IMPREZY 1960 - 1969

 1960
24.04. Górnik Rybnik
08.05. Stal Rzeszów
22.05. I el   IMŚ
29.05. Start Gniezno
19.06. Unia Tarnów
21.08. Polonia Bydgoszcz
11.09. Legia Gdańsk
25.09. Włókniarz Częstochowa
02.10. X Memoriał Alfreda Smoczyka
16.10. Polska – Wielka Brytania

1961
09.04. Górnik Rybnik
23.04. Polonia Bydgoszcz
01.05. Sparta Wrocław
21.05. Włókniarz Częstochowa
11.06. Legia Gdańsk
09.07. Stal Rzeszów
16.07. ½ IMP
10.09. Wanda Nowa Huta
08.10. XI Memoriał Alfreda Smoczyka
19.10. Unia – CAMK ZSRR


1962
15.04. Stal Rzeszów
20.05. Polonia Bydgoszcz
27.05. Puchar PZMot
08.07. Stal Gorzów
22.07. ZK
19.08. Włókniarz Częstochowa
16.09. Wybrzeże Gdańsk
20.09. Sparta Wrocław  (09.09.)
30.09.  Górnik Rybnik
11.10.  Trójmecz Polska Norwegia Czechosłowacja
28.10.  XII Memoriał Alfreda Smoczyka

1963
07.04. Wybrzeże Gdańsk
14.04. Puchar PZMot
28.04. Stal Gorzów Wlkp.
19.05. Śląsk Świętochłowice
26.05. Górnik Rybnik
08.06. III el ZK
09.06. Stal Rzeszów
16.06. Turniej Indywidualny
07.07. Polonia Bydgoszcz
16.07. Włókniarz Częstochowa  tow.
28.07. II el IMP
18.08. Sparta Wrocław
29.09. Stal Rzeszów
20.10. XIII Memoriał Alfreda Smoczyka

1964
05.04. Górnik Rybnik
08.05. Puchar PZMot  (03.05)
24.05. Polonia Bydgoszcz
31.05. Śląsk Świętochłowice
05.07. Wybrzeże Gdańsk
23.08. Stal Rzeszów
20.09. Stal Gorzów
18.10. XIV Memoriał Alfreda Smoczyka
            Sparta Wrocław

1965
06.05. Kolejarz Opole
27.06. Włókniarz Częstochowa
04.07. Polonia Piła
19.07. Unia Tarnów
08.08. Stal Toruń
12.09.  Motor Lublin
10.10. Zgrzeblarki Z. Góra  tow
31.10. XV Memoriał Alfreda Smoczyka
            Start Gniezno
            Karpaty Krosno
            Puchar PZMot 

1966
17.04
Puchar PZMot

29.05

Motor Lublin

05.06

Włókniarz Częstochowa

09.06

I el  SK

06.07

Karpaty Krosno

17.07

Kolejarz Opole

14.08

Stal Toruń  (07.08)

21.08

Unia Tarnów

18.09

Start Gniezno  (11.09)

25.09

Polonia Piła

09.10

CAMK Moskwa ZSRR

23.10

XVI Memoriał Alfreda Smoczyka


1967

23.04

Gwardia Łódź

14.05

Zgrzeblarki Zielona Góra

21.05

El IMP

04.06

Stal Toruń

18.06

Kolejarz Opole

25.06

Karpaty Krosno

09.07

Motor Lublin

06.08

Polonia Piła

03.09

XVII Memoriał Alfreda Smoczyka

10.09

Śląsk Świętochłowice

08.10

Polska – Czechosłowacja

22.10

Polska – ZSRR

05.11

Puchar Prezydium Miejskiej Rady Narodowej

 

Start Gniezno

23.07

Puchar PZMot zawody w Poznaniu  

 1968
 

07.04

Gwardia Łódź

21.04

Śląsk Świętochłowice

02.06

Motor Lublin

13.06

SK    

23.06

¼ IMP

30.06

Stal Toruń

04.08

Kolejarz Opole

14.08

Start Gniezno

18.08

Zgrzeblarki Zielona Góra

27.08

Puchar Prezydium Miejskiej Rady Narodowej

15.09

Finał MIMP

20.10

Polonia Bydgoszcz  Baraż

29.09

Karpaty Krosno

1969
 

                                                                                                                                                                                         

07.04

Kolejarz Opole

27.04

Motor Lublin

01.05

Puchar KS Unia Leszno

11.05

XVIII Memoriał Alfreda Smoczyka

26.05

Karpaty Krosno

15.06

Gwardia Łódź

19.06

Start Gniezno

28.06

¼ IMP

22.07

Unia – Czechosłowacja

27.07

Puchar PZMot

03.08

½ MIMP

24.08

SK

31.08

Stal Toruń

07.09

Zgrzeblarki Zielona Góra

21.09

Unia Tarnów

25.09

Turniej Kontrolny

19.10

Włókniarz Częstochowa  Baraż

09.11

XIX Memoriał Alfreda Smoczyka

16.11

Puchar Prezydium Miejskiej Rady Narodowej


 

 

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=