ZAWODNICY UNII W INNYCH LIGACH

Starty zawodników Unii Leszno w ligach zagranicznych

ANGLIA

1960 Henryk Żyto Coventry

1961 Kazimierz Bentke Coventry

1976 Kazimierz Adamczak Hull   Exeter  Newport

1978 Jerzy Kowalski Wolverhampton

1980 1981  Roman Jankowski Hackney
1992 Ronnie Correy USA Wolverhampton
1992 1993 1994 Greg Hancock USA Cradley Heath
1993 Zdenek Tesar (CZ)  Ipswich
1996 Leigh Adams (AUS) Londyn
1997 1998 2004 – 2010
Leigh Adams (AUS) Swindon
1997 Craig Boyce (AUS) Poole

1997 Ronnie Correy USA Wolverhampton
1998 Ronnie Correy USA Belle Vue
 
1998 1999 Brian Andersen (DK) Coventry
1999 2000 Jason Lyons (AUS) Belle Vue
1999 2000 Leigh Adams (AUS) Kings Lynn
2000 Scott Nicholls (GB)  Poole
2001 Andy Smith (GB) Belle Vue
2001 Steve Johnston (AUS) Oxford
2001 Craig Watson (AUS) Poole
2001 2002 Leigh Adams (AUS) Oxford

2002 Sebastian Ułamek King’s Lynn

2002 Łukasz Jankowski King’s Lynn
2003 Leigh Adams (AUS) Poole
2003 Lukas Dryml (CZ) Poole

2003 – 2005  Krzysztof Kasprzak Poole
2003 Joonas Kylmakorpi (FIN) Arena Eseex

2004 – 2005  Rafał Dobrucki Oxford

2004 – 2005  Adam Skórnicki Wolverhampton
2006 Mark Loram (GB) Ipswich
2006 Dawid Howe (GB) Oxford

2006 –2007 Robert Miśkowiak Ipswich
2007 Troy Batchelor (AUS) Poole
2007 Patrik Hougard (DK) Reading

2007 Damian Baliński Swindon
2008 2009 Troy Batchelor (AUS) Swindon
2008  2009 Jurica Pavlic (Chorwacja)  Swindon
2008 - 2010 Adam Shields (AUS) Lakeside

2008 – 2009 Jarosław Hampel Ipswich

2009 Krzysztof Kasprzak Belle Vue
2009 Troy Batchelor (AUS) Ipswich
2009 Ryan Sedgmen (AUS)  Newport
2009 Justin Sedgmen (AUS)  Somerset Workington Glasgow
2009 Richard Sweetman (AUS) Birmingham Swindon
2010 2011 Troy Batchelor (AUS) Peterborough

2010 Adam Shields (AUS) Eastbourne

2011 Troy Batchelor (AUS) Coventry  Poole

2011 Edward Kennett (GB) Eastbourne Coventry  Birmingham

2012 Piotr Pawlicki Poole


SZWECJA


1992 Ronnie Correy USA Bysarna Visby
1992 – 1994  Greg Hancock USA Getingarna Stockholm
1994 Simon Wigg (GB)  Vetlanda
1996 Leigh Adams (AUS) Vetlanda
1998 - 1999 Leigh Adams (AUS) Kumla
1999 2000 Jason Lyons (AUS) Mariestad
2000 - 2008 Leigh Adams (AUS) Avesta
2000 Scott Nicholls (GB) Elkilstuna
2001 Andy Smith (GB) Avesta
2001 Steve Johnston (AUS) Vastervik
2002 Sebastian Ułamek Luxo Stars Mallila

