BRĄZOWY KASK
 

Start zawodników Unii w Finałach  Brązowego Kasku

 

Rozgrywki dla najmłodszych polskich żużlowców są od  1976 roku.


28.05. 1977 Gdańsk
Roman Jankowski  ns
Mariusz Okoniewski na

Nie startowali w finale gdyż wybrali start w finale Srebrnego Kasku w Rudzie Salskiej finał rozgrywano tego samego dnia

 

29.06.1978 Rybnik            
16 m. Grzegorz Sterna    2 p. (2,0,u,0,0)
   

01.09.1981 Świętochłowice
3 m.  Marek Bzdęga          11 p. (2,3,1,3,2)+3
   

08.10.1983 Ostrów Wlkp.   
4 m. Andrzej Sokołowski  12 p. (3,2,3,3,1)
   
6 m. Zbigniew Krakowski    8 p. (2,3,1,0,2)
   
16 m. Arkadiusz Zielonko      0 p. (d,0,w,-,-)
   

30.08.1984 Bydgoszcz        
7 m. Zbigniew Krakowski    8 p. (0,3,2,2,1)
   

22.08.1987 Gorzów           
13 m. Dariusz Kasprzak         3 p. (1,1,d,1,0)
   

23.08.1987 Zielona Góra   
16 m. Dariusz Kasprzak         0 p.(0,u,u,-,-)
   

Klasyfikacja końcowa
15 m. Dariusz Kasprzak   3 p. (3,0)
   

0.09.1988 Toruń               
16 m. Dariusz Kasprzak         2 p. (d,0,0,u,2)
   

21.08.1988 Grudziądz          
7 m. Dariusz Kasprzak         7 p. (3,1,0,0,3)
   

Klasyfikacja końcowa
13 m. Dariusz Kasprzak    9 p. (2,7)


12.08.1989 Gniezno              
5 m. Adam Łabędzki            9 p. (1,2,3,1,2)
   
7 m. Dariusz Kasprzak          6 p. (w,3,3,w,-)
    
11 m. Paweł Jąder                   5 p. (1,0,t,1,3)
 

13.08.1989 Ostrów Wlkp.     
7 m. Adam Łabędzki            8 p. (3,3,1,0,1)
  
8 m. Paweł Jąder                  8 p. (3,1,2,2,0)
 

Klasyfikacja  końcowa
5 m. Adam Łabędzki 17 p. (9,8)
   
8 m. Paweł Jąder       13 p. (5,8)
   
ns    Dariusz Kasprzak 6 p. (6,n/s)
   

01.09.1990 Tarnów         
2 m. Adam Łabędzki               13 p. (2,3,2,3,3)
   
9 m. Sławomir Rypień              6 p. (3,1,0,1,1)
   
10 m. Piotr Grycaj                      6 p. (1,u,3,1,1)
   
16 m. Paweł Jąder                      0 p. (w,-,-,-,-)
   

17.09.1991 Leszno           
1 m. Adam Łabędzki              13 p. (2,3,3,3,2)+3
   
3 m. Sławomir Rypień            12 p. (3,3,w,3,3)
    


18.09.1991 Gniezno         
1 m. Adam Łabędzki               12 p. (3,3,3,3)
   
11 m. Sławomir Rypień               5 p. (1,1,2,1)
   

Klasyfikacja końcowa  
1m. Adam Łabędzki             25 p. (13,12)
 
5 m. Sławomir Rypień         17 p. (12,5)
   

06.07.1993 Tarnów         
7 m. Robert Mikołajczak          10 p. (2,2,2,3,1)
   
15 m. Adam Skórnicki                 2 p. (1,0,1,0,u)
   

01.09.1994 Piła                
3 m. Robert Mikołajczak          12 p. (3,3,2,1,3)
   
R1 Damian Baliński                 0 p. (0)
 

08.10.1995 Lublin          
16 m. Andrzej Szymański           2 p. (2,0,0,0,0)
Damian Baliński ns wyjazd do RPA
Adam Skórnicki ns wyjazd do RPA

15.09.1996 Bydgoszcz
Damian Baliński 1 m. 14+3 p. (32333)
Maciej Jąder 5 m. 9 p. 9323D1)
Andrzej Szymański 6 m. 9 p. (T3222)

