MEMORIAŁ 1980 - 1989
24.08.1980 Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

1

Robert Słaboń

Wrocław

3

3

3

3

2

14

2

Włodzimierz Heliński

Leszno

2

2

2

2,5

3

11,5

3

Marek Kępa

Lublin

1

3

1

3

3

11

4

Josef Minarik

Slany CSRS

2

3

3

2,5

W

10,5

5

Jacek Goerlitz

Opole

2

2

3

0

3

10

6

Czesław Piwosz

Leszno

3

1

3

2

1

10

7

Eugeniusz Błaszak

Gniezno

3

1

2

1

3

10

8

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

W/r

3

1

3

2

9

9

Mariusz Okoniewski

Leszno

1

2

2

1

2

8

10

Ryszard Buśkiewicz

Leszno

0

1

1

2

2

6

11

Jerzy Kochman

Świętochłowice

D

1

2

2

1

6

12

Bernard Jąder

Leszno

3

2

U

R

R

5

13

Grzegorz Sterna

Leszno

2

0

1

U

U

3

14

Jan Klokocka

Slany CSRS

1

0

U

ns

ns

1

15

Andrzej Cichy

Leszno

0

0

0

1

0

1

16

Marek Towalski

Gorzów Wlkp.

0

0

0

R

R

0

R1

Rafał Szulz

Leszno

1

0

1

0

1

3

68,2 Błaszak Goerlitz Okoniewski Towalski

68,5 Słaboń Heliński Szulz  Kochman – d  Żabiałowicz – w

68,6 Jader Sterna Klokocka Cichy

67,5 Piwosz Minarik Kępa Buśkiewicz

68,0 Minarik Okoniewski Kochman Klokocka

 67,4 Słaboń Jąder Buśkiewicz Towalski

68,4 Żabiałowicz Goerlitz Piwosz Cichy

68,2 Kępa Heliński Błaszak Sterna

68,3 Słaboń Okoniewski Kępa Cichy

68,2 Piwosz Kochman Sterna Towalski

68,2 Goerlitz Heliński Buskiewicz Klokocka – u

68,5 Minarik Błaszak Żabiałowicz Jąder – u

68,4 Żabiałowicz Buśkiewicz Okoniewski Sterna – u

69,0 1 m wspólnie Minarik i Heliński  , Cichy  Szulz

69,1 Kępa Kochman Szulz Goerlitz

68,5 Słaboń Błaszak Piwosz  Klokocka – ns

69,2 Heliński Okoniewski Piwosz  Szulz

70,5 Kępa Żabiałowicz Szulz  Klokocka – ns

70,5  Goerlitz Słaboń Sterna – u Minarik – w/su

69,2 Błaszak Buśkiewicz Kochman Cichy


23.08.1981 Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

 

 

1

Leonard Raba

Opole

3

3

3

3

 

12

2

Alfred Siekierka

Opole

3

2

3

3

 

11

3

Jan Ząbik

Toruń

3

2

3

2

 

10

4

Bolesław Proch

Bydgoszcz

3

3

1

2

 

9

5

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

2

2

2

3

 

9

6

Edward Jancarz

Gorzów Wlkp.

U

2

3

2

 

7

7

Włodzimierz Heliński

Leszno

2

3

0

1

 

6

8

Jiri Jirout

CSRS

1

3

0

1

 

5

9

Pavel  Karnas

CSRS

0

1

2

2

 

5

10

Mirosław Berliński

Gdańsk

2

1

1

1

 

5

11

Jan Krzystyniak

Zielona Góra

D

U

2

0

 

2

12

Marek Towalski

Gorzów Wlkp.

