INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA
 

Start zawodników Unii w Indywidualnych Mistrzostw Świata

 

04.05.1958 Rzeszów Eliminacja 11 m. Zdzisław Waliński 6 p.

04.05.1958 Slany (CSRS) Eliminacja 1 m. Henryk Żyto 12 p.

          1958 Wiedeń (A) ˝ 1/2 Finału Kontynentalnego 3 m. Henryk Żyto 12 p.

          1958 Oberhausen (RFN) Finał Kontynentalny 11 m. Henryk Żyto 6 p.

31.05.1959 Liberec (CSRS) Eliminacja 8 m. Henryk Żyto 9 p.

22.05.1960 Leszno Eliminacja   5 m. Kazimierz Bentke 10 p. 9 m. Jan Kusiak 8 p.   14 m. Zdzisław Waliński 2 p.

30.05.1960 Wiedeń (A) Eliminacja 4 m. Henryk Żyto 12 p.

12.06.1960 Slany (SCRS) ˝ 1/2 Finału Kontynentalnego  10 m. Kazimierz Bentke 7 p.

  12.06.1960 Monachium (RFN) 1/2 Finału Kontynentalnego   4 m. Henryk Żyto 12 p.  

02.07.1960 Wiedeń (A) Finał Kontynentalny 3 m. Henryk Żyto 11+2 p.

14.08.1960 Wrocław Finał Europejski 4 m. Henryk Żyto 10 p.

08.09.1960 Wembley (GB) Finał Światowy  14 m. Henryk Żyto 4 p. (1,1,0,2,0)  

28.05.1961 Poznań Eliminacja 7 m. Jan Kusiak 9 p.

28.05.1961 Viden Eliminacja    4 m. Henryk Żyto 12 p.

28.05.1961 Abensberg (RFN) Eliminacja 6 m. Kazimierz Bentke 9 p.

17.06.1961 Linz (A) ˝1/2 Finału Kontynentalnego 6 m. Kazimierz Bentke 8 p.   7 m. Henryk Żyto 8 p.

 
18.06.1961 Warszawa 1/2 Finału Kontynentalnego 16 m. Jan Kusiak 2 p.
 
Slany (SCRS) Finał Kontynentalny 4 m. Henryk Żyto 9 p.  7 m.  Kazimierz Bentke 8 p.

 
26.08.1961 Wiedeń (A) Finał Kontynentalny   10 m. Henryk Żyto 7 p.     16 m. Kazimierz Bentke 0 p.  


1962 Osjek (YU)  Eliminacja    5 m. Henryk Żyto 10 p. 8 m. Jan Kusiak 8 p.

03.06.1962 Warszawa 1 / 2 Finału Kontynentalnego 2 m. Henryk Żyto 13 p.  9 m. Jan Kusiak 6 p.

17.06.1962 Wrocław Finał Kontynentalny    6 m. Henryk Żyto 9 p.

 Oslo(Norwegia) Finał Europejski    9 m. Henryk Żyto 7 p.

02.05.1963 Praha (CSRS) Eliminacja    3 m. Henryk Żyto 12 p.

03.06.1963 Lwów(ZSRR) 1/2 Finału Kontynentalnego 3 m. Henryk Żyto 12 p.

23.06.1963 Wrocław Finał Kontynentalny     9 m. Henryk Żyto 8+1 p.

27.08.1963 Goeteborg (S) Finał Europejski 10 m. Henryk Żyto 7 p.

   10.05.1964 Budapeszt (HU) Eliminacja 6 m. Kazimierz Bentke 8 p.

07.06.1964 Warszawa 1/2 Finału Kontynentalnego 9 m. Kazimierz Bentke 8 p.

   11.05.1969 Krsko (YU) Eliminacja    2 m. Zdzisław Dobrucki 14 p.

08.06.1969 Bydgoszcz  1/2 Finału Kontynentalnego 7 m. Zdzisław Dobrucki  9 p.

27.06.1969 UFA (ZSRR) Finał Kontynentalny 15 m. Zdzisław Dobrucki 0 p.

20.05.1972 Liberec (CSRS) Eliminacja 4 m. Zdzisław Dobrucki 11 p.


03.06.1972 Praha (CSRS)  1/2 Finału Kontynentalnego 15 m. Zdzisław Dobrucki 0 p.

19.05.1974 Krumbach (RFN)  Eliminacja 7 m. Zdzisław Dobrucki 9  p.

19.05.1974 Debreczyn (HU)   Eliminacja  6 m. Bernard Jąder 9 p.

02.06.1974 Norden (RFN)  1/2 Finału Kontynentalnego 7 m. Bernard Jąder 9 p.  10 m. Zdzisław Dobrucki 7 p.  


23.06.1974 Togliati (ZSRR) Finał Kontynentalny      15 m. Bernard Jąder 3 p.

08.05.1977 Winer Neustad (A) Eliminacja 5 m. Zdzisław Dobrucki 9 p.

  29.05.1974 Norden(RFN)   1/2 Finału Kontynentalnego 11 m. Zdzisław Dobrucki 5 p.
 
20.04.1980 Żarnowica (CSRS) Eliminacja Wstępna 9 m. Mariusz Okoniewski 6 p.

