2011 KADRA
Unia Leszno Sportowa Spółka Akcyjna

Sekretariat i stadion ul. Strzelecka 7

64 – 100 Leszno

Prezes klubu – Józef Dworakowski
Wiceprezes urzędujący – Marek Ślotała
Menadżer drużyny – Ireneusz Igielski
Trener – Roman Jankowski

Pojemność stadionu – 25 tys.

Miejsc siedzących 15 tys.
Długość toru – 330 m.
Rekord toru – 58,4 sek. Krzysztof Kasprzak UNIA LESZNO
Ustanowiony – 03.05.2007

ZAWODNICY

 
DAMIAN BALIŃSKI
ur. 05.08.1977 Leszno
Licencja 05.08.1977 Gniezno
JAROSŁAW HAMPEL
ur. 17.04.1982 Łódź
Licencja nr.1489  uzyskana w 1998 roku wychowanek Polonii Piła
W Unii Leszno od 2007 roku
JURICA PAVLIC
ur.14.06.1989 Gorican (Chorwacja)
W Unii Leszno od 2007 roku
TROY BATCHELOR
ur. 29.08.1987 Brisbane (Australia)
w Unii Leszno od 2007 roku
SŁAWOMIR MUSIELAK
ur.03.06.1990 Kościan
Licencje uzyskał 12.05.2006 w Zielonej Górze
W Unii Leszno od 2006 roku
JANUSZ KOŁODZIEJ
ur. 27.05.1984 Tarnów
Licencję uzyskał w 2000 roku wychowanek Unii Tarnów
W Unii Leszno od 2010 roku
KAMIL ADAMCZEWSKI
ur.28.05.1993
Licencje uzyskał  17.04.2009

PIOTR PAWLICKI
ur. 30.11.1994 Leszno
Licencje uzyskał  08.06.2010 Częstochowa
20.04.2011 wypożyczony do II ligi - Polonia Piła
PRZEMYSŁAW PAWLICKI
ur. 05.09.1991 Leszno
Licencję uzyskał  01.04.2008 Zielona Góra
W sezonie 2010 wypożyczony do Stali Gorzów Wlkp. Ekstraliga
13 meczy 66 biegów 95 punktów
20.04.2011 wypożyczony do II ligi - Polonia Piła
TOBIASZ MUSIELAK
ur.18.08.1993 Leszno
Licencję uzyskał  17.04.2009
W sezonie 2010 wypożyczony do II ligi Kolejarz Rawicz
18 meczy 78 biegów  81 punktów


PAWEŁ URBAŃSKI
ur. 21.07.1994
Licencję uzyskał  05.05.2011 w Grudziądzu
Wypożyczony do Lubawy Litex Ostrów Wlkp.na rozgrywki  o MDMP


FILIP MARACH
ur. 05.03.1996
Licencję uzyskał  05.05.2011 w Grudziądzu

MARCIN NOWAK
ur. 18.08.1995
Licencję uzyskał  05.05.2011 w Grudziądzu


EDWARD KENNETT
ur. 28.08.1986 Hastings (Anglia)
Starty w Polskiej lidze
2007 - 2008 Ekstraliga Włókniarz Częstochowa
10 meczy 34 biegi  35 punktów
2009 - 2010 GTZ Grudziądz  I liga
9 meczy 38 biegów  51 punktów

ADAM SKÓRNICKI
ur. 22.10.1976 Wolsztyn
licencje uzyskał  23.03.1933 Leszno
"Sqóra" jest wychowankiem Unii Leszno, którą reprezentował w latach 1993 - 1999 oraz 2004-2005. W swojej karierze startował również w barwach Włókniarza Częstochowa (2000), Kolejarza Rawicz (2001,2002) oraz Startu Gniezno (2003)., PSŻ Poznań(2006 - 2008,2010), Wybrzeże Gdańsk (2009), Znany jest z bardzo dobrego kontaktu z kibicami, długich włosów oraz kevlarów z charakterystycznymi frędzlami. To największy polski showman żużlowych torów.
ZAWODNICY KTÓRZY UBYLI Z ZESPOŁU



MATEUSZ ŁUKASZEWSKI
ur. 16.03.1992 Leszno
Licencje uzyskał  01.04.2008 w Zielonej Górze
w lidze nie startował
W sezonie 2011 wypożyczony do II ligi  KMŻ Lublin


DANIAN NICHALSKI
ur.03.12.1994
Licencje uzyskał  08.06.2010 w Częstochowie
W sezonie 2011 wypożyczony do I ligi - Orzeł Łódź


ADAM  SHIELDS
ur. 08.02.1977 Kuri Kuri (Australia)
W polskiej lidze zadebiutował w 2006 roku reprezentując TŻ Lublin
wystąpił w 4 meczach zdobywając 21 punktów
W sezonie 2007 nie miał podpisanego kontraktu w Polsce
W Unii Leszno startował  w latach 2008 - 2010
wystąpił w 22 meczach  95 biegach zdobywając 122 punkty
W sezonie 2011 zasilił Betard Sparta Wrocław Ekstraliga

LEIGH ADAMS
ur. 28.04.1971 Mildura (Australia)

W polskiej lidze zadebiutował w I lidze w drużynie Motor Lublin Iw drużynie tej startował w latach 1991 1992  1994  1995
Wystąpił w 37 meczach 195 biegach zdobywając 445,5 punktów
W 1995 roku reprezentował klub 1 ligowy  Sparta - Polsat Wrocław 1 mecz 6 biegów 12 punktów

W Unii Leszno startował  w latach 1996 - 2010  wystąpił w 244 meczach 1275 biegach zdobył 2959 punktów
Leigh Adams otrzymał tytuł Honorowy Obywatel miasta Leszna w 2007 roku.

Dnia 7 czerwca 2011, Leigh Adams podczas treningu do pustynnego wyścigu Finke Desert Race uległ poważnemu wypadkowi. Żużlowiec wjechał do suchego koryta rzeki. Gazeta Mildura Independet pisze, że do wypadku doszło kiedy zawodnik dotarł do fragmentu trasy, gdzie się wznosiła, zakręcała, a potem urywała nad wąwozem. Najprawdopodobniej nie udało mu się skręcić i runął na skaliste dno wyschniętej rzeki. W wyniku tego upadku złamał kręgosłup oraz uszkodził rdzeń kręgowy


03.04. Runda 1 Częstochowa Włókniarz – Unia Leszno 43 – 46
Unia Leszno - 46

1. Jarosław Hampel - 14 (3,2,3,3,3)
2. Jurica Pavlic - 4 (0,0,1,3)
3. Janusz Kołodziej - 8+2 (2,2*,2,2*,w)
4. Damian Baliński - 7+1 (1*,3,0,3,u)
5.
Troy Batchelor - 9 (3,2,2,0,2)
6. Sławomir Musielak - 3 (3,0,0)
7.
Tobiasz Musielak - 1 (1,w,0)
Włókniarz Częstochowa - 43
9. Artiom Łaguta - 6+1 (2,1,1,1*,1)
10. Grigorij Łaguta - 10+1 (1*,3,3,d,3)
11. Rafał Szombierski - 8 (0,3,3,2,w)
12.
Daniel Nermark - 9 (3,1,1,2,2)
13. Peter Karlsson - 6 (2,1,2,1)
14.
Artur Czaja - 3+1 (2,0,1*)
 15. Marcin Bubel - 1 (0,1,d)
10.04.Runda 2 Leszno   Unia – PGE Marma Rzeszów: 56-31
Unia Leszno: 56
9. Jarosław Hampel - 11+3 (2*,1*,2*,3,3)
10. Jurica Pavlic - 14 (3,2,3,3,3)
11. Janusz Kołodziej - 13+2 (3,2*,3,3,2*)
12. Damian Baliński - 9+2 (1,3,2*,2*,1)
13. Troy Batchelor - 4 (d,3,1,u)
14. Sławomir Musielak - 2+1 (2*,0,0)
15. Tobiasz Musielak - 3 (3,u,w)
PGE Marma Rzeszów: 31
1.
Lee Richardson - 8 (1,1,3,1,2,0)
2. Maciej Kuciapa - 0 (0,0,-,-)
3. Rafał Okoniewski - 1 (0,1,0,-,0)
4. Chris Harris - 9 (2,2,1,2,0,2)
5. Jason Crump - 11+1 (3,3,2*,1,1,1)
6. Dawid Lampart - 2+1 (1,d,d,1*)
7.
Łukasz Kret - 0 (w,-,d)
 

