INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
1947
KLASA 130 cc  Bolesław Dobrowolski 1 miejsce
KLASA 250 cc  Alfred Smoczyk 2 miejsce

24 .10. 1948 Kraków Finału nie rozegrano , w finale mieli startować

  Józef Olejniczak Alfred Smoczyk

 

1949  Leszno
1 m. Alfred Smoczyk   16 p. (4444)
9 m. Henryk Woźniak    6 p. (D,2,NS,4)
13 m.Józef Olejniczak   0 p. (DDD,NS)


1950 Kraków
1 m. Józef Olejniczak  20 p. (44444)
Stanisław Glapiak 10 mi (4222D)
Zdzisław Smoczyk 13 miejsce (2D3D1)

Alfred Smoczyk  pośmiertnie przyznano Honorowy Tytuł IMP

 

08.10.1950 Kraków      
1 m. Józef Olejniczak     20 p. (4,4,4,4,4)
10 m. Stanisław Glapiak  10 p. (4,2,2,2,nu,1)

13 m. Zdzisław Smoczyk   6 p. (2,nu,3,nu,1)

 

14.10.1951 Wrocław    
4 m. Stanisław Glapiak   11 p. (0,3,3,2,3)

9 m. Józef Olejniczak       6 p. (1,0,0,3,2)

19.07.1952 Wrocław    
4 m. Stanisław Glapiak   11 p. (3,1,3,3,1)

                  11 m. Józef Olejniczak        4 p. (d,u,n/s,2,2)


W latach 1953 - 56 o tytule mistrzowskim nie decydował jeden turniej, ale cykl turniejów na rożnych torach

1953 cztery turnieje    * punkty nie liczono do klasyfikacji

14.06.1953 Rybnik       
1 m. Marian Kuśnierek      12 p. (3,3,3,3)

30.08.1953 Warszawa  
3 m. Józef Olejniczak          8 p. (3,2,3,u)

5 m. Marian Kuśnierek       6 p. (3,3,d,d)

13.09.1953 Leszno       
4 m. Marian Kuśnierek        8 p. (3,3,2,u)

5 m. Józef Olejniczak           8 p. (3,2,3,d)

04.10.1953 Wrocław   
8 m. Marian Kuśnierek         5 p. (3,1,1,0)

                 13 m. Józef Olejniczak           1 p. (1,d,d,0) 

Klasyfikacja końcowa  
4 m. Marian Kuśnierek       26 p. (12,6,8,5*)

8 m. Józef Olejniczak         17 p. (-,8,8,1)

1954 pięć  turniejów     * punkty nie liczono do klasyfikacji

30.05.1954 Wrocław  
1 m. Józef Olejniczak           10 p. (3133)

5 m. Andrzej Krzesiński        8 p. (0323)

20.06.1954 Katowice  
6 m. Andrzej Krzesiński        6 p.  (33U-)

08.08.1954 Leszno      
1 m. Andrzej Krzesiński      11 p. (3,3,3,2)

                   6 m. Józef Olejniczak            6 p. (0,2,3,1)
                 10 m. Stanisław Glapiak         4 p. (1,1,1,1)

03.10.1954 Bydgoszcz
7 m. Józef Olejniczak            7 p. (2,2,2,1)

17.10.1954 Warszawa 
7 m. Andrzej Krzesiński        6 p. (3,2,u,1)

Klasyfikacja końcowa 
5 m. Andrzej Krzesiński       25 p. (8,6,11,-,6*)

8 m. Józef Olejniczak           23 p. (10,-,6,7,-)

1955 Cztery turnieje    * punkty nie liczono do klasyfikacji

26.06.1955 Rybnik   1 m. Andrzej Krzesiński  15 p. (3,3,3,3,3)

                 7 m. Stanisław Kowalski     9 p. (23112)

 

21.08.1955 Leszno       4 m. Andrzej Krzesiński        11 p. (3,3,2,1,2)

                                    14 m. Stanisław Kowalski         3 p. (2,1,0,u,n/s)

30.10.1955 Bydgoszcz  3 m. Andrzej Krzesiński        12 p. (3,3,u,3,3)

                                    12 m. Czesław Szypliński          5 p. (1,1,1,1,1)

06.11.1955 Wrocław    7 m. Andrzej Krzesiński           8 p. (3,3,2,u,n/s)

                                      9 m. Czesław Szypliński          7 p. (1,u,2,2,2)

Klasyfikacja końcowa   2 m. Andrzej Krzesiński        38 p. (15,11,12,8*)

                                       N/S Czesław Szypliński        12 p. (5,7)

