IMPREZY 1990 - 1999
1990

25.03

Puchar Wiosny

05.04

Stal Gorzów

22.04

ROW Rybnik

01.05

Motor Lublin

13.05

Apator Toruń

19.05

Puchar SONEX- U

22.05

¼ IMP

03.06

MIMWlkp

10.06

Stal Rzeszów

28.06

Falubaz Zielona Góra

07.07

Czwórmecz Szkoleniowy

07.07

Turniej Szkoleniowy

11.07

Polonia Bydgoszcz

14.07

Turniej Młodzieżowy

05.08

AMK Liberec CSRS

15.08

½ BK

19.08

Falubaz Zielona Góra

26.08

Motor Lublin

01.09

40 Memoriał Alfreda Smoczyka

02.09

Stal Rzeszów

04.09

MDMP

30.09

Jubileusz Romana Jankowskiego   Zenona Kasprzaka

06.10

EXETER Anglia

27.10

Turniej Par

1991

17.03

Sparta Wrocław  tow

28.03

Turniej Indywidualny

07.04

Stal Gorzów

17.04

PZMot – Szwecja

12.05

Motor Lublin

14.05

MDMP

16.06

41 Memoriał Alfreda Smoczyka

19.06

Apator Toruń

28.07

Morawski Zielona Góra

06.08

El ZK

25.08

ROW Rybnik

01.09

Polonia Bydgoszcz

15.09

Unia Tarnów

17.09

I Finał BK

13.10

Sparta Wrocław Baraż o I ligę

19.10

MIMWlkp

 