25.04. Runda 3 Gorzów Wlkp   Stal – Unia Leszno 57 – 33
Unia Leszno - 33

1. Jarosław Hampel - 10 (0,3,2,1,3,1)
2. Jurica  Pavlic - 9 (1,0,2,2,1,3)
3. Janusz Kołodziej - 4+1 (0,1*,2,0,1)
4. Damian Baliński - 6 (1,2,0,0,3)
5. Troy Batchelor - 1 (0,-,1,-)
6. Sławomir Musielak - 0 (t,-,0)
7. Tobiasz Musielak - 3 (1,2,0,0)

Caelum Stal Gorzów - 57
9.
Nicki Pedersen - 15 (3,3,3,1,3,2)
10. Hans Andersen - ZZ
11. Niels Kristian Iversen - 12+1 (3,2,1,2*,2,2,)
12.
Matej Zagar - 9+3 (2*,1*,1,3,2*,-)
13. Tomasz Gollob - 14+1 (2*,3,3,3,3,0)
14. Łukasz Cyran - 3+2 (2*,w,1*)
15. Bartosz Zmarzlik - 4 (3,1,0,0)


01.05.  Runda 4 Toruń Unibax – Unia Leszno 50 – 40
Unia Leszno - 40
1. Jurica Pavlic - 2 (0,0,2,d)
2. Troy Batchelor - 10+2 (3,2,1*,2,2*)
3. Janusz Kołodziej - 4 (1,1,2,0,0)
4. Damian Baliński - 6 (3,3,0,0,-)
5. Jarosław Hampel - 13 (3,0,2,2,3,3)
6. Sławomir Musielak - 5 (1,2,0,2)
7. Tobiasz Musielak - 0 (0,0,-)

Unibax Toruń - 50
9.
Chris Holder - 9+2 (1*,3,1,3,1*)
10. Adrian Miedziński - 10 (2,1,3,3,1)
11.
Rune Holta - 11 (2,3,3,3,0)
12. Michael Jepsen Jensen - 3 (0,1,1,1)
13. Ryan Sullivan - 10 (2,2,3,1,2)
14. Kamil Pulczyński - 3+1 (2*,0,1)
15.
Emil Pulczyński - 4+1   (3,1*,0)

08.05. Runda 5 Leszno Unia – Betard Sparta Wrocław 51 – 39
Unia  Leszno - 51
9. Jurica Pavlic - 8+1 (1,3,3,1*,0)
10. Troy Batchelor - 7+2 (3,0,2*,2*,0)
11. Janusz Kołodziej - 6 (3,0,0,3)
12. Damian Baliński - 11 (1,3,2,2,3)
13. Jarosław Hampel - 14 (3,3,3,3,2)
14. Sławomir Musielak - 1 (1,0,0)
15. Tobiasz Musielak - 4+1 (2,2*,0)

Betard Sparta Wrocław - 39
1.
Kenneth Bjerre - 11+1 (2,1*,2,1,2,3)
2. Lasse Bjerre - 1+1 (0,-,1*,-)
3.
Tomasz Jędrzejak - 5+1  (2,2,0,0,1*)
4. Adam Shields - 1+1 (0,1*,-,0)
5. Piotr Świderski - 11 (1,2,1,3,3,1)
6. Maciej Janowski - 10+2 (3,2,1*,1,1*,2)
7. Patryk Kociemba - 0 (u,0,-)

22.05.  Runda 6 Zielona Góra Falubaz – Unia  Leszno 54 – 35
Unia  Leszno: 35
1. Jurica Pavlic - 5 (2,1,2,u/-)
2.
Troy Batchelor - 0 (0,d,-,0,-)
3.
Janusz Kołodziej - 7 (0,2,2,1,2,0)
4. Damian Baliński - 5+3 (1,1*,1*,1*,1)
5. Jarosław Hampel - 14+1 (3,2,1*,3,2,3)
6. Sławomir Musielak - 0 (0,0,-)
7. Tobiasz Musielak - 4 (2,w,0,2)

Stelmet Falubaz Zielona Góra: 54
9.
Greg  Hancock - 7 (1,3,3,t,d)
10.
Jonas Davidsson - 11+1 (3,3,1,0,3,1*)
11. Andreas Jonsson - 14+2 (2*,2*,2,3,3,2)
12.
Rafał Dobrucki - Z/Z
13. Piotr Protasiewicz - 13+1 (2,3,3,2*,3)
14. Patryk Dudek - 7+1 (3,3,0,1*,w,0)
15. Adam Strzelec - 2 (1,1,0)

29.05.  Runda 7 Leszno Unia – Tauron Azoty  Tarnów 51 – 39
Unia Leszno - 51 pkt.
9. Janusz Kołodziej - 14 (3,2,3,3,3)
10. Adam Skórnicki - 4+2 (0,1*,2*,1)
11.
Troy  Batchelor - 10 (d,2,3,3,2)
12.
Damian Baliński - 5  (3,0,1,1,0)
13. Jarosław Hampel - 14+1 (3,3,3,3,2*)
14. Tobiasz Musielak - 4 (3,0,1)
15. Sławomir Musielak - 0 (w,w,w)

Tauron Azoty Tarnów - 39 pkt.
1.
Sebastian Ułamek - 10 (2,3,2,2,0,1)
2. Martin Vaculik - 3+2 (1*,1,1*,0)
3.
Fredrik Lindgren - 9 (2,2,0,2,3)
4. Leon Madsen - 3 (1,1,1,-)
5.
Krzysztof Kasprzak - 10  (2,3,2,2,1,0)
6. Edward Mazur - 1 (1,0,0)
7. Tadeusz Kostro - 3 (2,1,0)

05.06. Runda 8 Tarnów Tauron Azoty – Unia Leszno 49 – 41
Unia  Leszno
1. Janusz Kołodziej - 6+2 (1,1,1*,1*,2,0)
2. Adam Skórnicki - 1+1 (0,1*,0,0)
3. Troy Batchelor - 10+1 (2,2,2,2*,2,0,0
4. Damian Baliński ZZ
5. Jarosław Hampel - 20 (3,3,3,3,2,3,3)
6. Tobiasz Musielak - 3+1 (2,0,1*)
7. Kamil Adamczewski - 1 (w,1,0)


Tauron AzotyTarnów
9. Krzysztof Kasprzak - 5+2 (2*,1*,1,1)
10.
Martin Vaculik - 10 (3,2,0,3,2)
11. Bjarne Pedersen - 8+2 (0,3,1*,3,1*)
12. Fredrik Lindgren - 11+2 (3,2*,2,3,1*)
13.
Sebastian  Ułamek - 9 (d,3,3,1,2)
14. Tadeusz Kostro - 3 (3,0,0)
15. Edward Mazur - 3 (1,2,0)


12.06. Runda 9 Leszno Unia – Falubaz Zielona Góra 46 – 44
Leszno 46:
9. Janusz Kołodziej - 12+1 (3,3,3,0,1,2*)
10. Adam Skórnicki - 4+2 (0,0,1,2*,1*)
11. Troy Batchelor - 10+1 (1*,1,2,1,3,2)
12. Damian Baliński - Zastępstwo zawodnika
13. Jarosław Hampel - 16 (2,2,3,3,3,3)
14. Tobiasz Musielak - 1 (w,1,0,0)
15. Kamil Adamczewski - 3 (2,u,1)

Stelmet Falubaz Zielona Góra 44:
1.
Greg Hancock - 12 (2,3,2,2,3,0)
2. Jonas Davidsson - 1+1 (1*,0,0,-,0,-)
3. Andreas Jonsson - 8+1 (0,2,2*,1,0,3)
4.
Rafał Dobrucki - Zastępstwo  zawodnika
5. Piotr Protasiewicz - 14 (3,2,3,3,2,1)
6. Patryk Dudek - 6+2 (3,1*,0,2*,0)
7. Adam Strzelec - 3 (1,1,1)

