1990 MISTRZOWSKIE

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

 

22.05.1990 Leszno ¼ finału

Zenon Kasprzak 1 m. 14 p. (33233)

Zbigniew Krakowski 11 m. 6 p. (21120)

Dariusz Kasprzak  R2  NS

 

22.05.1990 Częstochowa ¼ finału

Roman Jankowski  1 m. 14 p. (33332)

 

22.05.1990 Opole ¼ finału

Piotr Pawlicki 3 m. 11 p. (02333)

Dariusz Łowicki 10 m. 5 p. (22010)

 

01.07.1990 Rybnik  ½ finału

Zenon Kasprzak 1 m. 13 p. (23323)

Roman Jankowski 2 m. 13 p. (33232)

 

01.07.1990 Zielona Góra ½ finału

Piotr Pawlicki 5 m. 9 p. (2133W)

Dariusz Lowicki R1  5 p. (113)

 

15.08.1990 Lublin Finał

Zenon Kasprzak 1 m. 13+3 P. 33331)

Roman Jankowski 6 m. 9 p. (12321)

Piotr Pawlicki 9 m. 7 p. (12T22)


MŁODZIEŻOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Eliminacje  Grupa 3

 

 

M

B

I

II

III

IV

D

U

W

T

PKT

Paweł Jąder

4

15

11

2

 

 

 

 

 

2

37

Adam Łabędzki

5

19

9

4

2

1

 

2

1

 

37

Dariusz Michalewicz

3

11

4

3

3

 

1

 

 

 

21

Dariusz Kasprzak

2

8

5

2

1

 

 

 

 

 

20

Piotr Grycaj

4

13

1

5

1

4

 

2

 

 

14

Sławomir Rypień

4

11

2

3

1

4

 

 

1

 

13

Krzysztof Mitura

2

6

 

1

 

4

1

 

 

 

2

Paweł Przybyłek

1

1

 

 

 

 

 

 

1

 

0

 

TABELA KOŃCOWA ELIMINACJI

 

UNIA LESZNO

4

10

135

STAL GORZÓW WLKP

4

 7

99

FALUBAZ ZIELONA GÓRA

4

7

96

SPARTA WROCŁAW

4

5

63

OSTROVIA OSTRÓW WLKP.

4

1

36

03.05.1990 Gorzów Wlkp.

 

STAL GORZÓW WLKP.

 

 

 

 

33

1 Robert Flis

W

R

R

R

0

2 Jarosław Łukaszewski

2

2

3

1

8

3 Andrzej Rzepka

3

1

R

2

6

4 Piotr Paluch

2

2

3

3

10

Marek Hućko

3

D

3

3

9

SPARTA WROCŁAW

 

 

 

 

14

5 Zbigniew Lech

1

2

1

1

5

6 Waldemar Szuba

U

0

1

2

3

7 Krzysztof Jankowski

1

1

2

0

4

8 Arkadiusz Kupijaj

1

0

R

R

1

18 Dariusz Hełmecki

1

U

 

 

1

OSTROVIA OSTRÓW WLKP

 

 

 

 

8

9 Robert Garcoń

0

1

1

U

2

10 Franciszek Banaszak

2

0

0

U

2

11 Arkadiusz Matuszak

2

1

0

1

4

12 Robert Hęciak

U

NS

NS

NS

0

19

 

 

 

 

 

UNIA LESZNO

 

 

 

 

39

13 Adam Łabędzki

U

3

2

R

5

14 Paweł Jąder

3

2

3

3

11

15 Dariusz Kasprzak

3

3

2

2

10

16 Dariusz Michalewicz

3

3

2

3

11

20 Sławomir Rypień

2

 

 

 

2

23.06.1990 Zielona Góra

 

FALUBAZ ZIELONA GÓRA

 

 

 

 

28

1 Artur Pawlak

2

R

3

2

7

2 Tomasz Kruk

3

1

T

0

4

3 Andrzej Zarzecki

2

2

1

R

5

4 Jaroslaw Szymkowiak

3

2

3

2

10

17 Pawel Wachelka

U

2

 

 

2

OSTROVIA OSTRÓW WLKP.

 

 

 

 

7

5 Arkadiusz Matuszak

0

0

1

1

2

6 Przemysław Brucheiser

0

0

0

1

1

7 Franciszek Banaszak

0

D

0

0

0

8 Robert Hęciak

1

2

R

1

4

18 Robert Kessler RT

0

 

 

 

0

UNIA LESZNO

 

 

 

 

36

9 Paweł Jąder

T

3

3

T

6

10 Dariusz Kasprzak

3

3

1

3

10

11 Adam Łabędzki

3

3

3

3

12

12 Dariusz Michalewicz

1

2

2

3

8

19 Piotr Grycaj

 

 

 

 

NS

STAL GORZÓW WLKP.

