IMPREZY 2010 - 2018
2010

19.03

Lotos Gdańsk sparing

21.03

Falubaz Zielona Góra sparing

24.03

Polonia Bydgoszcz tow.

28.03

Memoriał im. Alfreda Smoczyka

24.04

Grand Prix Europy

02.05

Włókniarz Częstochowa

09.05

Falubaz Zielona Góra

23.05

Tauron Azoty Tarnów

26.05

MDMWlkp.

06.06

Polonia Bydgoszcz

13.06

Unibax Toruń

30.06

Liga Juniorów

11.07

Betard Wrocław

05.08

Finał Brązowego Kasku

08.08

Stal Gorzów Wlkp. (01.08.)

22.08

Tauron Azoty Tarnów

12.09

Unibax Toruń

16.09

MIMWlkp.

26.09

Falubaz Zielona Góra

05.10

Zachodnia Liga Młodzieżowa

10.10

Turniej Pożegnalny Adamsa

2011

20.03

Stelmet Falubaz Zielona Góra  tow.

01.04

Unibax Toruń tow.

10.04

PGE Marma Rzeszów

12.04

MDMWLKP.

30.04

GRAND PRIX EUROPY

05.05

ZLM

08.05

Betard Sparta Wrocław

29.05

Unia Tarnów

12.06

Falubaz Zielona Góra

21.06

MDMP

26.06

Unibax Toruń

03.07

Stal Gorzów

07.07

MIMWLKP

12.07

Liga Juniorów

24.07

Włókniarz Częstochowa

14.08

Stal Gorzów  (07.08)

03.09

Finał IMP

11.09

Unibax Toruń

25.09

Falubaz Zielona Góra

05.10

ZLM Indywidualnie

15.10

Memoriał Alfreda Smoczyka

2012

17.03

Stal Gorzów   tow.

24.03

Memoriał Alfreda Smoczyka

09.04

Włókniarz Częstochowa

22.04

Betard Wroclaw

28.04

Grand Prix Europy

08,05

MDMWLKP.

20.05

Wybrzeże Gdańsk

10.06

Unibax Toruń

17.06

Bydgoszcz

19.06

MDMP

03.07

Liga Juniorów

15.07

Gorzów Wlkp.

19.07

Liga Juniorów 1 finał

05.08

Zielona  Góra

07.08

 Tarnów  29.07

16.08

MIM Wielkopolski

19.08

Rzeszów

29.08

Finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów

07.09

Finał MPPK

06.10

Turniej Par Puchar Huty Szkła Gloss i Radia Elka

2013

03.04

Zielona Góra Trening Punktowany

07.04

Częstochowa trening punktowany

11.04

Marma Rzeszów  trening punktowany

14.04

Tarnów Trening Punktowany

21.04

Gniezno

05.05

Bydgoszcz

19.05

Wrocław

02.06

Rzeszów  75 – 0

09.06

Toruń

30.06

Zielona Góra

03.07

Liga Juniorów

21.07

Częstochowa

04.08

Tarnów

18.08

Gorzów Wlkp.

20.08

Liga Juniorów runda finaowa

27.09

Memoriał Alfreda Smoczyka

03.10

MIMWlkp.

2014

14.03

Start Gniezno  tow.

21.03

Unibax Toruń  tow.

27.03

Unia Tarnów  tow.

05.04

Memoriał Alfreda Smoczyka

13.04

Włókniarz Częstochowa

16.04

MDMWlkp.

11.05

Zielona Góra  

01.06

Tarnów

13.06

 Gniezno trening Punkt. Bez programów

15.06

Toruń

08.07

Liga Juniorów

13.07

Gdańsk

22.07

MDMP

10.08

Wrocław

24.08

Gorzów Wlkp.

14.09

½ DMP Tarnów

28.09

Finał DMP Gorzów Wlkp.

19.10

21 lat w gazie Adama Skórnickiego

 Fogo Unia – Przyjaciele Skóry   

2015

15.03

Toruń tow. Zawody odwołano

21.03

 Rybnik  tow

29.03

Finał MPPK zawody odwołano

12.04

GRUDZIĄDZ

26.04

TARNÓW

05.05

MDMWLKP

24.05

TORUŃ

28.05

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

08.07

LIGA JUNIORÓW

12.07

Finał MIMP     FINAŁ MPPK

19.07

RZESZÓW

26.07

GORZÓW WLKP.

02.08

INDYWIDUALNE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA EKSTRALIGI

14.08

ZIELONA GÓRA

05.08

MDMP EL.

23.08

WROCŁAW

25.08

MIMWLKP

13.09

Toruń play off

27.09

Wrocław Finał

24.10

Memoriał Alfreda Smoczyka


2016

08.04

GORZÓW WLKP.

19.04

Wrocław trening  bez programów

22.04

TORUŃ

08.05

RYBNIK

22.05

GRUDZIĄDZ

23.05

MDMWLKP.

19.06

TARNÓW  10.07

01.07

FINAŁ IMP

21.07

MACEC

26.07

MDME EL

04.08

LIGA JUNIORÓW

11.08

ZIELONA GÓRA  31.07

18.08

MIMWlkp.

21.08

WROCŁAW

24.08

Finał IMLJ 

07.09

Turniej Zaplecza kadry Juniorów

30.09

Memoriał Alfreda Smoczyka 



2017

26.03

GRUDZIĄDZ  TRENING PUNKTOWANY

01.04

 RYBNIK TRENING PUNKTOWANY

07.04

MEMORIAŁ  odwolano

11.04

GORZÓW WLKP TRENING PUNKTOWANY

16.04

WROCŁAW

25.04

MDMWLKP

30.04

ZIELONA GÓRA

16.05

DMPJ I RUNDA

28.05

GRUDZIĄDZ

18.06

CZĘSTOCHOWA

07.07

08.07

DPŚ  BARAŻ

DPŚ FINAŁ

26.07

DMPJ PÓŁFINAŁ

30.07

TORUŃ

06.08

GORZÓW WLKP

20.08

RYBNIK

22.08

DMPJ PÓŁFINAŁ

03.09

ZIELONA GÓRA PLAY OFF

17.09

WROCŁAW FINAŁ

01.10

MEMORIAŁ


2018

04.04

Toruń  tow

15.04

Gorzów Wlkp

27.04

Zielona Góra

06.05

Częstochowa

08.05

MDMWlp. 2 runda

13.05

Memoriał

27.05

Tarnów

12.06

DMPJ 3 RUNDA

17.06

Toruń

23.06

Kaczmarek Electric Cup2018 Amatorzy

10.07

DMPJ  I PÓŁFINAŁ

22.07

II Finał IMŚJ

01.08

DMPJ VIII runda półfinałowa

04.08

Finał IMP

12.08

Grudziądz

26.08

Wrocław

10.09

Wrocław  play off

29.09

Gorzów Wlkp Finał  (23.09)


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=