19.06. Runda 10 Wrocław Betard Sparta – Unia Leszno 35 - 55
Unia Leszno - 55
1. Janusz Kołodziej - 13+2 (2,2*,3,3,1,2*)
2.
Edward Kennett - 10+3 (1*,0,3,2*,2*,2)
3. Troy Batchelor - 10 (3,t,1,3,3,d)
4.
Damian  Baliński - Z/Z
5. Jarosław Hampel - 16+1 (3,3,3,2,2*,3)
6. Tobiasz Musielak - 4 (2,1,1,0)
7. Kamil Adamczewski - 2+1 (0,2*,0)

Betard Sparta Wrocław - 35
9.
Kenneth Bjerre - 6 (3,2,0,1,0)
10. Maksim Łobzenko - 0 (0,-,-,-)
11.
Tomasz Jędrzejak - 9 (2,0,0,3,3,1)
12. Dennis Andersson - 5+1 (1*,1,1,1,0,1)
13. Piotr Świderski - 1 (d,0,1,0,-)
14. Maciej Janowski - 12+1 (3,2,0,2,2*,3)
15. Patryk Malitowski - 2 (1,1,-)


26.06. Runda 11 Leszno Unia – Unibax Toruń 45 – 45

Unibax Toruń - 45
1. Chris Holder - 11+1 (3,2*,0,3,3)
2.
Adrian Miedziński - 8+2 (2*,3,2,1*,0)
3. Ryan Sullivan - 12+1 (3,2,2*,2,3)
4.
Michael Jepsen Jensen - 4 (1,0,3,0)
5.
Rune Holta - 7 (1,1,2,2,1)
6. Emil Pulczyński - 3 (2,0,1)
7. Bartosz Pietrykowski - 0 (0,d,0)

Unia Leszno - 45
9. Janusz Kołodziej - 8+1 (1,2*,0,3,2)
10. Adam Skórnicki - 4 (0,3,1,-)
11.
Troy Batchelor - 9+1 (2,1,3,2,1*)
12. Edward Kennett - 2 (0,0,1,1,0)
13. Jarosław Hampel - 13+1 (2*,3,3,3,2)
14.
Tobiasz Musielak - 4 (3,1,0,0)
15. Kamil Adamczewski - 5 (1,3,1)


03.07. Runda 12 Leszno Unia – Stal Gorzów Wlkp. 50 – 40
Caelum Stal Gorzów - 40
1. Nicki Pedersen - 10 (3,2,2,1,2)
2.
Artur Mroczka - 1+1 (0,1*,-,-)
3. Niels Kristian Iversen - 6+2 (d,2,1,u,1*,2*)
4.
Matej Zagar - 11 (3,0,2,2,3,1)
5. Tomasz Gollob - 10 (2,2,2,1,3)
6. Bartosz Zmarzlik - 2 (2,0,0,0)
7. Łukasz Cyran - 0 (w,w,-)

Unia Leszno - 50
9. Janusz Kołodziej - 9 (2,1,3,2,1)
10. Adam Skórnicki - 5+1 (1*,3,1,0,0)
11.
Troy Batchelor - 11 (2,3,3,3,w)
12.
Edward Kennett - 2 (1,0,1,0)
13. Jarosław Hampel - 15 (3,3,3,3,3)
14.
Tobiasz Musielak - 3+1 (1,t,2*)
15. Kamil Adamczewski - 5 (3,1,1)


17.07. Runda 13 Rzeszów Marma – Unia Leszno 49 - 41
Unia Leszno - 49
1. Janusz Kołodziej - 9+1 (3,2,2,2*,0)
2. Edward Kennett - 2 (1,1,0,0)
3. Troy Batchelor - 9+1 (0,2,3,2,2*)
4. Adam Skórnicki - 8+2 (2,1*,2*,0,3)
5. Jarosław Hampel - 12 (3,3,2,2,2)
6. Tobiasz Musielak - 6+2 (3,2*,1*)
7. Kamil Adamczewski - 3+1 (1,2*,0)

PGE Marma Rzeszów - 41
9.
Chris  Harris - 6 (2,1,1,1,1)
10. Maciej Kuciapa - 0 (d,0,0,-)
11.
Rafał Okoniewski - 18 (3,3,3,3,3,3)
12. Lee Richardson - 2 (1,d,1,-)
13.
Jason Crump - 11 (1,3,3,t,3,1)
14.
Dawid Lampart - 4 (2,0,1,1)
15. Łukasz Kret - 0 (0,0,-)                                                               

31.07. Runda 14 Leszno Unia – Włókniarz Częstochowa 60 – 30
Unia Leszno - 60
9. Janusz Kołodziej - 6 (d,2,3,1)
10. Edward Kennett - 8+4 (2,1*,1*,2*,2*)
11. Troy Batchelor - 14 (3,2,3,2,3,1)
12. Adam Skórnicki - Z/Z
13. Jarosław Hampel - 13 (3,3,1,3,3)
14. Tobiasz Musielak - 7+2 (2*,1,2,1*,1)
15. Kamil Adamczewski - 12+3 (3,2*,2*,2*,3)

Włókniarz Częstochowa - 30
1. Grigorij Łaguta - 16 (3,2,3,3,3,2)
2. Rafał Szombierski - 1 (1,0,d,-,-)
3. Artiom Łaguta - Z/Z
4.
Peter Karlsson - 6 (0,1,0,1,2,2)
5. Daniel Nermark - 4 (d,3,1,w,0,0,-)
6. Marcel Kajzer - 1 (1,0,0,d,0,0)
7.
Marcin Bubel- 2 (0,1,1)


I Runda play of Leszno Unia – Stal Gorzów Wlkp. 39 – 51
Unia Leszno - 39
9. Janusz Kołodziej - 5+1 (0,0,-,2,1*,2) 
10. Edward Kennett - 1 (1,0,-,-,-,0)
11. Troy Batchelor - 12+1 (1,3,3,1*,2,2,d)
12. Kamil Adamczewski - Z/Z
13. Jarosław Hampel - 17+1 (3,3,2*,3,2,3,1)
14. Paweł Urbański - 0 (w,w,w)
15. Tobiasz Musielak - 4+1 (2,1,t,1*,0)

Caelum Stal Gorzów - 51
1.
Matej  Zagar - 12+1 (2*,2,2,3,3)
2. Niels Kristian Iversen - 7+2 (3,1*,1,1*,1)
3. Tomasz Gollob - 12+1 (2*,2,3,2,3)
4. Hans Andersen - 1 (t,1,0,-)
5.
Nicki Pedersen - 11+1 (2,1,3,3,2*)
6. Bartosz Zmarzlik - 7 (3,3,0,1,0)
7. Łukasz Cyran - 1 (1,0,0)


II Runda play of 21.08. Gorzów Wlkp Stal – Unia Leszno 56 – 33
Unia Leszno
1. Janusz Kołodziej - 3 (1,0,0,0,1,1)
2. Adam Skórnicki - 0 (0,-,-,0,-,-)
3. Troy Batchelor - 11+1 (3,1,3,1,w,2*,1)
4. Kamil Adamczewski - ZZ
5. Jarosław Hampel - 18 (3,3,3,3,3,3)
6. Tobiasz Musielak - 1 (1,0,0,t, w,0)
7. Marcin Nowak - 0 (0,0,d)


Stal Gorzów Wlkp.
9. Matej Zagar - 9 (3,2,3,1,t)
10.
Niels Kristian Iversen - 9+4 (2*,1*,2*,2,2*)
11. Tomasz Gollob - 10+2 (2,2*,2,2*,2)
12. Hans Andersen - 5+1 (1*,3,1,0)
13. Nicki Pedersen - 11+1 (2,2,1*,3,3)
14.
Bartosz Zmarzlik - 8 (3,2,3)
15. Łukasz Cyran - 4+3 (2*,1*,1*,0)    

Półfinał 11.09.Leszno Unia – Unibax Toruń 53 – 36
Unibax Toruń - 36
1. Rune Holta - 4 (1,1,0,2,w)
2.
Michael J. Jensen - 2 (t,0,1,1,0,-)
3.
Chris Holder - 10+3 (1*,2*,2,2,2,1*)
4. Adrian Miedziński - 2 (2,-,-,-)
5.
Ryan Sullivan - 14 (3,3,2,3,1,2)
6. Emil Pulczyński - 3+1 (2,0,0,1*,w)
7. Kamil Pulczyński - 1 (1,0,0)


