IMPREZY 2000 - 2009

2000

12.03

Stal Rzeszów  tow

19.03

Polonia Piła  tow

28.03

Wybrzeże Gdańsk  tow

29.03

Noban Opole  tow

02.04

Radson Malma Częstochowa

24.04

Pergo Gorzów Wlkp

30.04

Jubileusz Romana Jankowskiego

04.05

ZLM

07.05

Polonia Piła

18.05

ZLM

28.05

Wybrzeże Gdańsk

18.06

Apator Toruń

22.06

MDMWlkp

02.07

Atlas Wrocław

11.07

Wybrzeże Gdańsk  tow

18.07

Polonia Bydgoszcz

20.07

MDMP

29.07

ZLM

20.08

Radson Malma Częstochowa

31.08

ZLM

09.09

50 Memoriał Alfreda Smoczyka

10.09

Atlas Wrocław

22.09

Finał BK

24.09

Wybrzeże Gdańsk

05.10

ZLM

15.10

GKM Grudziądz  Baraż

29.10

Turniej Par

 2001
 

04.04

RKM Rybnik  tow

12.04

Atlas Wrocław  tow

16.04

Polonia Bydgoszcz

23.04

Apator Toruń

24.04

½ el krajowej do IMŚJ

03.05

Atlas Wrocław

15.05

MDMP

20.05

ZKZ Zielona Góra

14.06

Włókniarz Częstochowa

04.07

Start Gniezno  tow

08.07

Pergo Gorzów Wlkp

10.07

ZLM

13.07

MDMWlkp

15.07

51 Memoriał Alfreda Smoczyka

19.07

½ IMP

05.08

Polonia Piła 

02.09

Polonia Piła

14.09

Finał MDMP

16.09

ZKZ Zielona Góra

23.09

Włókniarz Częstochowa

29.09

Turniej dla Andrzeja Szymańskiego

21.10

RKM Rybnik  Baraż

 

2002

16.03

RKM Rybnik  tow

26.03

Atlas Wrocław  tow

07.04

Wybrzeże Gdańsk

13.04

Drużynowy Puchar Quad

21.04

Pergo Gorzów Wlkp

03.05

Włókniarz Częstochowa

21.05

ZLM

26.05

Polonia Piła

09.06

Finał MIMP

23.06

Polonia Bydgoszcz

12.07

Atlas Wrocław

16.07

MDMWlkp

18.07

½ BK

28.07

Apator Toruń

18.08

Atlas Wrocław

20.08

MDMP

25.08

Jubileusz Sebastiana Ułamka

15.09

Polonia Bydgoszcz

21.09

Drużynowy Puchar Quad

29.09

Włókniarz Częstochowa

05.10

52 Memoriał Alfreda Smoczyka

2003

16.03

Unia Tarnów  tow

23.03

RKM Rybnik  tow

26.03

Atlas Wrocław  tow

06.04

Apator Toruń

17.04

Finał Kraj el do IMŚJ

21.04

Polonia Piła

11.05

Atlas Wrocław

11.05

Speedway Quad

18.05

Polonia Bydgoszcz

29.05

MDMP

07.06

Puchar 65 – lecia KS UNIA Leszno

10.06

ZLM

19.06

Wybrzeże Gdańsk

26.06

ZLM

13.07

ZKŻ Zielona Góra

27.07

Włókniarz Częstochowa

01.08

Finał MPPK

17.08

53 Memoriał Alfreda Smoczyka

24.08

ZKŻ Zielona Góra

07.09

Polonia Piła

14.09

Wybrzeże Gdańsk

16.09

MDMWlkp

14.10

MIMWlkp

2004

14.03

Unia Tarnów  tow

18.03

KM Ostrów Wlkp  tow

20.03

RKM Rybnik  tow

28.03

BTŻ Bydgoszcz

12.04

Włókniarz Częstochowa

03.05

Apator Toruń

06.05

ZLM

16.05

ZKZ Zielona Góra

20.05

MDMP

08.06

ZLM

18.06

Wybrzeże Gdańsk   tow

27.06

Unia Tarnów

03.07

RKM Rybnik

06.07

½ BK

11.07

Atlas Wrocław

25.07

ZKZ Zielona Góra

03.09

ZKZ Zielona Góra  tow

05.09

RKM Rybnik

21.09

MDMWlkp

26.09

Polonia Bydgoszcz

10.10

54 Memoriał Alfreda Smoczyka

2005

25.03

ZKŻ Zielona Góra  tow.

