IMPREZY 1970 - 1979
1970

19.04

Polonia Bydgoszcz

22.04

Wybrzeże Gdańsk

03.05

¼ IMP

17.05

Kolejarz Opole

07.06

ROW Rybnik

14.06

ZK

28.06

Sparta Wrocław

12.07

Śląsk Świętochłowice

31.07

SK

09.08

Puchar PZMot

16.08

Stal Gorzów

20.09

XX Memoriał Alfreda Smoczyka

11.10

Unia – CAMK Moskwa ZSRR

25.10

Turniej Par

1971

12.04

Tatra Koprovice CSRS

25.04

Stal Rzeszów

09.05

Motor Lublin

30.05

Start Gniezno

20.06

Włókniarz Częstochowa

11.07

Gwardia Łódź

01.08

Stal Toruń

15.08

Puchar PZMot

12.09

½ MIMP

25.09

Zgrzeblarki Zielona Góra

29.09

Unia – Węgry

10.10

Czwórmecz

24.10

21 Memoriał Alfreda Smoczyka

07.11

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

1972

09.04

Stal Toruń

23.04

Stal Rzeszów

01.05

Wybrzeże Gdańsk  tow

14.05

Motor Lublin

27.05

Śląsk Świętochłowice

01.06

Puchar PZMot

03.06

Turniej Międzynarodowy

11.06

Start Gniezno

25.06

¼ IMP

30.07

Unia Tarnów

10.08

SK

20.08

Gwardia Łódź

10.09

Wybrzeże Gdańsk

01.10

Finał MIMP

08.10

Polska – Szwecja

22.10

22 Memoriał Alfreda Smoczyka

05.11

Turniej Par o Puchar Przewodniczącego Powiatowej Miejskiej Rady Narodowej

1973

31.03

NRD

08.04

Falubaz Zielona Góra

22.04

Stal Gorzów

26.04

ZK

06.05

Polska – Wielka Brytania

17.05

Unia – Kadra Narodowa Grupa A

22.05

Śląsk Świętochłowice

10.06

Polonia Bydgoszcz

24.06

ROW Rybnik  tow

20.07

Turniej Par

22.07

ROW Rybnik

05.08

¼ IMP

12.08

Kolejarz Opole

26.08

Włokniarz Częstochowa

09.09

Puchar PZMot

07.10

23 Memoriał Alfreda Smoczyka

21.10

Polska – Szwecja

28.10

Turniej Par o Puchar PMRN

1974

24.03

Wybrzeże Gdańsk  tow

30.03

Kolejarz Opole  tow

14.04

Śląsk Świętochłowice

26.04

ZK

05.05

Sparta Wrocław

26.05

ROW Rybnik

01.06

Kolejarz Opole  tow

09.06

Włokniarz Częstochowa

21.07

Dynamo Stranslund  NRD

28.07

Polonia Bydgoszcz

11.08

Falubaz Zielona Góra

29.08

SK

07.09

Turniej o Puchar Festynu Ludowego

22.09

Stal Gorzów Wlkp

06.10

24 Memoriał Alfreda Smoczyka

13.10

AMK Svazarmu Praha CSRS

27.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta
1975

23.03

MC Guestrow NRD  mecz w Ostrowie Wlkp.

13.04

Puchar Zarządu Miejskiego ZMS

20.04

Sparta Wrocław

01.05

Polonia Bydgoszcz

09.05

Falubaz Zielona Góra  tow

18.05

Młodzieżowy Puchar PZMot

05.06

ZK

28.06

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

02.07

Turniej Międzynarodowy

06.07

Kolejarz Opole

20.07

Wybrzeże Gdańsk

03.08

Włokniarz Częstochowa

10.08

Stal Gorzów Wlkp

31.08

ROW Rybnik

07.09

Turniej Młodzieżowy

24.09

Czwórmecz Młodzieżowy

27.09

Finał MPPK

05.10

25 Memoriał Alfreda Smoczyka

12.10

Speedway Center Wiedeń Austria

19.10

Mistrzostwo Leszna

1976

04.04

Kolejarz Opole

02.05

Puchar Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej Federacji ZSMP

09.05

Włokniarz Częstochowa

16.05

Sparta Wrocław

27.05

Puchar PZMot

30.05

Falubaz Zielona Góra

06.06

Turniej Młodzieżowy

27.06

Wybrzeże Gdańsk

01.07

II Finał ZK

08.07

½ IMP

25.07

Stal Gorzów Wlkp

29.07

MIMWlkp

29.08

26 Memoriał Alfreda Smoczyka

04.09

Puchar ZSMP

12.09

Polonia Bydgoszcz

26.09

Stal Toruń

10.10

ROW Rybnik

20.10

Polska – Szwecja

24.10

Puchar Wojewódzkiej Rady Związków Zawodowych

31.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

1977

17.04

Polonia Bydgoszcz w Zielonej Górze

22.05

Stal Toruń w Gnieźnie

26.06

Puchar PZMot

29.06

½ IMP

03.07

Kolejarz Opole

24.07

Motor Lublin

31.07

Włokniarz Częstochowa

21.08

ROW Rybnik

28.08

Wybrzeże Gdańsk

04.09

27 Memoriał Alfreda Smoczyka

16.09

Puchar Wojewódzkiej Federacji Sportu

20.09

Puchar Wojewódzkiej Rady Związków Zawodowych

24.09

Stal Gorzów Wlkp

25.09

Sparta Wrocław

02.10

Puchar Redakcji Nowa Wieś

12.10

ZK

23.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

1978

09.04

Stal Toruń

20.04

½ ZK

30.04

Falubaz Zielona Góra

07.05

DPP

21.05

ROW Rybnik

04.06

Puchar 40 – lecia KS Unia Leszno

08.06

½ IMP

18.06

Włókniarz Częstochowa

02.07

Finał DPP

16.07

Śląsk Świętochłowice

30.07

MDMP

06.08

Wybrzeże Gdańsk

09.08

Unia – Kadra Narodowa  ?????

17.08

Finał MIMP

20.08

Kolejarz Opole

03.09

28 Memoriał Alfreda Smoczyka

10.09

Polonia Bydgoszcz

28.09

Finał MDMP

01.10

Stal Gorzów Wlkp

21.10

Unia – NRD

22.10

Unia – Szwecja

29.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

1979

01.04

Polonia Bydgoszcz

12.04

¼ MIMP

22.04

ROW Rybnik

25.04

DPP

29.04

Sparta Wrocław

24.05

Zawody Kadry Narodowej

03.06

El IMEJ

06.06

Stal Gorzów Wlkp

17.06

Falubaz Zielona Góra

21.06

Puchar ZSMP

15.07

Włokniarz Częstochowa

29.07

Finał MIMP

19.08

Wybrzeże Gdańsk

26.08

29 Memoriał Alfreda Smoczyka

05.09

MDMP

20.09

Finał DPP

23.09

Śląsk Świętochłowice

27.09

Finał MDMP

07.10

Stal Toruń

18.10

MIMWlkp

28.10

Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta

 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=