Unia Leszno - 53
9. Jarosław Hampel - 14+1 (3,3,3,2*,3) 
10. Adam Skórnicki - 3+1 (2*,1,0,d)
11. Troy Batchelor - 10+1 (0,3,1*,3,3)
12. Damian Baliński - 10+1 (3,2*,2,3,0)
13. Janusz Kołodziej - 8+1 (2,1,2*,3,w)
14. Tobiasz Musielak - 7 (3,3,1)
15. Kamil Adamczewski - 1+1 (w,1*,0)


Półfinał 18.09. Toruń Unibax – Unia Leszno 49 – 41
Unia Leszno
1. Jarosław Hampel - 12+2 (1,2,2*,2*,2,3)
2. Adam Skórnicki - 0 (0,0,-,-)
3. Troy Batchelor - 5 (0,2,3,0,0,0)
4. Damian Baliński - 3+1 (1,1*,1,-)
5. Janusz Kolodziej - 12+1 (3,3,3,1,0,2*)
6. Tobiasz Musielak - 8 (3,1,0,3,1)
7. Kamil Adamczewski - 1 (0,1,-)


Unibax Torun
9.
Chris Holder - 10+1 (2*,2,3,3,0)
10. Michael Jepsen Jensen - 9+1 (3,0,2*,3,1)
11.
Adrian Miedziński - 10+2 (2*,3,2,1,2*)
12. Rune Holta - 6+1 (3,1,1*,1)
13. Ryan Sullivan - 11+1 (2,3,1,2*,3)
14. Kamil Pulczyński - 2 (2,0,0)
15. Bartosz Pietrykowski - 1+1 (1*,0,0)
 
FINAŁ 25.09.Leszno Unia – Falubaz Zielona
Góra 47 – 43

Unia Leszno
9. Jarosław Hampel - 12+1 (2,3,2,2*,3)
10. Adam Skórnicki - 2+1 (1*,1,0,-)
11. Troy Batchelor - 9+1 (3,1,2,2,1*)
12. Damian Baliński - 6+1 (0,0,1*,3,2)
13. Janusz Kołodziej - 11 (3,3,3,2,0)
14. Tobiasz Musielak - 4 (3,1,0,0)
15. Kamil Adamczewski - 3+1 (2*,1,0)

 Stelmet Falubaz Zielona Góra
1. Andreas Jonsson - 13 (3,3,2,3,2)
2. Grzegorz Zengota - 0 (0,-,0,-)
3. Greg Hancock - 12+1 (1*,2,3,3,3) 

4. Jonas Davidsson - 5+1 (2,1*,1,1,0)
5. Piotr Protasiewicz - 10+2 (2,2*,2,3,0,1*)
6. Patryk Dudek - 3 (1,0,1,1)
7. Adam Strzelec - 0 (0,0,0,0)

FINAŁ 02.10.Zielona Góra Falubaz – Unia Leszno 52
– 38

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9.
Andreas Jonsson (T,1*,2,1*,2*) 6+3
10.
Grzegorz Zengota (2*,2,0,1) 5+1
11. Greg Hancock (1,3,3,3,1) 11
12.
Jonas Davidsson (3,2*,T,2,3) 10+1
13.
Piotr Protasiewicz (3,2,3,3,D) 11
14. Patryk Dudek (3,3,1,1,1) 9
15. Adam Strzelec (T,0,0) 0
Unia Leszno
1.
Troy Batchelor (1,0,0,0) 1
2. Adam Skórnicki (0,0) 0
3.
Janusz Kołodziej (0,3,3,2,2,2*) 12+1
4. Damian Baliński (2,1,1,1,0,1) 6
5. Jarosław Hampel (2,3,2,2,3,3) 15
6. Tobiasz Musielak (1,0,0) 1
7. Kamil Adamczewski (2,1*,0) 3+1
 
 
Unia po rundzie zasadniczej
4 m. 14 meczy 23 punkty 61 pkt/małych
Klasyfikacja końcowa
2 m. 20 meczy 27 punktów 25 pkt / małych
Zawodnik
 
M
 
B
 
I
 
II
 
III
 
IV
 
D
 
U
 
W
 
T
 
P
 
B
 
J. Hampel
 
20
 
112
 
70
 
33
 
7
 
2
 
        283
 
11
 
J. Kołodziej
 
20
 
105
 
27
 
34
 
21
 
20
 
1   2   170
 
15
T.Batchelor
 
20
 
103
 
27
 
31
 
19
 
17
 
5
 
1
 
2 1
 
162
 
12
 
D. Baliński
 
11
 
53
 
12
 
9
 
20
 
11
 
  1
 
    74
 
9
 
T. Musielak
 
20
 
74
 
9
 
12
 
21
 
23
 
  1
 
5
 
3
 
 72
 
8
 
J. Pavlic
 
6
 
27
 
8
 
6
 
6
 
6
 
1
 
      42
 
1
 
Adamczewski
 
11
 
34
 
4
 
8
 
11
 
8
 
  1
 
2
 
   39
 

 
E. Kennett
 
6
 
27
 
1
 
6
 
10
 
10
 
        25
 

 
A. Skórnicki
 
11
 
39
 
3
 
5
 
12
 
18
 
1
 
       31
 
10
 
S. Musielak
 
7
 
20
 
1
 
3
 
2
 
10
 
    3
 
1
 
 11
 
1
 
M. Nowak
 
1
 
3
 
      2
 
1
 
       0
 
0
 
P. Urbański
 
1
 
2
 
            2
 
  0
 
0
 
 
 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
02.06. Rawicz  ¼ finału  
Adam Skórnicki 3 m. 11 p. (33032) 07.07.
Opole ½ finału
 
Adam Skórnicki 9 m. 8 p. (1322W)+2

Janusz Kołodziej 13 m.  5 p. (2111W)

07.07. Ostrów Wlkp. ½ finału

Jarosław Hampel 1 m.  15 p. (33333)

03.09. Leszno FINAŁ

Jarosław Hampel 1 m.  15 p. (33333)

Adam Skórnicki 9 m. 8 p. (21212)

Tobiasz Musielak RT 4 p. (20020)

 

MŁODZIEŻOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

 29.06. Rzeszów ½ finału  

Tobiasz Musielak 1 m.  14 p. (33332)

Kamil Adamczewski  8 m.  8 p. (23201)

02.09. Gorzów Wlkp. Finał  

 Tobiasz Musielak 4 m. 10 p. (32U23)

 

MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH
25.05. Lublin ½ finału   Unia Leszno  3 m. 23 p
Adam Skórnicki  12 p. (23T232) Damian Baliński  11 p. (303320)

 

MŁODZIEZOWE MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH
18.05. Rybnik ½ finału   Unia Leszno  1 m.  26 p.
Tobiasz Musielak  10 p. (23131R) Sławomir Musielak  11 p. (3R2132) Kamil Adamczewski 5 p. (23)
01.07. Gdańsk  FINAŁ Unia Leszno  3 m. 19 + 3 p.

