OSOBY FUNKCYJNE


PREZES KLUBU











 1 IDZI DOLATA  1938 - 1939
 2 LEON FABIAŃCZYK 1946 - 1949
 3 ANTONI SMOCZYK  1950 - 1955
 4 JÓZEF KANIA 1956 - 1959
 5  JÓZEF BARTLEWICZ 1960 - 1962 
 6  MARIAN SODKIEWICZ  1963
 7  JÓZEF OLEJNICZAK 1964 
 8  PAWEŁ AUGUSTYŃSKI 1965 - 1970
 9  MARIAN GRYS  1970 - 1989
10  STANISŁAW MIZGALSKI 1990 - 1993 
11  ZBIGNIEW POTOK 1994 
12  RUFIN SOKOŁOWSKI 1995 - 2004 
13  JÓZEF DWORAKOWSKI  2004 - 2013
14  PIOTR RUSIECKI od XI 2013  

KIEROWNIK SEKCJI I DRUŻYNY
1 WACŁAW OTTO 1946 - 1954 
 2  HENRYK WOŹNIAK 1954 - 1956 
 3 STANISŁAW KRZYMIŃSKI 1956 
 4  CZESŁAW ADAMSKI 1957 - 1958  
 5  STANISŁAW SIERADZKI  1959 - 1960
 6  JÓZEF RZEPA 1961 - 1964
  1970 - 1976  
 7  JÓZEF MUSIAŁ  1965 - 1970
 8  JAN NOWICKI 1976 - 1984
1986 - 1989 1991
 
 9  STANISŁAW MISIORNY 1985 
10  BOLESŁAW OSSOWSKI 1990  1994  1995 
11  JANUSZ GOŚCINIAK 1992  1993 
12  ANDRZEJ BORTEL 1993  1994 
13  STANISŁAW DRAŃCZAREK 1994 
14  WIESŁAW LISOWSKI  1994 - 1996
15  ANDRZEJ ZAMELCZYK  1995
16  TADEUSZ PAŹDZIOR  1996  1997
17  BERNARD JĄDER  1996
18  KRYSTIAN  GLINCZAK  1996
19  WITOLD KAŹMIERCZAK  1996 - 2003
20  KRYSTIAN WALCZAK  2000
21  WOJCIECH DANKIEWICZ 2001 - 2006
22  SŁAWOMIR KRYJOM 2001 - 2010
23  MATEUSZ GRYCZKA  2011 - 2013
24  OSKAR BALDYS  2011 - 2012
25  MATEUSZ GMURA  2011 - 2012
26 PAWEŁ JĄDER  2013

DYREKTOR KLUBU
 1 JAN NOWICKI 1990
 2    
 3  
 4    


MECHANICY

1  WACŁAW OTTO 1946 - 1954  
 2  STANISŁAW PRZYBYLSKI 1946 - 1957 
 3 ALEKSANDER ZAJĄCZKOWSKI 1957 - 1961
 1966 - 1967 
 4  JAN KOLBER  1962
 5  JAN ROJEWSKI  1962 - 1963
 6  ZDZISŁAW SMOCZYK 1962 - 1964 
 7  TADEUSZ BIERNAT 1965 - 1971 
 8  HENRYK CIORGA 1971 
 9  ZBIGNIEW FLEGEL 1972 
10  WOJCIECH ŚNIEGUCKI 1972 - 1975 
11  TEODOR POGORZELSKI 1973 - 1975
12  ZENON NOWACZYK  1976 - 1987
13  WŁADYSŁAW GOLLOB 1978 
14  STANISŁAW PAWLAK 1978
15  RYSZARD STRZELBICKI  1978 - 1979
16  TADEUSZ BIERNAT 1979 - 1982 
17  HENRYK BRODALA 1982 - 1991
  1995 - 1997  
18  KAZIMIERZ JUSKOWIAK  1984 - 2013
19  ANDRZEJ KRAWCZYK 1988 
20  PIOTR KĘPKA 1989 - 1992 
21  ZDZISŁAW BOJEK 1990 - 1991 
22  WŁODZIMIERZ HELIŃSKI 1992 - 1997 
23  PAWEŁ KAMIŃSKI 1992 
24  RYSZARD CWOJDZIŃSKI 1992 - 1993 
LEKARZE
1  MARIAN KOWALSKI 1951 - 1959 
 2                WÓJCKI  1951
 3 EDWARD KWIECIŃSKI 1956 - 1971 
 4  WIKTOR PIOTROWSKI 1975 
 5  HIERONIM DOMAGAŁA  1976
 6   1977 - 1978 
 7  ROMAN PIOTEREK  1979 - 1996
 8  JACEK ADAMCZAK 1979 1986 1990 
 9  KRZYSZTOF JANKOWSKI 1983  1985 
10  STANISŁAW BIERNACZYK 1987 - 1995 
11  PIOTR GRYS 1994
1998 - 2013 
12  TOMASZ STROIŃSKI 1994 
13  SAMUEL OJO 1994
14  TOMASZ GRYCZKA 1995 - 2013
15  WITOLD REHLIS  1995  1999
16  WOJCIECH KOBUKOWSKI  1996
17  VIOLETTA ZYGMUNT  1997


