MEMORIAŁ 2000 - 2009
09.09.2000 Leszno    50 Memoriał im. Alfreda Smoczyka


 

 

 

 

 

 

 

 

B

F

 

 

1

Leigh Adams

Leszno

3

3

3

2

2

 

9

 

22

2

Piotr Protasiewicz

Bydgoszcz

1

2

3

3

3

 

6

 

18

3

Antonin Kasper

Czechy

3

3

0

2

3

 

3

 

14

4

Wiesław Jaguś

Toruń

0

2

3

3

0

X

4

 

12

5

Tony Rickardsson

Szwecja

3

2

3

0

2

2

 

 

12

6

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

2

3

2

1

2

0

 

 

10

7

Tomasz Gollob

Bydgoszcz

3

2

2

0

1

1

 

 

9

8

Robert Dados

Grudziądz

0

1

1

3

3

 

 

 

8

9

Mark Loram

Anglia

1

0

0

3

3

 

 

 

7

10

Damian Baliński

Leszno

2

1

2

1

1

 

 

 

7

11

Krzysztof Cegielski

Gdańsk

2

3

1

D

D

 

 

 

6

12

Roman Jankowski

Leszno

1

D

2

1

1

 

 

 

5

13

Sam Ermolenko

USA

U

D

0

2

2

 

 

 

4

14

Craig Watson

Australia

1

0

1

2

0

 

 

 

4

15

Łukasz Jankowski

Leszno

2

1

1

0

U

 

 

 

4

16

Zbigniew Krakowski

Leszno

D

1

0

1

1

 

 

 

3

R1

Jacek Rempała

Leszno

 

 

 

 

 

 

 

 

NS

R2

Andrzej Szymański

Zielona Góra

 

 

 

 

 

 

 

 

NS

R3

Robert Mikołajczak

Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

 

 

 

 

NS


 Bieg kwalifikacyjny do turnieju głównego
(64,10) Krakowski, Rempała, Szymański, Mikołajczak

 

(63,60) Gollob, Ł. Jankowski, Watson, Dados

(62,50) Rickardsson, Baliński, R. Jankowski, Ermolenko (u4)

(62,30) Adams, Huszcza, Loram, Jaguś

(63,40) Kasper, Cegielski, Protasiewicz, Krakowski (d4)

(64,60) Huszcza, Gollob, Krakowski, R. Jankowski (d4)

(64,30) Kasper, Jaguś, Dados, Ermolenko (d4)

(62,50) Adams, Protasiewicz, Baliński, Watson

(63,80) Cegielski, Rickardsson, Ł. Jankowski, Loram

(63,50) Adams, Gollob, Cegielski, Ermolenko

(63,40) Protasiewicz, R. Jankowski, Dados, Loram

(63,70) Rickardsson, Huszcza, Watson, Kasper

(64,50) Jaguś, Baliński, Ł. Jankowski, Krakowski
(65,50) Loram, Kasper, Baliński, Gollob

(65,70) Dados, Adams, Krakowski, Rickardsson

(64,20) Jaguś, Watson, R. Jankowski, Cegielski (d2)

(64,70) Protasiewicz, Ermolenko, Huszcza, Ł. Jankowski

(64,10) Protasiewicz, Rickardsson, Gollob, Jaguś

(65,00) Dados, Huszcza, Baliński, Cegielski (d4)

(64,60) Loram, Ermolenko, Krakowski, Watson

(66,30) Kasper, Adams, R. Jankowski, Ł. Jankowski (u4)

Baraż

21. (64,10) Jaguś, Rickardsson (2 pkt), Gollob (1 pkt), Huszcza (0 pkt)

Wielki Finał

22. (64,90) Adams (9 pkt), Protasiewicz (6 pkt), Jaguś (4 pkt), Kasper (3 pkt)

 

15.07. 2001 Leszno   Memoriał im. Alfreda Smoczyka


 

1

Sebastian Ułamek

Wrocław

2

3

3

3

3

14+3

2

Piotr Protasiewicz

Bydgoszcz

3

2

3

3

3

14+2

3

Tony Rickardsson

Toruń

3

3

2

2

3

13+3

4

Leigh Adams

Leszno

3

3

3

1

3

13+2

5

Krzysztof Cegielski

Gdańsk

1

3

2

3

1

10

6

Mirosław Kowalik

Toruń

2

2

2

1

2

9

7

Jacek Krzyżaniak

Wrocław

0

1

2

3

2

8

8

Jacek Rempała

Leszno

2

1

3

0

1

7

9

Damian Baliński

Leszno

W

2

1

2

2

7

10

Mark Loram

Bydgoszcz

2

0

1

1

2

6

11

Rafał Kurmański

Zielona Góra

1

0

1

2

1

5

12

Piotr Dym

Rawicz

1

2

1

0

0

4

13

Adam Łabędzki

Opole

0

1

2

0

1

4

14

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

3

0

D

0

0

3

15

Dariusz Śledź

Wrocław

1

1

0

1

0

3

16

Roman Jankowski

Leszno

0

D

R

R

R

0

R1

Krzysztof Pecyna

Leszno

0

W

 