2

D

R

R

 

2

13

Jerzy Kochman

Świętochłowice

1

1

0

0

 

2

14

Leon Kujawski

Gniezno

1

1

0

D

 

2

15

Ryszard Buśkiewicz

Leszno

U

U

1

1

 

2

16

Maciej Jaworek

Zielona Góra

U

0

1

D

 

1

R1

Bernard Jąder

Leszno

2

3

 

 

 

5

70,4 Raba Heliński Krzystyniak –d Jaworek – u

72,2 Ząbik Towalski Jirout Karnas

73,0 Proch Żabiałowicz Kujawski Buśkiewicz – u

75,2 Siekierka Berliński Kochman Jancarz – u

71,8 Heliński Żabiałowicz Kochman Towalski – d

75,2 Raba Siekierka Karnas Buśkiewicz – u

71,8 Proch Zabik Berliński Jaworek

73,2 Jirout Jancarz Kujawski Krzystyniak – u

72,2 Jancarz Karnas Proch Heliński

74,2 Raba Jąder Berliński Kujawski

74,2 Siekierka Żabiałowicz Jaworek Jirout

75,0 Zabik Krzystyniak Buśkiewicz Kochman

74,2 Siekierka Ząbik Heliński Kujawski – d

72,0 Raba Proch Jirout Kochman

74,2 Jąder Jancarz Buśkiewicz Jaworek – d

75,0 Żabiałowicz Karnas Berliński Krzystyniak

Puchar Związków Zawodowych Solidarność

                  75,2 Siekierka Berliński Buśkiewicz Raba – d

17.10.1982 Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

1

Roman Jankowski

Leszno

3

3

3

3

3

15

2

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

3

3

2

2

3

13

3

Włodzimierz Heliński

Leszno

3

1

3

3

2

12

4

Mirosław Berliński

Gdańsk

2

2

1

2

3

10

5

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

U

1

3

3

3

10

6

Jan Ząbik

Toruń

1

3

0

3

2

9

7

Leonard Raba

Opole

2

2

1

2

1

8

8

Marek Kępa

Lublin

3

3

U

W

NS

6

9

Bogusław Nowak

Gorzów Wlkp

1

2

2

0

1

6

10

Maciej Jaworek

Zielona Góra

0

1

2

2

0

5

11

Czesław Piwosz

Leszno

1

1

1

1

1

5

12

Ryszard Buśkiewicz

Leszno

2

2

UR

R

R

4

13

Paweł Waloszek

Świętochłowice

2

0

0

0

1

3

14

Piotr Pyszny

Rybnik

1

D

1

1

NS

3

15

Henryk Olszak

Zielona Góra

D

D

2

R

R

2

16

Robert Słaboń

Wrocław

0

0

D

R

R

0

R1

Jerzy Rembas

Gorzów Wlkp

3

1

2

2

 

8

R2

Bernard Jąder

Leszno

0

1

U

 

 

1

70,6 Jankowski Buśkiewicz Ząbik Huszcza – u

71,2 Heliński Waloszek Pyszny Słaboń

70,8 Kępa Berliński Nowak Olszak – d

70,0 Żabiałowicz Raba Piwosz Jaworek

70,8 Kępa Buśkiewicz Jaworek Waloszek

70,0 Żabiałowicz Berliński Huszcza Słaboń

70,2 Jankowski Raba Heliński Olszak – d

70,2 Zabik Nowak Piwosz Pyszny – d

70,4 Rembas Olszak Piwosz Słaboń – d

71,0 Huszcza Nowak Raba Waloszek

70,0 Jankowski Żabiałowicz Pyszny Kępa – u

70,4 Heliński Jaworek Berliński Ząbik

70,2 Heliński Żabiałowicz Rembas Nowak

70,8 Huszcza Jaworek Pyszny Jąder

70,8 Jankowski Berliński Piwosz Waloszek

70,6 Zabik Raba Jąder Kępa - w
71,0 Berliński Rembas Raba Pyszny – ns
70,6 Huszcza Heliński Piwosz Kepa – ns
71,4 Jankowski Rembas Nowak Jaworek
71,6 Żabiałowicz Ząbik Waloszek Jąder – u

