1964 MISTRZOWSKIE

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSI

 

 

Ćwierćfinały  01.05.1964

 

Zielona Góra

Zdzisław Dobrucki 9 m. 6,5 p. (23 1,5DD)

Kazimierz Bentke 10 m. 6,5 p. (11 1,5 12)

Jan Kusiak 13 m. 4 p. (20D20)

Jerzy Kowalski 15 m. 3 p. (020D1)

 

ZŁOTY KASK

 

23.04.1964 Rybnik            
Kazimierz Bentke 13 m.2 p.

28.05.1964 Gdańsk              
Kazimierz Bentke 9 m.  7 p.

02.07.1964 Gorzów             
 Kazimierz Bentke 8 m. 8 p.

16.07.1964 Świętochłowice
Kazimierz Bentke 8 m. 9 p.

27.08.1964 Bydgoszcz      
Kazimierz Bentke 11 m. 5 p.

 

03.09.1964 Wrocław       
 Kazimierz Bentke 13 m. 5 p.

Klasyfikacja końcowa (odliczono dwa najgorsze wyniki)

 Kazimierz Bentke 8 m. 34 p. 

 

PUCHAR PZMot

 

 19.04.1964 Wrocław

 

Unia Leszno (CZ)

 

 

 

 

 

1 Zdzisław Dobrucki

 

 

 

 

 

2 Kazimierz Bentke

 

 

 

 

 

3 Jan Kusiak

 

 

 

 

 

4 Jerzy Kowalski

 

 

 

 

 

5 Zbigniew Jąder

 

 

 

 

 

Sparta Wrocław (N)

 

 

 

 

 

1 Andrzej Domiszewski

 

 

 

 

 

2 Jerzy Trzeszkowski

 

 

 

 

 

3 Adlof Słaboń

 

 

 

 

 

4 Bogumił Grudziński

 

 

 

 

 

5 Zygmunt Antos

 

 

 

 

 

Górnik Rybnik (B)

 

 

 

 

 

1 Stanisław Tkocz

 

 

 

 

 

2 Antoni Woryna

 

 

 

 

 

3 Joachim Maj

 

 

 

 

 

4 Andrzej Wyglenda

 

 

 

 

 

5 Karol Peszke

 

 

 

 

 

Stal Rzeszów (Ż)

 

 

 

 

 

1 Adam Ciepela

 

 

 

 

 

2 Marian Stawecki

 

 

 

 

 

3 Jan Malinowski

 

 

 

 

 

4 Marian Spychała

 

 

 

 

 

5 Stefan Kępa

 

 

 

 

 


























 

 Rybnik 
 

Górnik Rybnik  (CZ)

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

Unia Leszno  (N)

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

Stal Rzeszów  (B)

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

Sparta Wrocław  (Ż)

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

























03.05.1964 Leszno

Stal Rzeszów (CZ)

 

 

 

 

29

1 Adam Ciepela

3

1

1

2

7

2 Jan Malinowski

1

2

3

3

9

3 Jan Kolber

3

2

1

1

7

4 Stefan Kepa

0

1

R

R

1

5 Marian Spychała

2

3

 

 

5

Górnik Rybnik  (N)

 

 

 

 

39

1 Stanisław Tkocz

3

3

3

3

12

2 Andrzej  Wyglenda

2

3

3

1

9

3 Antoni Woryna

3

3

3

3

12

4 Karol Peszke

2

0

1

2

5

5 Alojzy Norek

 

 

 

 

ns

Sparta Wrocław (B)

 

 

 

 

13

1 Andrzej Domiszewski

1

1

2

0

4

2 Jerzy Trzeszkowski

2

3

1

2

8

3 Adolf Słaboń

0

0

R

R

0

4 Zygmunt Antos

1

0

1

0

2

5 Władysław Wawszczyk

0

0

 

 

0

Unia Leszno  (Ż)

 

 

 

 

16

1 Jan Kusiak

0

0

2

1

3

2 Kazimierz Bentke

2

2

2

2

8

3 Zdzisław Dobrucki

0

1

0

1

2

4 Jerzy Kowalski

1

2

0

0

3

5 Zbigniew Jąder

 

 

 

 

ns



























Rzeszów 

 

Sparta Wrocław (CZ)

 

 

 

 

8

1 Andrzej Domiszewski

1

0

D

0

1

2 Bogumił Grudziński

U

R

R

R

0

3 Zygmunt Antos

0

1

0

0

1

4 Adlolf Słaboń

1

2

U

1

4

5 Władysław Wawszczyk

1

1

0

 

2

Stal Rzeszów  (N)

 

 

 

 

41

1 Adam Ciepela

3

1

2

2

8

2 Jan Malinowski

3

3

3

3

12

3 Józef Batko

2

3

2

2

9

4 Stefan Kępa

3

3

3

3

12

5 Marian Stawecki

 

 

 

 

ns

Unia Leszno  (B)

 

 

 

 

11

1 Zdzisław Dobrucki

U

D

D

1

1

2 Kazimierz Bentke

1

2

2

1

6

3 Zbigniew Jąder

D

U

D

1

1

4 Jerzy Kowalski

1

D

1

1

3

5 Ryszard Sylwoniuk

 

 

 

 

ns

Górnik Rybnik  (Ż)

 

 

 

 

36

1 Andrzej Wyglenda

2

2

3

2

9

2 Joachim Maj

3

1

3

2

9

3 Stanisław Tkocz

2

2

1

3

8

4 Antoni Woryna

2

3

2

3

10

Karol Peszke

 

 

 

 

na



























Tabela Końcowa Grupy I

 

1

Górnik Rybnik

4

164

2

Stal Rzeszów

4

109

3

UNIA LESZNO

4

56

4

Sparta Wrocław

4

54

 

 

 

 

 

 

Zawodnik

M

B

I

II

III

IV

D

U

W

PKT

Kazimierz Bentke

2

8

 

6

2

 

 

 

 

14

Jerzy Kowalski

2

8

 

1

4

2

1

 

 

6

Zdzisław Dobrucki

2

8

 

 

3

2

2

1

 

3

Zbigniew Jąder

2

4

 

 

1

 

2

1

 

1

Ryszard Sylwoniuk

1

na

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA

 

10.05. Budapeszt  Eliminacja 
Kazimierz Bentke  6 m.
07.06. Warszawa ½ finału kontynentalnego 
Kazimierz Bentke  9 m.  8 p.

 

STARTY W MECZACH REPREZENTACJI

04.10.1964 Wrocław Polska – ZSRR 65 – 31 
Henryk Żyto 10 p. (12223)

10.10.1964 Gniezno Polska – ZSRR 63 – 32
Henryk Żyto 15 p. (33333)

11.10.1964 Gorzów Wlkp. Polska – ZSRR
Henryk Żyto  12 p.

15.10.1964 Kraków Polska – ZRSS 55 – 41 
Henryk Żyto 7 p


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=