Kamil Adamczewski  8 p. (102122) Tobiasz Musielak 11 p. (03W233) + 3 Marcin Nowak  ns

 
MŁODZIEŻOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Eliminacje Grupa II
08.06. Gdańsk
Unia Leszno 16  p.
Tobiasz Musielak 12 p. (3333)   Marcin Nowak 0 p. (WW)Kamil Adamczewski  4 p. (22)
Wybrzeże Gdańsk 16 p. Polonia Bydgoszcz 15 p. Unibax Toruń 10 p. Polonia Piła 6 p. ns GTŻ Grudziądz 7 p.  Ns  Ostrovia Ostrów Wlkp. 4 p
Filip Marach 0 p. (W,W) gościnnie
w Ostrovii

21.06. Leszno  Unia Leszno 26 p.
Tobiasz Musielak 9 p. (2232)  Marcin Nowak 8 p. (3311)Kamil Adamczewski 9 p. (3222)
Polonia Bydgoszcz 27 p Wybrzeże Gdańsk 20 p. Unibax Toruń 19 p  Ostrovia Ostrów Wlkp. 13 p. GTŻ Grudziądz 12 p. ns Polonia Piła 4 p.
Paweł Urbański 4 p. (TD22) gościnnie
w Ostrovii

27.07. Piła   Unia Leszno 4 m. 12 p
 
Tobiasz Musielak  3 p. (3T)  Kamil Adamczewski 5 p. (131)Marcin Nowak  4 p. (220)  Filip Marach  0 p. (0)
Wybrzeże Gdańsk 18 p. Unibax Toruń 13 p. Polonia Bydgoszcz 13 p. GTŻ Grudziadz 10 p. Polonia Piła 8 p.  Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 p.
Paweł Urbański 2 p. (11) gościnnie

04.08. Grudziądz  Unia Leszno 17 p.
Tobiasz Musielak 11 p. (2333)  Marcin Nowak 6 p. (1122)
Polonia Bydgoszcz 26 p. Wybrzeże Gdańsk 24 p. Unibax Toruń 21 p.  GTŻ Grudziadz 14 p. Ostrovia Ostrów Wlkp 8 p. Ns Polonia Piła  8 p.
Paweł Urbański  0 p. (UWW) gościnnie)

 

Tabela Końcowa Eliminacji Grupy II

 

Polonia Bydgoszcz

4

20,5

81

Wybrzeże Gdańsk

4

20,5

87

Unia Leszno

4

16,5

72

Unibax Toruń

4

14,5

83

GTŻ Grudziądz

4

4

60

Polonia Piła

4

3,5

41

Ostrovia Ostrów Wlkp.

4

2,5

26

 

 

 

 

 

 

 




07.09. Gniezno Półfinał  Unia Leszno  4 m.  19 p
Tobiasz Musielak  8 p. (2D33)  Marcin Nowak 4 p. (0211) Kamil Adamczewski  7 p. (3112)
Start Gniezno 26 p. Falubaz Zielona Góra 22 p.Polonia Bydgoszcz 21 p. Unibax Toruń 15 p. GTŻ Grudziadz 15 p.PSZ Poznań ns

22.09. Bydgoszcz FINAŁ
  Unia Leszno 5 m. 18 p.
Tobiasz Musielak 7 p. (133D) Sławomir Musielak 4 p. (0121 )Kamil Adamczewski 7 p. (2212)
Polonia Bydgoszcz 23 p. Start Gniezno 20 p. WTS NICE Warszawa 19 p. KMŻ Lublin 18 p Stal Gorzów 14 p.  Falubaz Zielona Góra  13 p.

 

Zawodnik

M

B

I

II

III

IV

D

U

W

T

P

T Musielak

6

22

13

5

1

 

2

 

 

1

50

Adamczewski

5

18

3

9

5

 

 

 

 

 

32

M. Nowak

5

17

2

5

6

2

 

 

2

 

22

S Musielak

1

4

 

1

2

1

 

 

 

 

4

Filip  Marach

1

1

 

 

 

1

 

 

 

 

0









LIGA JUNIORÓW   

 

12.07. Leszno   Unia Leszno 1 m. 28 p.
Tobiasz Musielak 12 p. (3333)
  Kamil Adamczewski 7 p. (0232) Marcin Nowak  9 p. (2322)   Paweł Urbański ns
Zielona Góra 23 p. Gorzów Wlkp. 20 p. Wrocław 17 p. Toruń 14 p. Rzeszów 12 p. Tarnów 11 p.
    

 

13.07. Wrocław Unia Leszno 23 p.

Tobiasz Musielak 7 p. (D223)

Marcin Nowak 4 p. (2200)

Kamil Adamczewski 12 p. (3333)

Paweł Urbański  ns

Toruń 23 p. Gorzów Wlkp. 21 p. Wrocław 17 p. Częstochowa 15 p.   Tarnów 13 p. Rzeszów 11 p.

 

02.08. Gorzów Wlkp. Unia Leszno 4 – 5 m. 17 p.

Tobiasz Musielak 9 p. (3231)

Kamil Adamczewski 6 p. (123D)

Marcin Nowak 4 p. (1210)

Paweł Urbański ns

Gorzów Wlkp 22 p. Zielona Góra 22 p. Toruń 21 p. Częstochowa 19 p. Wrocław 13 p. Rzeszów 10 p.

03.08. Zielona Góra Unia Leszno  3 m.  19 p.

Damian Michalski 3 p. (0201)

Tobiasz Musielak 10 p. (2323)

Marcin Nowak 6 p. (1131)

Paweł Urbański ns

 Zielona Góra 25 p. Częstochowa  23 p. Wrocław 17 p. Rzeszów 15 p. Tarnów 14 p. Gorzów Wlkp. 11 p.

 

09.08. Rzeszów Unia Leszno  4 – 5 m.  18 p.

Tobiasz Musielak 10 p. (2233)

Marcin Nowak  5 p. (0302)

Paweł Urbański 3 p. (1101)

 Zielona Góra 23v p. Toruń 22 p. Rzeszów 19 p. Częstochowa 18 p. Tarnów 14 p. Gorzów Wlkp. 12 p.

 

16.08. Częstochowa Unia Leszno  7 m.  9 p.

Tobiasz Musielak 5 p. (1121)

Mateusz Łukaszewski 4 p. (0202) Rezerwa toru

Marcin Nowak 4 p. (W130)

 Zielona Góra 26 p. Toruń 22 p. Częstochowa 19 p. Rzeszów 18 p.  Wrocław 18 p. Tarnów 10 p.

 

31.08. Toruń  Unia Leszno  5 – 6 m. 14 p.

Tobiasz Musielak 4 p. (202W)

Marcin Nowak 5 p. (1130)

Damian Michalski 5 p. 1121)

 Zielona Góra 26 p. Toruń 22 p. Gorzów Wlkp. 20 p.Częstochowa 17 p. Wrocław 14 p. Tarnów 13 p.


TABELA KOŃCOWA

 

Falubaz Zielona Góra

7

40,5

165

Unibax Toruń

7

30,5

143

Włókniarz Częstochowa

7

23

130

Unia Leszno

7

22

130

Sparta Wrocław

7

18

115

Stal Gorzów Wlkp

7

17,5

121

Stal Rzeszów

7

10,5

101

Unia Tarnów

7

6

92

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Zawodnik

M

B

I

II

III

IV

D

U

W

T

P

T Musielak

7

28

11

10

4

1

1

 

1

 

57

M. Nowak

7

28

5

7

8

7

 

 

1

 

37

 Adamczewski

3

12

6

3

1

1

1

 

 

 

25

D. Michalski

2

8

 

2

4

2

 

 

 

 

8

P. Urbański

5

4

 

 

3

1

 

 

 

 

3


 

 




INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LIGI JUNIORÓW

 

04.09. Zielona Góra

Tobiasz Musielak 3 m. 12 p. (22332) + 2

Marcin Nowak  14 m.  2 p. (00011)

 

ZŁOTY KASK
13.04. Krosno ½ finału

Jarosław Hampel 1 m. 14 p. (32333)

Przemysław Pawlicki 12 m.  5 p. (T2102)

Adam Skórnicki 14 m. 2 p. (10D1ns)

 15.04. Rawicz ½ finału

Janusz Kołodziej 2 m. 12 p. (32313)

Damian Baliński 9 m. 8 p. (21212)
24.04. Toruń Finał Złotego Kasku

 Janusz Kołodziej  3 m. 12 p. (32322)

 Jarosław Hampel 5 m. 9 p. (23T13)

 

           SREBRNY KASK

 16.06. Ostrów Wlkp.  ½ finału

 Tobiasz  Musielak 5 m.  11 p. (31322)

 Kamil Adamczewski 12 m. 5 p. (1211U)

 10.09. Wrocław Finał

 Tobiasz Musielak  6 m.  9 p. (22221)

 

           BRĄZOWY KASK

 21.07. Ostrów Wlkp.  ½ finału

 Kamil Adamczewski 8 m.  8 p. (30212)

 05.08. Rybnik ½ finału

 Tobiasz Musielak 6 m. 10 p. (23D23)

 13.08. Częstochowa Finał

 Tobiasz Musielak 7 m.  9 p. (32211)

