MŁODZIEŻOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI
 

Udział zawodników Unii w finałach

Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski

Rozgrywki żużlowe wprowadzone do kalendarza Polskiego Związku Motorowego w 1978 roku ( w latach1981 - 1982 rozgrywek nie przeprowadzono)

 

1978 Cztery finały

02.09.1978 Bydgoszcz Unia 2 m. 24 p.

                                      Ryszard Buśkiewicz     4 p. (1,1,2)

                                      Włodzimierz Heliński  5 p. (2,1,1,1)

                                      Stanisław Turek            8 p. (1,2,2,3)

                                      Mariusz Okoniewski     7 p. (3,1,0,3)

                                      Grzegorz Sterna             0 p. (u)

                  Polonia 40 p. Wybrzeże 19 p. Włókniarz 13 p.

21.09.1978 Częstochowa Unia 1 m. 33 p.

                                         Mariusz Okoniewski       9 p. (3,3,3)

                                         Roman Jankowski           4 p. (2,0,2)

                                         Stanisław Turek              7 p. (1,0,3,3)

                                        Włodzimierz Heliński   10 p. (2,3,2,3)

                                        Ryszard Buśkiewicz        3 p. (1,2)

                   Włókniarz 23 p. Wybrzeże 21 p. Polonia 19 p.

28.09.1978 Leszno          Unia 1 m. 34 p.

                                        Roman Jankowski         10 p.(3,2,3,2)

                                        Ryszard Buśkiewicz       7 p. (3,1,1,2)

                                        Mariusz Okoniewski       9 p. (d,3,3,3)

                                        Stanisław Turek              8 p. (2,d,3,3)

                                        Grzegorz Sterna               n/s

                   Wybrzeże 32 p. Polonia 24 p. Włókniarz 5 p.

21.10.1978 Gdańsk       Unia 4 m. 7 p.

                                      Grzegorz Sterna            1 p. (1,0,0,0)

                                      Henryk Brodala             2 p. (w,d,1,1)

                                      Marek Kowalski            0 p. (0,0,d,0)

                                      Bogdan Jąder                 4 p. (1,1,2,d)

                                      Włodzimierz Heliński    n/s

                  Wybrzeże 41 p. Włókniarz 33 p. Polonia 14 p.

 

Tabela końcowa

1              Unia Leszno                       8      98

2              Wybrzeże Gdańsk              7    113

3              Polonia Bydgoszcz             5     97

4              Włókniarz Częstochowa    4     74


1979 Cztery finały

12.09.1979 Zielona Góra  Unia 1 m. 36 p.

                                          Henryk Brodala            0 p. (0)

                                          Roman Jankowski      11 p. (3,2,3,3)

                                          Grzegorz Sterna         10 p. (3,2,2,3)

                                          Ryszard Buśkiewicz    9 p. (3,1,2,3)

                                          Marek Kowalski          6 p. (3,2,1)

                        Stal T. 29 p.  Falubaz 25 p. Stal Rz 6 p.

13.09.1979 Toruń             Unia 28 p.

                                          Henryk Brodala            0 p. (0)

                                          Roman Jankowski       9 p. (2,2,2,3)

                                          Ryszard Buśkiewicz    4 p. (3,1,u,0)

                                          Grzegorz Sterna         11 p. (2,3,3,3)

                                          Marek Kowalski          4 p. (3,u,1)

                         Stal T. 38 p. Falubaz 16 p. Stal Rz 14 p.

27.09.1979 Leszno           Unia 1 m. 36 p.

                                          Roman Jankowski       12 p. (3,3,3,3)

                                          Ryszard Buśkiewicz    11 p. (3,3,3,2)

                                          Grzegorz Sterna             8 p. (2,3,0,3)

                                          Marek Kowalski            1 p. (d,1)

                                          Mariusz Okoniewski      4 p. (3,1)

                         Stal T 30 p. Stal Rz 16 p. Falubaz 12 p.