 

 

0

R2

Łukasz Jankowski

Leszno

0

 

 

 

 

0


(63,30) Huszcza, Loram, Kurmański, R. Jankowski

(61,80) Rickardsson, Rempała, Dym, Łabędzki

(62,20) Adams, Ułamek, Cegielski, Krzyżaniak

(64,40) Protasiewicz, Kowalik, Śledź, Baliński (w/u)

(64,70) Ułamek, Protasiewicz, Rempała, R. Jankowski (d4)

(63,60) Cegielski, Dym, Śledź, Huszcza

(62,50) Adams, Baliński, Łabędzki, Kurmański

(62,70) Rickardsson, Kowalik, Krzyżaniak, Loram

(64,50) Adams, Kowalik, Dym, Pecyna / Pecyna za R. Jankowskiego

(64,70) Rempała, Krzyżaniak, Baliński, Huszcza (d4)

(64,50) Ułamek, Rickardsson, Kurmański, Śledź

(63,70) Protasiewicz, Cegielski, Loram, Łabędzki

(66,70) Krzyżaniak, Łabędzki, Śledź, Ł. Jankowski / Ł. Jankowski za R. Jankowskiego

(64,50) Protasiewicz, Rickardsson, Adams, Huszcza

(64,80) Cegielski, Kurmański, Kowalik, Rempała

(64,70) Ułamek, Baliński, Loram, Dym

(65,60) Rickardsson, Baliński, Cegielski, Pecyna (w/u) / Pecyna za R. Jankowskiego

(64,60) Ułamek, Kowalik, Łabędzki, Huszcza

(64,30) Protasiewicz, Krzyżaniak, Kurmański, Dym

(64,40) Adams, Loram, Rempała, Śledź

Bieg o III miejsce  (63,90) Rickardsson, Adams

Bieg o I miejsce   (64,10) Ułamek, Protasiewicz

 

05.10.2002 Leszno  52 Memoriał im. Alfreda Smoczyka


 

1

Jacek Rempała

Leszno

3

3

3

3

2

14

2

Damian Baliński

Leszno

3

2

3

3

1

12

3

Rafał Dobrucki

Piła

3

3

W

2

3

11+3

4

Sebastian Ułamek

Leszno

2

3

2

2

2

11+2

5

Krzysztof Kasprzak

Leszno

3

1

3

3

0

10

6

Piotr Winiarz

Rzeszów

2

2

1

3

2

10

7

Piotr Protasiewicz

Bydgoszcz

1

2

2

1

3

9

8

Rafał Okoniewski

Leszno

2

3

2

1

1

9

9

Rafał Szombierski

Rybnik

1

0

3

2

2

8

10

Jacek Krzyżaniak

Wrocław

1

1

0

1

3

6

11

Jarosław Hampel

Piła

1

1

2

2

0

6

12

Maciej Kuciapa

Zielona Góra

0

0

1

1

3

5

13

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

0

2

1

0

1

4

14

Janusz Kołodziej

Tarnów

2

W

1

0

1

4

15

Oskar Wolsztyński

Leszno

0

1

0

0

0

1

16

Fredrich Wallner

Austria

0

0

T

0

0

0

R1

Norbert Kościuch

Leszno

 

 

 

 

 

NS

 

 (64,10) Kasprzak, Kołodziej, Protasiewicz, Kuciapa
(63,80) Dobrucki, Ułamek, Krzyżaniak, Huszcza
(64,30) Rempała, Okoniewski, Szombierski, Wallner
(64,20) Baliński, Winiarz, Hampel, Wolsztyński
(63,90) Ułamek, Winiarz, Kasprzak, Szombierski
(64,50) Rempała, Huszcza, Hampel, Kołodziej (w/u)
(64,70) Okoniewski, Baliński, Krzyżaniak, Kuciapa
(64,40) Dobrucki, Protasiewicz, Wolsztyński, Wallner
(65,30) Kasprzak, Okoniewski, Huszcza, Wolsztyński
(64,20) Baliński, Ułamek, Kołodziej, Wallner
(64,90) Szombierski, Hampel, , Kuciapa, Dobrucki (w/u1)
(65,40) Rempała, Protasiewicz, Winiarz, Krzyżaniak
(65,20) Kasprzak, Hampel, Krzyżaniak, Wallner

