IMPREZY 1980 - 1989
1980

30.03

Sparta Wrocław

13.04

Falubaz Zielona Góra

20.04

AMK Slany CSRS

11.05

Wybrzeże Gdańsk

01.06

Międzynarodowy Turniej Par

11.06

DPP

15.06

ROW Rybnik

18.06

MDMP

29.06

Stal Toruń

06.07

Hackney Londyn Anglia

13.07

Finał MIMP

22.07

Finał IMP

07.08

Finał DPP

17.08

Polonia Bydgoszcz

24.08

30 Memoriał Alfreda Smoczyka

07.09

Start Gniezno

28.09

Włókniarz Częstochowa

12.10

Stal Gorzów

18.10

MIMWlkp

26.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

1981

12.04

Start Gniezno

20.04

Polska – Dania

17.05

Wybrzeże Gdańsk

06.06

Apator Toruń

14.06

½ Finału Kontynentalnego IMŚ

26.06

Turniej Młodzieżowy

03.07

Eastburne Anglia

05.07

Falubaz Zielona Góra

19.07

ROW Rybnik

22.07

Finał IMP

02.08

Stal Gorzów

23.08

31 Memoriał Alfreda Smoczyka

03.09

MIMWlkp

06.09

Polonia Bydgoszcz

20.09

Kolejarz Opole

04.10

Włokniarz Częstochowa

18.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

1982

30.03

Ostrovia Ostrów Wlkp

18.04

Falubaz Zielona Góra

02.05

Polonia Bydgoszcz

16.05

ZP Pardubice CSRS

06.06

Apator Toruń

01.07

Stal Rzeszów

18.07

ROW Rybnik

25.07

Finał Kontynentalny IMŚ

18.08

MIMWlkp

22.08

Stal Gorzów Wlkp

05.09

Start Gniezno

08.09

Czwórmecz Młodzieżowy

19.09

Kolejarz Opole

03.10

Wybrzeże Gdańsk

09.10

Puchar Panoramy Leszczyńskiej

17.10

32 Memoriał Alfreda Smoczyka

23.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

1983

04.04

Polonia Bydgoszcz

17.04

Apator Toruń

24.04

PPIPPSocjalistycznych

01.05

Stal Rzeszów

29.05

Motor Lublin

02.06

Międzynarodowy Turniej Par

29.06

Stal Gorzów Wlkp

03.07

Start Gniezno

21.07

Falubaz Zielona Góra

24.07

Wybrzeże Gdańsk

07.08

Turniej Międzynarodowy

11.08

MDMP

11.09

Kolejarz Opole

22.09

Puchar Panoramy Leszczyńskiej

15.09

Finał ZK

09.10

33 Memoriał Alfreda Smoczyka

1984

01.04

Wybrzeże Gdańsk

05.04

¼ ZK

15.04

Kolejarz Opole

01.05

Stal Gorzów

27.05

Polonia Bydgoszcz

31.05

MDMP

26.06

Ostrovia Ostrów Wlkp  tow

01.07

Stal Rzeszów

29.07

ROW Rybnik

12.08

Falubaz Zielona Góra

18.08

Finał DMŚ

09.09

Start Gniezno

22.09

34 Memoriał Alfreda Smoczyka

30.09

Apator Toruń

1985

31.03

Śląsk Świętochłowice

14.04

Kolejarz Opole

25.04

Wybrzeże Gdańsk

19.05

Apator Toruń

02.06

Polonia Bydgoszcz

11.06

MIMWlkp

20.06

MDMP

27.06

½ ZK

21.07

35 Memoriał Alfreda Smoczyka

04.08

ROW Rybnik

13.08

MDMWlkp

25.08

Turniej Ivana Maugera

01.09

Stal Rzeszów

14.09

Polska – Węgry

21.09

Falubaz Zielona Góra

06.10

Stal Gorzów Wlkp

1986

06.04

Polonia Bydgoszcz

06.05

MDMP

15.05

Unia Tarnów

30.05

Czwórmecz „Dni Leszna”

31.05

Turniej „Dni Leszna”

15.06

36 Memoriał Alfreda Smoczyka

19.06

Falubaz Zielona Góra

22.06

Puchar Panoramy Leszczyńskiej

29.06

Wybrzeże Gdańsk

06.07

Stal Gorzów Wlkp

12.07

¼ IMP

29.07

MIMWlkp

01.08

ROW Rybnik

06.08

Kolejarz Opole

24.08

Apator Toruń

31.08

Puchar ZSMP

06.09

DMŚ  Grupa 2

11.09

I Finał  BK

28.09

Stal Rzeszów

30.09

MDMWlkp

1987

08.04

Polska – Szwecja

14.04

Stal Gorzów

20.04

ROW Rybnik

26.04

Polonia Bydgoszcz

03.05

Stal Rzeszów

24.05

Turniej Par o Puchar Prasy

31.05

Turniej „Dni Leszna”

01.06

Czwórmecz „Dni Leszna”

09.06

Falubaz Zielona Góra

13.06

½ Finału Kontynentalnego IMŚ

15.07

MIMWlkp

22.07

Wybrzeże Gdańsk

28.07

MDMP

30.07

½ IMP

16.08

Start Gniezno

02.09

Finał MMPPK

06.09

37 Memoriał Alfreda Smoczyka

20.09

Apator Toruń

04.10

Unia Tarnów

07.10

Czwórmecz

16.10

Sparing Młodzieżowy

20.10

Czwórmecz

22.10

Puchar Panoramy Leszczyńskiej

29.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

1988

31.03

Kadra Seniorów – Kadra Juniorów

10.04

Polonia Bydgoszcz

19.04

MDMP

26.04

½ MPPK

01.05

Unia Tarnów

08.05

38 Memoriał Alfreda Smoczyka

29.05

Puchar Prasy Puchar MSW

12.06

Stal Rzeszów

28.06

MDMWlkp

07.07

½ SK

17.07

Wybrzeże Gdańsk

20.07

ROW Rybnik  14.07

24.07

Apator Toruń

06.08

Finał Kontynentalny IMŚ

09.08

Stal Gorzów

14.08

MIMWlkp

06.09

Kolejarz Opole

18.09

Falubaz Zielona Góra

24.09

Finał IMP

25.09

Finał IMP

15.10

Puchar 50 – lecia KS Unia Leszno

20.10

Czwórmecz

23.10

Puchar ZSMP

1989

02.04

Wybrzeże Gdańsk

11.04

Polska – Dania

01.05

Polonia Bydgoszcz

25.05

Falubaz Zielona Góra

04.06

MIMWlkp

11.06

39 Memoriał Alfreda Smoczyka

18.06

Turniej Młodzieżowy

06.07

Finał MPPK

09.07

Apator Toruń

14.07

½ BK

21.07

Stal Rzeszów

05.08

Finał MŚPar

17.08

ROW Rybnik

20.08

Ostrovia Ostrów Wlkp

05.09

MDMP

10.09

Stal Gorzów

24.09

Puchar Prasy

01.10

Unia Tarnów

09.10

MDMWlkp

15.10

Finał IMP



 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=