25.10.1979 Rzeszów       Unia 1 m. 40 p.

                                         Roman Jankowski           10 p. (3,2,3,2)

                                         Mariusz Okoniewski         5 p. (2,2,1)

                                         Grzegorz Sterna              12 p. (3,3,3,3)

                                         Ryszard Buśkiewicz        11 p. (3,2,3,3)

                                         Marek Kowalski                2 p. (2)

                          Stal T 28 p. Stal Rz 21 p. Falubaz 7 p.

 

Tabela końcowa

Unia Leszno                11   140

Stal Toruń                     9    125

Falubaz Zielona Góra   2      60

Stal Rzeszów                2      57

 

25.09.1983 Tarnów   Unia 2 m.  26 p.

                                   Marek Bzdęga            11 p. (3,2,3,3)

                                   Zbigniew Krakowski   0 p. (0)

                                   Zenon Kasprzak         11 p. (2,3,3,3)

                                   Andrzej Sokołowski    3 p. (2,0,0,1)

                                   Arkadiusz Zielonko     1 p. (1,0,0)

Wybrzeże Gdańsk 31 p. Unia Tarnów 20 p. Śląsk Świętochłowice 19 p.

 

05.09.1985 Toruń  Unia  2 m.  27 p.

                               Dariusz Baliński          6 p. (2,2,0,2)

                               Robert Otmar               1 p. (1,w)

                               Zbigniew Krakowski   6 p. (3,1,2,0)

                               Zenon Kasprzak         12 p. (3,3,3,3)

                               Stanisław Kowalski     2 p. (2,0)

Apator Toruń 28 p. Stal Gorzów 26 p. Wybrzeże Gdańsk 13 p.

 

05.09.1989 Rzeszów  Unia  4 m. 19 p.

                                    Dariusz Kasprzak         3 p. (2,0,1,0,0)

                                    Adam Łabędzki            5 p. (1,2,0,2,0)

                                    Paweł Jąder                  4 p. (w,2,1,1,u)

                                    Dariusz Michalewicz   1 p. (1,0)

                                    Sławomir Buśkiewicz  6 p. (3,1,2)

Polonia Bydgoszcz 37 p. Apator Toruń 34 p. Stal Rzeszów 30 p.

 

02.10.1990 Tarnów       Unia 4 m. 9 p.

Adam Łabędzki         5 p. (1,2,2.0.u)

Sławomir Rypień       1 p. (0,w,0,0,1)

Piotr Grycaj                3 p. (2,u,1,u,0)

Krzysztof Mitura        0 p. (0,0,0,0)

Paweł Przybyłek         0 p. (w)

Apator Toruń 47 p. Unia Tarnów 34 p. Motor Lublin 29 p.

 
 

19.09.1996 Częstochowa  Unia 3 m.  23 p.

Damian Baliński         11 p. (3,3,3,2)

Robert Mikołajczak      6 p. (3,2,1,0)

Adam Skórnicki            0 p. (w)

Andrzej Szymański       4 p. (1,0,0,3)

Maciej Jąder                  2 p. (w,1,1)

Włókniarz Częstochowa 26 +3 p. Stal Rzeszów 26+2 p. Polonia Piła 20 p.

 

19.09.1997 Grudziądz     Unia 3 m. 29 p.

Damian Baliński             9 p. (2,2,w,2,3)

Adam Skórnicki            10 p. (1,3,3,2,1)

Andrzej Szymański         6 p. (2,1,2,u,1)

Maciej Jąder                    4 p. (2,1,0,1,d)

Marcin Tomkowiak           n/s

GKM Grudziądz 44 p. Polonia Piła 33 p. Iskra Ostrów 10 p.

 

25.09.1999 Piła  Unia 4 m. 22 p.

Łukasz Jankowski       7 p. (2,2,2,1)

Maciej Jąder                3 p. (3,w,u,d)

Mariusz Fierlej            6 p. (d,0,3,3)

Tomasz Łukaszewicz  6 p. (2,1,1,2)

Łukasz Loman             n/s

Pergo Gorzów 32 p. Polonia Piła 27 p. Apator Toruń 25 p. Wybrzeże Gdańsk 12 p.