 Bieg dodatkowy o 3 miejsce w Złotym Kasku
71,2 Berliński Huszcza

Puchar  ZSMP

70,4 Jankowski Berliński Jaworek – u

 


09.10.1983 Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

1

Roman Jankowski

Leszno

3

2

3

3

 

11

2

Jerzy Rembas

Gorzów Wlkp

2

3

2

3

 

10

3

Andrzej Huszcza

Zielona. Góra

W

3

3

3

 

9

4

Petr Kucera

CSRS

1

3

2

2

 

8

5

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

2

3

1

2

 

8

6

Mariusz Okoniewski

Leszno

3

0

3

2

 

7

7

Bogusław Nowak

Gorzów Wlkp

2

2

3

U

 

7

8

Zenon Kasprzak

Leszno

3

1

0

2

 

6

9

Mirosław Berliński

Gdańsk

2

2

W

2

 

6

10

Eugeniusz Błaszak

Gniezno

D

2

W

3

 

5

11

Włodzimierz Heliński

Leszno

3

1

D

1

 

5

12

Istvan Rusz

Węgry

1

1

2

1

 

5

13

Jan Krzystyniak

Zielona Góra

D

1

2

1

 

4

14

Emil Sova

CSRS

1

0

1

0

 

2

15

Leon Kujawski

Gniezno

1

0

1

0

 

2

16

Piotr Podrzycki

Gniezno

D

0

1

D

 

1

R1

Grzegorz Sterna

Leszno

 

 

 

 

 

Ns

R2

Marek Bzdęga

Leszno

 

 

 

 

 

Ns

72,6 Jankowski Nowak Sova Błaszak – d

72,2 Okoniewski Berliński Kucera Podrzycki – d

72,6 Kasprzak Rembas Rusz Huszcza – w

75,5 Heliński Żabiałowicz Kujawski  Krzystyniak – d

73,2 Huszcza Jankowski Krzystyniak Okoniewski

74,2 Żabiałowicz Berliński Kasprzak Sova
76,2 Rembas Błaszak Heliński Podrzycki

76,2 Kucera Nowak Rusz Kujawski
77,0 Jankowski Rembas Kujawski  Berliński – w
78,2 Okoniewski Rusz Sova Heliński – d
72,4 Huszcza Kucera Żabiałowicz Błaszak – w
73,0 Nowak Krzystyniak Podrzycki Kasprzak
77,4 Jankowski Żabiałowicz Rusz Podrzycki – d
77,0 Rembas Kucera Krzystyniak Sova
77,2 Błaszak Kasprzak Okoniewski Kujawski
75,0 Huszcza Berliński Helinski Nowak – u

po XVI wyścigach zawody zakończono z powodu opadów deszczu

 

Roman Jankowski zdobył także

Puchar Taksówkarzy

Puchar Rzemieślników dla najlepszego zawodnika Unii

Puchar dla najlepszego zawodnika Memoriału


22.09.1984. Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

1

Leonard Raba

Opole

1

3

3

3

3

13+3

2

Zenon Kasprzak

Leszno

3

3

3

1

3

13+2

3

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

2

3

3

1

3

12+3

4

Bogusław Nowak

Gorzów Wlkp.

3

2

2

3

2

12+2

5

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

3

2

2

3

1

11

6

Jan Krzystyniak

Zielona Góra

3

1

2

3

0

9

7

Roman Jankowski

Leszno

2

3

1

2

1

9

8

Jerzy Rembas

Gorzów Wlkp.