1956 Trzy turnieje

05.08.1956 Rzeszów       R3     Henryk Żyto                  2 p. (d,2)

10.08.1956 Leszno         15 m. Henryk Żyto                  2 p. (d,1,u,1,0)

                                        R1     Zbigniew Flegel            0 p. (0)

                                        R2     Zdzisław Waliński        0 p. (d)

04.11.1956 Bydgoszcz     4 m. Henryk Żyto                11 p. (3,3,1,3,1)

Klasyfikacja końcowa    10 m. Henryk Żyto                15 p. (2,2,11)

 

 

18.08.1957 Rybnik         15 m. Henryk Żyto                  2 p. (1,1,0,0,d)

31.08.1958 Rybnik         14 m. Jan Kusiak                     2 p. (0,0,1,1,0)

38.08.1959 Rybnik           9 m. Henryk Żyto                  7 p. (0,2,1,2,2)


28.08.1960 Rybnik           8 m. Kazimierz Bentke          6 p. (0,1,3,1,1)

24.09.1961 Rzeszów        3 m. Henryk Żyto                 13 p. (3,2,3,2,3)+2

                                       11 m. Jan Kolber                      3 p. (1,w,1,1,0)

02.09.1962 Rzeszów        2 m. Henryk Żyto                 14 p. (3,3,3,3,2)

                                        11 m. Zdzisław Waliński         5 p. (2,2,0,1,0)

08.09.1963 Rybnik           1 m. Henryk Żyto                 15 p. (3,3,3,3,3)

                                        11 m. Kazimierz Bentke          6 p. (d,2,2,w,2)

12.10.1969 Rybnik         15 m. Jerzy Kowalski               2 p. (1,1,d,u,-)

03.10.1971 Rybnik           8 m. Zdzisław Dobrucki         7 p. (2,2,2,d,1)


01.10.1972 Bydgoszcz   15 m. Zdzisław Dobrucki         0 p. (u,n/s,n/s,n/s,n/s)

                                        16 m. Jerzy Kowalski               0 p. (u,n/s,n/s,n/s,n/s)

 

30.09.1973 Rybnik           8 m. Bernard Jąder                  8 p. (1,0,3,3,1)

                                        13 m. Zdzisław Dobrucki         3 p. (0,0,1,1,1)

28.09.1975 Częstochowa    R1 Jerzy Kowalski               5 p. (1,2,0,2)

22.07.1976 Gorzów          1 m. Zdzisław Dobrucki       14 p. (3,2,3,3,3)

                                        10 m. Jerzy Kowalski               5 p. (2,3,0,0,0)

                                        12 m. Zbigniew Jąder               5 p. (1,0,2,1,1)

                                        13 m. Bernard Jąder                  4 p. (0,1,2,0,1)

                                        16 m. Czesław Piwosz              1 p. (1,0,u,-,-)

 

22.07.1977 Gorzów           8 m. Zdzisław Dobrucki           7 p. (d,3,0,2,2)

                    11 m. Kazimierz Adamczak       5 p. (1,1,3,u,d)

                   13 m. Czesław Piwosz                4 p. (2,0,0,2,0)

22.07.1978 Gorzów   1 m. Bernard Jąder      13 p. (3,3,2,3,2)

                                    6 m. Stanisław Turek      8 p. (3,0,1,1,3)

                              8 m. Mariusz Okoniewski    6 p. (0,1,0,2,3)

22.07.1979 Gorzów 4 m. Bernard Jąder     11 p. (1,3,2,2,3)
                             10 m. Kazimierz Adamczak  6 p. (2,2,2,w,d)

22.07.1980 Leszno 1 m. Bernard Jąder  14 p. (3,3,3,3,2)

                          5 m. Roman Jankowski  10 p. (0,3,2,3,2)

                         9 m. Kazimierz Adamczak  5 p. (0,2,2,0,1)
                          13 m. Czesław Piwosz    3 p. (1,1,1,w,-)

 
22.07.1981 Leszno   1 m. Roman Jankowski  15 p. (3,3,3,3,3)
                                
4 m. Ryszard Buśkiewicz 12 p. (1,2,3,3,3)+u

                          12 m. Mariusz Okoniewski   4 p. (2,0,w,1,1)

                             R1 Bernard Jąder    0 p. (0)

                             R2 Włodzimierz Heliński    1 p. (1)

 

22.07.1982 Zielona Góra   3 m. Roman Jankowski 13 p. (1,3,3,3,3)

                                    16 m. Ryszard Buśkiewicz   1 p. (1,d,-,-,-)

22.07.1983 Gdańsk  8 m. Włodzimierz Heliński(R1)  8 p. (1,1,1,2,3)

                            14 m. Grzegorz Sterna   2 p. (1,0,0,1,0)

                           16 m. Roman Jankowski    0 p. (u,-,-,-,-)

 