 

 

14.09.2001 Leszno   Unia 1 m. 39 p.

Łukasz Jankowski      15 p. (3,3,3,3,3)

Krzysztof Kasprzak    13 p. (3,3,3,2,2)

Norbert Kościuch         5 p. (1,1,0,1,2)

Mariusz Fierlej             6 p. (0,1,2,3,0)

Dariusz Myler                n/s

Polonia Piła 35 p. RKM Rybnik 30 p. Polonia Bydgoszcz 16 p.

 

 

03.10.2002 Bydgoszcz  Unia 4 m. 26 p.

Oskar Wolsztyński      5 p. (2,1,0,1,1)

Krzysztof Kasprzak   12 p. (3,3,1,2,3)

Marcin Jankowski       2 p. (0,10,1t)

Norbert Kościuch        7 p. (1,1,1,2,2)

RKM Rybnik 36 p. Polonia Piła 30 p. Polonia Bydgoszcz 28 p.

 

21.09.2006 Rzeszów  Finał  Unia Leszno 2 m. 37 p.

                            Adam Kajoch 14 p. (33323)

                           Damian Baliński jr.3 p. (0201)

                           Sławomir Musielak 1 p. (10)

                           Robert Kasprzak 7 p. (1123)

                           Mateusz Jurga 12 p. (33312)
Stal Rzeszów 43 p. RKM Rybnik 30 p. ZKŻ Zielona Góra  10 p.

04.10.2007 Rybnik  Finał  Unia Leszno 4 m. 4 p.

                     Paweł Ratajszczak  1 p. (00010)

                     Mateusz Jurga         0 p. (DD)

                    Robert Kasprzak     3 p. (30D0D)

 

 RKM Rybnik 45 p. Stal Gorzów 34 p. Stal Rzeszów 33 p.



04.09.2008 Leszno FINAŁ  Unia Leszno 1 m. 45 p.

                       Sławomir Musielak 9 p. (322W2)

                       Adam Kajoch 10 p. (31132)

                       Robert Kasprzak 11 p. (D2333)

                       Przemysław Pawlicki 15 p. (33333)

                       Paweł Ratajszczak  ns


RKM Rybnik 31 p. Włókniarz Częstochowa 22 p.
ZKŻ Zielona Góra 21 p.


 

27.08.2009 Toruń Finał  Unia Leszno 3 m. 33 p.

                                  Mateusz Łukaszewski 5 p. (11111)

                        Kamil Adamczewski 6 p. (12W12)

                                  Przemysław Pawlicki 12 p. (21333)

                                 Sławomir Musielak 10 p. (32023)

Unibax Toruń 41 p. Stal Gorzów wlkp. 38 p. Stal Rzeszów 7 p.

01.09.2010  Łódź  Finał Unia Leszno 4 m. 18 p. + 2 p.

                  Sławomir Musielak  11 p. (3332) + 2

                  Tobiasz Musielak       7 p. (2131)

                  Piotr Pawlicki             0 p. (U)

                  Kamil Adamczewski  0 p. (WW)

  Stal Gorzów 25 p. Wybrzeże Gdańsk 20 p. Falubaz Zielona Góra 18 p. + 3 p.
Orzeł Łódź 18 p. + w
Start Gniezno 16 p.
Tauron Azoty Tarnów 9 p.


22.09.2011 Bydgoszcz Finał   Unia Leszno 5 m. 18 p.

                          Tobiasz Musielak 7 p. (133D)

                          Sławomir Musielak 4 p. (0121)

                          Kamil Adamczewski 7 p. (2212)

  Polonia Bydgoszcz 23 p. Start Gniezno 20 p. WTS NICE Warszawa 19 p.
KMŻ Lublin 18 p.
Stal Gorzów 14 p.  Falubaz Zielona Góra  13 p.