11.09.1998 Ostrów Wlkp.
Mariusz Fierlej 15 m. 3 p. (2010R)

16.07.1999 Toruń
Łukasz Loman 14 m. 3 p. (10101)

22.09.2000 Leszno
Łukasz Jankowski 10 m. 7 p. (1231U)
Norbert Kościuch 16 m. 0 p. (WRRRR) 

06.09.2001 Gorzów Wlkp
Łukasz Jankowski 4 m. 11 p. (23123)
Krzysztof Kasprzak 5 m. 11 p. (31223)
Norbert Kościuch  rez. 0 p. (0)

04.08.2002 Tarnów
Norbert Kościuch 2 m. 11 p. (32222)
Krzysztof Kasprzak 3 m. 10 p. (32131)+3 



29.07.2004 Lublin
Robert Kasprzak   ns kontuzja


07.09.2006 Opole

Mateusz Jurga 2 m. 12 p. (32232) + 3+ 2

Sławomir Musielak 11 m. 6 p. (21300)

Adam Kajoch R1 ns

27.09.2007 Gorzów Wlkp.
Adam Kajoch 1 m. 14 p. (33233)
Paweł Ratajszczak 16 m. 2 p. (01001)

11.09.2009 Wrocław
Sławomir Musielak 4 m. 12 p. (23313)
Przemysław Pawlicki ns kontuzja

05.08.2010 Leszno
Mateusz Łukaszewski 7 m. 8 p. (22022)

13.08.2011 Częstochowa
Tobiasz Musielak 7 m. 9 p. (32211)
Kamil Adamczewski ns kontuzja

03.09.2012 Gdańsk
Piotr Pawlicki 2 m. 13 p. (32323) + 3
Kamil Adamczewski 5 m. 8 p. (2303W)

17.08.2013 Łódź
Piotr Pawlicki 3 m. 12+3 p. (23331)
Marcin Nowak 8 m. 8 p. (21212)
Daniel Kaczmarek 11 m. 4 p. (U2020)
Michał Piosicki 14 m. 2 p. (0UD11)

 

 

Podsumowanie startów w finałach Brązowego Kasku

1 miejsce 3 razy  2 miejsce - 5 razy  3  miejsce - 4 razy
startowało łącznie 35 zawodników

Lp ZAWODNIK  FINAŁY  PUNKTY  1M  2M  3M
 1  ADAM ŁABĘDZKI  3  55  1  1  
 2  DAMIAN BALIŃSKI
 ADAM KAJOCH
 3
 2
 14  1    
 3  KRZYSZTOF KASPRZAK  2  35    1  1
 4  PIOTR PAWLICKI (junior)  2  25+6     1      1
 5  MATEUSZ JURGA  1  12+5    1  
 6  NORBERT KOSCIUCH  4 12     1  
 7  ROBERT MIKOŁAJCZAK   2  21      1
 8  MAREK BZDĘGA  1  11         1
 9  SŁAWOMIR RYPIEŃ
 SŁAWOMIR MUSIELAK
 23      
10  DARIUSZ KASPRZAK
 ŁUKASZ JANKOWSKI
 2  18      
11  ZBIGNIEW KRAKOWSKI
 TOBIASZ MUSIELAK
 2 16       
12  PAWEŁ JĄDER  2  13      
13  ANDRZEJ SZYMAŃSKI  2  11      
14  KAMIL ADAMCZEWSKI  2  8      
15  ADAM SKÓRNICKI  2  2      
16  ANDRZEJ SOKOŁOWSKI  1  12      
17  ZENON KASPRZAK  1 10       
18  MACIEJ JĄDER 1  9      
19  MATEUSZ ŁUKASZEWSKI
 MARCIN NOWAK
 1  8      
20  PIOTR GRYCAJ  1  6      
21  DANIEL KACZMAREK  1  4      
22  MARIUSZ FIERLEJ
 ŁUKASZ LOMAN
 3      
23  GRZEGORZ STERNA
 PAWEŁ RATAJSZCZAK
 MICHAŁ PIOSICKI
1 2      
24  ARKADIUSZ ZIELONKO  1  0      
25  ROMAN JANKOWSKI
 MARIUSZ OKONIEWSKI
 PRZEMYSŁAW PWALICKI
 NS      
26            
27            
28            
29            
30            

 

 

 

 


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=