(65,50) Winiarz, Dobrucki, Okoniewski, Kołodziej

(65,60) Rempała, Ułamek, Kuciapa, Wolsztyński

(65,80) Baliński, Szombierski, Protasiewicz, Huszcza

(65,20) Dobrucki, Rempała, Baliński, Kasprzak

(65,60) Krzyżaniak, Szombierski, Kołodziej, Wolsztyński

(65,90) Kuciapa, Winiarz, Huszcza, Wallner

(65,90) Protasiewicz, Ułamek, Okoniewski, Hampel

Bieg o III miejsce

21. Dobrucki Ułamek


17.08.2003 Leszno  Memoriał im. Alfreda Smoczyka


 

1

Sławomir Drabik

Wrocław

3

3

2

3

3

14

2

Krzysztof Kasprzak

Leszno

3

3

3

1

3

13

3

Damian Baliński

Leszno

2

2

3

2

2

11+3

4

Grzegorz Walasek

Częstochowa

0

3

3

2

3

11+2

5

Wiesław Jaguś

Toruń

3

3

0

3

1

10

6

Tomasz Jędrzejak

Wrocław

2

1

3

1

3

10

7

Tomasz Bajerski

Toruń

3

2

2

1

2

10

8

Robert Miśkowiak

Piła

1

0

2

3

2

8

9

Mariusz Węgrzyk

Rybnik

1

1

0

3

1

6

10

Stanisław Burza

Tarnów

1

0

1

2

2

6

11

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

0

2

1

2

1

6

12

Jacek Rempała

Leszno

2

2

1

0

0

5

13

Rafał Kurmański

Zielona Góra

2

1

0

R

R

3

14

Piotr Dym

Rawicz

0

1

2

0

0

3

15

Friedrich Wallner

Austria

T/R

0

1

D

1

2

16

Tomasz Łukaszewicz

Leszno

1

0

0

1

0

2

17

Norbert Kościuch

Leszno

0

0

 

 

 

0

18

Robert Mikołajczak

Leszno

0

 

 

 

 

0


10.10.2004 Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka



 

1

Krzysztof Kasprzak

Leszno

2

3

3

3

3

14+3

2

Jarosław Hampel

Wrocław

3

3

3

2

3

14+2

3

Piotr Protasiewicz

Toruń

2

3

3

3

2

13

4

Karol Ząbik

Toruń

1

2

3

3

3

12

5

Rafał Dobrucki

Leszno

3

2

2

1

2

10

6

Jacek Rempala

Leszno

3

2

T

2

2

9

7

Mariusz Puszakowski

Grudziądz

2

1

1

3

1

8

8

Robert Miśkowiak

Wrocław

3

1

0

D

3

7

9

Maciej Kuciapa

Rzeszów

1

3

2

0

D

6

10

Paweł Hlib

Gorzów Wlkp

2

D

0

1

2

5

11

Adrian Miedziński

Toruń

D

D

2

2

1

5

12

Łukasz Jankowski

Leszno

1

0

1

2

U

4

13

Marcin Rempała

Leszno

0

1

2

0

1

4

14

Robert Kościecha

Gdańsk

0

2

W

1

0

3

15

Krzysztof Jabłoński

Gdańsk

1

D

0

1

1

3

16

Marcin Nowaczyk

Rawicz

0

1

1

0

D

2

R1

Robert Kasprzak

Leszno

1

 

 

 

 

1

R2

Mateusz Jurga

Leszno

D

 

 

 

 

0


(61,70) Miśkowiak, Puszakowski, Kuciapa, Miedziński (d3)

(62,80) J. Rempała, Hlib, Jabłoński, M. Rempała

(62,30) Dobrucki, Protasiewicz, Jankowski, Nowaczyk

(61,00) Hampel, K. Kasprzak, Ząbik, Kościecha

(60,80) K. Kasprzak, J. Rempała, Miśkowiak, Jankowski

(61,80) Hampel, Dobrucki, M. Rempała, Miedziński (d3)

(61,90) Kuciapa, Kościecha, Nowaczyk, Hlib (d4)

