ZŁOTY KASK

 

Start zawodników Unii w Finałach  Złotego  Kasku

 

Rozgrywki zapoczątkowano w 1961 roku

 

22.04.1961 Bydgoszcz  
12 m. Zdzisław Waliński 5 p.

                    13 m. Henryk Żyto 4 p.   
                    16 m. Jan Kusiak 2 p.


06.05.1961 Rzeszów        
4 m. Henryk Żyto 10 p.

13.05.1961 Nowa Huta    
3 m. Henryk Żyto 13 p.

                15 m. Jan Kusiak 2 p.   
              
 17 m. Zdzisław Waliński 0 p.
 

   

22.05.1961 Gdańsk          
1 m. Henryk Żyto 18 p.

                12 m. Jan Kusiak 2 p.

03.06.1961 Wrocław     
10 m. Jan Kolber 6,5 p.

12 m. Henryk Żyto 6 p

16 m. Jan Kusiak 0 p.

10.06.1961 Rybnik           
6 m. Henryk Żyto 12 p.

16 m. Jan Kusiak 2 p.

17 m. Jan Kolber 2 p.

24.06.1961 Poznań            
1 m. Henryk Żyto 15 p.

                    10 m. Jan Kusiak 6 p.

 R1 Jan Kolber ns

08.07.1961 Częstochowa   
8 m. Henryk Żyto 8 p.

09.09.1961 Warszawa        
1 m. Henryk Żyto 15 p.

                   13 m. Jan Kusiak 3 p.    
                  15 m. Jan Kolber 1 p.


Klasyfikacja końcowa (odliczono dwa najgorsze wyniki)
 2 m. Henryk Żyto 91 p.
12 m. Jan Kusiak 17 p.

                       ns Jan Kolber 9,5 p.
                      
  ns Zdzisław Waliński 5 p.


05.05.1962 Rzeszów          
9 m. Kazimierz Bentke 7 p.

10 m. Henryk Żyto 5 p.
11 m. Jan Kusiak 4 p.

  
19.05.1962 Wrocław         
3 m. Henryk Żyto 12 p.

9 m. Jan Kusiak 7 p.
14 m. Kazimierz Bentke 4 p.

  
23.06.1962 Bydgoszcz       
3 m. Henryk Żyto 11 p.
 
11 m. Kazimierz Bentke 5 p.
 
13 m. Jan Kolber 3 p.
 
15 m. Jan Kusiak 2 p.


07.07.1962 Gorzów         
5 m. Henryk Żyto 8 p.
12 m. Kazimierz Bentke 5 p.
15 m. Jan Kolber 3 p.


14.07.1962 Rybnik           
7 m. Henryk Żyto 9 p.
 
11 m. Kazimierz Bentke 6 p
14 m. Jan Kusiak 4 p.


22.07.1962 Leszno           
5 m. Henryk Żyto 10 p.
7 m. Jan Kusiak 8 p.
8 m. Kazimierz Bentke 7 p.
12 m. Jan Kolber 5 p.


18.08.1962 Częstochowa 
2 m. Henryk Żyto 14 p.

13 m. Kazimierz Bentke 4 p.
15 m. Jan Kusiak 2 p.

 
25.08.1962 Gdańsk          
6 m. Henryk Żyto 8 p.
9 m. Kazimierz Bentke 6 p.

   15 m. Jan Kusiak 4 p.

 

Klasyfikacja końcowa (odliczono dwa najgorsze wyniki)
 5 m. Henryk Żyto 64 p.
 11 m. Kazimierz Bentke 36 p.
 13 m. Jan Kusiak 29 p.
 ns Jan Kolber 11 p.

27.04.1963 Gorzów      
4 m. Henryk Żyto 11 p
13 m. Jan Kusiak 3 p.
 14 m. Kazimierz Bentke 3 p.

 

25.05.1963 Rybnik        
5 m. Henryk Żyto 10 p.

14 m. Jan Kusiak 2 p.