01.05.1980 Debreczyn (HU) 1/4  Finału Kontynentalnego 1 m. Roman Jankowski 14 p. 


25.05.1980 Norden (RFN)   1/2 Finału Kontynentalnego 11 m. Roman Jankowski 5 p.

26.04.1981 Lendawa (YU) Eliminacja Wstępna 3 m. Mariusz Okoniewski 13 p. 

10.05.1981 Miskolc (HU) 1/4  Finału Kontynentalnego   1 m. Roman Jankowski 12 p. 16 m. Mariusz Okoniewski  0 p.

13.06.1981 Leszno 1/2 Finału Kontynentalnego   4 m. Roman Jankowski  10 p.

25.07.1981 Praha (CSRS) Finał Kontynentalny  10 m. Roman Jankowski 6 p.

1982 Targoviste (BG) Eliminacja Wstępna          1 m. Roman Jankowski 13 p. 5 m. Ryszard Buśkiewicz 12 p.

09.05.1982 Debreczyn (HU)  1/4 Finału Kontynentalnego 6 m. Roman Jankowski 9 p.  12 m. Ryszard Buśkiewicz 5 p.  

12.06.1982 Lonigo (I) 1/2 Finału Kontynentalnego          9 m. Roman Jankowski 8 p.

25.07.1982 Leszno Finał Kontynentalny   R1 Roman Jankowski ns

08.05.1983 Lonigo (I)  1/4  Finału Kontynentalnego         2 m. Roman Jankowski 14 p.

12.06.1983 Pocking (RFN)  1/2 Finału Kontynentalnego  3 m. Roman Jankowski 10 p.

06.08.1983 Rybnik Finał Kontynentalny   nie startował Roman Jankowski kontuzja

06.05.1984 Winer Neustad (A)  1/4 Finału Kontynentalnego 5 m. Roman Jankowski 10 p.   7 m. Zenon Kasprzak 9 p.

10.06.1984 Abensberg (RFN) 1/2  Finału Kontynentalnego 1 m. Zenon Kasprzak 13 p. 11 m. Roman Jankowski 7 p.

22.07.1984 Równe (ZSRR) Finał Kontynentalny         16 m. Zenon Kasprzak 1 p.

05.05.1985 Winer Neustad (A) 1/4  Finału Kontynentalnego 16 m. Zenon Kasprzak 0 p.

26.05.1986 Amsterdam (NL) 1/4 Finału Kontynentalnego 2 m. Roman Jankowski 13 p.

29.05.1986 Olching (RFN)  1/4  Finału Kontynentalnego  11 m. Zenon Kasprzak 6 p.

08.06.1986 Lonigo (I)  1/2 Finału Kontynentalnego           14 m. Roman Jankowski 3 p.

17.05.1987 Targoviszcze  (BG) Eliminacja Wstępna     3 m. Dariusz Baliński 11 p.

24.05.1987 Winer Neustad (A) 1/4  Finału Kontynentalnego 4 m. Jan Krzystyniak 11 p.

31.05.1987 Debreczyn (HU) 1/4  Finału Kontynentalnego 6 m. Roman Jankowski 8+3 p

31.05.1987 Równe (ZSRR) ¼ Finału Kontynentalnego 14 m. Dariusz Baliński 3 p.

13.06.1987 Leszno 1/2 Finału Kontynentalnego 1 m. Roman Jankowski 14 p.

 
14.06.1987 Krumbach (RFN) 1/2  Finału Kontynentalnego 7 m. Jan Krzystyniak 9 p.

26.07.1987 Lonigo (I) Finał Kontynentalny    2 m. Roman Jankowski 13+2 p
 16 m. Jan Krzystyniak 1 p.

 
05.09.1987 Amsterdam (NL) Finał Światowy 16 m. Roman Jankowski 0 p. (0,0,0,0,0)

06.09.1987 Amsterdam (NL) Finał Światowy 8 m. Roman Jankowski 8 p. (1,1,1,3,2)

Klasyfikacja końcowa 14 m. Roman Jankowski 8 p. (0,8)

 

07.05.1988 Ostrów Wlkp. Eliminacja Wstępna 5 m. Dariusz Baliński 11 p.

 

22.05.1988 Norden (RFN) 1/4  Finału Kontynentalnego 15 m. Jan Krzystyniak 1 p.

05.06.1988 Lonigo (I) 1/24 Finału Kontynentalnego  3 m. Roman Jankowski 12+3 p.

05.06.1988 Żarnowica (CSRS) 1/4 Finału Kontynentalnego 8 m. Zenon Kasprzak 8 p. 15 m. Dariusz Baliński 0 p.