(61,50) Protasiewicz, Ząbik, Puszakowski, Jabłoński (d4)

(61,90) Ząbik, M. Rempała, Nowaczyk, Miśkowiak

(61,10) Protasiewicz, Miedziński, R. Kasprzak – za Kościechę , Jurga (d4)- za J. Rempałę / J. Rempała (t) / Kościecha (w2)

(61,10) Hampel, Kuciapa, Jankowski, Jabłoński

(61,60) K. Kasprzak, Dobrucki, Puszakowski, Hlib

(61,60) Protasiewicz, Hampel, Hlib, Miśkowiak (d4)

(62,20) K. Kasprzak, Miedziński, K. Jabłoński, Nowaczyk

(61,40) Ząbik, J. Rempała, Dobrucki, Kuciapa
(62,30) Puszakowski, Jankowski, Kościecha, M. Rempała
(62,50) Miśkowiak, Dobrucki, K. Jabłoński, Kościecha

(63,10) Ząbik, Hlib, Miedziński, Jankowski (u3)

(62,10) K. Kasprzak, Protasiewicz, M. Rempała, Kuciapa (d2)

(62,30) Hampel, J. Rempała, Puszakowski, Nowaczyk

Bieg dodatkowy o 1 miejs
(62,20) K. Kasprzak, Hampel


12.06.2005 Leszno Memoriał Im. Alfreda Smoczyka


 

1

Damian Baliński

Leszno

3

3

3

3

3

15

2

Marcin Rempała

Tarnów

2

2

3

2

3

12

3

Robert Miśkowiak

Wrocław

3

0

2

3

3

11+3

4

Jacek Rempała

Leszno

3

2

2

1

3

11+2

5

Robert Sawina

Bydgoszcz

3

3

3

0

2

11+d

6

Rafał Okoniewski

Zielona Góra

2

3

1

2

1

9

7

Norbert Kościuch

Leszno

1

2

0

3

2

8

8

Mariusz Węgrzyk

Ostrów Wlkp.

2

0

1

3

0

6

9

Jacek Krzyżaniak

Bydgoszcz

0

0

2

2

2

6

10

Piotr Świst

Zielona Góra

1

0

2

2

1

6

11

Karol Zabik

Toruń

2

3

0

0

0

5

12

Maciej Kuciapa

Rzeszów

0

1

3

1

D

5

13

Łukasz Jankowski

Leszno

1

1

0

1

2

5

14

Grzegorz Rempała

Tarnów

1

2

1

0

1

5

15

Piotr Paluch

Gorzów Wlkp.

0

1

1

1

0

3

16

Mariusz Puszakowski

Toruń

0

1

0

0

1

2

R1

Robert Kasprzak

Leszno

 

 

 

 

 

NS

R2

Oskar Wolsztyński

Leszno

 

 

 

 

 

NS

 

(62,60) Balinski I, M. Rempała, Kościuch, Kuciapa

(62,40) J. Rempała, Okoniewski, Świst, Krzyżaniaka

(62,40) Miśkowiak, Ząbik, G. Rempała, Puszakowski

(61,70) Sawina, Węgrzyk, Jankowski, Paluch

(61,60) Baliński I, J. Rempała, Paluch, Miśkowiak

(61,90) Ząbik, Kościuch, Jankowski, Krzyżaniak

(61,60) Sawina, M. Rempała, Puszakowski, Świst
(61,90) Okoniewski, G. Rempała, Kuciapa, Węgrzyk

(62,70) Baliński I, Krzyżaniak, Węgrzyk, Puszakowski

(61,70) Sawina, J. Rempała, G. Rempała, Kościuch

(62,40) M. Rempała, Miśkowiak, Okoniewski, Jankowski

(62,80) Kuciapa, Świst, Paluch, Ząbik

(61,90) Baliński I, Świst, Jankowski, G. Rempała

(62,20) Kościuch, Dobrucki, Paluch, Puszakowski

(62,50) Węgrzyk, M. Rempała, J. Rempała, Ząbik

(62,30) Miśkowiak, Krzyżaniak, Kuciapa, Sawina

(62,50) Baliński I, Sawina, Okoniewski, Ząbik

(63,20) Miśkowiak, Kościuch, Świst, Węgrzyk

(62,90) M. Rempała, Krzyżaniak, G. Rempała, Paluch

(63,10) J. Rempała, Jankowski, Puszakowski, Kuciapa (d4)

Bieg o III miejsce

21. (64,20) Miśkowiak, J. Rempała, Sawina (d2)








 

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=