SREBRNY KASK
 

Start zawodników Unii w Finałach  Srebrnego  Kasku

 

W 1966 roku zapoczątkowano rozgrywki o młodzieżowy Srebrny Kask

 

09.06.1966 Leszno          
4 m. Zdzisław Dobrucki     10 p.
 
6 m. Jerzy Kowalski              9 p.


05.08.1966 Częstochowa
7 m. Zdzisław Dobrucki        8,5 p.
  
8 m. Jerzy Kowalski              8,5 p.
 

07.09.1966 Bydgoszcz    
3 m. Jerzy Kowalski             8 p.
 

Klasyfikacja końcowa
5 m. Zdzisław Dobrucki  18,5 p.
 
7 m. Jerzy Kowalski         17,5 p.
 

07.05.1967 Toruń          
6 m. Zdzisław Dobrucki         8 p.
 

25.05.1967 Lublin         
4 m. Jerzy Kowalski             12 p.
 

20.08.1967 Gdańsk       
2 m. Jerzy Kowalski              13 p.
 
5 m. Zdzisław Dobrucki        10 p.
 

26.08.1967 Opole         
2 m. Zdzisław Dobrucki        14 p.
 

Klasyfikacja końcowa   
ns Zdzisław Dobrucki  32 p.
 
ns Jerzy Kowalski         25 p.
 

24.08.1969 Leszno           
3 m. Bernard Jąder     9 p.
 

Klasyfikacja końcowa 
ns Bernard Jąder 9 p.
 

11.05.1972 Gniezno        
2 m. Bernard Jąder              11 p.
 

18.05.1972 Lublin           
6 m. Bernard Jąder                9 p.
 

03.08.1972 Gdańsk          
5 m. Bernard Jąder             10 p.
 

10.08.1972 Leszno          
2 m. Bernard Jąder              14 p.
 

31.08.1972 Rzeszów       
8 m. Bernard Jąder                5 p.
 

21.09.1972 Tarnów         
6 m. Bernard Jąder              10 p.
 

14.09.1972 Toruń           
8 m. Bernard Jąder                 8 p.
 

Klasyfikacja końcowa   
2 m. Bernard Jąder    67 p. (80)
 

19.05.1974 Gniezno      
4 m. Jan Jąder                          9 p.
 

23.06.1974 Gorzów      
4 m. Mariusz Okoniewski        7 p.
  
 14 m. Jan Jąder                           1 p.
 

29.08.1974 Leszno       
1 m. Kazimierz Adamczak      14 p.
 

05.09.1974 Rybnik       
3 m. Kazimierz Adamczak      10 p.
 

10.09.1974 Gdańsk     
16 m. Kazimierz Adamczak       2 p.
 

Klasyfikacja końcowa  
5 m. Kazimierz Adamczak  26 p.
 

10.04.1975 Łódź           
2 m. Mariusz Okoniewski       12 p. 
 
5 m. Kazimierz Adamczak      10 p.
 

15.05.1975 Gniezno      
5 m. Mariusz Okoniewski         9 p.
 
10 m. Kazimierz Adamczak        5 p.
 

22.05.1975 Chorzów    
4 m. Mariusz Okoniewski        10 p.

9 m. Kazimierz Adamczak         6 p

05.06.1975 Zielona Góra    
2 m. Kazimierz Adamczak    12 p.

8 m. Mariusz Okoniewski       7 p.

13.07.1975 Lublin              
2 m. Kazimierz Adamczak     12 p.


17.07.1975 Toruń               
5 m. Mariusz Okoniewski      10 p.

7 m. Kazimierz Adamczak      8 p.

07.08.1975 Rzeszów           
1 m. Mariusz Okoniewski     13 p.

7 m. Kazimierz Adamczak      8 p.

04.09.1975 Tarnów             
2 m. Kazimierz Adamczak    12 p. 

12 m. Mariusz Okoniewski       5 p.

Klasyfikacja końcowa        
4 m. Kazimierz Adamczak    62 p.

 5 m. Mariusz Okoniewski     61 p.

03.07.1976 Ruda Śląska     
1 m. Mariusz Okoniewski     15 p.

2 m. Roman Jankowski        12 p.
9 m. Stanisław Turek             7 p.
13 m. Stefan Smoła                  5 p.

05.08.1976 Zielona Góra    
1 m. Mariusz Okoniewski     14 p.

2 m. Roman Jankowski        12 p.
5 m. Stefan Smoła                  9 p.
12 m. Stanisław Turek              4 p.

Klasyfikacja końcowa         
1 m. Mariusz Okoniewski     29 p.

2 m. Roman Jankowski         24 p.
7 m. Stefan Smoła                 14 p.
12 m. Stanisław Turek             11 p.

28.05.1977 Ruda Śląska        
2 m. Kazimierz Adamczak    14 p.

4 m. Mariusz Okoniewski     11 p.
5 m. Stanisław Turek             10 p.
14 m. Roman Jankowski           3 p.

25.08.1977 Lublin               
1 m. Mariusz Okoniewski    15 p.

3 m. Stanisław Turek           11 p.
4m. Kazimierz Adamczak    11 p.
6 m. Roman Jankowski          9 p.

Klasyfikacja końcowa         
2 m. Mariusz Okoniewski    26 p.

3 m. Kazimierz Adamczak    25 p.
4 m. Stanisław Turek            21 p.
8 m. Roman Jankowski        12 p.

31.08.1978 Opole              
5 m. Stanisław Turek              9 p.
11 m. Mariusz Okoniewski      6 p.

23.08.1979 Zielona Góra   
1 m. Roman Jankowski        14 p.

7 m. Ryszard Buśkiewicz       8 p.