 

18.06.1988 Rzeszów 1/2 Finału Kontynentalnego 2 m. Zenon Kasprzak 14+2 p. 3 m. Roman Jankowski 10 p.

16.08.1988 Leszno Finał Kontynentalny       1 m. Zenon Kasprzak 14 p. 3 m. Roman Jankowski 12+3 p.

03.09.1988 Vojens (DK) Finał Światowy  12 m. Zenon Kasprzak 3 p. (0,0,2,1,0) 16 m. Roman Jankowski 2 p. (0,1,1,0,d)

22.04.1989 Bydgoszcz Eliminacja Wstępna 8 m. Zbigniew Krakowski 9 p.

 

23.04.1989 Miskolc (HU) Eliminacja Wstępna 9 m. Piotr Pawlicki 7 p.

14.05.1989 Winer Neustad (A)  1/4 Finału Kontynentalnego 5 m. Zbigniew Krakowski 8+3 p.


03.06.1989 Zielona Góra 1/2  Finału Kontynentalnego 7 m. Roman Jankowski 8 p.


 04.06.1989 Pardubice (CSRS) 1/2  Finału Kontynentalnego  14 m. Zenon Kasprzak 3 p.

24.06.1989 Rybnik 1/2  Finału Kontynentalnego 4 m. Roman Jankowski 10 p.

25.06.1989 Równe (ZSRR) ˝1/2 Finału Kontynentalnego 12 m. Zbigniew Krakowski 5 p.

12.08.1989 Debreczyn (HU) Finał Kontynentalny  16 m. Roman Jankowski 0 p.

 

  26.04.1992 Nyiregyhaza (HU) Runda Wstępna 7 m. Piotr Pawlicki 7 p.

 

08.05.1994 Diedenbergen (D) Runda Kwalifikacyjna 1 m. Roman Jankowski 13 p.  15 m. Adam Łabędzki 1 p.

12.06.1994 Miskolc (HU)  1/2 Finału Kontynentalnego 3 m. Roman Jankowski 11+3 p.

10.07.1994 Brdaford (GB) Półfinał Światowy     9 m. Roman Jankowski 7 p.

20.08.1994 Vojens (DK) Finał Światowy    R2 Roman Jankowski 0 p. (0,0)

07.05.1995 Ljubljana(YU) Runda Kwalifikacyjna 2 m. Roman Jankowski 13 p.

 

11.06.1995 Mseno(CZ) Półfinał Światowy   11 m. Roman Jankowski 6 p.

 

05.05.1996 Ostrów Wlkp. Runda Kwalifikacyjna   2 m. Roman Jankowski 14 p.

09.06.1996 Bydgoszcz Półfinał Kontynentalny       1 m. Roman Jankowski 12 p.

27.07.1996 Abensberg (D) Finał Kontynentalny    14 m. Roman Jankowski 2 p.

10.05.1998 Gniezno Runda Kwalifikacyjna    1 m. Roman Jankowski 15 p.

14.06.1998 Prelog (YU) Półfinał Kontynentalny     8 m. Roman Jankowski 7 p.

25.07.1998 Debreczyn (HU) Finał Kontynentalny 16 m. Roman Jankowski 0 p.

12.05.2001 Krsko (Słowenia) Runda Kwalifikacyjna 7 m. Jacek Rempała 10 p.

26.05.2001 Pocking (D) Runda Kwalifikacyjna       6 m. Damian Baliński 10 p.

16.06.2001 Terenzano (I) Półfinał Kontynentalny    5 m. Damian Baliński 10 p.

16.06.2001 Mseno (CZ) Półfinał Kontynentalny      4 m. Jacek Rempała 9 p.

 