 Kamil Adamczewski ns /kontuzja

 

 INDDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA GRAND PRIX 2011

 30.04.Leszno Grand Prix Europy

 Jarosław Hampel 4 m. 12 p. (1113330)

 Janusz Kołodziej 10 m. 8 p. (3023W)

 Damian Baliński 14 m. 4 p. (210W1)

 
14.05. Goteborg Grand Prix Szwecji

Janusz Kołodziej   4 m. 9 p. (2232)

 Jarosław Hampel 11 m.  5 p. (1121)

 

28.05. Praga Grand Prix Czech

 Jarosław Hampel 2 m. 19 p. (2333224)

 Janusz Kołodziej 16 m. 1 p. (00010)

 

 11.06. Kopenhaga  Grand Prix Danii

 Jarosław Hampel 5 m. 12 p. (122331)

 Janusz Kołodziej 15 m. 3 p. (D0003)

 

 25.06. Cardiff  Grand Prix Wielkiej Brytanii

 Janusz Kołodziej 9 m. 7 p. (23200)

 Jarosław Hampel 12 m.5 p. (11D03)

 

 30.07. Terenzano Grand Prix Włoch

 Jarosław Hampel  5 m. 12 p. (332031)

 Janusz Kołodziej 7 m. 10 p. (312220)

 

 13.08. Malilla  Grand Prix Skandynawii

 Jarosław Hampel 1 m. 17 p. (3121226)

 Janusz Kołodziej 16 m. 1 p. (1000W)

 

 27.08. Toruń Grand Prix Polski

 Jarosław Hampel 2 m. 18 p. (3332034)

 

 10.09. Vojens Grand Prix Nordyckie

 Jarosław Hampel 9 m. 8 p. (23300)

 Janusz Kołodziej 16 m. 2 p. (00011)

 

 24.09. Gorican Grand Prix Chorwacji

 Jarosław Hampel 7 m. 9 p. (103320)

 Janusz Kołodziej 13 m. 4 p. (01003)


 08.10. Gorzów Wlkp. Grand Prix Polski

 Jarosław Hampel 9 m. 6 p. (3201)

 Janusz Kołodziej 12 m. 5 p. (2021)

 
Klasyfikacja końcowa   Grand Prix 2011

 Jarosław Hampel 3 m. 123 p.

 Janusz Kołodziej  14 m. 50 p.

 Damian Baliński 21 m. 4 p. (dzika  karta)

 
DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA

 
11.07. Kings  Lynn (Anglia) Półfinał  Polska 1 m. 62 p.

 Janusz Kołodziej  11 p. (32222)

 Jarosław Hampel 10 p. (13321)

 Anglia  2 m. 49 p. Edward Kennett 11 p. (23222)

 
09.07.Vojens (Dania ) Półfinał Australia  3 m. 47 p.

Troy Batchelor 4 p. (D1-21)

14.07. Gorzów Wlkp.  Baraż

 Australia 1 m.51 p.Troy Batchelor 13 p. (32233)
Anglia  4 m. 30 p. Edward Kennett 2 p. (11000)

 
16.07. Gorzów Wlkp. Finał   Polska 1 m. 51 p.

 Jarosław Hampel 11 p. (20333)

 Janusz Kołodziej  7 p. (11032)
Australia 2 m. 45 p. Troy Batchelor 10 p. (30223)

ELIMINACJE IMŚ GRAND PRIX 2012

 
17.06. Ejsberg (Dania) Runda Kwalifikacyjna Edward Kennett 3 m. 12 p. (31323) + 2

 02.07. Daugavpils (Łotwa) Półfinał Edward Kennett 16 m. 3 p. (002D1)


         INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA JUNIORÓW  U – 21

 09.10. Gniezno IV Finał   Tobiasz Musielak  18 m. 0 p. (U)

 

         INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW

 18.06. Krosno ½ finału   Tobiasz Musielak  2 m. 13 p. (33331) + 3

 09.07. Ljubljana (Słowenia) Finał   Tobiasz Musielak 5 m. 9 p. (2U223)

 

MISTRZOSTWA EUROPY PAR

 17.09.Piła Finał   Polska 1 m. 26 p. Jarosław Hampel  9 p. (11-232)  

 

KLUBOWY PUCHAR EUROPY

 05.10. Bałkowo (Rosja) Finał   Wostok Władywostok (Rosja) 1 m.  43 p. Troy Batchelor 12 p. (23223)


STARTY ZAWODNIKÓW UNII LESZNO W LIGACH ZAGRANICZNYCH

 

DAMIAN  BALIŃSKI
 

Państwo

Klub

Mecze

Biegi

Punkty

Szwecja
Dania

 

5  
1

 

 


 

 

 

 

JAROSŁAW HAMPEL
 

Państwo

Klub

Mecze

Biegi

Punkty

Szwecja

 

18 

 

 

 

 

 

 

 

ADAM SKÓRNICKI
 

Państwo

Klub

Mecze

Biegi

Punkty

Szwecja
Dania

 

 6
1

     3    29
     0

 

                                      


Puchar Szwecji

 15.04. Vetlanda  Norrkoeping 1 m. 41 p. 9 p. (2331)

            Gislaved 38 p. Nykoeping 30 p. Vetlanda 10 p.

 16.04. Vetlanda  Norrkoeping 2 m. 36 p  10 p. (3232)

             Malilla 50 p. Vastervik 32 p. Gislaved 2 p.

 

       Imprezy towarzyskie na torach zagranicznych

 

       04.02. Herning (DK) Turniej na Hali  16 m. 1 p. (01)

       12.03. Scunthorpe (GB) Turniej Bonanza 11 m. 5 p. (2021)

       27.03. Wolverhampton (GB) Jubileusz Adama  Skórnickiego Wolverhampton 37 p. Belle Vue 35 p. 

           Oxford 20 p.  7 p. (11104)   Poole 16 p.
23.04. Gustrow (D) Osterpokal  7 m. 9 p. (D2133)

 24.04. Pocking (D)  Niemcy – Europa 42 – 42 7 p. (320110)

 26.04. Norrkoeping (S) Memoriał Kenny Olsona 2 m. 12 p. (33213)

 04.06. Krsko (Słowenia)  Złoty Kask Krsko 2 m. 12 p. (23322)

 01.07. Lamothe Landerron (Francja) Turniej Indywidualny 15 m. 8 p.

18.10. Wolverhampton (GB) Turniej Bank Olympique 10 m. 6 p. (03030)

 21.10. Coventry (GB) Coventry – Wolverhampton 57 – 38 5 p. (01022)

 24.10. Wolverhampton (GB) Wolverhampton – Coventry
         
38 –52 0 p. (0U00)

 

JANUSZ KOŁODZIEJ

 

Państwo

Klub

Mecze

Biegi

Punkty

Szwecja

 

35

 




 

TROY BATCHELOR

 

Państwo

Klub

Mecze

Biegi

Punkty

Anglia

Peterborough

Coventry

28

3

133

14

289

22

Szwecja

Lejonen

9

44

68

Dania

HSK Holsted

2

13

27

Rosja

Wostok

Władywostok

3

18

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POZOSTAŁE STARTY

08.01.Gilman  Mistrzostwa Australii 1 m. 15 p. (W33333)

 07.04. Peterborugh Hokey – Cokey Cup Peterborugh – Coventry 60 – 30 12 p. (33312)

09.04. Coventry Hokey – Cokey Cu Coventry – Peterborugh  50 – 40 5 p. (2210)

27.04. Kings Lynn Mistrzostwa Par Ligi Angielskiej Peterborugh 3 m. 29 p.  15 p. (4434U)

 01.06. Poole Wielka Brytania – Australia 46 – 44  3 p. (0012)

 04.10. Tolgati (Rosja)  Memoriał  Anatolija Stiepanowa 3 m. 11 p. (3103121)

 

 

JURICA PAVLIC

 

Państwo

Klub

Mecze

Biegi

Punkty

Szwecja

Malilla

4

18

33

 

 


POZOSTAŁE STARTY

02.04.Gorican  Mistrzostwa Chorwacji i Słowenii 1 m. 15 p. (33333)

