1988 starty zawodników Unii w turniejach

 

IMPREZY TOWARZYSKIE

23.03.Ostrów Wlkp. Ostrovia – Unia Leszno

 

   Unia Leszno              
 1 ROMAN JANKOWSKI              
 2  DARIUSZ ŁOWICKI              
 3  JAN KRZYSTYNIAK              
 4  SŁAWOMIR BUŚKIEWICZ              
 5  DARIUSZ BALIŃSKI              
 6  DARIUSZ KASPRZAK              
 7                
 8                
   Ostrovia Ostrów Wlkp.              
 9  JACEK BRUCHEISER              
 10  FRANCISZEK BANASŹAK              
 11  IRENEUSZ SZEWCZYK              
 12  KAŹIMIERZ ŚWIDZIŃSKI              
 13  RYSZARD MAŁECKI              
 14  PIOTR KOCIEMBA              
 15                
 16                

 

 

31.03. Leszno Gloria Victis Kadra Seniorów – Kadra Juniorów 76 – 32

Seniorzy

Zenon Kasprzak 18 p. (333333)

Roman Jankowski 15 p. (33333R)

Jan Krzystyniak 8 p. (2123)

 

08.05. Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

 Jan Krzystyniak 1 m. 13 p. (32332)

Roman Jankowski  3 m.  11 p. (D3332)

Dariusz Baliński 13 m. 3 p. (3URRR)

Zbigniew Krakowski  15 m. 3 p. ( 10110)

Grzegorz Sterna  R2  0 p. (0D0)

16.05. Tarnów Turniej Międzynarodowy
IMS ALL STARS

Roman Jankowski  7 m. 8 p. (10322)

Dariusz Baliński  14 m. 4 p. (01111)

17.05. Rzeszów Turniej Międzynarodowy IMS ALL STARS

Roman Jankowski  2 m. 14 p. (33233)

 

 29.05. Leszno Puchar Prasy i Ministra Spraw Wewnętrznych

Roman Jankowski  1 m. 13 p. (33133)+3 p.

Zenon Kasprzak 4 m. 12 p. (23322)

Jan Krzystyniak 5 m.  11 p. (32123)

Dariusz Baliński  7 m. 8 p. (133W1)

Zbigniew Krakowski  R1   3 p. (12)

Dariusz Łowicki R2  ns

 

 02.06. Rybnik Memoriał Jana Ciszewskiego

Zenon Kasprzak  6 m. 9 p.

Dariusz Baliński  8 m. 8 p.

 

 05.06. Gniezno IV Ogólnopolski Turniej o Puchar ZPO Polanex

Jan Krzystyniak 2 m. 13 p. (23323) + 2 p.

Zbigniew Krakowski  6 m. 9 p. (33111)

 

 13.06. Poznań  Puchar 60 – lecia Międzynarodowych
Targów Poznańskich

Zenon Kasprzak 1m. 15 p. (33333)

Roman Jankowski  2 m. 14 p. (33323)

Zbigniew Krakowski  5 m. 10 p. (12133)

Jan Krzystyniak 7 m. 8 p. (02231)

Sławomir Buśkiewicz  R1  1 p.  (1)

Dariusz Łowicki R3  ns

 

 14.06. Ostrów Wlkp. IV Puchar Gazety Poznańskiej 

Zenon Kasprzak 1m. 13 p. (33322)

Roman Jankowski  2 m 12 p. (D3333)

Jan Krzystyniak 6 m. 9 p. (232D2)

 

 28.06. Leszno Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa
            Okręgu
Poznańskiego
Unia
Leszno 1 m. 48 p.

Sławomir Buśkiewicz 1 m. 14 p. (32333)

Dariusz Kasprzak  2 m. 12 p. (33T33)

Paweł Jąder 7 m. 8 p. (3311U)

Paweł Borowiecki 8 m. 8 p. (U1322)

Dariusz Michalewicz  11 m. 6 p. (10203)

Sławomir Szudra  ns
Start Gniezno 2 m. 46 p. Ostrovia Ostrów Wlkp. 3 m. 24 p.

