1950 IMPREZY TOWARZYSKIE
Niektóre imprezy z udziałem leszczyńskich zawodników

12.04.1950 Grudziądz Trójmecz Towarzyski
1 m. Unia Leszno Józef Olejniczak 6 p (33)
2 m. Unia Grudziądz 3 m. Ogniwo Łódź

23.04. Warszawa Turniej na torze trawiastym Służewiec

Zdzisław Smoczyk 1 m.



18.05.1950 Bytom Polska A - Polska B  47 - 38
Polska A Alfred Smoczyk 12 p (444) 
               Zdzisław Smoczyk 5 p (32) 
               Stanisław Glapiak 10 p (334)
Polska B Józef Olejniczak 11 p(344)
Mini Turniej o Najlepszego Zawodnika Zgrupowania
1 m. Alfred Smoczyk  3 m. Stanisław Glapiak
 
08.06.1950 Warszawa Puchar Warszawy
1m. Alfred Smoczyk 12 p. (444)
6 m. Stanisław Glapiak 7 p. (223)
8 m. Stanisław Przybylski 5 p. (32 U)
11 m. Józef Olejniczak 2 p. (2 U D)

 25.06.1950 Wrocław Trójmecz

Włókniarz Częstochowa - 44 Unia Leszno - 37 Związkowiec Wrocław - 22

   UNIA Leszno         37
 1  ZDZISŁAW SMOCZYK          
 2  STANISŁAW GLAPIAK          
 3  KAZIMIERZ BENTKE          
 4  STANISŁAW BARTKOWIAK          
 R  LEON MAJOWICZ          
  WŁOKNIARZ Częstochowa          44
 5  Marian Kaznowski          
 6  Waldemar Miechowski          
 7   Bogdan Laskowski              
 8  Józef Chrzanowski          
 R Wiesław  Wróbel          
   ZWIĄZKOWIEC Wrocław          22
 9  Mieczysław Połukard          
10  Stefan Schutzer          
11  Jan Siekalski          
12  Adolf Słaboń          
 R  Edward Kupczyński          

najlepszy czas dnia - Marian Kaznowski - 95,1 s.


16.07.1950 Bydgoszcz Trójmecz Towarzyski
1 m. Unia Leszno 46 p. Kazimierz Bentke Stanisław Przybylski   
Lech Majewicz
2 m. Gwardia Krotoszyn 33 p 3 m. Gwardia Bydgoszcz 32 p.

15.08.1950 Rybnik Rybnik – Warszawa  75 – 69
Warszawa Alfred Smoczyk 20 p. (44444) Rybnik Józef Olejniczak 8 p. (332)

27.08.1950 Warszawa Warszawa – Poznań  83 – 56
Warszawa Alfred Smoczyk 20 p.(44444)
Poznań Józef Olejniczak 12 p. Stanisław Glapiak 12 p.

0.2.09.1950 Rybnik Turniej Indywidualny
1 m. Alfred Smoczyk 20 p. (44444)
5 m. Zdzisław Smoczyk 16 p. (34333)

 03.09.1950 Zielona Góra  Trójmecz Unia 1 m.

10.09.1950 Poznań Trójmecz Towarzyski
1 m. Kolejarz Rawicz 41 p. 2 m. Stal Ostrów Wlkp. 37 p
3 m. Unia Leszno 25 p.

17.09.1950 Ostrów Wlkp. Łańcuch Herbowy Miasta
1 m. Alfred Smoczyk 15 p.

17.09.1950 Rybnik Rybnik -  Karwina  (CSRS) 64 – 34

Rybnik Stanisław Glapiak 10 p. (3223)

 25.10. 1950r. Rybnik    Śląsk – Morawy 95 – 57
Józef Olejniczak 18 p. Stanisław  Glapiak 10 p.

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
1 m. Lech Majewicz        15 p.
2 m. Stanisław Glapiak   13 p.

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu  Poznańskiego
1 m. Józef Olejniczak
2 m. Henryk Woźniak

Bytom Polska A – Polska B
Józef Olejniczak    11 p.  Stanisław Glapiak 10 p.  Zdzisław Smoczyk 6 p.

Rewia Polskich Żużlowców
Zdzisław Smoczyk 16 p.


 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=