02.10.1980 Zielona Góra   
6 m. Grzegorz Sterna            10 p.


24.09.1981 Toruń               
8 m. Grzegorz Sterna             7 p.

10 m. Marek Bzdęga               6 p

23.09.1982 Rybnik             
5 m. Zenon Kasprzak          9 p
9 m. Piotr Pawlicki             7 p.

08.09.1983 Toruń               
3 m. Zenon Kasprzak        12 p.

11 m. Andrzej Sokołowski   4 p.
12 m. Arkadiusz Zielonko    4 p.

23.08.1984 Lublin             
13 m. Arkadiusz Zielonko   3 p.


18.09.1985 Tarnów             
9 m. Dariusz Baliński        7 p.

 10 m. Zbigniew Krakowski  5 p.

19.09.1985 Rzeszów         
10 m. Zbigniew Krakowski 8 p.

11 m. Dariusz Baliński         7 p.

Klasyfikacja końcowa         
9 m. Dariusz Baliński       14 p.

11 m. Zbigniew Krakowski 13 p.

02.07.1986 Zielona Góra    
6 m. Zbigniew Krakowski   9 p.
12 m. Dariusz Baliński          3 p.

03.07.1986 Gorzów            
4 m. Zbigniew Krakowski 10 p. + 3


Klasyfikacja końcowa        
3 m. Zbigniew Krakowski  19 p +3

16 m. Dariusz Baliński           3 p.

20.08.1988 Ostrów Wlkp.   
6 m. Sławomir Buśkiewicz  10 p.


21.08.1988 Opole              
11 m. Sławomir Buśkiewicz    5 p.


Klasyfikacja końcowa         
7 m. Sławomir Buśkiewicz  15 p.


19.09.1989 Częstochowa  
11 m. Dariusz Kasprzak           5 p.


20.09.1989 Rybnik            
10 m. Dariusz Kasprzak          7 p.


Klasyfikacja końcowa       
11 m. Dariusz Kasprzak        12 p. 


10.09.1993 Machowa        
R1     Krzysztof Mitura           1 p.


25.08.1994 Gorzów           
13 m. Robert Mikołajczak      5 p.


01.10.1995 Tarnów             
9 m. Robert Mikołajczak      6 p.

12 m. Damian Baliński           4 p.
15 m. Adam Skórnicki            4 p.

08.08.1996 Zielona Góra    
7 m. Damian Baliński           9 p.

8 m. Adam Skórnicki            9 p.
 12 m. Robert Mikołajczak       5 p.

11.09.1997 Leszno              
5 m. Andrzej Szymański     11 p.

11 m. Adam Skórnicki             5 p.
13 m. Damian Baliński            3 p.

04.09.1998 Leszno             
4 m. Damian Baliński           10 p.


08.09.1997 Grudziądz     
13 m. Maciej Jąder                    4 p.


06.09.2000 Toruń            
12 m. Łukasz Jankowski           5 p.

16 m. Mariusz Fierlej                0 p
R1 Tomasz Łukaszewicz       0 p.

24.07.2001 Zielona Góra  
8 m. Krzysztof Kasprzak         9 p.

10 m. Łukasz Jankowski           7 p.

29.08.2002 Rybnik           
1 m. Krzysztof Kasprzak       14 p.

9 m. Łukasz Jankowski            6 p.

03.09.2004 Zielona Góra
4 m. Krzysztof Kasprzak         11 p.

 

 

 

Podsumowanie startów w finałach Srebrnego Kasku

 
Startowało 34 zawodników
1 m. - 4 razy
2 m. - 3 razy
3 m. - 4 razy

 

Lp ZAWODNIK  FINAŁY  PUNKTY  1M  2M  3M
 1  MARIUSZ OKONIEWSKI  4  122  1  1  
 2  ROMAN JANKOSKI  2  38  1  1  
 3  KRZYSZTOF KASPRZAK  4  45  1    
 4  PRZEMYSŁAW PAWLICKI  2  14  1    
 5  BERNARD JĄDER  2  76    1  
 6  KAZIMIERZ ADAMCZAK  3  113      1
 7  ZBIGNIEW KRAKOWSKI  2  32      1
 8  SŁAWOMIR MUSIELAK  4  25         1
 9  ZENON KASPRZAK  2  21         1
10  DAMIAN BALIŃSKI  4  26      
11  STANISŁAW TUREK  3  41      
12  ADAM SKÓRNICKI
 ŁUKASZ JANKOWSKI
 3  18      
13  ROBERT MIKOŁAJCZAK  3  16      
14  ZDZISŁAW DOBRUCKI 2  50,5      
15  JERZY KOWALSKI  2  43      
16  TOBIASZ MUSIELAK  2  18      
17  GRZEGORZ STERNA
 DARIUSZ BALIŃSKI
 2  17      
18  ADAM KAJOCH  2  10      
19  ARKADIUSZ ZIELONKO  2      
20  SŁAWOMIR BUŚKIEWICZ  1  15      
21  STAFAN SMOŁA  1  14      
22  DARIUSZ KASPRZAK  1  12      
23  ANDRZEJ SZYMAŃSKI   1  11      
24  RYSZARD BUŚKIEWICZ  1  8      
25  PIOTR PAWLICKI  1  7      
26  MAREK BZDĘGA
PIOTR PAWLICKI (junior)
 1  6      
27  ANDRZEJ SOKOŁOWSKI
 MACIEJ JĄDER
 1  4      
28  KRZYSZTOF MITURA  1  1      
29  MARIUSZ FIERLEJ
TOMASZ ŁUKASZEWSKI
 1  0      
30            
31            
32            
33            
34            
35            
36            
37            
38            
39            
40            


 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=