Pierwsze oficjalne zawody Pawła Jadera oraz
Pawła Borowieckiego po zdaniu licencji.


27.07. Gniezno Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa
Okręgu 
 Poznańskiego
Unia
Leszno 3 m.  31 p.

Paweł Jąder 2 m. 12 p. (32322)

Dariusz Kasprzak  7 m. 8 p. (UW133)

Paweł Borowiecki 10 m. 7 p. (22102)

Dariusz Michalewicz  14 m. 1 p. (1URRns)

Sławomir Buśkiewicz 16 m. 0 p. (WUURW)

Sławomir Szudra  R1  3 p. (1101)

Start Gniezno 1 m. 40 p. Ostrovia Ostrów Wlkp. 2 m. 38 p.

 

 30.07. Gniezno Turniej dla Bogusława Nowaka   

Jan Krzystyniak 1 m. 15 p. (33333)

Dariusz Baliński  4 m. 10 p.

 

 31.07. Gniezno Memoriał Marcina Rożaka
i Grzegorza 
Smolińskiego

Dariusz Kasprzak  2 m. 12 p. (32331)

Sławomir Buśkiewicz 11 m. 6 p. (122D1)


31.07. Toruń Memoriał Mariana Rose

Zenon Kasprzak  2 m. 14 p. (32333)

Dariusz Baliński  4 m. 10 p. (33220)

 

02.08. Ostrów Wlkp. Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa 
          
Okręgu  Poznańskiego

Sławomir Buśkiewicz

Paweł Jąder

Dariusz Kasprzak 

Paweł Borowiecki

Dariusz Michalewicz 

Sławomir Szudra  R1 

 

 07.08. Zielona Góra I Memoriał Wiesława Pawlaka

Jan Krzystyniak 2 m. 13 p. (33133) + 3 p

Zbigniew Krakowski  13 m. 4 p. (12010)

 

 07.08. Gorzów Wlkp. Młodzieżowy Turniej Szkoleniowy

Paweł Jąder

Paweł Borowiecki

Dariusz Michalewicz 

Sławomir Szudra 

 

 14.08. Leszno Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa
           
Okręgu  Poznańskiego

Dariusz Kasprzak  1 m. 15 p. (33333)

Sławomir Buśkiewicz 2 m. 14 p. (33332)

Dariusz Michalewicz  4 m. 11 p. (02333)

Dariusz Łowicki 6 m. 10 p. (12223)

Paweł Borowiecki 8 m. 7 p. (20122)

Paweł Jąder  11 m. 6 p. (20211)

Sławomir Szudra  R1  ns

 

 16.08. Gorzów Wlkp. Puchar Prezesa Wojewódzkiej Federacji Sportu

Jan Krzystyniak 6 m.  9 p. (033D3)

Zbigniew Krakowski  8 m. 8 p. (20213)

 

17.08. Gniezno Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa   
          
Okręgu  Poznańskiego

Sławomir Buśkiewicz 1 m. 12 p. (32133)

Paweł Jąder  4 m. 10 p. (13033)

Dariusz Łowicki  6 m. 9 p. (232W2)

Dariusz Kasprzak  7 m. 8 p. (233Uns)

Paweł Borowiecki  10 m. 6 p. (222D0)

Dariusz Michalewicz  12 m. 5 p. (30110)


Klasyfikacja końcowa Młodzieżowych Indywidualnych
Mistrzostw  Okręgu  Poznańskiego

  
  19.08. Ostrów Wlkp.  Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa   Okręgu   Poznańskiego
Unia
Leszno

Sławomir Buśkiewicz  9 p.

Dariusz Kasprzak  10 p.

Paweł Borowiecki  7 p.

Sławomir Szudra  1 p.

Paweł Jąder R1  9 p.