1

1

3

2

2

9

9

Mariusz Okoniewski

Leszno

2

2

1

1

2

8

10

Włodzimierz Heliński

Leszno

2

0

0

2

1

5

11

Barnabas Gyepes

Węgry

1

0

2

0

2

5

12

Maciej Jaworek

Zielona Góra

1

0

0

2

D

3

13

Istvan Rusz

Węgry

0

1

0

0

1

2

14

Tadeusz Wiśniewski

Toruń

0

1

D

R

R

1

15

Wojciech Załuski

Opole

0

W

R

R

R

0

16

Dietmar Lieschke

NRD

U

R

R

R

R

0

R1

Grzegorz Sterna

Leszno

2

1

1

0

D

4

R2

Marek Bzdęga

Leszno

1

0

0

3

 

4

69,7 Krzystyniak Jankowski Rembas Rusz

68,0 Nowak Heliński Gyepes Załuski

67,9 Żabiałowicz Okoniewski Jaworek Lieschke – u

67,1 Kasprzak Huszcza Raba Wiśniewski

68,1 Jankowski Żabiałowicz Wiśniewski Heliński

68,2 Huszcza Okoniewski Krzystyniak Gyepes

68,1 Kasprzak Nowak Rusz Jaworek

68,6 Raba Sterna Rembas Załuski – w

68,6 Raba Gyepes Jankowski Jaworek

68,2 Kasprzak Krzystyniak Bzdęga Heliński

68,6 Huszcza Żabiałowicz Sterna Rusz

68,0 Rembas Nowak Okoniewski Wiśniewski – d

67,9 Nowak Jankowski Huszcza Bzdęga

68,0 Krzystyniak Jaworek Bzdęga Sterna

67,7 Raba Helinski Okoniewski Rusz

68,3 Żabiałowicz Rembas Kasprzak Gyepes

69,0 Kasprzak Okoniewski Jankowski Sterna

68,0 Raba Nowak Żabiałowicz Krzystyniak

69,7 Bzdega Gyepes Rusz Sterna – d

68,7 Huszcza Rembas Heliński  Jaworek – d

68,7 Huszcza Nowak

            67,3 Raba Kasprzak

21.07.1985 Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

1

Jerzy Rembas

Gorzów Wlkp.

3

3

3

3

2

14

2

Zenon Kasprzak

Leszno

2

3

1

3

3

12

3

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

3

0

3

2

3

11+3

4

Mirosław Berliński

Gdańsk

3

3

1

2

2

11+2

5

Antoni Skupień

Rybnik

3

2

2

1

3

11+1

6

Piotr Pyszny

Rybnik

1

2

3

3

1

10

7

Jan Krzystyniak

Zielona Góra

2

1

2

2

3

10

8

Bronisław Klimowicz

Rybnik

2

2

3

D

1

8

9

Piotr Żyto

Gdańsk

2

3

0

1

2

8

10

Henny Kroeze

Holandia

0

1

2

3

1

7

11

Piotr Podrzycki

Gniezno

1

2

W

2

2

7

12

Jacek Brucheiser

Ostrów Wlkp.

1

1

2

0

0

4

13

Dietmar Lieschke

NRD

0

1

1

0

1

3

14

Jerzy Kochman

Świętochłowice

1

W

0

1

0

2

15

Dariusz Baliński

Leszno

0

0

1

1

0

2

16

Wolfgang Buske

NRD

0

0

U

R

R

0

R1

Zbigniew Krakowski

Leszno

0

0

 

 

 