08.06.1963 Leszno        
4 m. Henryk Żyto 10 p.

9 m. Jan Kusiak 7 p.
14 m. Kazimierz Bentke 3 p.

06.07.1963 Bydgoszcz  
5 m. Henryk Żyto 9 p.

13 m. Jan Kusiak 4 p.

27.07.1963 Świętochłowice
3 m. Henryk Żyto 13 p.

21.09.1963 Wrocław     
3 m. Henryk Żyto 11 p.

11 m. Jan Kusiak 5 p.

Klasyfikacja końcowa (odliczono najgorszy wynik)
3 m. Henryk Żyto 55 p.
12 m. Jan Kusiak 21 p.
ns Kazimierz Bentke 6 p.

 

23.04.1964 Rybnik            
13 m. Kazimierz Bentke 2 p.


28.05.1964 Gdańsk               
9 m. Kazimierz Bentke 7 p.


02.07.1964 Gorzów             
8 m. Kazimierz Bentke 8 p.


16.07.1964 Świętochłowice
8 m. Kazimierz Bentke 9 p.


27.08.1964 Bydgoszcz      
11 m. Kazimierz Bentke 5 p.


03.09.1964 Wrocław        
13 m. Kazimierz Bentke 5 p.


Klasyfikacja końcowa (odliczono dwa najgorsze wyniki)
8 m. Kazimierz Bentke 34 p.

14.04.1967 Rzeszów        
14 m. Kazimierz Bentke 4 p.


02.06.1964 Rybnik           
15 m. Kazimierz Bentke 3 p.


09.06.1964 Częstochowa    
7 m. Kazimierz Bentke 8 p.


30.06.1967 Poznań           
12 m. Kazimierz Bentke 6 p.


28.07.1967 Tarnów          
15 m. Kazimierz Bentke 3 p.


08.09.1967 Bydgoszcz     
10 m. Kazimierz Bentke 6 p.


28.09.1967 Ostrów Wlkp.
 7 m. Kazimierz Bentke 8 p.


Klasyfikacja końcowa      
14 m. Kazimierz Bentke 35 p


31.05.1968 Wrocław        
14 m. Zdzisław Dobrucki 3 p.


30.08.1968 Gorzów            
8 m. Zdzisław Dobrucki 8 p.


13.09.1968 Ostrów Wlkp.
 
9 m. Zdzisław Dobrucki 8 p.


27.09.1968 Bydgoszcz       
9 m. Zdzisław Dobrucki 8 p.


Klasyfikacja końcowa           
ns Zdzisław Dobrucki 27 p.


11.04.1969 Częstochowa   
3 m. Zdzisław Dobrucki 12 p
16 m. Jerzy kowalski 0 p.

25.04.1969 Wrocław       
11 m. Zdzisław Dobrucki 6 p.


30.05.1969 Gdańsk           
3 m. Zdzisław Dobrucki 12 p.


18.07.1969 Świętochłowice
8 m. Zdzisław Dobrucki 7 p.


15.08.1969 Gorzów           
12 m. Zdzisław Dobrucki 4p.


26.09.1969 Rzeszów           
9 m. Zdzisław Dobrucki 8 p.


26.10.1969 Rybnik             
10 m. Zdzisław Dobrucki 6 p.


Klasyfikacja końcowa         
6 m. Zdzisław Dobrucki 51 p.



03.04.1970 Gdańsk             
7 m. Zdzisław Dobrucki 9 p
16 m. Zbigniew Jąder 2 p.

07.05.1970 Świętochłowice
11 m. Jerzy Kowalski 5 p.


15.05.1970 Opole                  
8 m. Zbigniew Jąder 8 p.

12 m. Jerzy Kowalski 6 p.

22.05.1970 Gdańsk              
10 m. Jerzy Kowalski 6 p
 11 m. Zbigniew Jąder 5 p.

24.05.1970 Częstochowa      
9 m. Zbigniew Jąder 7 p
12 m. Jerzy Kowalski 6 p.

28.05.1970 Łódź                   
8 m. Zbigniew Jąder 9 p.
11 m. Jerzy Kowalski 5 p.