Klasyfikacja końcowa

Sławomir Buśkiewicz   2 m. 35 p. (9,14,12)

Dariusz Kasprzak  3 m. 34 p. (10,15,8)

Paweł Jąder  5 m. 25 p. (9,6,10)

Paweł Borowiecki  8 m. 20 p. (7,7,6)

Dariusz Łowicki   9 m. 19 p. (ns, 10,9)

Dariusz Michalewicz   10 m. 16 p. (ns,11,5)

Sławomir Szudra  16 m. 1 p. (1,ns,ns)

 

21.08. Rzeszów Memoriał Eugeniusza Nazimka 

Jan Krzystyniak 2 m. 14 p. (32333)

Piotr Pawlicki 4 m. 10 p. 91333U)

Wyścig o Puchar Klubu Kibica Żużlowego

Jan Krzystyniak 1 m.

03.09. Rybnik Puchar ROW

Zbigniew Krakowski  5 m. 11 p. (32213)

Dariusz Kasprzak  13 m. 3 p. (21000)

  03.09. Tarnów Turniej Par o Puchar 60 – lecia ZKS Unia Tarnów 

Unia Leszno 1 m. 27 

Jan Krzystyniak p.  18 p. 9333333)

 Dariusz Baliński  9 p. (022122)

  04.09. Tarnów Indywidualny  o Puchar 60 – lecia ZKS Unia Tarnów 

Jan Krzystyniak 1 m. 15 p. (33333)

Dariusz Baliński  5 m. 9 p. (D3222)

  04.09. Częstochowa Memoriał Bronisława Idzikowskiego 
  i Marka Czernego o Puchar Gazety Częstochowskiej

Dariusz Kasprzak  8 m. 8 p. (10133)

  Zbigniew Krakowski  9 m . 8 p. (20123)


05.09. Świętochłowice Turniej pamięci
płk.  Rościsława Słoweckiego

Jan Krzystyniak 1 m. 14 p. (23333)

Piotr Pawlicki  5 m. 10 p.

 

  08.10 Krosno Turniej Indywidualny Kadry Młodzieżowej Polski   
          
TALENTY 88

Sławomir Buśkiewicz  9 m. 8 p. (22121)

Dariusz Kasprzak  13 m. 4 p. (00211)

 

09.10. Świętochłowice Śląsk – Wielkopolska 

   Wielkopolska               46
 1  ROMAN JANKOWSKI  2  3  2  2  3    12
 2  PIOTR PAWLICKI  1  2  3  W  3    9
 3  JAN KRZYSTYNIAK  2  2  2  2  U    8
 4  DARIUSZ BALIŃSKI  0  D  D  R  0    0
 5  ZENON KASPRZAK  2  0  3  3  1    9
 6  ZBIGNIEW KRAKOWSKI  3  3  0  1  1    8
 7  DARIUSZ ŁOWICKI  0            0
                 
   Śląsk              44
 9  ANTONI SKUPIEŃ  3  3  2  3  3  2  16
 10  EUGENIUSZ  SKUPIEŃ  0  1  1  1  3    6
 11  SŁAWOMIR DRABIK  3  0  2  2  2    9
 12  KRZYSZTOF ZAZRZECKI  1  1  1  0  0    3
 13  MIROSŁAW KORBEL  1  1  1    2    5
 14  ADAM PAWLICZEK  0    W  3  1  1  5
 15                

 

Wyścig dodatkowy

1 m. Zenon Kasprzak

 2 m. Roman Jankowski

 

09.10. Tarnów Turniej Kadry Młodzieżowej Polski o Puchar
            40 – lecia TEMPA

Dariusz Kasprzak  6 m. 9 p. (30123)

Sławomir Buśkiewicz  8 m. 8 p. (22202)

 

 

11.10. Krosno Unia Leszno – Polska Południowo – Wschodnia            

 

   Unia Leszno              63
 1  ROMAN JANKOWSKI  3  2  3  3  3    14
 2  PIOTR PAWLICKI  1  3  2  3  2    11
 3  JAN KRZYSTYNIAK  3  3  3  3  2    14
 4  DARIUSZ BALIŃSKI  D  W  2  1  0    3
 5  ZENON KASPRZAK  3  2  1  2  3    11
 6  ZBIGNIEW KRAKOWSKI  2  3  3  2  U    10
 7  DARIUSZ ŁOWICKI              NS
 8                
   POLSKA PŁD - WSCH              27
 9  JANUSZ STACHYRA  2  1  0  1  R  R  4
 10  JERZY GŁOGOWSKI  0  1  0  R  1    2
 11  MAREK KĘPA  1  1  D  1  1    4
 12  GRZEGORZ KUŹNIAR  2  D  2  R  D    4
 13  JANUSZ KAPUSTKA  1  2  0  R  3    6
 14  PIOTR STYCZYŃSKI  0  R  1  0  R    1
 15  PIOTR PODRZYCKI  D  1  2        3
 16  SŁAWOMIR TRONINA  2  0  1        3

