DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
 

Rozgrywki o Puchar Polskiego Związku Motorowego

 

1962     Grupa I       Unia  3 m.    84 p.

1963     Grupa I       Unia  3 m.    76 p.

1964   Grupa I       Unia   3 m.    56 p.

1966   Grupa IV    Unia   3 m.  142 p.

1967   Grupa III    Unia   1 m.   120 p.

1968   Grupa III    Unia   1 m.   147 p.

1969   Grupa III    Unia   3 m.     87 p.

1970   Grupa II      Unia   4 m.    90 p.

1971   Grupa III     Unia   3 m.    85 p.

1972   Grupa III     Unia   1 m.    13 p.  +116

1973   Grupa II      Unia    2 m.   10 p. +110


Zawodnicy Unii w  finałach Drużynowego Pucharu Polskiego

 

Rozgrywki przeprowadzane pod patronatem Polskiego Związku Motorowego od 1978 roku, z przerwa w latach1981 - 1991 . Po sezonie 1999 zaniechano rozgrywania DPP.

 

1978

Tabela końcowa rundy finałowej

1                                          Unia Leszno                10    128

2                                          Wybrzeże Gdańsk         9    117

3                                          Motor Lublin                3,5    80

4                                          Falubaz Zielona Góra   1,5    49

 

01.07.1978 Zielona Góra Unia  2 m. 32 p.

Mariusz Okoniewski    9 p. (3,2,3,1)

Roman Jankowski        9 p. (3,3,1,2)

Kazimierz Adamczak   8 p. (3,3,0,2)

Ryszard Buśkiewicz     3 p. (2,1)

Czesław Piwosz            3 p. (3,0)

Wybrzeże 34 p. Falubaz 15 p. Motor 15 p.

02.07.1978 Leszno            Unia 1 m.37 p.

Mariusz Okoniewski    11 p. (3,3,3,2)

Bernard Jąder               10 p. (3,3,3,1)

Kazimiera Adamczak     9 p. (1,2,3,3)

Henryk Brodala              0 p. (u)

Czesław Piwosz             7 p. (2,2,3)

Wybrzeże 27 p. Motor 23 p. Falubaz 9 p.

30.07.1978 Gdańsk           Unia  2 m. 28 p.

Zdzisław Dobrucki          5 p. (3,w,2,0)

Włodzimierz Heliński    12 p. (3,3,3,3)

Stanisław Turek               3 p. (2,u,1)

Bernard Jąder                   6 p. (2,2,1,1)

Czesław Piwosz               2 p. (2)

Wybrzeże 43 p. Falubaz 13 p. Motor 12 p.

17.09.1978 Lublin             Unia 1 m. 31 p.

Ryszard Buśkiewicz          8 p. (2,3,2,1)

Bernard Jąder                    7 p. (3,2,2,d)

Stanisław Turek                3 p. (1,2)

Mariusz Okoniewski       10 p. (3,3,3,1)

Roman Jankowski             3 p. (2,1)

Motor 30 p. Wybrzeże 23 p. Falubaz 12 p.

 


1979

Tabela końcowa rundy finałowej

1              Unia Leszno       11    155

2              Stal Gorzów        9     130,5

3              Kolejarz Opole    4      76,5

4              Gwardia Łódź     0       20

 

19.09.1979 Opole      Unia 1 m. 35 p.

Mariusz Okoniewski   9 p. (3,1,3,2)

Roman Jankowski     11 p. (3,3,3,2)

Bernard Jąder              8 p. (w,3,3,2)

Stanisław Turek          7 p. (3,2,1,1)

Czesław Piwosz          n/s

                         Stal 29 p. Kolejarz 25 p. Gwardia 6 p.

20.09.1979 Leszno    Unia 1 m. 44 p.

Roman Jankowski      11 p. (3,3,3,2)

Mariusz Okoniewski  12 p. (3,3,3,3)

Bernard Jąder             11 p. (3,3,3,2)

Stanisław Turek           8 p. (3,3,2)

Ryszard Buśkiewicz    2 p. (2)

                      Stal 29 p. Kolejarz 16 p. Gwardia 7 p.

04.10.1979 Gorzów Unia 2 m. 34 p.

Czesław Piwosz          8 p. (0,3,3,2)

Stanisław Turek          4 p. (1,2,1)

Roman Jankowski      8 p. (2,1,2,3)

Bernard Jąder           11 p. (2,3,3,3)

Ryszard Buśkiewicz   3 p. (3)

                      Stal 38,5 p. Kolejarz 19,5 p. Gwardia 4 p.

21.10.1978 Łódź    Unia 1 m. 42 p.