0

  1. (67,40) Rembas, Kasprzak, Podrzycki, Kroeze
  2. (68,00) Skupień, Żyto, Pyszny , Buske
  3. (67,60) Żabiałowicz, Klimowicz, Brucheiser, Lieschke
  4. (68,40) Berliński, Krzystyniak, Kochman, Baliński
  5. (67,70) Kasprzak, Skupień, Lieschke, Baliński
  6. (69,40) Żyto, Podrzycki, Brucheiser, Kochman (w)
  7. (67,10) Berliński, Klimowicz, Kroeze, Buske
  8. (67,40) Rembas, Pyszny, Krzystyniak, Żabiałowicz
  9. (67,90) Klimowicz, Krzystyniak, Kasprzak, Żyto
  10. (70,10) Żabiałowicz, Skupień, Berliński, Podrzycki (w)
  11. (68,50) Pyszny, Kroeze, Lieschke, Kochman
  12. (69,40) Rembas, Brucheiser, Baliñski, Buske (u)
  13. (67,50) Kasprzak, Żabiałowicz, Kochman, Krakowski
  14. (68,80) Pyszny, Podrzycki, Baliński, Klimowicz (d)
  15. (69,00) Kroeze, Krzystyniak, Skupień, Brucheiser
  16. (brak czasu) Rembas, Berliński, Żyto, Lieschke
  17. (68,40) Kasprzak, Berliński, Pyszny, Brucheiser
  18. (69,60) Krzystyniak, Podrzycki, Lieschke, Krakowski
  19. (69,50) Żabiałowicz, Żyto, Kroeze, Baliński
  20. (69,10) Skupień, Rembas, Klimowicz, Kochman
  21. - Bieg dodatkowy o trzecie miejsce:  (69,10) Żabiałowicz, Berliński, Skupień

15.06.1986  Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

1

Roman Jankowski

Leszno.

3

3

2

3

2

13+3

2

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

3

1

3

3

3

13+2

3

Zenon Kasprzak

Leszno

3

3

3

3

D

12+3

4

Pavel Karnas

CSRS

3

3

2

3

1

12+2

5

Jerzy Rembas

Gorzów Wlkp

2

D

3

2

3

10

6

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

1

2

2

2

3

10

7

Ryszard Franczyszyn

Gorzów Wlkp

2

2

3

2

D

9

8

Stanislav Urban

CSRS

0

3

1

1

2

7

9

Maciej Jaworek

Zielona Góra

1

1

2

2

1

7

10

Zdzisław Rutecki

Bydgoszcz

1

0

D

0

3

4

11

Boleslaw Proch

Bydgoszcz

2

2

W

R

R

4

12

Roland Pusch

NRD

D

2

1

1

0

4

13

Wolfgang Buske

NRD

0

0

1

0

2

3

14

Jan Holub

CSRS

2

W

R

R

R

2

15

Leon Kujawski

Gniezno

0

1

0

0

0

1

16

Bohumil Brhel

CSRS

D

D

UR

R

R

0

R1

Piotr Podrzycki

Gniezno

0

1

2

1

 

4

R2

Grzegorz Sterna

Leszno

1

1

0

1

 

3

66,5 Jankowski Rembas Huszcza Urban

67,7 Żabiałowicz Franczyszyn Jaworek Kujawski

67,7 Kasprzak Proch Rutecki Buske

69,0 Karnas Holub Brhel – d Pusch – d

67,8 Jankowski Proch Kujawski Holub u/w

69,7 Kasprzak Franczyszyn Rembas – d Brhel – d

69,1 Karnas Huszcza Jaworek Rutecki

69,2 Urban Pusch Żabiałowicz Buske

67,1 Franczyszyn Jankowski Pusch Rutecki – d

68,1 Rembas Karnas Buske Kujawski

68,6 Żabiałowicz Huszcza Sterna  Proch – w

67,4 Kasprzak Jaworek Urban Podrzycki

67,9 Jankowski Jaworek Sterna Buske

68,6 Żabiałowicz Rembas Podrzycki Rutecki

68,7 Kasprzak Huszcza Pusch Kujawski

68,8 Karnas Franczyszyn Urban Sterna
68,7 Żabiałowicz Jankowski Karnas Kasprzak – d/2
68,9 Rembas Podrzycki Jaworek Pusch
68,9 Huszcza Buske Sterna Franczyszyn – d
69,1 Rutecki Urban Podrzycki Kujawski
69,1 Kasprzak Karnas
68,6 Jankowski Żabiałowicz

            Wyścig o puchar ZSMP w Lesznie 
 68,8 Franczyszyn Buske Zenon Kasprzak d/2.


