1987 TURNIEJE
29.03. Bydgoszcz VI Kryterim Asów  im. Mieczysława  Połukarda  o Wieczystą Nagrodę Gazety Pomorskiej

Zenon Kasprzak 5 m. 10 p. (22231)

Roman Jankowski 8 m. 7 p. (31120)

 

31.03. Ostrów Wlkp. Polska Seniorów  – Polska Juniorów 69 – 39

Kadra Seniorów

Roman Jankowski 10 p. (W2323R)

              Zenon Kasprzak  8 p. (30R32R)

 

09.04. Ostrów Wlkp. Puchar Dyrektora ZNTK

Dariusz Baliński 1 m. 14 p. (32333)

Grzegorz  Sterna 2 m. 13 p. (32323)

Piotr Pawlicki 3 m. 12 p. (3333U)

Zbigniew Krakowski  5 m. 10 p. (23203)

Robert Otmar 7 m. 9 p. (11223)

Dariusz Łowicki  8 m. 8 p. (22031)

Dariusz  Kasprzak  13 m. 3 p. (D1011)

Sławomir Buśkiewicz 15 m. 1 p. (00R01)

              Jarosław Loman  R1 2 p. (0101)

14.05. Wrocław Sparta – Unia Leszno

 

 

Unia Leszno

 

 

 

 

 

 

 

1

Dariusz Baliński

 

 

 

 

 

 

 

2

Robert Otmar

 

 

 

 

 

 

 

3

Grzegorz  Sterna

 

 

 

 

 

 

 

4

Dariusz  Kasprzak 

 

 

 

 

 

 

 

5

Piotr Pawlicki

 

 

 

 

 

 

 

6

Zbigniew Krakowski 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sparta Wrocław

 

 

 

 

 

 

 

9

Marek Bzdęga

 

 

 

 

 

 

 

10

Sławomir Rykier

 

 

 

 

 

 

 

11

Arkadiusz Zielonko

 

 

 

 

 

 

 

12

Waldemar Korczyński

 

 

 

 

 

 

 

13

Grzegorz Malinowski

 

 

 

 

 

 

 

14

Henryk Piekarski

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 


23.05. Ostrów Wlkp. Puchar Gazety Poznańskiej

 

Grzegorz  Sterna
Zbigniew Krakowski 

Piotr Pawlicki

Roman Jankowski

 

24.05. Leszno Puchar Prasy Turniej Par

Unia  Leszno 1 m. 44 p.

Mariusz Okoniewski 19 p. (432343)

Grzegorz  Sterna 25 p. (541555)


Unia Leszno 3 m.  33 p.

Roman Jankowski  29 p. (555545)

Dariusz Baliński  4 p. (4URRRR)


Unia Leszno- Kolejarz Opole 5 m. 31 p.

Zbigniew Krakowski   24 p. (545334)


Rezerwa toru

Jarosław Loman  4 p. (2002)

Wyścig najmłodszych  zawodników

Zbigniew Krakowski   2 m.


Turniej Weteranów

 

1

Andrzej Pogorzelski

2

0

 

 

2

2

Alojzy Norek

1

 

 

 

1

3

Zbigniew Jąder

3

3

2

 

8

4

Andrzej Bartoszkiewicz

0

 

 

 

0

5

Antoni Heliński

1

 

 

 

1

6

Kazimierz Adamczak

2

3

1

 

6

7

Zdzisław Dobrucki

3

1

 

 

4

8

Kazimierz Bentke

 

 

 

 

ns

9

Zenon Nowak

U

 

 

 

0

10

Henryk Źyto

3

3

3

 

9

11

Andrzej Zieliński

1

 

 

 

1

12

Stanisław Turek

2

2

0

 

4

13

Edmund Szymanowski

0

 

 

 

0

14

Wojciech Kaczmarek

3

1

 

 

4

15

Zdzisław Waliński

2

0

 

 

2

16

Zbigniew Flegel

1

 

 

 

1

 

 Między biegami startował 11 – letni Rafał Dobrucki

31.05 Leszno  Turniej Młodzieźowy  Dni Leszna

Jarosław Loman  2 m. 13 p. (22333)

Dariusz Łowicki  3 m. 12 p. (3333U)

Dariusz  Kasprzak  7 m. 8 p. (D1322)


01.06. Leszno Czwórmecz Młodzieźowy   Unia 4 m. 9 p.

Jarosław Loman  8 p. (1223)

Dariusz  Kasprzak  1 p. (10UNS)

Gniezno – 28 p. Zielona Góra – 25 p. Gorzów Wlkp – 19 p.