1992

22.03

Puchar Wiosny

12.04

Sparta Wrocław  tow

20.04

KKŻ Krosno

23.04

Wybrzeże Gdańsk  DPP

03.05

Sparta II Wrocław

10.05

El DMŚ

21.05

ROW Rybnik

23.05

Czwórmecz Szkoleniowy

23.05

Turniej Szkoleniowy

30.05

Puchar Prezydenta Miasta

04.06

MDMP

07.06

Victoria Machowa

14.06

42 Memoriał Alfreda Smoczyka

21.06

Kolejarz Opole

05.07

Polonia Piła

08.07

¼ IMP

23.07

Motor Lublin  DPP

26.07

Iskra Ostrów Wlkp

07.08

Czwórmecz Młodzieżowy

16.08

GKM Grudziądz

23.08

Jubileusz Piotra Pawlickiego

29.08

Turniej Barry Briggsa Golden Greats

20.09

Start Gniezno

11.10

ROW Rybnik  tow

24.10

Morawski Zielona Góra  tow

31.10

MIMWlkp

1993

20.03

Morawski Zielona Góra  tow

28.03

Stal Gorzów

12.04

Sparta Wrocław

15.04

El MPPK

20.04

Włokniarz Częstochowa  DPP

27.04

Czwórmecz Szkoleniowy

03.05

ROW Rybnik

18.05

Młodzieżowy Turniej Par

30.05

Morawski Zielona Góra

03.06

Morawski Zielona Góra  DPP

10.06

43 Memoriał Alfreda Smoczyka

20.06

Apator Toruń

22.06

½ BK

18.07

Stal Rzeszów

20.07

MDMP

23.07

Sparta Wrocław  DPP

22.08

Puchar Prezydenta Miasta

29.08

Unia Tarnów

12.09

Polonia Bydgoszcz

03.10

Motor Lublin

07.10

MIMWlkp

09.10

Puchar FSO

1994

24.03

Morawski Zielona Góra  tow

10.04

Unia Tarnów

24.04

Polonia Bydgoszcz

14.05

Puchar FSO

21.05

Motor Lublin

26.05

Czwórmecz

05.06

Apator Toruń

15.06

¼ IMP

20.06

Stal Gorzów

03.07

Morawski Zielona Góra

20.07

Turniej KNJ

26.07

MDMP

31.07

Finał MPPK

07.08

Sparta Wrocław

28.08

Wybrzeże Gdańsk

30.08

MIMWlkp

13.09

DPP

25.09

Włókniarz Częstochowa

01.10

44 Memoriał Alfreda Smoczyka

29.10

Polonia Piła  tow

1995

18.03

Start Gniezno  tow

31.03

Unia Tarnów tow

02.04

GKM Grudziądz

17.04

CemWap Opole

30.04

JAG Łódź

07.05

Stal Gorzów  tow

18.05

½ MMPPK

04.06

ZKŻ Zielona Góra

15.06

Puchar FSO

25.06

RKM Rybnik

29.06

Australia

09.07

Start Gniezno

11.07

MIMWlkp

15.07

45 Memoriał Alfreda Smoczyka

23.07

Śląsk Świętochłowice

27.07

MDMP

30.07

Czwórmecz

13.08

Jubileusz Romana Jankowskiego

15.08

Wanda Kraków

03.09

KKŻ Krosno

21.09

Polska – Czechy

08.10

Turniej Par

21.10

Południe – Północ

22.10

Turniej Młodzieżowy

1996

27.03

Stal Rzeszów  tow

31.03

Polonia Piła  tow

08.04

Kolejarz Rawicz

12.04

Frederica  Dania

17.04

Stal Gorzów  tow

21.04

LKŻ Lublin

01.05

ZKŻ Zielona Góra

05.05

Czwórmecz

11.05

Puchar Producentów Żywności

26.05

CemWap Opole

02.06

Śląsk Świętochłowice

11.06

MIMWlkp

16.06

JAG Łódź

20.06

Finał MMPPK

30.06

Iskra Ostrów Wlkp

09.07

MDMP

14.07

½ IMŚJ

04.08

Wanda Kraków

06.08

Turniej Par

18.08

RKM Rybnik

08.09

KKZ Krosno

15.09

46 Memoriał Alfreda Smoczyka

29.09

Wybrzeże Gdańsk

12.10

Czwórmecz

15.10

Turniej Młodzieżowy

10.11

Puchar DAEWOO

1997

09.03

Wybrzeże Gdańsk  tow

22.03

JAG Łódź  tow

31.03

Pergo Gorzów Wlkp

13.04

Stal Rzeszów

24.04

ZKZ Zielona Góra  tow 

01.05

Apator Toruń

13.05

ZKZ Zielona Góra  tow

14.05

Czwórmecz Młodzieżowy

29.05

Polonia Piła

03.06

MDMP

06.06

MIMWlkp

15.06

Puchar Producentów Żywności

22.06

ZKŻ Zielona Góra

29.06

Włókniarz Częstochowa

10.07

Turniej Zaplecza KNJ

13.07

Puchar 450 – lecia Leszna

20.07

Atlas Wrocław

11.08

Czwórmecz

14.08

Atlas Wrocław  tow

17.08

Polonia Bydgoszcz

31.08

Start Gniezno

11.09

Finał SK

05.10

47 Memoriał Alfreda Smoczyka

21.10

Czwórmecz

1998

15.03

RKM Rybnik  tow

24.03

Kolejarz Rawicz  tow

26.03

Van Pur Rzeszów  tow

29.03

Pergo Gorzów Wlkp   tow

05.04

ZKŻ Zielona Góra

09.04

El Krajowa do IMŚJ

19.04

GKM Grudziądz

04.05

Puchar 60 – lecia KS UNIA Leszno

06.05

Czwórmecz

09.05

MIMWlkp

24.05

Van Pur Rzeszów

07.06

Apator  Toruń

14.06

Puchar Producentów Żywności

21.06

Polonia Piła

24.06

Czwórmecz

07.07

Czwórmecz

12.07

Pergo Gorzów Wlkp

21.07

MDMP

26.07

Iskra Ostrów Wlkp

02.08

48 Memoriał Alfreda Smoczyka

11.08

Turniej Młodzieżowy

19.08

Atlas Wrocław  tow

23.08

Start Gniezno

04.09

Finał SK

06.09

Polonia Bydgoszcz

20.09

Polonia Piła

07.10

Czwórmecz

08.10

Atlas Wrocław  tow

18.10

Van Pur Rzeszów

21.10

Czwórmecz

1999

14.03

Włókniarz Częstochowa  tow.

21.03

Stal Rzeszów  tow

28.03

Start Gniezno  tow

11.04

Pergo Gorzów Wlkp

13.04

Finał Krajowej El do IMŚ

25.04

Polonia Piła

01.05

Czwórmecz

09.05

Stal Rzeszów

23.05

Polonia Bydgoszcz

27.05

½ MPPK

06.06

GKM Grudziądz

10.06

MDMP

12.06

Czwórmecz

25.06

Finał MPPK

27.06

Start Gniezno

11.07

49 Memoriał Alfreda Smoczyka

18.07

Atlas Wrocław

30.07

Czwórmecz

12.08

Czwórmecz

15.08

Wybrzeże Gdańsk

22.08

½ DMŚ

26.08

Atlas Wrocław  tow

05.09

Apator Toruń

22.09

MDMWlkp

03.10

Czwórmecz


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=