06.09.1987  Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

WYŚCIGI W GRUPACH

 

1

Zenon Kasprzak

Leszno

5

5

4

 

14

2

Leon Kujawski

Gniezno

1

1

0

 

2

3

Piotr Pawlicki

Leszno

U

2

5

 

7

4

Zdenek Tesar

CSRS

2

3

2

 

7

5

Antoni Skupień

Rybnik

3

W

1

 

4

6

Ryszard Franczyszyn

Gorzów Wlkp.

4

4

3

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Mariusz Okoniewski

Leszno

5

5

U

 

10

8

Zdenek Schneiderwind

CSRS

4

4

W

 

8

9

Jarosław Szymkowiak

Zielona Góra

1

1

3

 

5

10

Sławomir Dudek

Zielona Góra

D

2

5

 

7

11

Bernard Jader

Tarnów

3

0

4

 

7

12

Peter Kucera

CSRS

2

3

U

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Lubomir Jedek

CSRS

4

3

5

 

12

14

Zbigniew Błażejczak

Zielona Góra

1

2

1

 

4

15

Zbigniew Krakowski

Leszno

5

4

3

 

12

16

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

2

5

4

 

11

17

Dariusz Baliński

Leszno

3

D

2

 

5

18

Mieczysław Wożniak

Gniezno

0

1

0

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Grzegorz Sterna

Leszno

0

D

0

 

0

20

Jan Krzystyniak

Leszno

2

1

4

 

7

21

Stanisław Miedziński

Toruń

3

2

1

 

6

22

Cezary Owiżyc

Gorzów Wlkp

1

5

2

 

8

23

Eugeniusz Skupień

Rybnik

4

3

5

 

12

24

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

5

4

3

 

12

64,6 Kasprzak Franczyszyn A Skupień Tesar Kujawski Pawlicki – u 

65,4 Okoniewski Schneiderwind Jąder Kucera Szymkowiak Dudek – d

63,9 Krakowski Jedek Baliński Żabiałowicz Błażejczak Woźniak

         64,8 Huszcza E.Skupień Miedziński Krzystyniak Owiżyc Sterna

         64,3 Kasprzak Franczyszyn Tesar Pawlicki Kujawski A Skupień – w

         65,8 Okoniewski Schneiderwind Kucera Dudek Szymkowiak Jąder

         65,6 Żabiałowicz Krakowski Jedek Błażejczak Woźniak Baliński – d

         65,1 Owiżyc Huszcza E Skupień Miedziński Krzystyniak  Sterna – d

        64,9 Pawlicki Kasprzak Franczyszyn Tesar A Skupień Kujawski

        67,5 Dudek Jąder Szymkowiak  Okoniewski – u/1 Kucera – u /4  Schneiderwind – w

        66,2 Jedek Żabiałowicz Krakowski Baliński Błażejczak Woźniak

        65,0 E Skupień Krzystyniak Huszcza Owiżyc Miedziński Sterna

 

 

1

Zenon Kasprzak

Leszno

4

3

5

 

12

3

Piotr Pawlicki

Leszno

5

4

4

 

13

6

Ryszard Franczyszyn

Gorzów Wlkp.

3

2

D

 

5

8

Zdenek Schneiderwind

CSRS

1

5

3

 

9

10

Sławomir Dudek

Zielona Góra

0

1

2

 

3

11

Bernard Jąder

Tarnów

2

0

1

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Lubomir Jedek

CSRS

2

3

5

 

10

15

Zbigniew Krakowski

Leszno

3

1

2

 

6

16

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

0

5

3

 

8

22

Cezary Owiżyc

Gorzów Wlkp

1

2

D

 

3

23

Eugeniusz Skupień

Rybnik

4

U

4

 

8

24

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

5

4

1

 