 24.04.Ljubljana  Mistrzostwa Chorwacji i Słowenii 1 m. 15 p. (33333)

 26.04. Malilla I – Malilla II 39 – 59 II 14 p. (33233)


 

EDWARD KENNETT
 

Państwo

Klub

Mecze

Biegi

Punkty

Anglia

Coventry

Birmingham

Eastbourne

16

2

1

68

17

6

166

17

6


 

 

 

POZOSTAŁE STARTY

 

13.02. Telford  Gala Lodowa 5 m. 11 p. (3223U)

13.02. Telford  Wielka Brytania – Reszta Świata 35 – 43 5 p.(302)

25.03. Somerset – Reprezentacja Ligi 44 – 46  6 p. (3210)

26.03. Berwick Turniej Adriana Rymela  1 m. 10 p. (3331)

27.03. Wolverhampton (GB) Jubileusz Adama Skórnickiego
Wolverhampton 37 p. Belle Vue 35 p.  Oxford 20 p.     Poole 16 p.  5 p. (0302)
30.03. Poole Turniej Marka Lorama 11 m. 5 p. (22010)
07.04. Peterborugh Hokey – Cokey Cup Peterborugh – Coventry 60 – 30  5 p. (0320)
04.04. Coventry Hokey – Cokey Cup Coventry – Peterborugh  50 – 40 10 p. (3322)

23.04. Swindon Turniej Steve Johnstona 4 m. 10 p. (133210
27.04. Kings Lynn Mistrzostwa Par Ligi Angielskiej Coventry 8 m. 12 p. 2 p. (0U20)

20.05. Scunthorpe Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii 2 m. 14 p. (23333)

01.06. Poole Wielka Brytania – Australia 46 – 44  9 p. (23130)

03.06. Lakeside Wielka Brytania – Australia 49 – 41   10 p. (33130)

06.06. Wolverhampton Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii  4 m. 15 p. (323223)

11.06. Teterow (D) Turniej Indywidualny  7 m. 13 p. (323221)

12.06. Gustrow (D) Turniej Indywidualny 3 m. 10 p. (2u323)

zawieszony za używanie niedozwolonego tłumika

 

 

IMPREZY TOWARZYSKIE Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW UNII LESZNO

 

16.01. Toruń  VIII Mistrzostwa Torunia na lodzie Adam Skórnicki 12 m. 4 p. (20002)  

29.01. Częstochowa IX Gala Lodowa Sławomira Drabika Adam Skórnicki 11 m. 1 p. (1)  

12.03. Gniezno Start – Falubaz Zielona Góra 40 – 50

           gościnnie dla Startu Gniezno Przemysław Pawlicki 8 p. (22112)   Piotr Pawlicki 4 p. (1102)


20.03. Leszno Unia – Falubaz Zielona Góra  47 – 37

 

 

UNIA

 

 

 

 

 

 

47

9

Jarosław Hampel

3

1

1

1

3

 

9

10

Jurica Pavlic

1

2

2

1

2

 

8

11

Damian Baliński

2

1

3

2

 

 

8

12

Adam Skórnicki

1

0

1

2

 

 

4

13

Janusz Kołodziej

3

3

2

3

 

 

11

14

Sławomir Musielak

2

0

0

 

 

 

2

15

Tobiasz Musielak

1

2

2

 

 

 

5

 

FALUBAZ

 

 

 

 

 

 

37

1

Andreas Jonsson

2

2

3

3

 

 

10

2

Rafał Dobrucki

D

3

1

0

 

 

4

3

Piotr Protasiewicz

3

1

3

2

 

 

9

4

Jonas Davidsson

0

0

0

D

 

 

0

5

Greg  Hancock

1

3

0

3

0

 

7

6

Patryk Dudek

3

0

2

1

1

 

7

7

Kacper Rogowski

0

0

U

 

 

 

0

 

26.03. Grudziądz GKM – Betard Sparta Wrocław 50 – 40

           gościnnie dla Wrocławia Piotr Pawlicki 11 p. (303131) Przemysław Pawlicki 8 p. (32210)


27.03. Gdańsk Trening Punktowany
           Przemysław Pawlicki 5 m. 9 p. (U333W)
               Piotr Pawlicki 15 m. 0 p. (0)

 
27.03. Gniezno Start – Unia Leszno  44 – 46

 

 

UNIA

 

 

 

 

 

 

46

1

Jarosław Hampel

3

3

0

2

3

 

11

2

Jurica Pavlic

0

0

3

0

1

 

4

3

Janusz Kołodziej

3

2

3

1

0

 

9

4

Sławomir Musielak

0

1

2

0

 

 

3

5

Troy Batchelor

1

3

3

3

3

 

13

6

Tobiasz Musielak

2

3

0

0

 

 

5

7

Kamil Adamczewski

0

1

 

 

 

 

1

 

START

 

 

 

 

 

 

44

9

Krzysztof Jabłoński

1

2

D

2

0

 

5

10

Miroslaw Jabłoński

2

1

1

3

 

 

7

11

Michał Szczepaniak

2

2

1

3

2

 

10

12

Martin Smoliński

1

1

2

1

 

 

5

13

Scott Nicholls

0

3

2

2

1

 

8

14

Kasper Gomólski

3

2

 

1

 

 

6

15

Oskar Fajfer

1

0

0

 

 

 

1

16

Marcin Wawrzyniak

 

 

 

 

 

 

ns

 

 

 27.03. Bydgoszcz XXX Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych  im. Mieczysława Połukarda o Wieczystą Nagrodę Gazety Pomorskiej

                 Damian Baliński 10 m. 7 p. (312D1)

 

31.03. Toruń  Unibax – Unia Leszno 33 – 56

 

 

UNIA

 

 

 

 

 

 

56

1

Jarosław Hampel

1

3

2

2

3

 

11

2

Jurica Pavlic

2

 

3

3

2

 

10

3

Janusz Kołodziej

3

3

 

2

3

 

11

4

Damian Baliński

2

1

2

2

2

 

9

5

Troy Batchelor

3

2

 

0

 

 

5

6

Sławomir Musielak

2

1

U

 

 

 

3

7

Tobiasz Musielak

1

1

2

 

 

 

4

8

Adam Skórnicki

1

1

1

 

 

 

3

 

UNIBAX

 

 

 

 

 

 

33

9

Adrian Miedziński

3

3

3

3

 

 

12

10

Mariusz Puszakowski

0

0

0

0

0

0

0

11

Ryan Sulivan

D

2

3

3

 

 

8

12

Bartosz Pietrykowski

1

0

0

 

 

 

1

13

Karol Ząbik

2

2

1

1

1

 

7

14

Kamil Pulczyński

3

D

U

 

 

 

3

15

Emil Pulczyński

0

0

0

1

1

 

2

 

01.04. Leszno Unia – Unibax Toruń  62 – 27

 

 

UNIBAX

 

 

 

 

 

 

27

1

Adrian Miedziński

D

D

D

2

2

 

4

2

Chris Holder

2

2

2

1

0

 

7

3

Ryan Sullivan

1

2

2

3

 

 

8

4

Karol Ząbik

0

0

0

D

 

 

0

5

Rune Holta

2

2

1

1

 

 

6

6

Kamil Pulczyński

1

U

0

1

 

 

2

7

Emil Pulczyński

0

W

0

0

 

 

0

 

UNIA

 

 

 

 

 

 

62

9

Jarosław Hampel

3

3

3

2

1

 

12

10

Adam Skórnicki

1

1

1

0

3

 

6

11

Janusz Kołodziej

3

D

3

3

2

 

11

12

Damian Baliński

2

3

2

3

 

 

10

13

Troy Batchelor

3

3

3

2

3

 

14

14

Kamil Adamczewski

3

1

1

 

 

 

5

15

Tobiasz Musielak

2

1

1

 

 

 

4

 


12.04. Leszno Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski         
Unia Leszno 3 m. 21 p.

                       Sławomir Musielak 11 p. (2333)

                       Tobiasz Musielak 8 p. (2222)

                       Kamil  Adamczewski 2 p. (DDU2)
 Ostrów Wlkp. 26 p. Zielona Góra 22 p. Gniezno 14 p. Piła 12 p. Gorzów Wlkp. 12 p. Poznań 11 p.