16.09.1984 Gorzów        
11 m. Włodzimierz Heliński  4 p. (0,1,d,d,3)

  12 m. Roman Jankowski      4 p. (2,d,0,2,d)

  16 m. Zenon Kasprzak         0 p. (d,d,-,-,-)

 

15.09.1985 Gorzów        
11 m. Roman Jankowski   4 p. (3,0,1,d,-)

14.09.1986 Zielona Góra
15 m. Zenon Kasprzak     2 p. (0,0,1,0,1)

  16 m. Roman Jankowski  0 p. (0,d,-,-,-)

29.08.1987 Toruń
2m. Roman Jankowski   14 p. (3,3,2,3,3)

  3 m. Zenon Kasprzak    12 p. (1,2,3,3,3)

  6 m. Zbigniew Krakowski   10 p. (2,2,2,2,2)

  7 m. Jan Krzystyniak    8 p. (2,0,2,1,3)

30.08.1987 Toruń               
2 m. Zenon Kasprzak                12 p. (3,3,3,2,1)

  6 m. Roman Jankowski               9 p. (0,3,2,2,2)

  10 m. Zbigniew Krakowski           5 p. (1,d,1,2,1)

  13 m. Jan Krzystyniak                   2 p. (0,2,0,d,0)

 

Klasyfikacja końcowa

                                             2 m. Zenon Kasprzak             24 p. (12,12)

                                             3 m. Roman Jankowski          23 p. (14,9)

                                             7 m. Zbigniew Krakowski      15 p. (10,5)

                                           12 m. Jan Krzystyniak              10 p. (8,2)

 

24.09.1988 Leszno   
1 m. Zenon Kasprzak         14 p. (2,3,3,3,3)

3 m. Jan Krzystyniak          11 p. (3,0,3,2,3) +3
4 m. Roman Jankowski      11 p. (3,1,1,3,3)+2
5 m. Dariusz Baliński         10 p. (3,1,2,1,3)

25.09.1988 Leszno   
1 m. Roman Jankowski      14 p. (3,3,2,3,3)+3
2 m. Jan Krzystyniak          14 p. (3,3,3,3,2)+2
3 m. Zenon Kasprzak          10 p. (2,0,2,3,3)
12 m. Dariusz Baliński            6 p. (0,3,1,1,1)

 

Klasyfikacja końcowa

                                         1 m. Roman Jankowski     25 p. (11,14)+3

                                         2 m. Jan Krzystyniak         25 p. (11,140+2

                                         3 m. Zenon Kasprzak         24 p. (14,10)

                                         7 m. Dariusz Baliński        16 p. (10,6)

 
15.10.1989 Leszno       
10 m. Piotr Pawlicki                7 p. (2,2,1,1,1)

  RT    Paweł Jąder                   0 p. (d,0)

 

15.08.1990 Lublin          
1 m. Zenon Kasprzak           13 p. (3,3,3,3,)+3

6 m. Roman Jankowski          9 p. (1,2,3,2,1)
9 m. Piotr Pawlicki                 7 p. (1,2,t,2,2)
12 m. Włodzimierz Heliński    5 p. (t,3,1,1,0)

 

15.08.1991 Toruń            8 m. Roman Jankowski          7 p. (1,3,0,2,1)

19.09.1993 Bydgoszcz    9 m. Roman Jankowski          7 p. (3,3,0,0,1)

08.10.1994 Wrocław       8 m. Adam Łabędzki              7 p. (0,3,1,1,2)

                                       10 m. Roman Jankowski          6 p. (0,1,3,0,2)

15.08.1996 Warszawa     2 m. Adam Łabędzki            13 p. (3,3,3,2,2)

                                         3 m. Roman Jankowski        12 p. (3,0,3,3,3)

15.08.1997 Częstochowa 9 m. Damian Baliński            8 p. (2,1,2,2,1)

                                           R2 Andrzej Korolew            0 p. (d)

 

15.08.1998 Bydgoszcz     9 m. Damian Baliński            6 p. (0,2,2,0,2)

 

14.08.1999 Bydgoszcz     5 m. Damian Baliński            9 p. (1,w,2,3,3)

15.08.2000 Piła              10 m. Damian Baliński            5 p. (u,2,3,d)

                                        11 m . Jacek Rempała              5 p. (1,1,1,2)

 

15.08.2001 Bydgoszcz   10 m. Jacek Rempała               6 p. (1,0,1,2,2)

 

15.08.2002 Toruń           10 m. Rafał Okoniewski          4 p. (1,3,u,-)

                                        12 m. Damian Baliński            3 p. (u,2,1,w)

                                        15 m. Jacek Rempała               2 p. (0,0,1,1)

 