12.09.2012 Gdańsk  Finał Unia Leszno 4 m. 15 p. 
                                 Tobiasz Musielak 4 p. (03W1)
                                 Kamil Adamczewski 9 p. (3123)
                                 Michał Piosicki 1 p. (1W0)
                                 Daniel Kaczmarek 1 p. (1)

Tauron Azoty Tarnów 25 p. Lotos Wybrzeże Gdańsk 24 p. WTS Nice Warszawa 19 p.
Przemysław Pawlicki 10 p. Piotr Pawlicki 3 p.
Orzeł Łódź 14 p. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 p. Polonia Bydgoszcz 14 p.

 
1 miejsce - 4 razy
2 miejsce - 3 razy
3 miejsce - 3 razy

 

 


PODSUMOWANIE STARTÓW W FINAŁACH MDMP

 

Lp ZAWODNIK  FINAŁY  PUNKTY  1M  2M  3M
 1 ROMAN JANKOWSKI 2 59  2     
 2 RYSZARD BUŚKIEWICZ  2  49  2    
 3 GRZEGORZ STERNA  2  42  2    
 4 MARIUSZ OKONIEWSKI  2  34  2    
 5 MAREK KOWALSKI 2 13  2    
 6 HENRYK BRODALA  2 2   2     
 7 SŁAWOMIR MUSIELAK 5 35+2 1 1  1
 8 ADAM KAJOCH 2 24 1  1  
 9 ROBERT KASPRZAK 3 21 1  1  
10 PRZEMYSŁAW PAWLICKI 2 27 1    1
11 KRZYSZTOF KASPRZAK  2 25  1    
12 STANISŁAW TUREK  1 23  1    
13 ŁUKSZ JANKOWSKI  2  22  1    
14 WŁODZIMIERZ HELIŃSKI  2  15  1    
15 MARIUSZ FIERLEJ  2  12  1    
16 NORBERT KOŚCIUCH  2  12  1    
17 BOGDAN JĄDER  1  4  1    
18  PAWEŁ RATAJSZCZYK  2  1  1    
19 DARIUSZ MYLER 1  NS  1    
20  ZENON KASPRZAK  2  23    2  
21  MATEUSZ JURGA 2 12    1  
22  MAREK BZDĘGA  1  11    1  
23 ADAM ŁABĘDZKI  2  10    1  
24  SŁAWOMIR BUŚKIEWICZ  1  6    1  
25  DARIUSZ BALIŃSKI   1  6    1  
26  ANDRZEJ SOKOŁOWSKI  1  3    1  
27  DARIUSZ KASPRZAK  1  3    1  
28 DAMIAN BALIŃSKI jr.  1  3    1  
29 DARIUSZ MICHALEWICZ  1  1    1  
30 ROBERT OTMAR  1  1    1  
31 ARKADIUSZ ZIELONKO  1  1    1  
32 ZBIGNIEW KRAKOWSKI  1  0    1  
33 DAMIAN BALIŃSKI  2  20      2
34 ADAM SKÓRNICKI  2  10      2
35 ANDRZEJ SZYMAŃSKI 2  10      2
36 MACIEJ JĄDER  3  9      2
37 KAMIL ADAMCZEWSKI  3  22      1
38 ROBERT MIKOŁAJCAK  1  6      1
39 MATEUSZ ŁUKASZEWSKI  1  5      1
40 MARCIN TOMKOWIAK  1 NS      1
41 TOBIASZ MUSIELAK  3 18      
42 TOMASZ ŁUKASZEWICZ  1 6      
43 OSKAR WOLSZTYŃSKI  1  5      
44 PIOTR GRYCAJ  1  3      
45 MARCIN JANKOWSKI  1  2      
46 SŁAWOMIR RYPIEŃ  1  1      
47 MICHAŁ PIOSICKI  1  1      
48 DANIEL KACZMAREK  1  1      
49 PIOTR PAWLICKI jr.  1  0      
50 MARCIN NOWAK  1  0      
51 KRZYSZTOF MIURA  1 0      
52 ŁUKASZ LOMAN  1  NS      

 



 

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=