TRENERZY
 1  WACŁAW OTTO 1946 - 1948 
 2  JÓZEF OLEJNICZAK 1948 - 1961
 1966 - 1969
 
 3 HENRYK ŻYTO  1961 - 1963
 4  FRANCISZEK WOLNIAK  1962
1964 - 1965
 5  ZDZISŁAW WALIŃSKI 1970 - 1972 
 6  ANDRZEJ POGORZELSKI 1973 - 1977 1992
1994 - 1995
 
 7  MARIAN SPYCHAŁA 1978 - 1979 1996 
 8  ZDZISŁAW DOBRUCKI 1980 - 1982 
1985 - 1990
 9  STANISŁAW SOCHACKI  1983 - 1984
1990 - 1991
10  ZBIGNIEW JĄDER 1992 - 1993
1998 - 1994
2004 - 2006
11  ROMAN JANKOWSKI 1993
1999 - 2001 
2010 - 2014
12  BOLESŁAW OSSOWSKI  1995  1997
13  RYSZARD BUŚKIEWICZ     1995
II TRENER 
14  BERNARD JĄDER 1995 SZKÓŁKA
1996 - 1997
 
15  JAN KRZYSTYNIAK 2002 - 2004 
16  CZESŁAW CZERNICKI 2007 - 2009  
17  PAWEŁ JĄDER 2014 

PODPROWADZAJĄCY (KIEROWNIK STARTU)

1  JÓZEF KAWCZYŃSKI 1951  1953 
 2  ANTONI OSIECKI  1951
 3  STANISŁAW KARPAŁA 1951 - 1953
Warszawa 
 4  JAN SANECZNIK 1953 - 1954 
Stalinogród 
 5  STANISŁAW SZOMAŃSKI 1953 Wrocław 
 6  MARIAN KLIMASZYK    1953 Poznań
 7  JAN ĆWIERTNIA 1954 Poznań 
 8  FRANCISZEK MARSZAŁEK  1954
Ostrów Wlkp.
 9                        GRELA 1955 
10  STANISŁAW KRZYMIŃSKI  1956
11                        ŚWIERZAWSKI  1956
12  JERZY WOJCIECHOWSKI 07.04.1968 - 2002 
13  JERZY MOTAŁA 1985 
14  JERZY SIPIŃSKI 1987 1988 1990 
15  PRZEMYSŁAW PIASECKI 1996 - 2014 
16  JERZY CHUDZIŃSKI 2002 - 2014 


SPRAWOZDAWCY
1  TADEUSZ JANKOWSKI 1951 - 1954
1960  1970 GLIWICE 
 2  STANISŁAW KOWALSKI  1953
 3                         LISOWSKI  1953
 4  LUBOMIR BUDZIŃSKI 1954  1955
Poznań 
 5  JÓZEF BARTLEWICZ  1955
 6  JAN CISZEWSKI  1971 Katowice
 7 ANDRZEJ HANDZEWNIAK 1971 - 1992  1995 2005
 8  KRZYSZTOF HOŁYŃSKI 1984 
1986 -1989
 
1992 1995 1996
2000
Gorzów Wlkp.
 9  TADEUSZ CEGIELSKI 1985 - 1990 
10  ANNA STRYJAK 1989 
j. angielski 
11  ANNA BŁASZCZYK 1990  1992
j. angielski 
12  TADEUSZ KWAPISZ  1992 - 2002
13  JERZY ROZYNEK 1996 - 1999 
14  ANDRZEJ MALICKI  1996 Wrocław
15  MARIUSZ CWOJDA 1996 - 2004 
16  ANDRZEJ BARTKOWIAK 1997 - 1999 2005
17  PAWEŁ MROZOWIAK 2005 - 2010
18  KAROLINA DWORAKOWSKA 2006 - 2010 
19    
20    
21    
22    

OBSŁUGA  TORU
 1 JERZY SIPIŃSKI 1970 - 1980
 2 STANISŁAW BARTKOWIAK 1980 - 1991
 3 STANISŁAW KAŹMIERCZAK 1992 - 2012
 4 ŁUKASZ DZIEKAŃSKI 2012 - 2013



 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=