Roman Jankowski      11 p. (3,3,2,3)

Bernard Jąder             11 p. (3,3,2,3)

Czesław Piwosz         10 p. (2,2,3,3)

Mariusz Okoniewski    9 p. (3,3,3)

Ryszard Buśkiewicz     1 p. (1)

                     Stal 34 p. Gwardia 16 p. Kolejarz 3 p.


1980

Tabela końcowa rundy finałowej

1              Unia Leszno      10   132

2              Kolejarz Opole    6     90

3              Stal Gorzów         5     92

4              Stal Rzeszów       3     70

 

07.08.1980 Leszno      Unia  1 m.  43 p.

Bernard Jąder           12 p. (3,3,3,3)

Czesław Piwosz         8 p. (2,3,3)

Mariusz Okoniewski  9 p. (3,3,3)

Stanisław Turek          7 p. (2,2,3)

Ryszard Buśkiewicz   7 p. (3,3,1)

 

                      Kolejarz 24 p. Stal G. 21 p. Stal Rz. 8 p.

28.08.1980 Rzeszów   Unia 1 m.  32 p.

Mariusz Okoniewski      5 p. (2,3,0)

Stanisław Turek             9 p. (3,2,1,3)

Włodzimierz Heliński    8 p. (2,1,3,2)

Ryszard Buśkiewicz     10 p. (3,3,3,1)

Kazimierz Adamczak     0 p. (0)

 

                       Stal Rz. 26 p. Kolejarz 20 p. Stal G. 18 p.

04.09.1980 Opole        Unia 2 m. 25 p.

Mariusz Okoniewski     7 p. (2,2,2,1)

Stanisław Turek             3 p. (w,3,u)

Włodzimierz Heliński    3 p. (1,1,1)

Ryszard Buśkiewicz       8 p. (1,3,1,3)

Bernard Jąder                  4 p. (2,2)

                       Kolejarz 42 p. Stal G. 19 p. Stal Rz. 10 p.

18.09.1980 Gorzów     Unia 2 m. 32 p.

Mariusz Okoniewski      7 p. (0,3,1,3)

Włodzimierz Heliński    7 p. (3,1,3)

Ryszard Buśkiewicz       9 p. (2,3,1,3)

Czesław Piwosz              8 p. (3,2,3)

Stanisław Turek              1 p. (1,u)

                     Stal G. 34 p. Stal Rz. 26 p. Kolejarz 4 p.


26.09.1997 Toruń       Unia  2 m.  32 p.

Roman Jankowski       11 p. (2,3,2,2,2)

Robert Mikołajczak       7 p. (1,2,2,2,d)

Adam Skórnicki             8 p. (2,0,3,1,2)

Damian Baliński            0 p. (u,0)

Andrzej Korolew           6 p. (1,3,2)

              Apator Toruń 47 p. WTS Wrocław 31 p. Pergo Gorzów 10 p.

 

08.07.1998 Toruń        Unia 2 m.31 p.

Roman Jankowski     10 p. (2,2,1,3,2)

Andrzej Korolew        7 p. (d,1,2,1,3)

Adam Skórnicki          5 p. (2,2,1,0,d)

Damian Baliński         9 p.(0,3,2,2,2,)

Robert Mikołajczak     n/s

         Apator Toruń 40 p. WTS Wrocław 28 p. GKM Grudziądz 21 p.

 

 

03.08.1999 Toruń     Unia 4 m. 17 p.

 

Roman Jankowski     1 p. (1,u,0,0)

Damian Baliński        7 p. (2,0,1,2,2)

Andrzej Korolew       4 p. (1,0,3,d)

Adam Skórnicki         5 p. (1,1,0,.3,0)

Mariusz Fierlej          0 p. (0,d)

      Wybrzeże Gdańsk 36 p. Apator Toruń 35 p. WTS Wrocław 32 p.

 

 PODSUMOWANIE

1 miejsce - 3 razy
2 miejsce - 2 razy

 

 

Lp ZAWODNIK  FINAŁY  PUNKTY  1M  2M  3M
 1  MARIUSZ OKONIEWSKI  88    
 2  BERNARD JĄDER 9  80  3    
 3  RYSZARD BUŚKIEWICZ  8  51  3    
 4  CZESŁAW PIWOSZ  9  46  3    
 5  STANISŁAW TUREK  9  45  3    
 6  ROMAN JANKOWSKI  4  75   2    
 7  WŁODZIMIERZ HELIŃSKI  3  30  2    
 8  KAZIMIERZ ADAMCZAK  1  17  2    
 9  ZDZISŁAW DOBRUCKI  1  5  1    
10  HENRYK BRODALA  3  0  1    
11  ADAM SKÓRNCKI  3  18    
12  ANDRZEJ KOROLEW  3  17    2  
13  DAMIAN BALIŃSKI  3  16    2  
14  ROBERT MIKOŁAJCZAK  2  7    2  
15  MARIUSZ FIERLEJ  1  0      

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=