 

16.04. Piła Trening Punktowany

                  Piotr Pawlicki  1 m. 14 p. (33332)

                  Przemysław Pawlicki  2 m.  13 p. (23323)

 

17.04. Ostrów Wlkp. Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wlkp.

          Adam Skórnicki 5 m . 12 p. (31332)

 

19.04. Zielona Góra Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

                                 Unia Leszno 1 m. 27 p.

                                Sławomir Musielak 12 p. (3333)

                                Kamil Adamczewski 8 p. (2123)

                                Tobiasz Musielak 7 p. (1222)

  Zielona Góra 23 p. Ostrów Wlkp. 21 p. Poznań 17 p. Gniezno 16 p. Gorzów  Wlkp 13 p. Piła 9 p.

 

05.05. Leszno Zachodnia Liga Młodzieżowa

                        Unia Leszno 1 m. 38 p.

                       Tobiasz Musielak 11 p. (2333)

                       Sławomir Musielak 11 p. (3323)

                       Damian Michalski 10 p. (3232)

                      Kamil Adamczewski 6 p. (2W13)

       Zielona Góra 30 p. Gdańsk 8 p. Toruń 0 p.

 

07.05. Rybnik V Memoriał Łukasza Romanka

          Troy Batchelor 7 m. 8 p. (212D3)

          Adam Skórnicki 12 m. 6 p. (0132D)

 

10.05. Piła Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

                    Unia Leszno  2 m. 23 p.

                   Sławomir Musielak 9 p. (2313)

                   Tobiasz Musielak 7 p. (1312)

                   Kamil Adamczewski 7 p. (W232)

Zielona Góra 25 p. Piła 21 p. Ostrów Wlkp. 20 p. Poznań 14 p. Gorzów Wlkp.12 p. Gniezno 11 p.

 

12.05. Gorzów Wlkp. Zachodnia Liga Młodzieżowa

                         Unia Leszno 1 m. 32 p.

                         Damian Michalski 9 p. (1332)

                         Kamil Adamczewski 8 p. (0233)

                        Tobiasz Musielak 8 p. (32W3)

                        Sławomir Musielak 7 p. (T322)

Zielona Góra  29 p. Gorzów Wlkp. 18 p. Gdańsk 13 p.

 

24.05. Gniezno Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

                         Unia Leszno 4 m. 19 p

                         Sławomir Musielak 10 p. (1333)

                         Kamil Adamczewski 7 p. (1123)

                         Damian Michalski 2 p. (002W).

Zielona Góra 25 p. Ostrów Wlkp. 23 p. Gniezno 22 p. Piła 14 p.Gorzów Wlkp.11 p. Poznań 7 p.

 

26.05. Zielona Góra Zachodnia Liga Młodzieżowa

                        Unia Leszno 1 m. 33 p.

                       Tobiasz Musielak 12 p. (3333)

                       Sławomir Musielak 11 p. (3233)

                       Kamil Adamczewskim 10 p. (3232)

 Zielona Góra 29 p. Gorzów Wlkp.  14 p. Toruń 5 p.
 

01.06. Poznań Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

                        Unia Leszno 5 m. 10 p.

                        Mateusz Łukaszewski 4 p. (W13)

                        Tobiasz Musielak 3 p. (12)

                        Kamil  Adamczewski 3 p. (03U)

 Ostrów Wlkp.16 p. Zielona Góra 15 p. Gniezno 13 p. Piła 13 p. Gorzów Wlkp.9 p. Poznań 7 p.


04.06. Gniezno IV Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego

           Jarosław Hampel 11 m. 7 p. (13D21)

 

14.06. Ostrów Wlkp. Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

                        Unia Leszno 1 – 2 m. 25 p.

                        Tobiasz Musielak 10 p. (2233)

                        Kamil Adamczewski 9 p. (1233)

                        Marcin Nowak 6 p. (1122)

Zielona Góra 25 p. Ostrów Wlkp.19 p. Piła 18 p. Gniezno 16 p. Poznań 12 p.  Gorzów Wlkp. 10 p.

 

Klasyfikacja końcowa  MDMWLKP

 

Falubaz Zielona Góra

32,6

Ostrovia Ostrów Wlkp.

28

Unia Leszno

25,5

Start Gniezno

15,5

Polonia Piła

13

PSŻ Poznań

6,5

Stal Gorzów Wlkp.

5

 








 

Zawodnik

M

B

I

II

III

IV

D

U

W

T

P

S. Musielak

4

16

12

2

2

 

 

 

 

 

42

Adamczewski

6

23

6

7

4

1

2

2

1

 

36

T. Musielak

5

19

3

11

4

 

 

 

 

 

35

Nowak

1

4

 

2

1

 

 

 

 

 

6

Łukaszewski

1

3

1

 

1

 

 

 

1

 

4

Michalski

1

4

 

1

 

2

 

 

1

 

2










 14.06. Ostrów Wlkp. Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski

           Tobiasz Musielak 2 m. 13 p. (322333)

           Kamil  Adamczewski 5 m. 10 p. (2323W)
 

 23.06. Opole  Kolejarz – Goście  53 – 37

           Adam Skórnicki 10 p. (33112)

 

08.07. Leszno Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski

           Kamil Adamczewski 3 m. 13 p. (23323)

           Damian Michalski 4 m. 12 p. (32322)

          Marcin Nowak 13 m. 5 p. (1W31W)

          Paweł Urbański 14 m. 2 p. (T0110)

 

28.07. Zielona Góra Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa

 Wielkopolski

          Kamil Adamczewski 1 m. 13 p. (23332)

         Tobiasz Musielak 4 m.  11 p. (3T332)

          Filip Marach 16 m. 0 p. (UW- - -)

 

27.08. Piła Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski

           Marcin Nowak 6 m. 9 p. (20133)

          Damian Michalski 9 m. 7 p. (10222)

 

 31.08. Piła Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski

           Marcin Nowak 5 m. 11 p. (32W33)

          Paweł Urbański 13 m. 2 p. (2W- - -)

 

 04.09. Rawicz XVII Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz Turniej Par

 Para II 7 m. 12 p. Damian Michalski 4 p. (011200)

 

 14.09. Częstochowa Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka   Czernego Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

          Tobiasz Musielak 2 m. 13 p. (32323)

 

 01.10. Kraków III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

           Janusz Kołodziej 1 m. 13 p. (22333)+3+3

           Adam Skórnicki13 m. 4 p. (00112)


05.10. Leszno Indywidualna Zachodnia Liga Młodzieżowa

           Tobiasz Musielak 1 m. 13 p. (32323)

           Marcin Nowak 2 m. 12 p. (23331)

           Sławomir Musielak 4 m. 11 p. (13313)

           Damian Michalski 7 m. 10 p. (23212)

           Kamil Adamczewski 8 m. (8 p. (01223)


15.10. Leszno 61 Memoriał Alfreda Smoczyka

          Janusz Kołodziej 1 m. 15 p. (33333)

          Jarosław Hampel 2 m. 11 p. (32222)

          Damian Baliński 7 m. 9 p. (30213)

          Tobiasz Musielak 14 m. 4 p. (10210)

          Adam Skórnicki 15 m. 3 p. (2010D)

          Kamil Adamczewski 16 m. 2 p. (00101)

          Marcin Nowak R1 1 p. (1)

          Sławomir Musielak R2 ns

 
20.10. Gniezno Młodzieżowe Mistrzostwa Wielkopolski Turniej Par
                     Unia Leszno  4 m. 14 p.

           Tobiasz Musielak 9 p. (30330)

           Kamil Adamczewski 5 p. (12U11)

           Filip Marach ns

 
20.10. Gniezno Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Memoriał Marcina Rożaka Grzegorza Smolińskiego i  Henryka Cieślewicza

           Kamil Adamczewski 6 m. 9 p. (32022)

           Tobiasz Musielak 7 m. 8 p. (233DW)

           Damian Michalski 9 m. 7 p. (D0313)


 23.10. Zielona Góra Zachodnia Liga Młodzieżowa

           Mateusz Łukaszewski 1 m. 15 p. (33333)

           Damian Michalski 5 m.11 p. (23321)

          Marcin Nowak 7 m. 9 p. (12222)

 

 





 


 


 


 

 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=