Klasyfikacja końcowa         
ns Zbigniew Jąder 30 p.

ns Jerzy Kowalski 28 p.
ns Zdzisław Dobrucki 9 p.


16.04.1971 Gorzów        
13 m. Zdzisław Dobrucki 4 p


22.04.1971 Opole             
9 m. Zdzisław Dobrucki 7 p.


17.06.1971 Rybnik           
3 m. Zdzisław Dobrucki 12 p.


08.07.1971 Tarnów        
11 m. Zbigniew Jąder 6 p


Klasyfikacja końcowa          
ns Zdzisław Dobrucki 23 p.

ns Zbigniew Jąder 6 p.


13.04.1972 Częstochowa  
5 m. Zdzisław Dobrucki 10 p.

6 m. Zbigniew Jąder 8 p.

20.04.1972 Gorzów          
8 m. Zdzisław Dobrucki  7 p.

17 m. Zbigniew Jąder 1 p.

25.05.1972 Opole           
11 m. Zdzisław Dobrucki 6 p.


08.07.1972 Bydgoszcz     
5 m. Zdzisław Dobrucki 9 p.


10.08.1972 Poznań         
13 m. Zdzisław Dobrucki 5 p.


31.08.1972 Wrocław      
14 m. Zdzisław Dobrucki 4 p.


07.09.1972 Zielona Góra 
9 m. Zbigniew Jąder 7 p.

11 m. Zdzisław Dobrucki 6 p.

Klasyfikacja końcowa     
7 m. Zdzisław Dobrucki 43 p.

ns Zbigniew Jąder 16 p.


03.04.1973 Zielona Góra 
4 m. Zdzisław Dobrucki 9 p
9 m. Bernard Jąder 7 p.
11 m. Jerzy Kowalski 6 p

05.04.1973 Gorzów       
13 m. Bernard Jąder 4 p.

 14 m. Zdzisław Dobrucki 4 p
 16 m. Jerzy Kowalski 4 p.

26.04.1973 Leszno           
4 m. Bernard Jąder 10 p
5 m. Zdzisław Dobrucki 10 p.
14 m. Jerzy Kowalski 3 p.

10.05.1973 Opole             
11 m. Jerzy Kowalski 5 p.

12 m. Zdzisław Dobrucki 4 p.
 13 m. Bernard Jąder 3 p.

24.05.1973 Częstochowa    
8 m. Jerzy Kowalski 8 p
10 m. Zdzisław Dobrucki 5 p.
13 m. Bernard Jąder 4 p.

31.05.1973 Chorzów        
12 m. Jerzy Kowalski 4 p.

 14 m. Bernard Jąder 3 p.

14.06.1973 Bydgoszcz        
3 m. Jerzy Kowalski 12 p.

11 m. Zdzisław Dobrucki 4 p.
 16 m. Bernard Jąder 2 p

16.08.1973 Chorzów          
8 m. Zdzisław Dobrucki 7 p
9 m. Bernard Jąder 6 p
13 m. Jerzy Kowalski 3 p.

Klasyfikacja końcowa      
12 m. Jerzy Kowalski 39 p.

  13 m. Zdzisław Dobrucki 39 p
 14 m. Bernard Jąder 37 p.


04.04.1974 Rybnik            
14 m. Zdzisław Dobrucki 3 p.

 15 m. Bernard Jąder 2 p

25.04.1974 Bydgoszcz       
13 m. Bernard Jąder 4 p.

17 m. Zdzisław Dobrucki 3 p.

26.04.1974 Leszno                
4 m. Bernard Jąder 11 p.

 8 m. Zbigniew Jąder 7 p
 9 m. Zdzisław Dobrucki 6 p
 13 m. Czesław Piwosz 4 p
 15 m. Jerzy Kowalski 3 p.
 17 m. Jan Jąder 0 p.