15.08.2003 Bydgoszcz      7 m. Damian Baliński            7 p. (2,1,d,3,1)

                                           8 m. Rafał Dobrucki              7 p. (0,2,2,1,2)

 

15.08.2004 Częstochowa   9 m. Damian Baliński            6 p. (w,2,1,0,3)

                                             R2 Rafał Dobrucki                n/s

 

15.08.2005 Tarnów
8 m. Krzysztof Kasprzak 7 p. (10312)
11 m. Damian Baliński 5 p. (11T21)
14 m. Jacek Rempała 2 p. (10100)

15.08.2006 Tarnów
6m. Rafał Dobrucki 9 p. (31203)
9 m. Damian Baliński 8 p. (02312)

15.08.2007 Wrocław
3 m. Damian Baliński 11 + 2 p. (22322)

09.08.2008 Leszno
2 m. Jarosław Hampel 13 p. (23323)
5 m. Damian Baliński 9 p. (W3231)
6 m. Krzysztof Kasprzak 8 p. (31112)

25.07.2009 Toruń
2 m. Krzysztof Kasprzak 11+3 p. (13331)
13 m. Damian Baliński 4 p. (2W11U)
17 m. Sławomir Musielak 1 p. (1)

13.09.2010 Zielona Góra
1 m. Janusz Kołodziej 13+3 p. (23332)
5 m. Jarosław Hampel 8 p. (11330)
15 m. Damian Baliński 5 p. (22001)

03.09.2011 Leszno
1 m. Jarosław Hampel 15 p. (33333)
9 m. Adam Skórnicki 8 p. (21212)
RT  Tobiasz Musielak 4 p. (20020)

06.10.2013 Tarnów
15 m. Damian Baliński2 p. (TU1`1D)

 

 

Podsumowanie startów w IMP

1 miejsce -  13 razy  2 miejsce - 8 razy   3 miejsce - 3 razy
startowało 45 zawodników

 

Lp ZAWODNIK  FINAŁY  PUNKTY  1M  2M  3M
 1  ROMAN JANKOWSKI  14  135  3    3
 2  BERNARD JĄDER  6  50  2    
 3  HENRYK ŻYTO  6  66  1  1  1
 4  ZENON KASPRZAK  5  63   1   1  1
 5  JAROSŁAW HAMPEL  3  36  1  1  
 6  ALFRED SMOCZYK  2  16   1  1  
 7  BOLESŁAW DOBROWOLSKI  1    1    
 8  JÓZEF OLEJNICZAK  6  43  1    
 9  ZDZISŁAW DOBRUCKI  5  31  1    
10  JANUSZ KOŁODZIEJ  1  13+3  1    
11   ANDRZEJ KRZESIŃSKI  2  63    1  
12  JAN KRZYSTYNIAK  2  35    1  
13  KRZYSZTOF KASPRZAK  3  26+3    1  
14  ADAM ŁABĘDZKI  2  20    1  
15  DAMIAN BALIŃSKI  14  88+2      1
16  WŁODZIMIERZ HELIŃSKI  4  18      
17  JERZY KOWALSKI  4   12      
18  STANISŁAW GLAPIAK  3 32       
19  KAZIMIERZ ADAMCZAK
 RAFAŁ DOBRUCKI
 3  16      
20  JACEK REMPAŁA  4  15      
21  CZESŁAW PIWOSZ  3  8      
22  PIOTR PAWLICKI  2  14      
23  RYSZARD BUŚKIEWICZ   2  13      
24  KAZIMIERZ BENTKE  2    12       
25  MARIUSZ OKONIEWSKI  2  10      
26  ZDZISŁAW WALIŃSKI   2  5      
27  MARIAN KUŚNIEREK  1  26      
28  DARIUSZ BALIŃSKI      1    16      
29  ZBIGNIEW KRAKOWSKI  1  15      
30  STANISŁAW KOWALSKI
 CZESŁAW SZYPLIŃSKI
 1  12      
31  STANISŁAW TUREK
ADAM SKÓRNICKI
 1  8      
32  ZDZISŁAW SMOCZYK  1  6      
33  ZBIGNIEW JĄDER  1  5      
34  RAFAŁ OKONIEWSKI  1  4      
35  JAN KOLBER  1  3      
36  JAN KUSIAK
 GRZEGORZ STERNA
 1  2      
37  SŁAWOMIR MUSIELAK  1 1       
38  ZBIGNIEW FLEGEL
ANDRZEJ KOROLEW
 1 0       
39  TOBIASZ MUSIELAK RT   4      
40  PAWEŁ JĄDER  RT  0      
41            
42            
43            
44            
45            
46            
47            
48            
49            
50            
51            
52            

 
RT - ZAWODNIK REZERWY TORU

 



 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=