14.06. Poznań Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich

Roman Jankowski 1 m. 13 p. (22333)

Dariusz Baliński  9 m. 6 p. (U321D)

Zbigniew Krakowski   4 m. 11 p. (32330)+2

Grzegorz  Sterna 5 m. 11 p. (32321)+U

Piotr Pawlicki 6 m. 11 p. (33U32)+W

Jarosław Loman  14 m. 3 p. (11100)

  18.06. Rybnik V Memoriał Jana Ciszewskiego

Roman Jankowski 3 m. 26 p. (5334443)

Jan Krzystyniak 10 m.  16 p.  (4D41124)

  21.06. Gdańsk Turniej Zenona Plecha

Roman Jankowski 1 m. 13 p. (23323)+3 p.

  22.06. Toruń Turniej Jana Ząbika

Roman Jankowski 4 m. 10 p. (22321)

Jan Krzystyniak  12 m. 5 p. (1D121)

  28.06. Gniezno Puchar ZPO Polanex

Grzegorz  Sterna 15 m.  0 p. (U)

Zbigniew Krakowski  16 m. (W)

  15.07. Leszno Młodzieżowe Indywidalne Mistrzostwa Wielkopolski

Sławomir Buśkiewicz 1 m. 15 p. (55555)

Dariusz  Kasprzak  5 . 8 p. (32120)

Jarosław Loman  9 m. 4 p. (U1201)

Dariusz Michalewicz  11 m. 1 p. (1Wns ns ns)

Start seniorów

Zbigniew Krakowski   13 p. (23233)

Dariusz Baliński  12 p. (33123)

W przerwach startowal adept Paweł Borowiecki 71,6  71,9  70,2

19.07. Toruń Memoriał Mariana Rose

Roman Jankowski 5 m. 11 p. (13223)+1 p.

Zenon Kasprzak  11 m. 4 p. (12010)

26.07. Gorzów Wlkp. Puchar 40 – lecia KS Stal Gorzów Wlkp

Zenon Kasprzak  7 m. 9 p. (22311)

Dariusz Baliński  12 m. 4 p. (21010)

  23.08. Rzeszów Memoriał Eugeniusza Nazimka

Jan Krzystyniak 1 m. 14 p. (33323)

Zbigniew Krakowski  

04.09. Lublin 10 -  lecie startów Marka Kępy

Zenon Kasprzak  3 m. 12+2 p.

   05.09. Krosno Puchar Przewodniczącego Miejskiej Rady  Narodowej

Piotr Pawlicki 1 m. 15 p. (33333) +2 p. w finale

Dariusz Baliński  3 m. 12 p. (32232) +1 p. w finale

  05.09. Gniezno Puchar Rzemiosła

Jan Krzystyniak 2 m. 13 p (33331). +2 p.

Zbigniew Krakowski  12 m. 5 p. (30011)

06.09. Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka

          Zenon Kasprzak  3 m. 29 p. (5544353)

          Piotr Pawlicki 4 m. 22 p. (U255442)

          Zbigniew Krakowski  7 m. 18 p. (543312)
         Mariusz Okoniewski 13 m.10 p. (55U)

         Jan Krzystyniak 14 m. 7 p. (214)

         Dariusz Baliński  18 m. 5 p. (3D2)

         Grzegorz  Sterna 24 m. 0 p. (0D0)


Wyścig z udziałem najmłodszych uczestników Memoriału o  Puchar Zarządu Miejskiego ZSMP w Lesznie

Zbigniew Krakowski  2 m

Dariusz Baliński  ns


Puchar za uzyskanie najlepszego czasu w Memoriale
Zbigniew Krakowski 


Puchar dla największego pechowca Memoriału
Mariusz Okoniewski

 

             Puchar dla najlepszego zawodnika Unii Zenon Kasprzak 



10.09. Opole Czwórmecz Unia Leszno 4 m. 18 p.

Dariusz Baliński  9 p. (3312)

Piotr Pawlicki 3 p. (03RR)

Dariusz Michalewicz 3 p. (0003)

Grzegorz  Sterna 2 p. (1100)

Jarosław Loman 1 p. (10)


Opole – 29 p. Tarnów – 26 p. Świętochłowice 24 p.

 

 10.09. Zielona Góra Winobranie 87 Turniej Par

Unia 1 m. 20 p. Jan Krzystyniak 15 p. (33333)
                           Robert Otmar 5 p. (20012)

 
 

 12.09. Gniezno Puchar Przemian Ziemi  Gnieźnieńskiej

Grzegorz  Sterna  12 m. 6 p. (11211)

 13.09. Częstochowa Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka  Czernego

Roman Jankowski 1m. 15 p. (33333)

Zenon Kasprzak  6 m. 9 p. (13311)

Zbigniew Krakowski  8 m. 8 p. (22220)

 07.10. Leszno  Czwórmecz Unia Leszno 1 m. 43 p.

Dariusz Baliński  12 p. (3333)

Zbigniew Krakowski  12 p.(3333)

Grzegorz  Sterna  10 p. (3133)

Piotr Pawlicki  9 p. (33R3)

Włodzimierz Heliński 0 p. (D)
Pierwszy start Włodzimierza Helińskiego po dwuletniej przerwie z powodu kontuzji nogi.


