IMPREZY 1950 - 1959

1950
30.04.  Unia Leszno Stal Ostrów Ogniwo Łódź 
09.07.  Unia Leszno Unia Grudziądz Ogniwo Bytom 
24.09. Unia Leszno Związkowiec Warszawa  Ogniwo Warszawa
1951

20.05  Ogniwo Bytom 
10.06  CWKS Warszawa 
15.07  Włókniarz Częstochowa
19.08  Kolejarz Rawicz
07.10
I Memoriał Alfreda Smoczyka

1952
14.04. Kolejarz Rawicz tow
04.05. Górnik Rybnik
11.05.Drużynowe Mistrzostwa Maszyn Przystosowanych Unia II Leszno Ogniwo Wągrowiec Gwardia Śrem
08.06. Gwardia Bydgoszcz
06.07. Stal Ostrów Wlkp
03.08. Spójnia Wrocław mecz rozegrano we Wrocławiu
10.08. Unia – CWKS Wrocław mecz rozegrano w Rybniku
28.09. II Memoriał Alfreda Smoczyka

1953
12.04. Stal Ostrów Wlkp tow
10.05. CWKS Wrocław
21.06. Budowlani Warszawa tow
05.07. Ogniwo Łódź
19.07. DMP na maszynach przystosowanych Finał el.
  Okręgowej Unia Leszno Gwardia Krotoszyn Włókniarz  Piła Gwardia Śrem
16.08. Spójnia Wrocław
13.09. IMP III Memoriał Alfreda Smoczyka
15.10.  DMP na maszynach przystosowanych Finał Krajowy Unia II Leszno 34 Gwardia Toruń 14 Górnik Czeladź n/s
25.10. Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego PZMot
08.11. Gwardia Bydgoszcz tow.

1954
01.05. CWKS Wrocław
09.05.  Górnik Rybnik
23.05.  Kolejarz Rawicz
13.06.  Spójnia Wrocław
27.06.  Stal Świętochłowice
04.07. Budowlani Warszawa
11.07. Włókniarz Częstochowa
25.07. CWKS Wrocław tow.
08.08. IMP IV   Memoriał Alfreda Smoczyka
15.08. Gwardia Bydgoszcz
29.08. Ogniwo Łódź
24.10.  Turniej Par

                                                                                                                        
1955
17.04. Kolejarz Rawicz  tow
22.05. Kolejarz Rawicz
09.06. CWKS Warszawa mecz w Poznaniu
12.06. Budowlani Warszawa
21.08. IMP V Memoriał Alfreda Smoczyka
28.08. Sparta Wrocław mecz w Poznaniu
25.09.Gwardia Bydgoszcz mecz w Poznaniu


1956
15.04. Ślęza Wrocław
06.05. Stal Rzeszów  tow
31.05. Budowlani Warszawa
29.07. Gwardia Bydgoszcz
12.08. Górnik Rybnik
22.07. Międzynarodowy Turniej Puchar TKS Unia
19.08. IMP  VI Memoriał Alfreda Smoczyka
26.08. CWKS Warszawa
16.09. Kolejarz Rawicz
28.10. Tramwajarz Łódź


1957
28.04. Ostrovia Ostrów Wlkp
12.05. LPŻ Lublin
16.06. SKRA Warszawa
30.06. Resovia Rzeszów  tow.
07.07. Stal Gorzów Wlkp
28.07. Turniej Międzynarodowy
02.08. Gwardia  Katowice
15.08. El  IMP
01.09. Stal Rzeszów
15.09. VII Memoriał Alfreda Smoczyka
17.10. Białe Orły – Australazja
PZMot Kraków – Górnik Czeladź

1958
01.05.  Śląsk Świętochłowice
22.06.  Polska – Szwecja
13.07.  Legia Warszawa
03.08.  Włókniarz Częstochowa
15.08.  Polonia Bydgoszcz mecz rozegrano w Śremie
14.09. Górnik Rybnik  07.09
21..09. VIII Memoriał Alfreda Smoczyka
28.09. Stal Rzeszów walkower
19.10.  Sparta Wrocław 
26.10. Unia – Wiedeń Austria

1959
05.04. Polonia Bydgoszcz  tow.
26.04. RKS Rawicz
10.05. Polonia Bydgoszcz
24.05. Start Gniezno
26.07. Sparta Wrocław
02.08. I el. IMP
15.08. Górnik Rybnik
06.09. Legia Warszawa
20.09. Włókniarz Częstochowa
26.09. IX Memoriał Alfreda Smoczyka

 
 
 
 
 
 
 

 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=