jankowski 4 p. (2,-,2,0,-,-)

08. 04. 1987 Leszno

Polska 70

Szwecja 38

Zenon Kasprzak 18 p. (3,3,3,3,3,3) Roman Jankowski 8 p. (2,2,-,0,3,1) Mariusz Okoniewski 1 p.(0,-,-,1,-,-)

29.05.1987Wimbledon GB

Wimbledon 86 Polska 22

Jan Krzystyniak 6 p.

30.05.1987 Stoke GB

Stoke 80 Polska 28

Jan Krzystyniak 6 p.

30.06.1987 Koprovice

CSRS 55

Polska 53

Roman Jankowski 7 p.

Zenon Kasprzak 1 p.

01.07.1987 Pardubice

CSRS 55  Polska 53

Roman Jankowski 13 p.

Zenon Kasprzak 8 p.

 Jan Krzystyniak 2 p.

02.07.1987 Praha

CSRS  61 Polska 47

Roman Jankowski 8 p.

 Zenon Kasprzak 8 p.

 Jan Krzystyniak 4 p.

05.08.1987 Gniezno

Polska  67 Węgry 41

Zenon Kasprzak 18 p. (3,3,3,3,3,3)

Jan Krzystyniak 12 p. (3,1,2,2,1,3) Zbigniew Krakowski 10 p(20-332) Dariusz Baliński 1 p. (1,-,-,-,0,-)

06.08.1987 Ostrów Wlkp

Polska  80 Węgry 28

Zenon Kasprzak 18 p. (3,3,3,3,3,3) Roman Jankowski 18 p(3,3,3,3,3,3) Zbigniew Krakowski 15 p. Piotr Pawlicki 11 p. Jan Krzystyniak 1 p.

23.08.1987 Mariestad

Szwecja 58

Polska 50

Zenon Kasprzak 14 p.

 Roman Jankowski 13 p.

26.08.1987 Vetlanda

Szwecja 68

 Polska 40

Roman Jankowski 14 p.

 Zenon Kasprzak 12 p.

10.10.1987  Poznań

Polska 79 ZSRR 28

Roman Jankowski 13 p. (2,3,2,-,3,3) Zenon Kasprzak 13 p.(3,3,3,w3,1)

Jan Krzystyniak 11 p. (2,3,3,3) Zbigniew Krakowski 7 p. (2,-,2,3,0,-)

11.10.1987 Zielona Góra

Polska 82 ZSRR 25

Zenon Kasprzak 17 p. (3,2,3,3,3,3) Roman Jankowski 17 p. (3,2,3,3,3,3) Zbigniew Krakowski 6 p. (2,-,2,-,-,2)

12.04.1988 Ostrów Wlkp

PZM 70 Reprezentacja Ligi Duńskiej 38

Zenon Kasprzak 18 p. (3,3,3,3,3,3) Roman Jankowski 6 p.

Jan Krzystyniak 5 p.

 Dariusz Baliński 3 p.

13.04.1988 Gniezno

PZM 48 Reprezentacja Ligi Duńskiej 60

Roman Jankowski 14 p.

 Jan Krzystyniak 4 p.

 Zbigniew Krakowski 2 p.

 Zenon Kasprzak 0 p.

15.04.1988 Toruń

PZM 86 Reprezentacja Ligi Duńskiej 22

Roman Jankowski 18 p. (3,3,3,3,3,3)

23.06.1988 Praha

CSRS 62 Polska 45

Roman Jankowski 13 p.

 Zenon Kasprzak 6 p.

24.06.1988 Pardubice

CSRS 45 Polska 63

Roman Jankowski 17 p.

Zenon Kasprzak 16 p.

06.07.1988 Gorzów

 Polska 60

CSRS 48

Roman Jankowski 12 p.(3,2,2,3,0,2)

Zenon Kasprzak 11 p. (0,3,2,3,1,2)

03.04.1989 Toruń

Polska 59

Szwecja 49

Roman Jankowski 15 p.(3,3,2,3,1,3)

Zenon Kasprzak 4 p. (1,-,1,2,d,-)

10.04.1989 Zielona Góra

Polska  75

Szwecja 33

Zenon Kasprzak 17 p. Roman Jankowski 5 p.

11. 04. 1989 Leszno

Polska 69

Szwecja 39

Zenon Kasprzak 17 p. (3,3,3,2,3,3) Roman Jankowski 16 p.(3,2,2,3,3,3)

Zbigniew Krakowski 11(32,1,2,3,u)

Dariusz Baliński 3 p. (0,-,1,0,-,2)

13.04.1989 Gorzów

Polska 64

Szwecja 44

Piotr Pawlicki 16 p. (1,3,3,3,3,3)

20.05.1989 Ostrów Wlkp

Polska 86

Włochy 20

Piotr Pawlicki 16 p. (3,2,3,3,2,3) Zbigniew Krakowski 14 p (232232)

21.05.1989 Rzeszów

Polska  83

Włochy 19

Zbigniew Krakowski 16 p (333223)

Piotr Pawlicki 14 p. (2,2,2,3,3,2)

28.05.1989 Opole

Polska 61

CSRS 48

Zbigniew Krakowski 3 p. (0,3 )

29.05.1989 Wrocław

Polska 64

CSRS 44

Piotr Pawlicki 5 p.

