IMPREZY 2010 - 2014
2010

19.03

Lotos Gdańsk sparing

21.03

Falubaz Zielona Góra sparing

24.03

Polonia Bydgoszcz tow.

28.03

Memoriał im. Alfreda Smoczyka

24.04

Grand Prix Europy

02.05

Włókniarz Częstochowa

09.05

Falubaz Zielona Góra

23.05

Tauron Azoty Tarnów

26.05

MDMWlkp.

06.06

Polonia Bydgoszcz

13.06

Unibax Toruń

30.06

Liga Juniorów

11.07

Betard Wrocław

05.08

Finał Brązowego Kasku

08.08

Stal Gorzów Wlkp. (01.08.)

22.08

Tauron Azoty Tarnów

12.09

Unibax Toruń

16.09

MIMWlkp.

26.09

Falubaz Zielona Góra

05.10

Zachodnia Liga Młodzieżowa

10.10

Turniej Pożegnalny Adamsa

2011

20.03

Stelmet Falubaz Zielona Góra  tow.

01.04

Unibax Toruń tow.

10.04

PGE Marma Rzeszów

12.04

MDMWLKP.

30.04

GRAND PRIX EUROPY

05.05

ZLM

08.05

Betard Sparta Wrocław

29.05

Unia Tarnów

12.06

Falubaz Zielona Góra

21.06

MDMP

26.06

Unibax Toruń

03.07

Stal Gorzów

07.07

MIMWLKP

12.07

Liga Juniorów

24.07

Włókniarz Częstochowa

14.08

Stal Gorzów  (07.08)

03.09

Finał IMP

11.09

Unibax Toruń

25.09

Falubaz Zielona Góra

05.10

ZLM Indywidualnie

15.10

Memoriał Alfreda Smoczyka

2012

17.03

Stal Gorzów   tow.

24.03

Memoriał Alfreda Smoczyka

09.04

Włókniarz Częstochowa

22.04

Betard Wroclaw

28.04

Grand Prix Europy

08,05

MDMWLKP.

20.05

Wybrzeże Gdańsk

10.06

Unibax Toruń

17.06

Bydgoszcz

19.06

MDMP

03.07

Liga Juniorów

15.07

Gorzów Wlkp.

19.07

Liga Juniorów 1 finał

05.08

Zielona  Góra

07.08

 Tarnów  29.07

16.08

MIM Wielkopolski

19.08

Rzeszów

29.08

Finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów

07.09

Finał MPPK

06.10

Turniej Par Puchar Huty Szkła Gloss i Radia Elka

2013

03.04

Zielona Góra Trening Punktowany

07.04

Częstochowa trening punktowany

11.04

Marma Rzeszów  trening punktowany

14.04

Tarnów Trening Punktowany

21.04

Gniezno

05.05

Bydgoszcz

19.05

Wrocław

02.06

Rzeszów  75 – 0

09.06

Toruń

30.06

Zielona Góra

03.07

Liga Juniorów

21.07

Częstochowa

04.08

Tarnów

18.08

Gorzów Wlkp.

20.08

Liga Juniorów runda finaowa

27.09

Memoriał Alfreda Smoczyka

03.10

MIMWlkp.

2014

14.03

Start Gniezno  tow.

21.03

Unibax Toruń  tow.

27.03

Unia Tarnów  tow.

05.04

Memoriał Alfreda Smoczyka

13.04

Włókniarz Częstochowa

16.04

MDMWlkp.

11.05

Zielona Góra  

01.06

Tarnów

13.06

 Gniezno trening Punkt. Bez programów

15.06

Toruń

08.07

Liga Juniorów

13.07

Gdańsk

22.07

MDMP

10.08

Wrocław

24.08

Gorzów Wlkp.

14.09

½ DMP Tarnów

28.09

Finał DMP Gorzów Wlkp.

19.10

21 lat w gazie Adama Skórnickiego

Fogo Unia – Przyjaciele Skóry

 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=