12.08.2001 Gdańsk Finał Kontynentalny   5 m. Damian Baliński 11+2 p.  8 m. Jacek Rempała 8 p.

13.10.2001 Krsko (Słowenia) Grand Prix Challenge 18 m. Damian Baliński

12.05.2002 Pfaffenhofen (D) Runda Kwalifikacyjna 7 m. Rafał Okoniewski 8+2+3 p.

25.05.2002 Vetlanda (S) Runda Kwalifikacyjna 12 m. Jacek Rempała 3 p.

15.06.2002 Mseno (CZ) Półfinał   7 m. Rafał Okoniewski 8 p.

25.08.2002 Piła Wielki Finał Eliminacji IMŚ      16 m. Rafał Okoniewski 2 p.

Grand Prix

11.05.2002 Hamar(Norwegia) Sebastian Ułamek 2 p.

25.05.2002 Bydgoszcz Sebastian Ułamek 6 p.

08.06.2002 Cardiff (Anglia) Sebastian Ułamek 5 p.

22.06.2002 Krsko (Słowenia) Sebastian Ułamek 4 p.

06.07.2002 Sztokholm (Szwecja)Sebastian Ułamek 3 p.

20.07.2002 Praha (Czechy) Sebastian Ułamek 3 p.

31.08.2002 Goeteborg (Szwecja) Sebastian Ułamek 2 p.

14.09.2002 Chorzów Sebastian Ułamek 5 p.

28.09.2002 Vojens (Dania) Sebastian Ułamek 4 p.

26.10.2002 Sydney (Australia) Sebastian Ułamek 5 p.

Klasyfikacja końcowa  17 m. Sebastian Ułamek 39 p. (2,6,5,4,3,3,2,5,4,5)

01.05.2003 Debreczyn (HU) Runda Kwalifikacyjna 2 m. Rafał Dobrucki 13+2 p. 8 m. Jacek Rempała 8+3 p.

 

21.06.2003 Terenzano (I) Półfinał  14 m. Jacek Rempała 4 p.


22.06.2003 Rybnik Półfinał   5 m. Rafał Dobrucki 10 p.


17.08.2003 Poole (GB) Wielki Finał Eliminacji i 9 m. Rafał Dobrucki 6 p.



09.05.2004 Zielona Góra Runda Kwalifikacyjna
 7 m. Jacek Rempała 12+w 8 m. Damian Baliński 8+0 p.

 

05.06.2004 Lonigo (I) Półfinał  10 m. Jacek Rempała 7 p.

 20.06.2004 Heusden-Zolder (B) Półfinał  4 m. Damian Baliński 10+3+d p.

 
Vojens (DK) Wielki Finał Eliminacji IMŚ 8 m. Damian Baliński 10+d

 

Grand PRIX 

 
15.05.2004 Praha (CZ) Rafał Dobrucki 5 p.

 
12.09.2004 Bydgoszcz Krzysztof Kasprzak 3 p. (dzika karta)

 Klasyfikacja końcowa 23 m. Rafał Dobrucki 5 P. (5)

 

                                                  

Podsumowanie startów w  Indywidualnych Mistrzostwach Świata

 

Lp ZAWODNIK  FINAŁY  PUNKTY  1M  2M  3M
 1            
 2            
 3            
 4            
 5            
 6            
 7            
 8            
 9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17                  
18            
19            
20            
21            
22             
23            
24                 
25            
26              
27            
28                   
29            
30            
31            
32            
33            
34            
35            
36            
37            
38            
39            
40            
41            
42            
43            
44            
45            
46            
47            
48            
49            
50            
51            
52            

 

      DK - Dzika Karta

 

Lp

Zawodnik

Starty

Finały

PKT

1

Roman Jankowski

38

3

323

2

Henryk Żyto

21

1

210

3

Zenon Kasprzak

10

1

  71

4

Sebastian Ułamek

10

1

39

5

Rafał Dobrucki

  4

1

  34

6

Krzysztof Kasprzak

  1

1

3 DK

7

Zdzisław Dobrucki

  9

 

  64

8

Jacek Rempała

  8

 

  61

9

Kazimierz Bentke

  8

 

  58

10

Damian Baliński

  6

 

  59

11

Jan Kusiak

  5

 

  33

12

Jan Krzystyniak

  4

 

  22

13

Dariusz Baliński

  4

 

  25

14

Zbigniew Krakowski

  3

 

  22

15

Bernard Jąder

  3

 

  21

16

Mariusz Okoniewski

  3

 

  19  

17

Rafał Okoniewski

  3

 

  18

18

Ryszard Buśkiewicz

  2

 

  17

19

Piotr Pawlicki

  2

 

  14

20

Zdzisław Waliński

  2

 

    8

21

Adam Łabędzki

  1

 

    1

 

 

Zawodnicy zagraniczni reprezentujący Unię Leszno

Indywidualnych Mistrzostwach Świata

 

24.05.1992 Żarnowica (Czecho - Słowacja) Runda Kwalifikacyjna

                                                                               7 m. Vladimir Kalina 7 p.