10.04.1990 Gniezno

(Polska) PZM 36 (Szwecja) SVEMO 71

Zbigniew Krakowski 4 p. (101002) Piotr Pawlicki 3 p. (1,1,w,1,u,-) Zenon Kasprzak 2 p. (0,0,-,-,2,d)

12.04.1990 Zielona Góra

(Polska) PZM 60 (Szwecja) SVEMO 46

Zenon Kasprzak 11 p. (0,3,3,2,1,2) Zbigniew Krakowski 5 p. (2,3)

03.08.1990 Oktiabrskij

ZSRR Oktiabrskij 52 Polska 37 Juniorzy

Paweł Jąder 4 p. (2,2,0)

05.08.1990 Magnitogorsk

Magnitogorsk 23 Polska 65 Juniorzy

Paweł Jąder 11 p. (-,3,3,3,2)

09.08.1990 Saławat

ZSRR Saławat 32 Polska 58 Juniorzy

Paweł Jąder 10 p. (1,2,2,3,2)

17. 04. 1991 Leszno

(Polska) PZM 58 (Szwecja) SVEMO 50

Adam Łabędzki 16 p. (1,3,3,3,3,3) Zbigniew Krakowski 2 p. (0,2,d)

28.07.1991 Karlstad (S)

SVEMO 55

 PZM 53

Adam Łabędzki 10 p.

29.08.1991 Linkoeping

SVEMO 67

PZM 41

Adam Łabędzki 7 p.

19.09.1991 Tarnów

Polska  39 Australia 69

Adam Łabędzki 4 p. (2,0,-,0,1,1)

30.04.1994 Warszawa

Polska  36

Reszta Świata 72

Roman Jankowski 12 p.(3,1,3,2,2,1) Adam Łabędzki  1 p. (1,0,-,-,-,0)

29.08.1995 Praha (CZ)

(Czechy)MOTOKOV 38,5      Juniorzy

 (Polska)PZM 51,5

Damian Baliński 14 p. (3,3,3,2,3) Adam Skórnicki 5,5 p. (0/5,2,2,1)

30.08.1995 Mseno (CZ)

(Czechy)MOTOKOV 46 (Polska)PZM 44 Juniorzy

Damian Baliński 13 p. (d,2,2,3,3,3) Adam Skórnicki 12 p. (1,3,3,1,3,1)

20.09.1995 Piła

Polska 46 Juniorzy Czechy 44

Damian Baliński 11 p. (0,2,3,3,3) Adam Skórnicki 9 p. (3,3,0,3,0)

10.05.1996 Bydgoszcz

Polska 51 Dania 57

Roman Jankowski 10 p. (2,3,1,2,t,2)

09.11.1996 Brahpan

RPA 32 Polska 52

Adam Skórnicki 12 p.

 Robert Mikołajczak 4 p.

10.11.1996  Klerksdorp

RPA 31 Polska 52

Robert Mikołajczak 3 p.

 Adam Skórnicki  ns

15.11.1996 Brahpan

RPA 28 Polska 54

Robert Mikołajczak 13 p. (3,3,2,3,2) Adam Skórnicki  ns

22.11.1996 Kimberley

RPA 40 Polska 43

Robert Mikołajczak 9 p. (2,3,2,1,1) Adam Skórnicki  ns



Test mecze  Kadry z udziałem zawodników Unii Leszno

 

01.05.1973 Rybnik

ROW Rybnik 43 Kadra PZM    65

Jerzy Kowalski 3 p. Zdzisław Dobrucki 2 p.

17. 05. 1973 Leszno

Unia Leszno 38

 Kadra PZM 70

Bernard Jąder 13 p.

Zdzisław Dobrucki 10 p

. Andrzej Pogorzelski 5 p.

 Zbigniew Jader 4 p.

 Jerzy Kowalski 4 p.

 Antoni Heliński 1 p.

Alojzy Norek 1 p.

 Czesław Piwosz 0 p.

20.05.1973 Gorzów

Stal Gorzów 67

Kadra PZM 40

Zdzisław Dobrucki 8 p.

 Jerzy Kowalski 7 p.

 Bernard Jąder 4 p.

10.08.1973 Opole

Kolejarz Opole 47 Kadra PZM 61

Zdzisław Dobrucki 5 p.

 Zbigniew Jader 0 p.



                     Podsumowanie startów w meczach międzypaństwowych

 

Lp

Zawodnik

Starty

Punkty

1

Roman Jankowski

49

477

2

Zenon Kasprzak

37

387

3

Henryk Żyto

31

229(25)

4

Mariusz Okoniewski

25

149

5

Bernard Jąder

21

130

6

Zdzisław Dobrucki

13

87

7

Zbigniew Krakowski

12

95

8

Włodzimierz Heliński

12

41

9

Zbigniew Jąder

10

27 (9)

10

Jan Krzystyniak

9

51

11

Grzegorz Sterna

9

43

12

Józef Olejniczak

8

40 (6)

13

Alfred Smoczyk

6

88

14

Piotr Pawlicki

6

65

15

Andrzej Krzesiński

6

54

16

Jerzy Kowalski

6

11 (5)

17

Kazimierz Adamczak

5

31

18

Kazimierz Bentke

5

39

19

Adam Łabędzki

5

38

20

Adam Skórnicki

4

38,5

21

Robert Mikołajczak

4

29

22

Ryszard Buśkiewicz

4

17

23

Zdzisław Waliński

4

10 (3)

24

Damian Baliński

3

38

25

Paweł Jąder

3

25

26

Andrzej Cichy

3

21

27

Dariusz Baliński

3

7

28

Jan Kusiak

3

3

29

Stanisław Glapiak

2

16

30

Stanisław Turek

2

14

31

Henryk Woźniak

2

12

32

Henryk Brodala

2

1

33

Zenon Nowak

1

4

34

Andrzej Tanaś

1

3

35

Jan Kolber

1

0



 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=