07.06.1974 Częstochowa    
11 m. Zdzisław Dobrucki 5 p.

 12 m. Bernard Jąder 5 p.

08.08.1974 Zielona Góra      
6 m. Zdzisław Dobrucki 9 p.

14 m. Bernard Jąder 2 p

10.09.1974 Gorzów             
5 m. Zdzisław Dobrucki 10 p


Klasyfikacja końcowa        
11 m. Zdzisław Dobrucki 30 p
   12 m. Bernard Jąder 22 p.


10.04.1975 Częstochowa    
16 m. Jerzy Kowalski 2 p

08.05.1975 Rybnik              
17 m. Zbigniew Jąder 1 p

05.06.1975 Leszno                
5 m. Bernard Jąder 9 p.

 6 m. Zbigniew Jąder 9 p.

03.07.1975 Opole               
12 m. Zbigniew Jąder 5 p
15 m. Bernard Jąder 3 p

19.10.1975 Gdańsk               
6 m. Zbigniew Jąder 10 p.

12 m. Jerzy Kowalski 4 p.
 16 m. Bernard Jąder 1 p.

Klasyfikacja końcowa              
ns Zbigniew Jąder 25 p.

ns Bernard Jąder 13 p
ns Jerzy Kowalski 6 p.


24.06.1976 Opole                 
5 m. Jerzy Kowalski 9 p
13 m. Bernard Jąder 3 p

01.07.1976 Leszno               
2 m. Jerzy Kowalski  13 p
 6 m. Zbigniew Jąder 8 p.
 9 m. Bernard Jąder 7 p.
 11 m. Czesław Piwosz 6 p.


15.07.1976 Gorzów             
8 m. Bernard Jąder 7 p
11 m. Jerzy Kowalski 6 p.
14 m. Zbigniew Jąder 4 p
16 m. Czesław Piwosz 1 p.

29.07.1976 Częstochowa     
9 m. Bernard Jąder 7  p.
10 m. Czesław Piwosz 6 p
14 m. Zbigniew Jąder 4 p
16 m. Jerzy Kowalski 1 p.
   

Klasyfikacja końcowa         
6 m. Jerzy Kowalski 29 p.

10 m. Bernard Jąder 23 p.
12 m. Zbigniew Jąder 16 p.
13 m. Czesław Piwosz 13 p.

19.05.1977 Opole                
7 m. Zdzisław Dobrucki 8 p.


08.09.1977 Gorzów             
7 m. Zdzisław Dobrucki 9 p.


12.10.1977 Leszno              
5 m. Mariusz Okoniewski 9 p.

6 m. Bernard Jąder 9 p.
7 m. Zdzisław Dobrucki 8 p.
 9 m. Roman Jankowski 7 p.
16 m. Kazimierz Adamczak 0 p.


Klasyfikacja końcowa 
5 m. Zdzisław Dobrucki 25 p.
16 m. Mariusz Okoniewski 9 p.
17 m. Bernard Jąder 9 p.

19 m. Roman Jankowski 7 p.

ns Kazimierz Adamczak 0 p.

01.05.1978 Chorzów         
4 m. Mariusz Okoniewski  11 p.

9 m. Bernard Jąder 7 p.

10 m. Stanisław Turek  6 p.

15 m. Zdzisław Dobrucki 0 p.

02.08.1979 Częstochowa   
5 m. Mariusz Okoniewski 10 p.

9 m. Roman Jankowski 6 p.

18 m. Kazimierz Adamczak 1 p.

09.08.1979 Gdańsk            
3 m. Mariusz Okoniewski 11 p.

11 m. Roman Jankowski 6 p.

16.08.1979 Chorzów         
6 m. Mariusz Okoniewski 9 p.

9 m. Roman Jankowski 6 p.

22.08.1979 Rybnik            
6 m. Mariusz Okoniewski 9 p.

13 m. Roman Jankowski 4 p.

Klasyfikacja końcowa       
3 m. Mariusz Okoniewski 39 p.