28.03

Intar Ostrów Wlkp  tow

10.04

Apator Toruń

13.04

ZLM

24.04

Unia Tarnów

28.04

½ MMPPK

01.05

ZKŻ Zielona Góra

15.05

Polonia Bydgoszcz

18.05

MDMWlkp

05.06

Lotos Gdańsk

12.06

55 Memoriał Alfreda Smoczyka

30.06

Finał Kraj el do IMEJ

03.07

Włókniarz Częstochowa

24.07

Atlas Wrocław

05.08

ZKZ Zielona Góra  tow

07.08

Włókniarz Częstochowa

18.08

MDMP

28.08

Jubileusz Leigha Adamsa

06.09

ZLM

25.09

Atlas Wrocław

04.10

MIMWlkp

19.10

Turniej Młodzieżowy

2006

01.04

Intar Ostrów Wlkp  tow

09.04

Unia Tarnów

21.04

RKM Rybnik  tow.

23.04

Unibax Toruń

03.05

Stal Rzeszów

07.05

TŻ Lublin  tow

21.05

Atlas Wrocław

11.06

½ IMŚJ

15.06

RKM Rybnik

20.06

ZLM

22.06

MDMP

25.06

Włókniarz Częstochowa

07.07

Klubowy Turniej Par

14.07

Polonia Bydgoszcz

18.07

MDMWlkp

28.07

ZKZ Zielona Góra  tow.

13.08

RKM Rybnik

27.08

Marma Rzeszów

09.09

Finał MPPK Amatorów

12.09

ZLM

24.09

KS Toruń

05.10

MIMWlkp.

07.10

56 Memoriał A. Smoczyka

18.10

Trening Punktowany

2007
24.03
Stal Gorzów  tow.

25.03

RKM Rybnik tow.

31.03

Atlas Wrocław  tow

06.04

Start Gniezno tow. 

15.04

Unia Tarnów

22.04

Włókniarz Częstochowa

25.04

ZLM

03.05

ZKZ Zielona Góra

20.05

Atlas Wrocław

10.06

Marma Rzeszów

12.06

MDMP

15.06

MDMWlkp.

06.07

Polonia Bydgoszcz

19.07

Baraż Drużynowy Puchar Świata

21.07

Finał Drużynowego Pucharu Świata

31.07

ZLM Indywidualnie

05.08

Unibax Toruń

07.08

MIMWlkp.

26.08

Włókniarz Częstochowa

16.09

Marma Rzeszów

23.09

Memoriał Alfreda Smoczyka

30.09

Unibax Toruń

2008

16.03

Intar Ostrów Wlkp.   Tow.

27.03

Stal Gorzów  tow.

29.03

58 Memoriał Alfreda Smoczyka

02.04

ZKZ Zielona Góra  tow.

06.04

Włókniarz Częstochowa

20.04

Unia Tarnów

10.05

GRAND PRIX EUROPY

16.05

Unibax Toruń

03.06

MDMWlkp.

04.06

ZLM

08.06

ZKZ Zielona Góra

26.06

MDMP

06.07

Stal Gorzów

12.07

½ DPŚwiata

20.07

Atlas Wrocław

22.07

ZLM

29.07

Liga Juniorów

03.08

Marma Rzeszów

09.08

Finał IMP

26.08

Finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów

31.08

ZKŻ Zielona Góra

04.09

Finał MDMP

07.09

Włókniarz Częstochowa

07.10

MIMWlkp.

12.10

Unibax Toruń

2009

01.04

Unibax Toruń   tow.

05.04

Stal Gorzów

09.04

MDMWlkp.

19.04

Falubaz Zielona Góra

26.04

Memoriał im. Alfreda Smoczyka

09.05

Grand Prix Europy

24.05

Atlas Wrocław

02.06

MIMWlkp.

10.06

ZLM

14.06

Polonia Bydgoszcz

28.06

Wybrzeże Gdańsk

05.07

Unibax Toruń

08.07

Liga Juniorów

16.07

18.07

Baraż DPŚ
Finał DPŚ

26.07

Włókniarz Częstochowa

30.07

MDMP

01.08

DMP Nieprofesjonalne

08.08

Finał MIMP

16.08

Włókniarz Częstochowa

10.09

Finał MPPK

23.09

ZLM Indywidualne

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=