Puchar Szefa Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych

Piotr Pawlicki  1 m.


Świętochłowice – 25 p. Wrocław – 18 p. Opole – 15 p.

10.10. Poznań Wyścig  Puchar Szefa Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych     

           Jan Krzystyniak 1 m. 3 p.

11.10. Rybnik Puchar ROW

Piotr Pawlicki  1 m. 39 p. (55535555)

Jan Krzystyniak  5 m. 30 p. (43554441)

16.10.
Leszno Sparing nadzieji żużlowych Puchar Panoramy Leszczyńskiej

Dariusz  Kasprzak  Kontuzja na próbie toru

Start adeptów Unii

 

 

Paweł Borowiecki 70,7 Paweł Jąder 71,1  Adam Łabędzki 71,3
 

17.10. ROWNO (ZSRR) MIĘDZYNARODOWY DRUŻYNOWY TURNIEJ ŻUŻLOWY 
          ZAKOŃCZENIE 
SEZONU
WĘGRY 36 pkt. SIGNAŁ I Rowno ( ZSRR ) 33 pkt.  SIGNAŁ II Rowno ( ZSRR ) 10 pkt.
UNIA Leszno 17 pkt.
Piotr Pawlicki 8 p. (3302)
Dariusz Baliński 5 p. (1120)
Grzegorz Sterna 4 p. (0211)
Mariusz Okoniewski 1 p. (0001)


18.10.1987 ROWNO (ZSRR)

INDYWIDUALNY TURNIEJ ŻUŻLOWY ZAKOŃCZENIE SEZONU

Dariusz Baliński 6 m. 10 p. (13213)

Mariusz Okoniewski 11 m. 5 p. (01112)

Grzegorz Sterna 14 m. 2 p. (002DD)

Piotr Pawlicki 16  m. 0 p. (U)


18.10. Zielona Góra V Puchar Gazety Lubuskiej  

Jan Krzystyniak  1 m. 15 p. (33333)

Roman Jankowski 2 m. 14 p. (23333)

Zbigniew Krakowski  3 m. 12 p. (22323)

Zenon Kasprzak  4 m. 12 p. (32232)

22.10. Leszno Puchar Panoramy Leszczyńskiej

Zbigniew Krakowski  1 m. 15 p. (33333)

Dariusz Baliński  3 m. 12 p. (33132)

Piotr Pawlicki  4 m. 12 p. (22323)

Grzegorz  Sterna  10 m. 4 p. (U130-)

Jarosław Loman 12 m. 4 p. (21001)

Dariusz  Kasprzak  15 m. 3 p. (10200)

Puchar za uzyskanie najlepszego czasu Piotr Pawlicki 

 24.10. Gniezno Młodzieżowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego

Grzegorz  Sterna  3 m. 13 p. (32332)

Zbigniew Krakowski  4 m. 12 p. (21333)

Dariusz  Kasprzak  10 m. 6 p. (01032)

Jarosław Loman 12 m. 5 p. 901211)

 24.10. Tarnów Puchar 60 – lecie Zakładów Azotowych w Tarnowie i 30 – lecie sekcji  żużlowej
               Jan Krzystyniak  6 m. 9 p. (22311)

Piotr Pawlicki  9 m. 7 p. (30211)

 

 25.10 Rzeszów Turniej Par o Puchar Klubu Kibica Żużlowego

Unia Leszno 1 m. 30 p.

Jan Krzystyniak 18 p. (4455)

Piotr Pawlicki  12 p. (5322)

 

 25.10. Ostrów Wlkp. Łańcuch Herbowy Miasta

Zenon Kasprzak  1 m. 14 p. (33233)

Zbigniew Krakowski  2 m. 13 p. (323230

Roman Jankowski 3 m. 12 p. (31233)

 

29.10. Leszno Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta Leszna 

Unia II Leszno 1 m. 23 p.

Jan Krzystyniak 16 p. (332233)

Zbigniew Krakowski  7 p. (111112) 

Unia I Leszno  2 m. 21 p.

Roman Jankowski  9 p. (33T120)

Zenon Kasprzak  12 p. (103332)

Unia  Leszno  Włókniarz Częstochowa 4 m. 19 p.

Piotr Pawlicki  12 p. (13D332)

Sławomir Drabik 7 p. (223000)


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=