10


64,9 Pawlicki Kasprzak Franczyszyn Jąder
Schneiderwind Dudek

65,4 Huszcza E Skupień Krakowski Jedek Owiżyc Żabiałowicz

65,7 Schneiderwind Pawlicki Kasprzak Franczyszyn Dudek Jąder

65,3 Żabiałowicz Huszcza Jedek Owiżyc Krakowski E Skupień – u

64,9 Kasprzak Pawlicki Schneiderwind Dudek Jąder Franczyszyn – d

   66,2 Jedek E Skupień Żabiałowicz Krakowski Huszcza Owiżyc - d

MALY FINAŁ 66,2

 

15

Zbigniew Krakowski

Leszno

5

 

5

23

Eugeniusz  Skupień

Rybnik

4

 

4

11

Bernard Jąder

Tarnów

3

 

3

10

Sławomir Dudek

Zielona Góra

2

 

2

22

Cezary Owiżyc

Gorzów Wlkp

D

 

0

6

Ryszard Franczyszyn

Gorzów Wlkp.

NS

 

NS

 

WIELKI FINAŁ 67,8

 

24

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

5

 

5

13

Lubomir Jedek

CSRS

4

 

4

1

Zenon Kasprzak

Leszno

3

 

3

3

Piotr Pawlicki

Leszno

2

 

2

8

Zdenek Schneiderwind

CSRS

1

 

1

16

Wojciech Żabiałowicz

Toruń

D

 

0

 

WYŚCIG DODATKOWY Z UDZIAŁAEM NAJMŁODSZYCH UCZESTNIKÓW MEMORIAŁU O PUCHAR ZARZĄDU MIEJSKIEGO ZWIĄZKU SOCJALISTYCZNEJ MŁODZIEŻY POLSKIEJ W LESZNIE

 

22

Cezary Owiżyc

Gorzów Wlkp

5

 

5

15

Zbigniew Krakowski

Leszno

4

 

4

14

Zbigniew Błażejczak

Zielona Góra

3

 

3

10

Sławomir Dudek

Zielona Góra

2

 

2

9

Jarosław Szymkowiak

Zielona Góra

1

 

1

17

Dariusz Baliński

Leszno

NS

 

NS

Dariusz Baliński zrezygnował ze startu odczuwał skutki upadki podczas zawodów w Krośnie

PUCHAR DLA NAJWIĘKSZEGO PECHOWCA

Mariusz Okoniewski

PUCHAR DLA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA UNII LESZNO

Zenon Kasprzak

 

PUCHAR ZA UZYSKANIE NAJLEPSZEGO CZASU DNIA

Zbigniew Krakowski


08.05.1988 Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

1

Jan  Krzystyniak

Leszno

3

2

3

3

3

14

2

Andrzej Huszcza

Zielona Góra

3

2

0

3

3

11+3

3

Roman Jankowski

LESZNO

D

3

3

3

2

11+2

4

Mirosław Korbel

Rybnik

2

3

0

2

3

10

5

Miroslaw Daniszewski

Gorzów Wlkp

2

2

1

2

3

10

6

Ryszard Dołomisiewicz

Bydgoszcz

1

1

3

2

2

9

7

Bernard Jąder

Tarnów

2

3

2

D

1

8

8

Zbigniew Błażejczak

Zielona Góra

3

3

0

0

1

7

9

Borovij Hadek

CSRS

1

0

3

2

1

7

10

Hans  Faltermaier

RFN

1

1

1

1

3

7

11

Eugeniusz Miastkowski

Toruń

2

2

2

D

NS

6

12

Bronisław Klimowicz

Rybnik

0

1

1

1

2

5

13

Dariusz Baliñski

LESZNO

3

W

R

R

R

3

14

Krzysztof Okupski

Gorzów Wlkp

0

0

2

1

0

3

15

Zbigniew Krakowski

LESZNO

1

0

1

1

0

3

16

Zdzisław Rutecki

Bydgoszcz

0

U/R

R

R

R

0

R1

Grzegorz Sterna

LESZNO