                                           

 

 15.10. Leszno Turniej o Puchar 50 – lecia KS Unia Leszno

Unia  II Leszno 1 m. 26 p.

Jan Krzystyniak 9 p. (2232)

Zenon Kasprzak  8 p. 920330

Zbigniew Krakowski  4 p. (1021)

Dariusz Kasprzak  3 p. (210)

Dariusz Łowicki  2 p. (2)

 

Unia  I Leszno 3 m. 24 p.

Roman Jankowski 10 p. (3313)

Dariusz Baliński  6 p. (1311)

Sławomir Buśkiewicz 5 p. (0302)

Piotr Pawlicki 3 p. (D12W)

Dariusz Michalewicz   ns

 

 ROW Rybnik 2 m.25 p. Falubaz Zielona Góra 4 m. 20 p

 

Wyścig czterech najlepszych zawodników turnieju

Roman Jankowski 1 m.

Jan Krzystyniak – defekt

Wyścig najmłodszych  zawodników

Adam Łabędzki 1 m.

Paweł Jąder 2 m

Paweł Borowiecki 3 m.

Robert Adamczewski 4 m.

Dariusz  Nyczka  ns

 

  20.10. Leszno Czwórmecz Młodzieżowy
Unia Leszno I 1 m. 40 p.

Dariusz Kasprzak  12 p. (3333)

Sławomir Buśkiewicz 12 p. (3333)

Dariusz Łowicki  9 p. (2133)

Dariusz Michalewicz   7 p. (1D33)

Sławomir Szudra  ns

Unia Leszno II 4 m. 12 p.
Paweł Borowiecki 7 p. (2221)
Adam Łabędzki 2 p. (2U ns ns)
Robert Adamcewski 1 p. (010U)
Paweł Jąder 0 p. (URRR)
Dariusz  Nyczka  2 p. (1010)


Stal Gorzów Wlkp. 28 p.  Start Gniezno 14 p.

 

16.10. Zielona Góra VI Puchar Gazety Lubuskiej    
Roman Jankowski 1 m. 14 p. (33332)

Zenon Kasprzak  2 m. 13 p. (22333)

Jan Krzystyniak 3 m. 12 p. (31323)

Zbigniew Krakowski  10 m. 6 p. (12102)

 

23.10. Tarnów Puchar Kibica

Jan Krzystyniak 1 m.  13 p. (33322)

Dariusz Baliński  4 m. 12 p. (32232)

Zbigniew Krakowski  5 m. 11 p. (20333)

 

  23.10. Leszno Młodzieżowy Turniej Indywidualny o Puchar  Zarządu 
             Wojewódzkiego
ZSMP w Lesznie

Dariusz Kasprzak  1 m. 15 p. (33333)

Sławomir Buśkiewicz 2 m. 13 p. (32233)

Paweł Borowiecki 3 m. 12 p. (13323)

Dariusz Łowicki  4 m. 11 p. (21332)

Dariusz Michalewicz   6 m. 10 p. (22222)

Robert Adamczewski 10 m. 6 p. (12300)

Dariusz  Nyczka  12 m. 4 p. (U2020)

Sławomir Szudra  14 m. 3 p. (D1011)

 

23.10. Krosno Puchar Wojewody Krośnieńskiego

Piotr Pawlicki  3 m. 10 p. (32302) + 0 p.

 

  23.10. Ostrów Wlkp. Łańcuch Herbowy Miasta

Roman Jankowski 4 m. 11 p. (02333)

Zenon Kasprzak  6 m. 11 p. (32222)

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=