 

 

 

 

25

13 Piotr Paluch

1

3

2

3

9

14 Marek Hućko

2

1

2

2

7

15 Jarosław Łukaszewski

2

1

1

1

  5

16 Andrzej Rzepka

1

1

2

W

4

20 Robert Flis

 

 

 

 

NS

15.07.1990 Wrocław

 

SPARTA WROCŁAW

 

 

 

 

29

1Krzysztof Jankowski

2

3

2

3

10

2 Waldemar Szuba

3

3

3

3

12

3 Jacek Rykier

0

1

1

R

2

4 Arkadiusz Kupijaj

1

1

R

1

3

17 Dariusz Hełmecki

2

0

 

 

2

UNIA LESZNO

 

 

 

 

22

5 Piotr Grycaj

2

0

0

0

2

6 Paweł Jąder

3

3

3

2

11

7 Adam Łabędzki

3

1

3

W

7

8 Dariusz Michalewicz

1

D

R

1

2

18 Sławomir Rypień

0

 

 

 

0

STAL GORZÓW WLKP

 

 

 

 

24

9 Jarosław Łukaszewski

2

2

D

1

5

10 Andrzej Rzepka

0

2

1

1

4

11 Piotr Paluch

2

1

2

3

8

12 Marek Hućko

3

0

1

3

7

19 Robert Flis

 

 

 

 

NS

FALUBAZ ZIELONA GÓRA

 

 

 

 

21

13 Andrzej Zarzecki

1

2

3

2

8

14 Artur Pawlak

W

R

R

NS

0

15 Tomasz Kruk

W

R

NS

R

  0

16 Robert Kessler

1

D

1

2

4

20 Jarosław Szymkowiak

3

2

2

2

9

04.09.1990 Leszno

 

UNIA LESZNO

 

 

 

 

38

1 Paweł Jąder

3

3

R

3

9

2 Adam Łabędzki

2

3

3

R

8

3 Sławomir Rypień

3

3

2

2

10

4 Piotr Grycaj

2

2

2

3

9

17 Krzysztof Mitura

D

2

 

 

2

FALUBAZ ZIELONA GÓRA

 

 

 

 

28

5 Andrzej Zarzecki

3

2

2

2

9

6 Paweł Wachelka

0

D

3

1

4

7 Artur Pawlak

2

2

D

2

6

8 Jarosław Szymkowiak

1

2

3

3

9

18

 

 

 

 

 

SPARTA WROCŁAW

 

 

 

 

19

9 Zbigniew Lech

3

3

3

T

9

10 Krzysztof Jankowski

1

1

1

T

3

11 Dariusz Hełmecki

2

T

1

T

3

12 Arkadiusz Kupijaj

1

0

2

1

4

19

 

 

 

 

 

OSTROVIA OSTRÓW WLKP

 

 

 

 

11

13 Przemysław Brucheiser

1

1

0

1

3

14 Arkadiusz Matuszak

T

1

1

3

5

15 Robert Hęciak

0

D

1

1

 2

16 Robert Garcoń

D

1

0

0

1

20

 

 

 

 

 

02.10.1990 Tarnów Finał MDMP

 

UNIA TARNÓW

 

 

 

 

 

34

1 Jacek Rempała

3

1

1

3

2

10

2 Robert Kużdżał

3

3

1

3

2

12

3 Piotr Zięba

2

3

0

1

0

6

4 Piotr Leśniowski

0

2

1

1

2

6

17 Grzegorz Rempała

 

 

 

 

 

NS

UNIA LESZNO

 

 

 

 

 

9

5 Adam Łabędzki

1

2

2

0

U

5

6 Sławomir Rypień

0

W

0

0

1

1

7 Piotr Grycaj

2

U

1

U

0

3

8 Krzysztof Mitura

0

0

R

0

0

0

18 Paweł Przybyłek

W

 

 

 

 

0

APATOR TORUŃ

 

 

 

 

 

47

9 Krzysztof Kuczwalski

2

3

3

2

3

13

10 Piotr Baron

1

D

2

1

3

7

11 Mirosław Kowalik

1

3

3

3

3

13

12 Robert Sawina

3

2

3

3

3

14

19 Sławomir Derdziński

 

 

 

 

 

NS

MOTOR LUBLIN

 

 

 

 

 

29

13 Jerzy Mordel

3

1

3

1

W

8

14 Dariusz Śledź

2

2

2

2

1

9

15 Robert Jucha

1

1

2

2

2

 8

16 Tomasz Pawelec

0

1

0

R

R

1

20 Marek Muszyński

2

1

 

 

 

3


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=