12 m. Roman Jankowski 21 p.

ns Kazimierz Adamczak 1 p.



19.08.1980 Rybnik            
5 m. Mariusz Okoniewski 10 p.

6 m. Bernard Jąder 10 p.
 9 m. Czesław Piwosz 7 p.

21.08.1980 Wrocław         
3 m. Bernard Jąder 11 p.

5 m. Czesław Piwosz 10 p.
9 m. Grzegorz Sterna 7 p.
15 m. Mariusz Okoniewski 2 p.

22.08.1980 Toruń              
2 m. Bernard Jąder 12 p.

4 m. Czesław Piwosz 11 p.
8 m. Mariusz Okoniewski 8 p.

24.08.1980 Leszno             
2 m. Włodzimierz Heliński 11,5 p.

5 m. Czesław Piwosz 10 p.
9 m. Mariusz Okoniewski 8 p.
10 m. Ryszard Buśkiewicz 6 p.
12 m. Bernard Jąder 5 p.
13 m. Grzegorz Sterna 3 p.
14 m. Andrzej Cichy 1 p.
R1 Rafał Schulz 3 p.

Klasyfikacja końcowa      
4 m. Bernard Jąder 38 p.

5 m. Czesław Piwosz 38 p.
9 m. Mariusz Okoniewski 28 p.

19.08.1981 Wrocław        
4 m. Ryszard Buśkiewicz 10 p.

10 m. Bernard Jąder 6 p.

20.08.1981 Bydgoszcz     
2 m. Bernard Jąder 12 p.

5 m. Ryszard Buśkiewicz 9 p.

21.08.1981 Grudziądz       
6 m. Ryszard Buśkiewicz 9 p.

16 m. Bernard Jąder 1 p.

23.08.1981 Leszno            
7 m. Włodzimierz Heliński 6 p.

13 m. Ryszard Buśkiewicz 2 p.
R1 Bernard Jąder 5 p.

Klasyfikacja końcowa       
5 m. Ryszard Buśkiewicz  30 p.

 ns Bernard Jąder 24 p.

17.10.1982 Leszno            
1 m. Roman Jankowski 15 p.

8 m. Ryszard Buśkiewicz 4 p.
ns Włodzimierz Heliński 12 p.
ns Czesław Piwosz 5 p.

15.09.1983 Leszno         
10 m. Czesław Piwosz 7 p.

11 m. Grzegorz Sterna 7 p.

07.07.1984 Wrocław        
1 m. Roman Jankowski 14 p.

 12 m. Grzegorz Sterna 4 p.

25.07.1985 Opole                
R2 Zenon Kasprzak ns

22.07.1986 Częstochowa  
1 m. Roman Jankowski 15 p.

8 m. Zenon Kasprzak 8 p.
14 m. Grzegorz Sterna 2 p.

21.08.1986 Rybnik           
1 m. Zenon Kasprzak 15 p.

8 m. Roman Jankowski 7 p.
10 m. Grzegorz Sterna 6 p.

02.10.1986 Wrocław        
1 m. Roman Jankowski 14 p.

6 m. Zenon Kasprzak 10 p.
8 m. Grzegorz Sterna 8 p.
12 m. Dariusz Baliński 4 p.
15 m. Robert Otmar 0 p.

Klasyfikacja końcowa      
1 m. Roman Jankowski 40 p.

5 m. Zenon Kasprzak 42 p.
8 m. Grzegorz Sterna 24 p.

08.07.1987 Gdańsk           
2 m. Zbigniew Krakowski 12 p.

7 m. Zenon Kasprzak 8 p.
9 m. Roman Jankowski 7 p.

13.08.1987 Rzeszów        
1 m. Zenon Kasprzak 15 p.

2 m. Roman Jankowski 12+3 p.
10 m. Zbigniew Krakowski 6 p.

24.09.1987 Opole             
1 m. Roman Jankowski  13 p.

2 m. Zenon Kasprzak 11 p.
 3 m. Zbigniew Krakowski 11 p.