2002 Aleś Dryml (CZ) Mariestad

2002 Rafał Okoniewski Luxo Stars Mallila
2002 Niklas Klingberg (S) Avesta

2003 Lukas Dryml (CZ) Vetlanda

2003 – 2010  Damian Baliński  Piraterna Motala

2003 Joonas Kylmaekorpi (FIN) Goteborg

2003 – 2005 Jacek Rempała Bysarna Visby

2003 – 2009  Krzysztof Kasprzak Smederna

2003 - 2006 Rafał Dobrucki Kaparna Goeteborg

2004 – 2005  Adam Skórnicki  Valsarna

2006 Robert Miśkowiak Vastervik
2006 Mark Loram (GB) Motala
2006 Dawid Howe (GB) Eskilstuna

2007 Robert Miśkowiak Smederna
2007 Patrik Hougard (DK) Nykoping

2007 Craig Boyce (AUS) Vastervik
2008 Troy Batchelor (AUS) Malilla
2008 Adam Shields (AUS)  Halstavik

2009 Krzysztof Kasprzak Norrkoeping 
2009  2010 Adam Shields (AUS) Norrkoeping
2009 - 2010 Leigh Adams (AUS) Gislaved
2009 - 2010 Jurica Pavlic (Chorwacja)  Vetlanda

2009 – 2012 Jarosław Hampel Vetlanda

2010 – 2011 Troy Batchelor (AUS) Gislaved

2010 – 2011  Janusz Kołodziej Vetlanda

2010 – 2011 Adam Skórnicki Norrkoeping

2011 Damian Baliński Vetlanda

2011 Jurica Pavlic (Chorwacja) Malilla

2012 Damian Baliński Malmoe

2012 Tobiasz Musielak Stockholm  

2012 Piotr Pawlicki  Motala

2012 Przemysław Pawlicki  Motala



DANIA


1996 Leigh Adams (AUS) Herming
1997 Roman Jankowski    Fjelsted

1999 Ronnie Pedersen (DK) Slangerup

2002 Sebastian Ułamek     S.C. Vojens

2002  Damian Baliński       S.C. Vojens

2002 Jacek Rempała          Herning

2002 – 2004  Jacek Rempała  S.C. Brovst

2003 – 2004 2009 – 2010 2012 Damian Baliński   Holsted

2004  2005 Łukasz Jankowski     Holsted
2006 2007 Patrik Hougard (DK) Holsted i Holstebro

2009 Sławomir Musielak Vojens

2010 Janusz Kołodziej Ejsberg

2010 Leigh Adams (AUS) Ejsberg
2010 – 2011  Troy Batchelor (AUS) Holsted
2011 Adam Skórnicki Grindsted

2011 Damian Baliński Vojens

2012 Jarosław Hampel Outrup

2012 Piotr Pawlicki  Holsted

2012 Przemysław Pawlicki Holsted


NIEMCY


 


2001  2002 Aleś Dryml (CZ) Diedenbergen

2002 Dariusz Łowicki     S.C. Neuenknick
2002 Rafał Okoniewski   S.C. Neuenknick

2002 Łukasz Jankowski  MSC Olching
2002 Niklas Klingberg (S) Gustrow
2003 Lukas Dryml (CZ) Diedenbergen

2003 Łukasz Jankowski Prachim / Wolfslake

2003 Robert Mikołajczak MSC Olching

2003 – 2004  Dariusz Łowicki     S.C. Neuenknick

2004 Jacek Rempała       MC Nordstern Starlslund

2006 Damian Baliński S.C. Neuenknick

2009 Przemysław Pawlicki Landshut  

2012 Tobiasz Musielak Stranslund

2012 Piotr Pawlicki Stranslund

2012 Przemysław Pawlicki Stranslund


 

 

CZECHY

 

 

 

1991 Piotr Pawlicki  AMK Liberec
1992 Vladimir Kalina (CZ) Pardubice
1992 Robert Ralis (CZ) Liberec

2001 – 2002  Aleś Dryml (CZ) Pardubice
2003 Lukas Dryml (CZ) Pardubice

2002 Łukasz Jankowski  PK Mšeno
2006 Leigh Adams (AUS) Pardubice

2010 Sławomir Musielak  Slany  

2012 Piotr Pawlicki Mšeno
2012 Przemysław Pawlicki  Mšeno


WĘGRY

 

2004 – 2005   Krzysztof Kasprzak  Simon & Wolf Debreczyn

 

 

 ROSJA



2006  2008 Leigh Adams (AUS) Tolgiatii
2011 Troy Batchelor (AUS) Władywostok



WŁOCHY


2007 Jurica Pavlic (Chorwacja) Lonigo


CHORWACJA
(liga trzech narodów)


2007 - 2012   Jurica Pavlic (Chorwacja)  Unia Gorican

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=