14.06.1992 Brosked (D) Półfinał Kontynentalny 9 m. Vladimir Kalina  7 p. 14.06.1992 Coventry (GB) Finał Zamorski          9 m. Ronnie Correy 8 p.

09.08.1992 Bradford (GB) Półfinał  IMŚ             6 m. Ronnie Correy 8 p.

29.08.1992 Wrocław Finał Światowy  12 m. Ronnie Correy 6 p. (2,2,0,1,1)

22.05.1993 Landshut (D) Runda Kwalifikacyjna   5 m. Roman Matousek 11 p.

12.06.1993 Praha (CZ) Półfinał  Kontynentalny  11 m. Roman Matousek 6 p.

13.06.1993 Coventry (GB) Finał Zamorski            5 m. Greg Hancock 9 p.

24.07.1994 Lonigo (I) Półfinał  IMŚ                      3 m. Greg Hancock 12 p. 

29.08.1994 Pocking (D) Finał Światowy  16 m. Greg Hancock 2 p. (2,0,0,0,0)

24.04.1994 Pfaffenhofen (D) Runda kwalifikacyjna 1 m. Simon Wigg 15 p.

08.05.1994 Piła Runda Kwalifikacyjna                     3 m. Simon Wigg 11 p.

          1994 Miskolc (HU) Półfinał Kontynentalny   7 m. Simon Wigg 10 p.

10.07.1994 Praha (CZ) Półfinał Światowy                8 m. Greg Hancock  8+3 p.

                                                                                  14 m. Simon Wigg 2 p.

20.08.1994 Vojens (DK) Finał Światowy 4 m. Greg Hancock 11 p. (1,3,3,3,1)

GRAND PRIX

1996 Grand Prix  15 m. Leigh Adams  28 p. (2,-,8,11,3,4)

1997 Grand Prix  10 m. Leigh Adams  42 p. (6,6,9,9,3,9)

1998 Grand Prix  11 m. Leigh Adams  51 p. (10,6,4,4,12,15)

1998 Grand Prix  15 m. Brian Andersen 32 p. (5,-,7,8,8,4)

1998 Grand Prix   18 m. Craig Boyce 18 p. ( 3,4,1,1,4,5)

1999 Grand Prix    7 m. Leigh Adams  67 p. (4,16,5,14,14,14)

1999 Grand Prix 22 m. Brian Andersen 11 p. (3,1,2,2,3,-)

2000 Grand Prix    6 m. Leigh Adams  65 p. (6,10,16,15,12,6)

2001 Grand Prix    5 m. Leigh Adams  69 p. (12,8,18,10,7,14)

2002 Grand Prix    4 m. Leigh Adams  127 p. (13,13,16,13,13,11,25,11,7,5)

2002 Grand Prix   18 m. Niklas Klingberg 37 p. (5,3,3,3,5,3,4,6,3,2)

2003 Grand Prix    4 m. Leigh Adams  126 p. (11,18,13,11,25,18,11,11,8)

2003 Grand Prix 12 m. Lukas Dryml 58 p. (18,20,8,7,5,-,-,-)

2004 Grand Prix    4 m. Leigh Adams  131 p. (25,13,11,20,11,11,11,13,16)

Lp

Zawodnik

Starty

Finały

PKT

1

Leigh Adams

63

63

706

2

Brian Andersen

2

2

  43

3

Greg Hancock

5

2

  42

4

Ronnie Correy

3

1

  18

5

Craig Boyce

1

1

  18

6

Simon Wigg

4

 

  38

7

Roman Matousek

2

 

  17

8

Vladimir Kalina

2

 

  14

 

Starty w Grand Prix Challenge (zawodnicy zagraniczni)

 

05.10.1997 Winer Neustad (A)  3 m. Leigh Adams 12 p. (1,3,3,3,2)

                                                    4 m.  Craig Boyce  10 p. (3,3,1,2,1)

         1998 Pardubice (CZ)          1 m. Leigh Adams

                                                     2 m. Brian Andersen

 
Lp ZAWODNIK  FINAŁY  PUNKTY  1M  2M  3M
 1            
 2            
 3            
 4            
 5            
 6            
 7            
 8            
 9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17                  
18            
19            
20            
21            
22             
23            
24                 
25            
26              
27            
28                   
29            
30            
31            
32            
33            
34            
35            
36            
37            
38            
39            
40            
41            
42            
43            
44            
45            
46            
47            
48            
49            
50            
51            
52            

 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=