01.10.1987 Wrocław        
2 m. Zenon Kasprzak 13 p.

5 m. Roman Jankowski 10 p.
6 m. Zbigniew Krakowski 10 p.

Klasyfikacja końcowa      
1 m. Zenon Kasprzak 46 p.

3 m. Roman Jankowski 42 p.
5 m. Zbigniew Krakowski 39 p.

10.08.1988 Toruń              
5 m. Zenon Kasprzak 10 p.

7 m. Jan Krzystyniak 10 p.

15.09.1988 Gniezno          
1 m. Jan Krzystyniak 14 p.

3 m. Zenon Kasprzak 13+2 p.

22.09.1988 Gorzów          
4 m. Jan Krzystyniak 10 p.

5 m. Zenon Kasprzak 9 p.

29.09.1988 Wrocław        
1 m. Jan Krzystyniak 14+3 p.

4 m. Zenon Kasprzak 12 p.

Klasyfikacja końcowa      
2 m. Jan Krzystyniak 48+w

3 m. Zenon Kasprzak 44 p.

28.09.1989 Tarnów           
4 m. Zenon Kasprzak 11 p


03.10.1989 Zielona Góra  
5 m. Zbigniew Krakowski 9 p.


Klasyfikacja końcowa          
ns Zenon Kasprzak 11 p.

ns Zbigniew Krakowski 9 p.


03.07.1990 Toruń           
5 m. Roman Jankowski 9 p.

9 m. Zenon Kasprzak 8 p
10 m. Zbigniew Krakowski 8 p.

26.07.1990 Rybnik          
2 m. Roman Jankowski 12+3p
3 m. Zenon Kasprzak 12+2 p.
7 m. Zbigniew Krakowski 10 p.

21.08.1990 Zielona Góra 
2 m. Roman Jankowski 12 p.

5 m. Zbigniew Krakowski 10 p.

01.09.1990 Leszno           
1 m. Zenon Kasprzak 13 p.

3 m. Roman Jankowski 12+2 p.
6 m. Zbigniew Krakowski 8 p.
8 m. Piotr Pawlicki 7 p.
RT   Adam Łabędzki 3 p.
RT   Paweł Jąder 0 p.

21.09.1990 Rzeszów        
8 m. Zbigniew Krakowski 8 p.

11 m. Roman Jankowski 4 p.

09.10.1990 Wrocław        
2 m. Roman Jankowski 12 p.
14 m. Zbigniew Krakowski 3 p.
15 m. Zenon Kasprzak 3 p.

Klasyfikacja końcowa      
2 m. Roman Jankowski 61 p.

5 m. Zbigniew Krakowski 47 p.
8 m. Zenon Kasprzak 36 p.

12.09.1991 Gdańsk         
14 m. Piotr Pawlicki 5 p.

16 m. Zenon Kasprzak 3 p.

03.10.1991 Wrocław        
4 m. Piotr Pawlicki 12+3 p.


klasyfikacja końcowa      
3 m. Piotr Pawlicki 17+3 p.

12 m. Zenon Kasprzak 3 p.

15.10.1992 Wrocław        
2 m. Roman Jankowski 12 p.

11 m. Zenon Kasprzak 6 p.

30.10.1993 Wrocław        
9 m. Roman Jankowski 7 p.

15 m. Adam Łabędzki 4 p.
 R1 Zenon Kasprzak ns

04.08.1994 Wrocław        
7 m. Roman Jankowski 8 p.


25.08.1995 Wrocław        
4 m. Roman Jankowski 10 p

27.09.1996 Wrocław        
3 m. Roman Jankowski 10+3 p.

15 m. Damian Baliński 3 p.
R2 Adam Łabędzki ns

03.09.1997 Wrocław      
12 m. Roman Jankowski 5 p.


25.09.1998 Wrocław        
7 m. Roman Jankowski 8 p.


18.09.1999 Wrocław        
9 m. Roman Jankowski 7 p.


12.10.2002 Bydgoszcz   
5 m. Sebastian Ułamek 11 p.
6 m. Rafał Okoniewski 6 m. 9 p.
R1 Krzysztof Kasprzak ns

18.10.2003 Wrocław     
6 m. Rafał Dobrucki 10 p.


09.10.2004 Bydgoszcz  
8 m. Krzysztof Kasprzak 8 p.

17 m. Jacek Rempała 1 p.

14.10.2005 Rybnik

2 m. Damian Baliński 12 p. (3,2,2,32)
 ns Krzysztof Kasprzak

08.06 2006 Częstochowa

Damian Baliński 16 m. 1 p. (01D00)

 

06.06.2007 Leszno

Krzysztof Kasprzak 3 m. 9 p. (3222)

Jarosław Hampel     6 m. 7 p. (22D3)

Damian Baliński      7 m. 7 p. (1321)

Wrocław 25.10. 2008
Damian Baliński 1 m. 14 p. (33332)

Jarosław Hampel 2 m. 13 p. (32233)


30.04. 2010 Zielona Góra Finał zaległy za 2009 rok

Janusz Kołodziej 1 m. 15 p. (33333)

Jarosław Hampel 6 m. 9 p. (12033)

16.09. 2010 Częstochowa

Janusz Kołodziej 1 m. 13 p. (13333)

Damian Baliński 4 m. 11 p. (23231) +2

Jarosław Hampel  ns

  24.04.2011 Toruń

Janusz Kołodziej  3 m. 12 p. (32322)

Jarosław Hampel 5 m. 9 p. (23T13)

05.05. 2012 Gorzów Wlkp

Piotr Pawlicki 1 m. 12 p. (22323)+3

Przemysław Pawlicki 3 m. 11 p. (13133)+3

 

PODSUMOWANIE

1miejsce -  8 razy
2 miejsce – 7 razy

3 miejsce - 8 razy

Podsumowanie startów w finałach Złotego Kasku

 

 

Lp ZAWODNIK  FINAŁY  PUNKTY  1M  2M  3M
 1  ROMAN JANKOWSKI 15 277+8  3  2  2
 2  JANUSZ KOŁODZIEJ  3  40  2    1
 3  DAMIAN BALIŃSKI  6 48+2   1   1  
 4  ZENON KASPRZAK  9 188 +2  1        1
 5  PIOTR PAWLICKI  ( junior)  1 12+3   1    
 6  HENRYK ŻYTO  3 210     1  1
 7  JAROSŁAW HAMPEL  5  38    1  
 8  JAN KRZYSTYNIAK  1  48+3    1  
 9  PRZEMYSŁAW PAWLICKI  1  11+3      1   
10  MARIUSZ OKONIEWSKI  4 87       1
11  KRZYSZTOF KASPRZAK   4   17      1
12  PIOTR PAWLICKI  1  17 +3      1
13  ZDZISŁAW DOBRUCKI 9  247      
14  BERNARD JĄDER  8  173      
15  JERZY KOWALSKI  5  102      
16  ZBIGNIEW JĄDER  5  93      
17  KAZIMIERZ BENTKE  4  111      
18  ZBIGNIEW KRAKOWSKI  3  95      
19  JAN KUSIAK  3  67      
20  CZESŁAW PIWOSZ  3  58      
21  GRZEGORZ STERNA  3  35      
22  RYSZARD BUŚKIEWICZ  2  34      
23  JAN KOLBER   2  20,5      
24  ADAM ŁABĘDZKI  2  4      
25  KAZIMIERZ ADAMCZAK  2  1      
26  SEBASTIAN UŁAMEK  1  11      
27  RAFAŁ DOBRUCKI  1  10      
28  RAFAŁ OKONIEWSKI  1  9      
29  ZDZISŁAW WALIŃSKI  1  5      
30  JACEK REMPAŁA  1  1      
31  STANISŁAW TUREK  1  0      
32            
33            
34            
35            
36            
37            
38            
39            
40            

 

 

 

 

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=